Pomoć forumašima u drugim gradovima

poruka: 356
|
čitano: 82.912
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li tko iz Biograda ili okolice i da je voljan pomoći?

16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li netko iz Osjeka tko bi mogao pogledati jednu matičnu ploču i posati je na moju adresu?

Ako ima netko voljan molim da se javi privatnom porukom da se dogovorimo, hvala.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2016 20:23 (Eyekool).
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Da pohvalim ovim putem Caesara et Brutusa koji mi je osobno preuzeo/platio svojim parama napajanje CoolerMaster V850 Gold, platio poštarinu i poslao u Split na moju dobru riječ i svoju vjeru!! Napajanje je nabavio novo za 800, zapakirano tek otpočetom garancijom, novo oko 1500 po dućanima!

Ne reklamiram ga ovim putem i nemojte ga pilat ljudi da vam isto čini, momak je ljudina i to je to. Nemojte ga iskorištavat!

14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li netko iz Trogira trebao bi prezeti matičnu ploču.

 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Jel bi netko iz Zagreba imao volje pogledati jedan mobitel, uz proviziju naravno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2016 17:35 (SHELBY_09).
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ovim putem upućujem ogromno hvala kolegi nicky.sl koji je za mene u ponedjeljak skočio po grafičku kod čovjeka, fino istestirao, kupio je te mi poslao u roku odmah; veliko hvala kolegi na velikom trudu koji je uložio - pokazao se zaista pravim prijateljem. Kapa dolje ovoj legendi od čovjeka; ovako je uviđajan i strpljiv čovjek malo tko - na njega se uvijek možete osloniti i računati ukoliko trebate uslugu ovakvog tipa iz Šibenika, samo nemojte iskorištavati njegovu dobrotu. Živio nam još sto godina, sokole! 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Poz...

 

Ima li tko iz Rijeke da je voljan pomoci oko jedne maticne ploce ?

 

Inace malo je tip sa njuskala sumljiv jer odbija bilo kakvo slanje putem otkupnine itd...

 

Pristaje na Osobnu primopredaju ili on kakti salje ako se pare uplate unaprijed na njegov tekuci.

 

 

Neznam, mozda je samo tip cudljiv i picajzla neka a mozda i lovi u mutnom tako da netko iz Rijeke bi trebao otici po tu mbo jel

11 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
H3rc0 kaže...

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

 Samo se javi. Bit ću ja slobodan petak-subotu-nedilju, pa nema problema, dogovorimo se, možemo i kavu popit :)

12 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
LogicusMPS kaže...
H3rc0 kaže...

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

 Samo se javi. Bit ću ja slobodan petak-subotu-nedilju, pa nema problema, dogovorimo se, možemo i kavu popit :)

 Pogotovo ako je ovo on(a) na avataru :)

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
OriginalEXE kaže...
LogicusMPS kaže...
H3rc0 kaže...

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

 Samo se javi. Bit ću ja slobodan petak-subotu-nedilju, pa nema problema, dogovorimo se, možemo i kavu popit :)

 Pogotovo ako je ovo on(a) na avataru :)

 Ahahahhaahahahahhaahaa!! :)

11 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
LogicusMPS kaže...
H3rc0 kaže...

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

 Samo se javi. Bit ću ja slobodan petak-subotu-nedilju, pa nema problema, dogovorimo se, možemo i kavu popit :)

 

Da se javim da je sve uredu proslo. Osobno covjeka nisam upoznao jer su on i moj rođak to sve obedili u splitu, ali rođak ima samo rijeci hvale za njega kaze da je legenda, a njemu itekako vjerujem ako to kaze . Nista nije htio zauzvrat cak je htio rođaku i kavu platit :D.

Ivane, da ti se iskreno zahvalim za sve, ako bilo sto treba, imas broj samo zovi. Cim dodjem u split odmah zovem da popijemo/pojedemo stogod :P.

 

Za ostale bugovce, također se javljam za pruzanje pomoci ako nekome treba bilo sta od Imotskog do Mostara ukljucujuci ta dva grada (cijela zapadnoherc. zupanija i veci dio herc-neretvanske), da također nekome pomognem kao sto je i ivan meni. Hvala jos jednom :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2016 17:55 (H3rc0).
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
H3rc0 kaže...
LogicusMPS kaže...
H3rc0 kaže...

Pozdrav,

Ima li slucajno netko iz Splita, treba mi netko tko ima računalo da testiram jednu graficku karticu (radeon hd6770 je u pitanju). Ja studiram u splitu ali nitko od mojih kolega nema, vecina nas je sa strane i iznajmljujemo tu pa je u svakoga laptop. U petak sam se dogovorio sa covjekom i doci ce do splita i rekao je da ju smijem testirati,  ali nemam na cemu, pa ako ima neka dobra dusa bio bih joj veoma zahvalan!

 Samo se javi. Bit ću ja slobodan petak-subotu-nedilju, pa nema problema, dogovorimo se, možemo i kavu popit :)

 

Da se javim da je sve uredu proslo. Osobno covjeka nisam upoznao jer su on i moj rođak to sve obedili u splitu, ali rođak ima samo rijeci hvale za njega kaze da je legenda, a njemu itekako vjerujem ako to kaze . Nista nije htio zauzvrat cak je htio rođaku i kavu platit :D.

Ivane, da ti se iskreno zahvalim za sve, ako bilo sto treba, imas broj samo zovi. Cim dodjem u split odmah zovem da popijemo/pojedemo stogod :P.

 

Za ostale bugovce, također se javljam za pruzanje pomoci ako nekome treba bilo sta od Imotskog do Mostara ukljucujuci ta dva grada (cijela zapadnoherc. zupanija i veci dio herc-neretvanske), da također nekome pomognem kao sto je i ivan meni. Hvala jos jednom :)

 Neka je, probana je, temperature dobre, ventilator se lipo čuje :D Mislia sam da mi polijeće MIG-a sa tepiha :D Zezam se, nemaš straja.

Javi se kad god oš! :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Jel ima jos ljudi koji su voljni pomoci? Trebam nesto uzeti iz zagreba ali lik ne salje pouzecem ako netko moze kupiti od njega i poslati meni pouzecem bio bih puno zahvalan.lp
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Zlaco kaže...
Jel ima jos ljudi koji su voljni pomoci? Trebam nesto uzeti iz zagreba ali lik ne salje pouzecem ako netko moze kupiti od njega i poslati meni pouzecem bio bih puno zahvalan.lp

 Ima, prijatelju. Nažalost tek sad vidim ovaj tvoj upit. Ako ti još uvijek mogu pomoći, stojim ti na raspolaganju. 

 

 Ima li ikoga iz Zadra voljnog za pogledati jedan predmet i poslati mi nakon pregleda? Mnogo bih cijenio i svakako vratim uslugu prvom prilikom kad će istoj osobi zatrebati štogod slično s ovog mog područja. Puno hvala unaprijed.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

kupio bi grafu,ali čovjek je iz Zaboka,kaže da nije problem kod njega provjerit,lik zvuči okey,ako ima netko da bi bio blizu i da može isprobati i vidjeti jel sve okey,bio bi zahvalan...ja san u dalmaciji...samo provjera,pa ja lako uplatim čovjeku nekako...gtx970 g1 4gb je u pitanju...hvala svakako na pomoći...LP...

 

itko??

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 19:19 (johnyaces777).
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
johnyaces777 kaže...

kupio bi grafu,ali čovjek je iz Zaboka,kaže da nije problem kod njega provjerit,lik zvuči okey,ako ima netko da bi bio blizu i da može isprobati i vidjeti jel sve okey,bio bi zahvalan...ja san u dalmaciji...samo provjera,pa ja lako uplatim čovjeku nekako...gtx970 g1 4gb je u pitanju...hvala svakako na pomoći...LP...

 

itko??

 Ježi ga prijatelju, da sam prije vidio skočio bih ti ja provjeriti iako sam 20-25km dalje. Šteta. 

 

 Usput, ima li itko iz Osijeka tko bi bio voljan provjeriti jedan predmet, platiti ga i biti pristutan dok ga čovjek šalje (tiskom)? Zauzvrat po potrebi nudim isto na području Zagreba, Zaprešića.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
9 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozdrav svima!

Ima netko vremena da bi preuzeo slušalice iz Zagreba (Dubrava), zapakirao, i poslao poštom?

13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li koja dobra duša iz Gospića i okolice? Trebalo bi provjeriti, platiti i poslati jedan predmetić. Još danas bih mu uplatio i sve bi se dogovorili. Dosta je hitno nažalost. Hvala puno unaprijed.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li tko iz Splita tko bi bio voljan pogledati predmet s njuškala (dosta nov član/dosta svježe registriran) te izvršiti primopredaju i poslati mi ga? Ako ima, molim vas da me kontaktirate privatnom porukom za potrebne info. Prvom prilikom vraćam uslugu. 

 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Pozdrav,

Da li ima koga iz Vukovara? Trebam nesto iz Pevexa, a samo jos u toj poslovnici imaju i moze se tamo pokupiti i meni poslati.. nije nista veliko… uplatim i naknadu za vrijeme. Hvala
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozdrav,

 

ima li možda netko iz Delnica tko bi bio voljan nešto pregledati, platiti i poslati? Vraćam na isti način provjerom, pregledom, plaćanjem i slanjem u Zaboku, Zagrebu ili Zaprešiću.

 

Hvala.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Sad tek vidim ovo, ako tko šta treba iz Bjelovara rado pomognem, kontaktirajte me slobodno preko pm i uvrstite tu u registar :)

13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Evo da se i ja javin za Šibenik
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Želim se zahvaliti forumašu Caesar et Brutus koji mi je pokupio grafičku karticu, doslovno napravio recenziju o njoj, vrhunski je upakirao i poslao je meni :D

 

Što reći čovjek je prava legenda, potrudio se maksimalno... puno više nego što bih ja sam da sam kupovao. 

 

Drago mi je vidjeti da još ima ovakvih ljudi u našem društvu, možete slobodno trgovati sa kolegom ukoliko bude prodavao nešto na oglasniku. 

 

 

 

13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ne znam baš je li ovo najbolja tema, ali...

 

Ima li ovdje netko iz Osijeka ili okolice da ima iskustva s ovim shopom s njuškala? https://www.njuskalo.hr/laser-printeri/hp-laserjet-p1505-printer-usb-oglas-42805885

 

Trebao bi mi baš taj model printera, a novih više nema za nabaviti.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice