Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...

Mislim da to važi samo u slučaju ako korisnik bude varao, koristio ratio master i slične programe za manipulaciju protoka podataka preko torrent klijenta jer ih je u mene bar 4-5 banovano zbog HNRova a mene nije banovalo, ali svejedno je veliki rizik da se daju pozivnice nekom za koga nisi siguran da će 100% poštovati pravila.

 Dok je ta mjera došla, točno se sijećam te poruke, ali ju ne mogu više nigdje naći po pravilima. Poslo sam upit Staff-u pa se javim ovdje kad dobijem odgovor.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...

Mislim da to važi samo u slučaju ako korisnik bude varao, koristio ratio master i slične programe za manipulaciju protoka podataka preko torrent klijenta jer ih je u mene bar 4-5 banovano zbog HNRova a mene nije banovalo, ali svejedno je veliki rizik da se daju pozivnice nekom za koga nisi siguran da će 100% poštovati pravila.

 Istina, bio si u pravu 

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sickness kaže...
Haker_x kaže...

Da upozorim na korisnika caruci kojem sam dao THR pozivnicu i koji je naredao 25 HNR torrenata i naravno bio banovan....

 Nadavao sam se pozivnica prije ali upravo zbog takvih situacija više ne želim. Također sam se opeko još prije nego su uveli pravilo da ako korisnik dobije ban, ban dobiva i onaj tko mu je dao tu pozivnicu jer garantira za njega. Tako da ne mislim riskirati svojih 7 god. truda, koliko imam acc. radi nekog koga ne znam. Sry

 

Nedavno sam u kratkom roku poklonio 3 THR pozivnice bez da sam išta uzimao zauzvrat, od ta tri korisnika samo jedan tu i tamo skine nešto, ostala dvojica se nisu ulogirala na tracker 5+ tjedana, ne bi više dao pozivnicu ni rođenom bratu, a kamoli nekom koga ne znam pa taman da ima po 100tb uploada na 10 trackera.

 

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za SIHQ 

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...

Mislim da to važi samo u slučaju ako korisnik bude varao, koristio ratio master i slične programe za manipulaciju protoka podataka preko torrent klijenta jer ih je u mene bar 4-5 banovano zbog HNRova a mene nije banovalo, ali svejedno je veliki rizik da se daju pozivnice nekom za koga nisi siguran da će 100% poštovati pravila.

 Postoji i jedan lik, nick name na ovom forumu koji je baniran prije godinu i pol (zbog svađe s administracijom) s Crne Berze a zbog njega je baniran i moj prijatelj koji mu je na ovom forumu pozivnicu dao.

 

Ne morate pogađati njegov Nick  Haker_x

Obično volim kada takvi dijele moralne prodike.

Da, JA lično i osobno !
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za IPT.

Mogu kupiti pozivnicu na THR-u (imam dovoljno karme), pa može zamjena ukoliko taj nema THR, ukoliko ima još bolje, ostaje mi karma :P

 

Molim vas da se ne javljate i molite za THR ukoliko nemate IPT :)

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Anđeo bez falinge kaže...

 Postoji i jedan lik, nick name na ovom forumu koji je baniran prije godinu i pol (zbog svađe s administracijom) s Crne Berze a zbog njega je baniran i moj prijatelj koji mu je na ovom forumu pozivnicu dao.

 

Ne morate pogađati njegov Nick  Haker_x

Obično volim kada takvi dijele moralne prodike.

 Ne, NIKADA u životu se nisam svađao niti sa administracijom niti sa bilo kojim drugim članom niti na jednom trackeru. Na Crnoj berzi sam tek tako banovan zato što sam Musliman, bez da sam ikad išta loše napisao. Skidao sam i seedao kako treba, bio jedan od najboljih seedera na trackeru i onda odjednom ne mognem ući na tracker. Kada sam kontaktirao staff i pitao zašto sam banovan nikada nisam dobio povratnu informaciju. Ti mi nađi dokaz da sam se svađao i ja ću reći da si u pravu, a nećeš naći i ne možeš naći jer se nisam svađao, već se nekom četniku nisam sviđao zato što imam drugo ime i zato što sam druge vjere.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 17:05 (Haker_x).
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

politiku zajebi , nije lepo.

6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Zdravo , nov sam procitah dosta toga  zanimljivog ovde na forumu ,

naravno u duhu teme da pitam i ja .

Moze li neko pomoci sa e-rock.ru nista bez invite . Naravno da nije cilj zloupotreba ili neka glupost (obisao 30+ tako da je to vreme....odavno proslo)

Pozdrav za sve forumase

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel ima neka dobra dusa koja bi mi mogla poslati invite za TorrentHR? :P

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim: notwhat.cd

 

Nudim: THR i/ili IPT

 

Veza 30/10 a po potrebi nabavim i seedbox.

 

LP

6 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

 

Ako netko ima pozivnicu za THR,

u zamjenu dajem IPT.

 

Pozdrav

 

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dijelim AlphaRatio pozivnice, do sutra navečer imaju global Invite... Pa ako netko treba neka se javi i neka požuri... Dokaz da nekog drugog trackera i pozivnica je vaša.

 

Edit: Gotovo!

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 22:23 (partwish).
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim: THR

 

* Partis.si upload 2.8 TB. Velika hvala ako se nađe tko ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 20:09 (AtomicBomb).
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav.

 

Tražim pozivnicu za nekakav tracker gdje mogu skidati 4K UHD rippove...

 

Nudim pozivnicu za THR.

 

LP.

6 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Mijenjam crnaberza za torrenthr ili balkan elite.
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

moze za THR

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako može jedna pozivnica za Torrent HR. Trebala bi mi za preuzimanje sinkroniziranih crtanih filmova i eventualno za neke stare emisije koje ne mogu naći nigdje.
Podrazumjeva se da bi se pridržavao svih pravila.

 

Hvala unaprijed

 

Informacije+o+brzini+interneta+ako+je+potrebno+ Informacije+o+brzini+interneta+ako+je+potrebno+
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 14:01 (piro.80).
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
piro.80 kaže...

Ako može jedna pozivnica za Torrent HR. Trebala bi mi za preuzimanje sinkroniziranih crtanih filmova i eventualno za neke stare emisije koje ne mogu naći nigdje.
Podrazumjeva se da bi se pridržavao svih pravila.

 

Hvala unaprijed

 

 dođem doma pa ti dam invite...

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere
Tražim THR, inače sam na Partisu dugi niz godina i nisam imao potrebe mijenjati tracker jer je odličan, međutim THR je ipak domaći, nudi dosta emisija iz hrvatske radiotelevizijske prošlosti, što posebno tražim, stare dokumentarce i tako dalje.

Član sam Partis.si od 2008. godine, status power user, nikad baniran, upload 2.9 TB ( 3176569169931 bytov) :)

6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Moze li pozivnica za thr.. na partisu sam godinu dana, imam 1.5T uploada

sinhronizirani crtici mi trebaju i hr dokumentarci.. naravno da bi se drzao pravila...

 

http://www.speedtest.net/result/6533425212.png

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 11:16 (nbrezovec 1).
6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Koristim Partis dugi niz godina (od 2010, imam status power usera) i nisam imao potrebe mijenjati tracker jer ima manje više sve što mi treba. Međutim, nema baš sinkroniziranih crtića na hrvatskom pa bi volio invite za THR. Brzina interneta je 80/15 (bnet). Hvala!

 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Kenshi kaže...

Koristim Partis dugi niz godina (od 2010, imam status power usera) i nisam imao potrebe mijenjati tracker jer ima manje više sve što mi treba. Međutim, nema baš sinkroniziranih crtića na hrvatskom pa bi volio invite za THR. Brzina interneta je 80/15 (bnet). Hvala!

 

 Jesi procitao pravila? 

 

Registriranima 0 dana kao i onima kojima je to jedini post žicanje zabranjeno!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

jesam, ali nemam ni vremena ni volje ni potrebe za forumom. tako da će mi ovo biti zadnji post ovdje ionako.

pitat ću negdje drugdje, hvala.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Što ja to vidim? CroBytes se gasi?

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel mi može neko dati invite kod za torrentHR ?

PSlamnik
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

gfxpeers.net otvoren za registracije

7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, trazim pozivnicu za iptorrents. Treba mi za skidanje bluray filmova. Brzina mi je 20/10 ali budem nabavio seedbox isti dan cim dobijem pozivnicu. Trenutno sam na cbtu i partisu. Malo sam nesto skidao zbog nedostataka filmova ali ono sto sam skidao sam vratio u troduploj mjeri :P Hvala i lp.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

Trazim: IPT

Po potrebi saljem dokaze sa drugih trackera. 

 

Nudim: THR, HD-Torrents, HD-Space, TL, My Anonamouse

Molim da mi se ne javljaju forumasi bez bar pola godine staza i osobe koje nisu u stanju seedat torrent 72 sata na no ratio trackeru.

 

Hvala

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

sceneaccess.eu je otvoren.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice