Pirotehnika P&O zaključana tema

poruka: 2.943
|
čitano: 1.365.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

vražja, shock i fiesta od mirnoveca - slabo, slabije od prošle godine, ne vrijede te novce.

nemaš više nigdje kupit poštene petarde u domaćim trgovinama. naručio na pyroshop minažu, piše da dolazi 21-22. 12. ili to ili šverc kod nas. bio u hunteru, lovac ka jel imaju kakve zaostatke od prošle godine tipa fp3, stare vražje - 0 bodova. svake godine bit će gore, sve pod izgovorom sigurnosti.

Ke?!
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Bio u 2 shopa, jorge 3 razred ima ali nesmije prodat, a i to sto ima fp3 je ce 2.1g dakle ništa

od proslih godina nemaju nista, mirnovec je sve iz 2017 ce, ali kad sam vidio kak izgledaju okrenuo sam se i otisao

big bang je 0.5g kvaliteta uzas, velika mega 0.45g fitilja ima 3mm uzas

odustajem, ako neko moze nabavit 2 razred staru proizvodnju nek javi na pp

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O

Isti vrag kod mene.....

Nego čuo sam da Nijemci nemaju ta CE sranja (te oznake za oslabljene petarde) i da oni idu po onom nekom sistemu da je mentalitet takav da se zna ko to puca i da se to ne kupuje "djeci" tako da oni duže vrijeme pyro artikle drže u Supermarketima tipa "Kaufland" ( Čak sam vidio nekog Nijemca na yt početkom 12.mjeseca frajer u Kauflandu uzima neke "extra" bokseve da te glava zaboli A u pozadini sam čuješ Kaaauuuffflllaaaanddd)

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 21:08 (Dančo_vucibatina).
6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

samo da vam kazem karabita ima za kupit u mirnovcu nema ga u letku ni katalogu ali ima za kupit dode 30kn kila tolko sam ga bar ja platio. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
pyronacija kaže...

samo da vam kazem karabita ima za kupit u mirnovcu nema ga u letku ni katalogu ali ima za kupit dode 30kn kila tolko sam ga bar ja platio. 

 30KN kila za onu plavu kanticu ili prah samo da ti proda???....30KN za onu kanticu previše a za prah onak,vjerojatno prah "ispod stola" dobiješ jer kanticu bi stavili u katalog...Znam da sad karabita imaš po ljevaonicama i starim propalim tvornicama,il ovak ak je neko otkupio neku staru ljevaonicu,jer čuo sam da ima i po 15  i manje kuna KILA,pa ovak uzet jer znam da su prije (70-e,80-e),djeci pod normalno donosili karabit za poklon jer je tog bilo ko piljevine.....

 

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 16:47 (Dančo_vucibatina).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Dančo_vucibatina kaže...
pyronacija kaže...

samo da vam kazem karabita ima za kupit u mirnovcu nema ga u letku ni katalogu ali ima za kupit dode 30kn kila tolko sam ga bar ja platio. 

 30KN kila za onu plavu kanticu ili prah samo da ti proda???....30KN za onu kanticu previše a za prah onak,vjerojatno prah "ispod stola" dobiješ jer kanticu bi stavili u katalog...

 

 nije prah niti dolazi u onoj kantici(sjecam se tih kantica to su one plave). dolaze u grumenima srednje velicine zapakovane u dvije vakumirane vrecice i na njima pise da su od mirnovca i ona ostala sranja.  nemaju tocno kilu ove koje sam ja vago imaju kilu i 3 deke.

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

30kn je odlična cijena. Inaće godinama ga možeš nabaviti kao sredstvo protiv krtica. Ja sam ga kupio dvije kile prije 2 god. ali baš za krtice. Grumeni su većinom veličine kao što piše, od 7-14mm, ali našlo se i većih oko 20mm.

http://www.cedar-agro.hr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1432&category_id=52&keyword=Karbid&option=com_virtuemart&Itemid=173

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 18:48 (Cobra33).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O

Ma napisao sam da ima za kupit i kao grumene neg mi se izbrisalo pa sam ponovno pisao (s mobitela pišem kao što vidiš) a meni rođak inače uzme kao prah pa ono.....Sve u svemu ostala mi još mala mjerica karabita taman za jedan manji pucanj....

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 19:10 (Dančo_vucibatina).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Ja sam ti jedan od njih koji je 70-80-tih pucao karabitom. Dobivali smo ga od susjeda koji je bio zavarivač. E to su bila vremena. Samo kada se sjetim onih jednolitarskih metalnih kantica boja i to daleko kvalitatnijih nego ove danas. Pucali smo po cijele dane i niko se nikad nije ozlijedio. Dobro, koji put si se opekao na vatrici, ali ništa strašno. I onda su se pojavile ove "moderne" petarde i izbacile karabit. Tada su bile popularne i pikule, klikere kao ih neki zovu. toga odavno viče nema. Ma nema ničeg dobrog za ove današnje klince. Odmah bi Smarphone, PS4, Komp i ostale tehnikalije. Nema skrivača, lopova i pandura, ma nema ničeg. Samo igrice i igrice. Pa i nogomet na dva mala nitko ne igra. Zato zahvaljujem ne znam kome što je moja generacija bila zadnja koje se znala zabavljat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 21:09 (Cobra33).
14 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Zna tko kakav je zakon u Sloveniji? Mozda bi se dalo nesto jace kupiti tamo?

Black Spider
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
crni pauk kaže...

Zna tko kakav je zakon u Sloveniji? Mozda bi se dalo nesto jace kupiti tamo?

 Ništa posebno. Sve skoro isto. Zakasnio si godinu dana.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...

Ja sam ti jedan od njih koji je 70-80-tih pucao karabitom. Dobivali smo ga od susjeda koji je bio zavarivač. E to su bila vremena. Samo kada se sjetim onih jednolitarskih metalnih kantica boja i to daleko kvalitatnijih nego ove danas. Pucali smo po cijele dane i niko se nikad nije ozlijedio. Dobro, koji put si se opekao na vatrici, ali ništa strašno. I onda su se pojavile ove "moderne" petarde i izbacile karabit. Tada su bile popularne i pikule, klikere kao ih neki zovu. toga odavno viče nema. Ma nema ničeg dobrog za ove današnje klince. Odmah bi Smarphone, PS4, Komp i ostale tehnikalije. Nema skrivača, lopova i pandura, ma nema ničeg. Samo igrice i igrice. Pa i nogomet na dva mala nitko ne igra. Zato zahvaljujem ne znam kome što je moja generacija bila zadnja koje se znala zabavljat.

 E daaa za zavarivanje se koristi plin etin ak se ne varam koji se dobiva reakcijom vode i kalcijevog karbida.I ovo što si rekao za generacije živa istina,danas ak nemaš 2000 il kolko već za plejku i igre nemoš ze zabavit,nemožeš više dijete ostavit na ulici da se igra slobodno , uvijek se neki krvavi manijak nađe,pa eto nek se igra na plejki, ne govorim ja da je ni plejka loša dapače i ja sam se naigrao na PS2 i 3 al sam uvijek znao izać van i poigrat se ono pošteno (5-6 sati xD)...Kako da se izrazim,sve je bilo SLOBODNIJE i nije bilo tolko luđaka ko danas...al neznam imam feeling da se ta vremena na neki način vraćaju (bar kod nas uvijek ima onoga,jel imaš karabita ovo ono pa sa susjedima odemo na feštu pa poslije na veliko rokamo pa ovo pa ono).....

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 9:56 (Dančo_vucibatina).
6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ako ima itko za prodat petarde tipa cobra 6,7, super cobra 8, delova rana i slicne neka mi se javi. Spreman sam platiti duplo od cijene na EU trzistu. Isto tako ako ima netko neke preporuke gdje kupiti, sve su dobrodosle, hvala!

Brajko
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Jos imas sat vremena fore narucit na bombi

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Jos imas sat vremena fore narucit na bombi

 A kaj poslije??? To govoriš samo za bomba shop ili za ove druge online dućane "izvana"?

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 23:00 (Dančo_vucibatina).
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Za bombashop, pyrofans vise ne salju, mozda salje ultrasshop nisam siguran ali malo ste se kasno sjetili

ima lokalnih švercera treba potražit po yt i fb

 

Koliko čitam jorge ponegdje prodaje i fp3 ce (vz i krizevci) drugdje nedaju...

ja bi za probu uzeo malo ex3 al mi nisu htjeli prodat di sam pitao

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 23:25 (bArut pLahor).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Za bombashop, pyrofans vise ne salju, mozda salje ultrasshop nisam siguran ali malo ste se kasno sjetili

ima lokalnih švercera treba potražit po yt i fb

 

Koliko čitam jorge ponegdje prodaje i fp3 ce (vz i krizevci) drugdje nedaju...

ja bi za probu uzeo malo ex3 al mi nisu htjeli prodat di sam pitao

 Ja vidio malo prije FP3 CE 2,1g u ZG.

8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

gdje?

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Dogma, Trešnjevka. Preko puta zatvorene pošte u Ozaljskoj

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 16:57 (Cobra33).
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

ima li negdje u splitu za kupit ove malo jače petarde (mislim na ove iz inozemstva, ne orion/mirnovec).

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
ervin121 kaže...

ima li negdje u splitu za kupit ove malo jače petarde (mislim na ove iz inozemstva, ne orion/mirnovec).

 Da li stvarno misliš da će ti na to netko odgovorit. Možda šverceri pročitaju ova tvoj vapaj pa ti se jave na PM.

6 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ima tu neko na forumu da je blizu Brezovice kaj Zagreba??? 

Pitam ak se neko hoće posavjetovati gdje sve kupiti okolo na PM i ovo ono.....

Rođo moj
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
ervin121 kaže...

ima li negdje u splitu za kupit ove malo jače petarde (mislim na ove iz inozemstva, ne orion/mirnovec).

 Da li stvarno misliš da će ti na to netko odgovorit. Možda šverceri pročitaju ova tvoj vapaj pa ti se jave na PM.

 ciljao sam na to da mi neko na PM kaže koju informaciju o tome. ne trebaš mi solit pamet.

9 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Isao sam uzeti jednu rimsku,kaze treci razred trebam dati podatke da me zapise.

Mozda iduce godina nece uopce biti petardi.

12 godina
offline
Pirotehnika P&O

kako je krenulo za 10 godina neće biti ni velikih piratica. trebali bi se baciti u kakve DIY vode

What could possibly go wrong?
10 godina
offline
Pirotehnika P&O

Ma ovo je izmišljena glupost kaj uzimaju podatke za treći razrede(tako je bilo i prošle godine).

To je samo popis koji se šalje natrag ovima kaj prodaju petarde. Taj popis ionako se vjerojatno baca, te ne mogu dovesti neku puknutu petardu u vezu sa tim famoznim popisom.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 22:45 (PzKpfw).
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Jel bio mozda netko u jorgeu pored emezete lučko? Jel ima tamo ex3 tj. Treci razred ak neko zna? čini se da je lakše nabavit prave bombe neg usrane petarde

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Jel bio mozda netko u jorgeu pored emezete lučko? Jel ima tamo ex3 tj. Treci razred ak neko zna? čini se da je lakše nabavit prave bombe neg usrane petarde

 Ja sam u Brezovici imam 5-10 minuta autom do Stupnika uglavnom dosta sam blizu al nisam dugo bio pa nisam siguran Jel Jorge još tamo možda sad odem pogledat,uglavnom frajeri kad imaju, imaju sve uvijek tak da brijem da imaju stari 3.negdje u zalihama jer tamo se i ne kontrolira puno....Tak da ono....

Rođo moj
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 14:02 (Dančo_vucibatina).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
PzKpfw kaže...

Ma ovo je izmišljena glupost kaj uzimaju podatke za treći razrede(tako je bilo i prošle godine).

To je samo popis koji se šalje natrag ovima kaj prodaju petarde. Taj popis ionako se vjerojatno baca, te ne mogu dovesti neku puknutu petardu u vezu sa tim famoznim popisom.

E tu se grdno varaš. Prošle i pretprošle godine bilo je nekoliko kucanja Policije na kućna vrata. Svi oni koji su kupili preko 1kg NEM-a u petardama mogli su dobiti kućnu posjetu.

Razlog: Preprodaja.

Za sve one koji su fulali godinu ili više njih, nema više III Razred. NEMA, čak ni ispod stola.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 14:33 (Cobra33).
8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...

Za sve one koji su fulali godinu ili više njih, nema više III Razred. NEMA, čak ni ispod stola.

 

 

 ma nije baš tak, mislim je u trgovinama, ali kod švercera ima svega, samo kaj mene ne zanima taj 3. i 4. razred koji se nudi,

nego ove slabije stvari...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice