Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.093
|
čitano: 1.491.510
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

U ponudi imam 3 pozivnice za IPT. Zainteresirani neka se jave u inbox sa svojim mailom i slikom svoje brzine sa speedtesta.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Još su ostale 2 pozivnice za IPT koje čekaju svoje vlasnike!

 

Dobio sam 3 pozivnice za hd-torrents koje mogu dati do nedjelje 12.-og i to ako pošaljete dokaze o dobrom seedu s 2 privatna trackera i slikom svoje brzine interneta ili poželjno seedboxa!

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2017 14:37 (Mr. Hot Juice).
7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 3 pozivnice za THR. Mijenjam za neki od privatnih tracker-a 1:1.

 

Pozz

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim: Torrent HR

 

Mogu vam poslati sliku svog staža ako je potrebno.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Mr. Hot Juice kaže...

Još su ostale 2 pozivnice za IPT koje čekaju svoje vlasnike!

 

Dobio sam 3 pozivnice za hd-torrents koje mogu dati do nedjelje 12.-og i to ako pošaljete dokaze o dobrom seedu s 2 privatna trackera i slikom svoje brzine interneta ili poželjno seedboxa!

 Ostao je samo još 1 invite za IPT i 2 za hd-torrents. Kome treba neka se javi u inbox sa svojim mailom i slikicama!

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sirotinja kaže...

Dajem Crobytes, tražim THR :)

 

quieter you become the more u are able to hear
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

THR molim ak netko ima. Mogu poslati sliku ratia s par trackera ak treba, hvala.

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molim za THR pozivnicu.

Spreman sam i na donaciju cim se ukljucim.

 

Hvala unaprijed

11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ako treba nekome torrentleech prazni account (0 up, 0 down), neka udre thumbs up pa cu odabrat nekog...

otišlo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 7:07 (ervin121).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako imate pristojnu brzinu interneta, savjestan ste seeder te imate dokaz ratia s nekog od privatnih trackera, rado šaljem pozivnicu za T H R / I P T / BitSpyder (po želji). Prednost imaju dugogodišnji članovi foruma.

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim pozivnicu za TorrentHR,ako treba sta od dokaza sa drugih trekera,nije problem sve cu poslati na pm.Hvala unapred.

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima na forumu!Interesuje me da li  ima neko pozivnicu za Yuwabits.net?Ukoliko neko od vas ima molim da mi se javi.hvala unapred

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

3 za IPT... Imam thr. no ako imate nešto drugo za zamjenu ponudite...

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 20:27 (Logan29).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Leon88 kaže...

Trazim pozivnicu za TorrentHR,ako treba sta od dokaza sa drugih trekera,nije problem sve cu poslati na pm.Hvala unapred.

U zadnjih 6 mjeseci sam podijelio 6 pozivnica. Svi su kao super ok. Evo sada vidim da su 3 ok a 3 su fake...

Gledam 2 pozivnice koje imam pa si mislim bolje ih izbrisati nego dati fake osobama.

 

 

Mystic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Mystic Prog kaže...
Leon88 kaže...

Trazim pozivnicu za TorrentHR,ako treba sta od dokaza sa drugih trekera,nije problem sve cu poslati na pm.Hvala unapred.

U zadnjih 6 mjeseci sam podijelio 6 pozivnica. Svi su kao super ok. Evo sada vidim da su 3 ok a 3 su fake...

Gledam 2 pozivnice koje imam pa si mislim bolje ih izbrisati nego dati fake osobama.

 

 

 Razumem potpuno o cemu pricas,zato sam i rekao sta god treba saljem na pm,jer sam i sam mnogo puta popusio zbog istiog tipa ljudi.

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molim dobru dušu pozivnicu za THR. Uredan sam uploader.

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da nema govora da će biti otvorene registracije na THR-u ili zašto ih uglavnom nema?

Prođe im i rođendan, ništa (26.1.), ja od 8. mjeseca čekam haha

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za THR.

 

Za upload ne brinite imam 2 TB disk i ne brišem downloadan materijal nego ga ostavljam...

 

Hvala !

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Tražim nešto od ovoga:

LearnFlakes
BitMe
BitSpyder
7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nudim thr pozivnicu, vidim da dosta ljudi trazi.. Tak da dajem onom ko mi da razlog zas bi bas njemu dao pozivnicu.. Plus pri mojem odabiru imaju oni koji posalju i ss brzine ili ratia s nekog od privatnih trackera..
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
blackeagle29 kaže...
Nudim thr pozivnicu, vidim da dosta ljudi trazi.. Tak da dajem onom ko mi da razlog zas bi bas njemu dao pozivnicu.. Plus pri mojem odabiru imaju oni koji posalju i ss brzine ili ratia s nekog od privatnih trackera..

 Evo da javno zahvalnim kolegi na ukazanoj prilici i pozivnici za THR. Puno ljudi tu pita u vezi pozivnice te sam mu se javio danas ujutro, no on mi kaze da mu se jos nitko nije javio sto me zacudilo jer je velika potraznja barem u ovoj temi. Poslao sam mu par dokaza ( TorrentLeech i IP-Torrents ), rekao kakav net imam i kolega mi poslao pozivnicu. :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Prošlo tjedan dana i samo jedan jedini se javio za pozivnicu... Znači svi tražite thr a niko ne želi niš napravit za to. Čak ni ss brzine ili ratia s nekog drugog poslat..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja jesam trazio,ali sam u medjuvremenu dobio :)

11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

pozdrav,

tražim pozivnicu za karagargu. znači, nije mi u interesu je prodat ili mijenjat sa nekim za to, već bi zaista treba za osobnu upotrebu. ima dosta starih filmova koje sam tražio, i nigdje nisam našao, pa bi mi pozivnica za ovaj tracker dobro došla. mogu poslat dokaze sa nekoliko trackera da sam dobar seeder. također imam seedbox, i solidnu brzinu neta kod kuće.

lp!

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
blackeagle29 kaže...
Nudim thr pozivnicu, vidim da dosta ljudi trazi.. Tak da dajem onom ko mi da razlog zas bi bas njemu dao pozivnicu.. Plus pri mojem odabiru imaju oni koji posalju i ss brzine ili ratia s nekog od privatnih trackera..

 Opet jedna aktualna, ovaj put dodatak je da niste manje od par mjeseci registrirani na forumu, ostalo ko gore ostaje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Je li otisla vec?

Ain`t nothin` else like L.A.
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim invite na IPT, imam optiku, zasad sam registriran samo na THR i šaljem link/sliku profila kao dokaz da urednom seedam torrente, također me zanima ima li na IPT stripova na Engleskom jeziku ili ako neko zna neki dobar tracker sa stripovima.

9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Može invite za torrent hr? Častim pivom. ^^

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam ja pozivnicu za Yuwu, ako se nijesi snašao.

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li neko pozivnicu za THR?
Kod mene ima Berza i Yuwa.

Hvala unaprijed

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice