Originalni Anime-i na DVD-u u HR

poruka: 9
|
čitano: 3.310
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Evo ovako...zanima me dali netko zna gdje se kod nas mogu (ako mogu) kupiti originalni DVD-i anime-a?

ili je jedini izbor eBay i sl.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Ja sam Miyazakija nasao, ali samo par zadnjih komada (Princeza Mononoke, Howl's Moving Castle i Spirited Away); nasao sam ih bezveze, a mislim da ih je par izaslo i uz neke novine. Nazalost, njegove stvari poput Porco Roso i Lupin III nisam vidio makar su mi ova dva spomenuta najdraza.

Ekipa koja se skupljala u Mami je dosta brijala na to, ali dugo vec ne znam kako tam stvari stoje.

 

A da probas narucit preko Amazon.co.uk? Znam da sam gledao Cowboy Bebop tamo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Bit ce da cu morat potrazit zanima me Ergo Proxy,Neon genesis evangelion i Place promised in out early days najvise :)  tnx anyway

16 godina
neaktivan
offline
RE: Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Majku mu ga, meni Evangelion nikako da sjedne - probao sam ga gledat, ali uvijek poludim na gomilu kvazi religijskih referenci i posaljem sve kvragu. Davno sam pogledao Furi Kuri (mislim da se tako pise, zaboravio) i prva mi se epizoda cinila guba. Onda kad sam krenuo s ostatkom bilo je previse "japanski" za moj ukus... No Cowboy Bebop je nesto divno.

16 godina
offline
Originalni Anime-i na DVD-u u HR

U Algoritmu, MK-u i Profil Megastoreu ili tak nekaj (Bogovica, naguzil se umjesto BigBena) ...

 

Sam videl samo ono popularno (Cowboy Bepop, Aeon Flux i para takvih dida)....

 

U hr ces to tesko nabaviti ...

 

Jedino ak imas nekoga  u Japanu .. s tim da mora imati zivaca da provjerava dali fakat ima eng titlove (ja popusil, frend bil dole, dofural mi anime, na kutiji pise da ima eng titlove a ono k***) ....

 

Ali jedina realna sansa ti je E(vil)-Bay i traziti americanska izdanja, jest da nema najnovijeg ali ono popularno ima (ala Slyers, Evangelion,Gundam) ...

 

ALi jos jednom namuciti ces se .. ja sam jedva skupil svoju kolekciju (hehe zahvaljujuci frendu koji snima po Japanu) ....


Main Komp :
Athlon64 X2 4200+@2200MHz//MSI K8N Neo4 Platinum//ST 2x1024 DDR 400 CL2 // Seagate 80 Gb ST380815AS//Seagate 320Gb ST3320620AS//Gigabyte 8800GTS 512Mb//Chieftec CA-01B-B-SL//Chieftec 550W//LG F900P//Plextor DVD-RW PX-810SA// LiteOn DVD DH-16D2S
Laptop :
Acer 5520G - AMD Turion TL-56\\Nvidia 8400M GS\\2Gb ddr2\\WD 160Gb sata
16 godina
neaktivan
offline
RE: Originalni Anime-i na DVD-u u HR

da nasao sam na e-Bayu bit ce da cu morat tamo okusati srecu...

16 godina
neaktivan
offline
Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Isplativije ti je skidat ali shvacam te, imat original doma je must have. Ja imam jedno par stotina dvd-a sprzeno al to nije isto Cool


...:::Anime Phreak:::...
16 godina
neaktivan
offline
Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Imam i ja ali nije to to,lijepo je vidjeti collection ^^ Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Originalni Anime-i na DVD-u u HR

Imaš neke i u More Comics-u.

Već neko vrijeme nisam bio kod njih, ali zadnji put su imali Ghost in the Shell, nekoliko Hellsinga, Berserk i još par. Nije neki izbor, no bolje nego ništa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice