Pomoć forumašima u drugim gradovima

poruka: 356
|
čitano: 82.879
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Već danima čitamo na forumu razne teme o prevarama na drugim oglasima tipa njuškalo i slično,kupnja preko oglasa jako je rizična pogotovo ako se radi o većoj svoti novca.Ova tema je zamišljena tako da pomažemo jedni drugima pri kupnji,naprimjer ja sam iz Slatine (kod Virovitice) i kupujem nešto u Zagrebu ili drugom gradu kupujem preko njuškala što je veliki rizik da mi vlasnik ne podvali ciglu umjesto mobitela,e sad ako bi koji forumaš htio npr. otići do tog lika vidjeti šta je to u kakvom je stanju i ako je sve u redu ja njemu šaljem lovu on umjesto mene kupuje taj predmet i šalje ga meni poštom naravno uz određenu proviziju jer "nema đabe ni kod stare babe ". Nadam se da sam bio jasan kako sam zamislio ovu temu ako kome nije jasno objasnit ću još detaljnije 

 

Znam da se nikome neda šetati tražiti di je taj lik ,ali eto tako bi barem 50% manje bilo prevara i smamjila bi se prodaja ostecenih,kopija,podvaljenih i ostalih predmeta...

 

Naravno to ne mogu raditi forumaši koji su tu par dana ja predlažem barem 10 mjeseci staža na forumu i oni koji su vec nesto prodali bez ikakvih problema i bez podvaljivanja te oni forumasi koji su aktivni i koji u pomoc mogu skocit sto prije,a ne oni koji po tjedan ili vise uopce ne odgovoaraju na upit ili poruku...{#}

 

Evo ja sam iz Slatine  ako kome treba šta od Slatine od Virovitice tu sam javite se...

 

Javite se u sto vecem broju,provjerit cu vas status dobrog ili loseg trgovca,neka iskustva,preporuke i staz i dodati vas na listu za pomoc forumasa u drugim gradovima...{#}

 

 

Popis svih forumasa koji su se javili da bi pomogli bez obzira jesu imali lose ili dobre prodaje ili ih nema u losim i dobrim trgovcima,po gradovima/selima:

 

Bihac

  • tpg-nema prodanih predmeta,vrlo aktivan,staz 2 godine,pouzdanost nepoznata

 

Buzet

 

  • Trip-1 prodani predmet (5/5),aktivan,staz 19 mjeseci,pouzdan

 

Bjelovar

 

Bugojno

  • cro_blue-(relacija Kupres-Tomislavgrad-Livno-Bugojno-Uskoplje,dodan i za grad Bugojno)-1 prodani predmet (5/5), vrlo aktivan,staz 4 godine,pouzdan


 

 

Crikvenica

 


Dubrovnik

 

 

 

Čakovec

  • Zuja-1 prodan predmet(4/5),aktivan,staz 2 godine,pouzdan (ne previse)

 

 

Čazma

 

 

Karlovac

 

 

 

Kaštela

  • thuglife-nema prodanih predmeta,staz 3 godine,pouzdanost nepoznata

 

 

Kloštar Ivanić

 

 

Koprivnica

  • ljubo2mad-3 prodana predmeta (15/15),aktivan,staz 4 godine,pouzdan,pomoc za e-bay

 

 

Krapinske toplice

 

Križevci

 

 

Krk

 

 

 

Ludbreg

        

 

Makarska

  • GimmieCorsair-nema prodanih predmeta,nema ga u losim i dobrim trgovcima,vrlo slabo aktivan,staz 2 godine,pouzdanost nepoznata,

 

 

Metković

  • bruno11-nema prodanih predmeta,aktivan,staz 3 godine,zeli pomoci,pouzdanost nepoznata

 

Našice

 

 

Nova Gradiška

  • liverpool1892-28 prodanih predmeta(139/140),vrlo aktivan,staz 22 mjeseca,vrlo pouzdan,pomoc za e-bay,
  • dj_renny

 

Novi Vinodolski

 

 

Orahovica

  • Dinče-(lokacija blizina Orahovice)-nema prodanih predmeta,aktivan,staz 20 mjeseci,pouzdanost nepoznata,

 

 

Osijek

  • kruskar-grafa koju je prodavo bila pecena i u "banani",vrlo aktivan,staz 18 mjeseci,nepouzdan,nalazi se na black listi{#}

 

 

 

Pazin

  • nick54312-8 prodanih predmeta (40/40),aktivan,staz 23 mjeseca,pouzdan,

 

  • Anti-fa- (lokacija i okolica Pazina)-nema prodanih predmeta,vrlo aktivan,staz 3 godine,pouzdanost nepoznata,

 

  • Overlord-nema prodanih predmeta,aktivan,staz 2 godine,pouzdanost nepoznata,

 

Rab

 

 Rijeka

 

Sesvete

  • teo7-1 prodan predmet (5/5),aktivan,staz 3 godine,pouzdan
  • Hrvojestr-( relacija Kustosija-Sesvete)-3 prodana predmeta (5/15),neaktivan,staz 3 godine,nepouzdan,nalazi se na black listi,{#}

 

 

Sinj

  • AbeDomusNus-(relacija Split-Solin-Otok-Dugopolje)-5 prodanih predmeta (23/25),vrlo aktivan,staz 2 godine,vrlo pouzdan

 

 

Sisak

 

Slatina

 

 

Slavonski Brod

 

Solin

  • thuglife-nema prodanih predmeta,vrlo aktivan,staz 3 godine,pouzdanost nepoznata


  • AbeDomusNus-(relacija Split-Solin-Otok-Dugopolje)-5 prodanih predmeta (23/25),vrlo aktivan,staz 2 godine,vrlo pouzdan,
  •  VALVE

 

Split

  • thuglife-nema prodanih predmeta,vrlo aktivan,staz 3 godine,pouzdanost nepoznata


  • AbeDomusNus-(relacija Split-Solin-Otok-Dugopolje)-5 prodanih predmeta (23/25),vrlo aktivan,staz 2 godine,vrlo pouzdan

 

  • bruno11-nema prodanih predmeta,aktivan,staz 3 godine,zeli pomoci,pouzdanost nepoznata

 

Tomislavgrad

  • cro_blue-(relacija Kupres-Tomislavgrad-Livno-Bugojno-Uskoplje,dodan i za grad Bugojno)-1 prodani predmet (5/5), vrlo aktivan,staz 4 godine,pouzdan

 

 

Varaždin

  • luka-cro-nema prodanih predmeta,vrlo aktivan,staz 3 godine,pouzdanost nepoznata,

 

Vinkovci

  • sudy_freak ( Stari Mikanovci)- 6 prodanih predmeta (30/30),aktivan,staz 22 mjeseca,pouzdan


 

Virovitica

 

 

Zabok

  • plahi-7 prodanih predmeta (35/35),aktivan,staz 2 godine,pouzdan

 

 

Zagreb

  • Hrvojestr -(relacija Kustosija-Sesvete)-3 prodana predmeta(5/15),neaktivan,staz 3 godine,nepouzdan,nalazi se na black listi,{#}

 

  • teo7-1 prodan predmet (5/5),aktivan,staz 3 godine,pouzdan

 

Zaprešić

  • Fila2mad-2 prodana predmeta(10/10),slabije aktivan,staz 3 godine,pouzdan,pomoc za e-bay
  • slash666

 

 Zadar

 

Županja 

 

  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 12:47 (CANABIS).
14 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

odlična tema...

ako itko naručuje nešto iz CRIKVENICE nema frke otić ću i vidit u kakvom je stanju i naravno poslat:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 20:25 (gjurki).
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

potpuno se slazem, al onda bi trebalo napraviti i popis koji bi to obavljali u pojedinim gradovima, ali da su sigurni

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

to sam mu i ja u pp reko..al čekaj da se ekipa skupi..ako ce se skupit uopće..nadajmo se da oće, pa onda da to napravi:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
win4crazzy kaže...

potpuno se slazem, al onda bi trebalo napraviti i popis koji bi to obavljali u pojedinim gradovima, ali da su sigurni

mislim da svi koji su tu duže od par mjeseci sigurni dečki

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ovo treba ići samo provjerenim, starijim i ozbiljnim forumašima ako uopće dođe do realizacije ideje.

14 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

mislim da par mjeseci nije dosta...barem 10-tak mjeseci AKTIVNOG sudjelovanja!!ovo aktivnog je ključno

i samo sitnice do 1000kn...jer preko to je ipak prevelika odgovornost...

 

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Mislim da će najviše ljudi trebati iz Zagreba.

Šta mislite koliku proviziju za uslugu da stavimo.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

moze Koprivnica za mene,pa javite ako nesto treba,inace tema i zamisao je odlicna,ko ce nam pomoci ako ne pomognemo sami sebi.

darkness is my friend
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
CANABIS kaže...

Mislim da će najviše ljudi trebati iz Zagreba.

Šta mislite koliku proviziju za uslugu da stavimo.

 

eo ja se javljam, provizija mi ni netreba, mozete provjeriti po forumu da sam posten, ali ostavimo to za starije meni je tek 16

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

meni isto ne treba provizija..imam 15..ali samo sam tu za sitnice ništa iznad 300 kn...provjerite ako ocete po forumu da sam aktivan i da možete imat povjerenja!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
ja mogu pomoci u Bjelovaru i Krizevcima pa ako treba posaljite PP
Win Osama in hide and seek
15 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Javljam se za Pazin i Vrbovsko (sumnjam da ćete prodavat/kupovat u Vrbovskom al ok :P). E i makni proviziju mislim da je ok pomagati for free ;)

http://dizanje-ratia.info
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Sviđa mi se ideja, mislin da će ovo bit dosta korisno...

 

Također bilo bi zgodno stavit forumaše koji su za pomoć pri kupovini sa ebay-a budući da nemamo svi paypal. 

Do what you want cause a pirate is free.
14 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

šta nema niko iz zagreba splita i rijeke...od tamo treba barem par ljudi...zato jer najčećše se od tamo naručuje..pogotovo zagreb...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
gjurki kaže...

šta nema niko iz zagreba splita i rijeke...od tamo treba barem par ljudi...zato jer najčećše se od tamo naručuje..pogotovo zagreb...

Ja ću biti uskoro u Rijeci (fax) ;)

 

E i preimenujte temu da se zna o čemu je riječ.

http://dizanje-ratia.info
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 8:01 (APazinjan).
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
šta više niko nije zainteresiran?
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Računajte i na mene. Vinkovci i okolica. 

Usluge koje ću obaviti za 10% cijene {#}:

* Kamatarenje

* Preprodaja
* Preporučeno slanje

* Tražiti nepouzdanog prodavača iz mog djelokruga

* Razno

{#} , malo šale, ali ozbiljan sam dečak, i neću dozvoliti da netko zarađuje na tuđoj nesreći, neznanju, ili naprosto, da bude prevaren.

** Live 4 Music **
15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
sudy_freak kaže...

Računajte i na mene. Vinkovci i okolica. 

Usluge koje ću obaviti za 10% cijene  {#}:

* Kamatarenje

* Preprodaja
* Preporučeno slanje

* Tražiti nepouzdanog prodavača iz mog djelokruga

* Razno

{#}  , malo šale, ali ozbiljan sam dečak, i neću dozvoliti da netko zarađuje na tuđoj nesreći, neznanju, ili naprosto, da bude prevaren.

evo i ja bih se prijavio za Vinkovce i okolicu, ove i slične usluge

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Definitivno sam za uzajamnu pomoć.

 

Slobodno računajte na mene na relaciji Kloštar Ivanić - Sesvete - Čazma/Križ/...uglavnom zagrebačka županija.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
mind_challenge kaže...
evo i ja bih se prijavio za Vinkovce i okolicu, ove i slične usluge

Sinko, a otkale si ti? Možda se znamo. Već sam na par tema vidio da pišeš o Slavoniji, okolici Vinkovaca i slično.

Mogli smo skoknuti na kafu?

 

{#} {#}

** Live 4 Music **
15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
sudy_freak kaže...
mind_challenge kaže...
evo i ja bih se prijavio za Vinkovce i okolicu, ove i slične usluge

Sinko, a otkale si ti? Možda se znamo. Već sam na par tema vidio da pišeš o Slavoniji, okolici Vinkovaca i slično.

Mogli smo skoknuti na kafu?

 

{#}  {#}

hajd ti meni pp svoj msn da to rješimo, ili fb

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima
Ja mogu za Krapinske Toplice i Zabok
Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ja se također javljam. Ja mogu za Novu Gradišku. Ima na forumu da je neko kupovao od mene {#}

13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Plahi kaže...
Ja mogu za Krapinske Toplice i Zabok

potvrdjujem da je posten :)))

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
win4crazzy kaže...
Plahi kaže...
Ja mogu za Krapinske Toplice i Zabok

potvrdjujem da je posten :)))

Hvala.

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
13 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Bogme napravi ti temu!{#}

Eto,ako mojih 30 ljeta nisu ozbiljne godine,onda jbg!

Ja bih se u ovome mogao pohvaliti kao prvi koji je takvu prevaru otkrio,tako da eto i ja cu dobrovoljno i bez provizije provjeriti svaku prodaju u Sl.Brodu!

.....Naravno koliko stignem!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Liverpool1892 kaže...

Ja se također javljam. Ja mogu za Novu Gradišku. Ima na forumu da je neko kupovao od mene {#}

iako je tek 3mj na forumu, siguran je prodavac, pomagac il sta vec zatreba. tak da slobodno njega mozete uvrstit u tu vrstu pomoci :)

14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Hvala svima koji su s pridružili za sad maloj skupini ja bi molio da se ovi iz zagreba malo aktiviraju njih najviše trebamo 

 

13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
CANABIS kaže...

Hvala svima koji su s pridružili za sad maloj skupini ja bi molio da se ovi iz zagreba malo aktiviraju njih najviše trebamo 

 

Ne sumnjam da ih neće biti, vidjet ćeš u roku od 2-3dana, javit će se oni, tek je tema otvorena jučer. I Bravo za temu, svima nama će pomoći

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice