Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.541.337
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Njuškalo biseri

Evo jednog bisera 

Matori ima takve opise.. i slike.. netko bi rekao da je pravi profesionalac

 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-noviji-i7xeon-gaming-ured-core-8x3.4ghz-win10.8gb-1tb-usb30-geforce-oglas-27494970

 

12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

"plaćen 556$ u usa prije 1 god" 

Bitno da ima stiker od windows xp i intel atoma....imam taj laptop doma jedva xp vrti

 

https://www.njuskalo.hr/acer-prijenosnici/acer-aspire-one-zg5-oglas-27556148

16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
SamoPitam3 kaže...
pacijent007 kaže...

Hahahah naravno neće neki normalan napisat onako qurcevit oglas da mu ne spuštaju cijenu hahaj

 Treba to sasjeci u korijenu. Nedavno sam stavio nesto na prodaju i lik umjesto da nazove i raspita se on salje sms poruke ?!?!?!

I na kraju kada se kao dogovorimo (nakon 3 dana smsiranja), on pita, jel' moze za 20 kuna manje ?!?! O *****e zivot. Pa i ovako je vise nego duplo jeftinije od najjeftinije iste takve na njuskalu.

Dao na prodaju samo da mi ne smeta. Na kraju sam rekao da vise nije na prodaju i maknuo oglas, a on ce meni pa pristao bi ja i bez tih 20 kuna manje. Ma bis ca. Omatorija sam ja za takve akrobacije.

 E zbog takve tlake i dogovaranja nemam više volje ništa stavljati na oglase. Stoje mi procesori, memorije, hardovi grafe po kutijama jer stvarno nemam živaca i energije pored posla baviti se takvim malverzacijama s kojekakvim likovima. 
Čak i kad mu prodaš, sjećam se primjera, pokuša "reklamirati" za dva tri dana. Sva sreža. unaprijed si pofotkam detaljno svaki komad sa serijskim brojevima, ali netreba mi sve to uživotu. 
Neznam kako se nekome da davati ovakve oglase. Pa ja biih pukao da se dogovaram za 5 kuna za primopredaju ili trampu. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 6:18 (overhaul).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Motorino kaže...

"plaćen 556$ u usa prije 1 god" 

Bitno da ima stiker od windows xp i intel atoma....imam taj laptop doma jedva xp vrti

 

https://www.njuskalo.hr/acer-prijenosnici/acer-aspire-one-zg5-oglas-27556148

 covik triba reality check... https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/acer-aspire-1-a114-31-c7vn-cijena-nxshxex038-14-1366x768-intel-celeron-n3350-77135971 (brze, vise, jace, jeftinije, novo) 

ili jos bolje, s pravim diskom za minimalnu razliku u cijeni - https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/hp-250-g6-2sx53ea-cijena-156-1366x768-intel-celeron-3350-n3350-500gb-hdd-57715311 

5 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

hesus maria! Pomislio sam da je disk skup zbog brižnog opisa proizvoda jer tip valjda naplaćuje kuckanje po tipkovnici.... treba naplatit trud. Za matičnu mi je jasno ,skupa je jer ima integriranu grafiku dakle 2 u 1, kuš bolje!

P.S.: priložio sam sliku diskova u linksu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 13:41 (mate brate).
13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Nije njuškalo, ali da podjelim sa vama. Neznam jeli ovaj mudrijaš tu na forumu,  prodajem rame DDR3 1600mhz pločica od 4GB stavio sam na njuškalo 150kn i onda dobijem ovakvu ponudu. 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
14 godina
offline
Njuškalo biseri

Odgovori mu da za tih 200 kn koje nudi može proći puno bolje, dobije popust od 50 kn ako plati sve odmah. I naravno poštarina na njega pošto si mu fer uletio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 21:40 (Alkaline).
7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
rappy kaže...

Nije njuškalo, ali da podjelim sa vama. Neznam jeli ovaj mudrijaš tu na forumu,  prodajem rame DDR3 1600mhz pločica od 4GB stavio sam na njuškalo 150kn i onda dobijem ovakvu ponudu. 

neznam ko je tu mudrijaš ima 8gb(2x4) novih ddr3 za 200kn.

13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Nađi mi pločicu of 8GB za te novce i ja kupim odmah. Ja na njuškalu nisam našo 4GB pločicu ispod 200kn da je 1600mhz ali eto ajde ti si pametan i nađeš 8GB za te novce

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
rappy kaže...

Nije njuškalo, ali da podjelim sa vama. Neznam jeli ovaj mudrijaš tu na forumu,  prodajem rame DDR3 1600mhz pločica od 4GB stavio sam na njuškalo 150kn i onda dobijem ovakvu ponudu. 

 Neki dan sam preko njuške kupio 4 x 2GB (1333) za 150kn. Mislio sam do sad da je to realna cijena.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
mate brate kaže...
rappy kaže...

Nije njuškalo, ali da podjelim sa vama. Neznam jeli ovaj mudrijaš tu na forumu,  prodajem rame DDR3 1600mhz pločica od 4GB stavio sam na njuškalo 150kn i onda dobijem ovakvu ponudu. 

 Neki dan sam preko njuške kupio 4 x 2GB (1333) za 150kn. Mislio sam do sad da je to realna cijena.

 Pa dobro ja sam stavio 150kn za jednu pločicu od 4GB i mislim da je to realna cijena, možda za neke idote nije, ali ispod 150kn ih nebi dao prije bih ih bacio jer nema za 100kn 4gb DDR3 i to nove. 

a lik me je tražio da mu pošaljem odkupninom za 100kn i još da platim poštarinu, čista prevara. neznam samo čemu toliki komentari glupi da ima 8GB za 200kn niti sam spomenio 200kn niti sam prodavo za 200 vec za 150kn. a ovo nije ni tema da raspravljamo koliko šta košta, ali eto nemoš od trolova 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

To je za bisere nhf.

Ali ima,bilo, prodalo se na njusci 8gb za 200.

Tu na forumu u zadnja dva tjedna 8za 200,16za 400. Lp

10 godina
offline
Njuškalo biseri

https://www.njuskalo.hr/wireless-wlan/produzni-kabel-wlan-wireless-karticu-antenu-9metara-oglas-4403826

 

..nadam se da nitko nema potrebu da smanji snagu sa  wifi adaptera npr. 100mW na 1,5mW jer taj koaks

 od 9m guši na 2,4GHz preko -18 dB , a i na prijemu jednako toliko uguši signal.

(ne računajući gubitak na RP-SMA konektorima od  ~ 0.3dB svaki)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 11:15 (AF139).
7 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
rappy kaže...
..

 Pa dobro ja sam stavio 150kn za jednu pločicu od 4GB i mislim da je to realna cijena, možda za neke idote nije, ....

 lažem nema novih za 200 to sam tako reka bezveze, ali ima za 300kn i to prije godinu dana vjerovatno ima sad negdi i jeftinije neda mi se tražit da bi tu iša dokazivat.
u ovu temu inaće idu biseri s njuškala kad stave cjenu višu nego je razumno pa ima neke slićnosti s tim tvojim kalkulacijama (ako je novo 150 pa i tvoje polovno mora bit 150 + poštarina).
nhf


10 godina
offline
Njuškalo biseri

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
nicky.sl kaže...

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

 Napisao je da i maticna ide uz njega..?

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Strm kaže...
nicky.sl kaže...

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

 Napisao je da i maticna ide uz njega..?

 naručiš online iz nekog njemačkog shopa i5 8400 i h310 matična ukupno s poštarinom oko 1800kn

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
dtdtdt kaže...
Strm kaže...
nicky.sl kaže...

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

 Napisao je da i maticna ide uz njega..?

 naručiš online iz nekog njemačkog shopa i5 8400 i h310 matična ukupno s poštarinom oko 1800kn

 to je druga krajnost, gledajmo cijene kod nas...

10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Strm kaže...
dtdtdt kaže...
Strm kaže...
nicky.sl kaže...

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

 Napisao je da i maticna ide uz njega..?

 naručiš online iz nekog njemačkog shopa i5 8400 i h310 matična ukupno s poštarinom oko 1800kn

 to je druga krajnost, gledajmo cijene kod nas...

 Ako ćemo o krajnostima kod nas i3 8100 koji je brži od njegove i5-ice ide za 1100kn i do 1700kn koliko on traži za svoj kombo možeš birat ploču.

Novo u trgovini vs njegovo 2 godine staro pa ti vidi šta je isplativije

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
nicky.sl kaže...
Strm kaže...
dtdtdt kaže...
Strm kaže...
nicky.sl kaže...

Rekoh ja njemu: Da ti je hitno ne bi stavio abnormalno visoku cijenu. Nije mi još ništa odgovorio.

 

U Linksu i5 8400 oliti 6 jezgreni cpu ide za 1800kn

 Napisao je da i maticna ide uz njega..?

 naručiš online iz nekog njemačkog shopa i5 8400 i h310 matična ukupno s poštarinom oko 1800kn

 to je druga krajnost, gledajmo cijene kod nas...

 Ako ćemo o krajnostima kod nas i3 8100 koji je brži od njegove i5-ice ide za 1100kn i do 1700kn koliko on traži za svoj kombo možeš birat ploču.

Novo u trgovini vs njegovo 2 godine staro pa ti vidi šta je isplativije

 A je, u pravu si

6 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Ne znam dali je bilo ali i ako je zaslužuje ponavljanje.
10 godina
offline
Njuškalo biseri

..još i nije RP-SMA konektor..

7 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri
8 godina
odjavljen
offline
Re: Njuškalo biseri
rappy kaže...

Nije njuškalo, ali da podjelim sa vama. Neznam jeli ovaj mudrijaš tu na forumu,  prodajem rame DDR3 1600mhz pločica od 4GB stavio sam na njuškalo 150kn i onda dobijem ovakvu ponudu. 

 To sam ti ja poslao.

12 godina
offline
Njuškalo biseri

Nije njuskalo, al je bome biser nad biserima

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Nije mi dobro...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Tony1999 kaže...

Nije njuskalo, al je bome biser nad biserima

 jao :O mozda je htio stavit 1400kn pa se omaklo 1400€ 

 

inace u feniks.hr prodaju bas refubrished Optiplex 790 za 1400kn (sa racunom i PDV-om)... i5 2400, 8GB RAMa.. doduse nema "brzi" SSD disk i "solidnu/odlicnu" GTX650TI 

 

edit:

vidim da u feniks vise nemaju modela sa 8GB, samo sa 4GB.. al ima ih u infoshop.hr za 1250-1350kn (ovisno o tipu kucista)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 8:23 (nathan.fake).
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
nathan.fake kaže...
Tony1999 kaže...

Nije njuskalo, al je bome biser nad biserima

 jao :O mozda je htio stavit 1400kn pa se omaklo 1400€ 

 

inace u feniks.hr prodaju bas refubrished Optiplex 790 za 1400kn (sa racunom i PDV-om)... i5 2400, 8GB RAMa.. doduse nema "brzi" SSD disk i "solidnu/odlicnu" GTX650TI 

 

edit:

vidim da u feniks vise nemaju modela sa 8GB, samo sa 4GB.. al ima ih u infoshop.hr za 1250-1350kn (ovisno o tipu kucista)

 S obzirom na njegov strastveni opis tih konfi, rekao bih da je on poprilicno uvjeren da prodaje ultimativne workstation makine 

8 godina
odjavljen
offline
Njuškalo biseri

Nije njuškalo biser al treba stavit:

Muljanje u oglasima kod nas na forumu:

5 godina
offline
Njuškalo biseri

I'll just leave this here! 

 

Jedna slika je s njuškala što mi je odgovorio, a druga je post s foruma. 
Laže čim zine.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice