Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.093
|
čitano: 1.491.034
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Što se tiče filmova, serija i igara nema smisla se uopće trudit upast na neki tracker pored IPT-a i TL kad ionako svaki encode sa scene ili "eksluzivnih HD trackera" završi na ta dva. Uz bolje encode gotovo za svaki film imaš i remux ako kvaliteta nije dostatna. Ali ako hoćeš eKnjige, stripove ili glazbu onda moraš tražit dalje. Recimo 32P ima vrhunsku organizaciju stripova što je teško izvest na General trackeru čak i da se nađu oni koji će uploadat. Što se tiče eKnjiga ima odličnih trackera ali IRC je skoro uvijek, bolje riješenje. Za glazbu izgleda da je RED glavni ali ako vam se neda prolazit kroz kroz sate čekanja na IRCu da upadnete, ruTracker u kombinaciji sa generalnim trackerima je ok.  Tu su također trackeri koji nude assete za Unity, Unreal, 3d modele, grafiku, iako ne vidim svrhu jer je taj sadržaj većinom namjenjen za "profesionalne" projekte gdje je bitno da nema ilegalno stečenog sadržaja bilo zbog negativnog PR ili mogućih parnica, jedino za neke osobne projekte, učenje i zafrkanciju. Tu su i još neki zanimljivi trackeri sa sadržajem kojeg ćeš teško naći negdje drugdje. Recimo trackeri za magične trikove, anime, mangu, zvučne efekte...

 

Ako tražiš neki specifičan sadržaj onda ima smisla i potražiti upad na neki specifičan tracker i držati se pravila da ostaneš. Ako gledaš filmove i serije u najgorem slučaju plaćaš par dolara na IPT i imun si na pravila a imaš pristup gotovo svemu što se nudi od takvog sadržaja. Fora je jedino da se ljudi pale na to da su na nekom "premium" trackeru izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 15:39 (ruzcheHR).
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

netko mi je bio dao i pozivnicu za taj ipt, pa sam blenuo u to ko tele u sarena vrata, pa skidao neku njihovu aplikaciju, pa pokusao nesto, skinit neki film, ali nije islo, i jednostavno pogasio sve i nikad vise tamo otisao...valjda najneuredije izveden tracker koji sam do sada vidio, ali to je mozda subjektivan dojam. U svakom slucaju, mislio sam da mi treba torrenthr, i dobro mi je dosao za neke sitnice, ali sad mi vise ne sluzi nicemu. Nakrcao sam disk do vrha i to je to, a pogledat sve ovo bi mi tribalo dvi godine, cak i kad bih imao volje i kad bi sve to bilo po mom gustu. Tako da ono, kodi povremeno upalit, incursion i what people are watching pa ako ima nes sa zanimljvim opisom, a ako ne, opet dobro..torenti me vise ne zanimaju.

Brajanov život
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

To što si sad napisao me podsjeća na mene kad sam prešao sa dial-upa na ADSL prije nešto više od 10 god. Sjećam se da sam skidao MSN nekih sat vremena i onda na ADSL-u kad san ga skinija za 2 minuta ni slučajno brisat sa diska od 320GB, tko zna što se može dogodit da sutra nestane interneta. I hrpa onih jadnih encoda od 700MB pa gledaj šta ćeš obrisat da stane na disk ili još gore prži na DVD po 4-5 filmova. 

 

Samo što nisan kleka isprid računala i reka "sad me isključite p* vam materina".  

 

Da ironija bude veća ni nakon 10 god mi ne triba veći disk od 320GB. Ionako je sva glazba na Deezeru, filmovi na seedboxu, osobni dokumenti 1TB OneDrive za istu cijenu koju sam tada plaćao internet od 4Mbps.

 

Imam jedan terabajtni disk čisto za neke najčešće domaće fajlove za koje me strah da bi mogli otići u nepovrat (sinkronizacije crtića, stripove na hr i možda tri, četri naša filma i backup DVD-ova Prosjaci i sinovi).

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja san skroz otisa na kvasinu, sto od bolesti sto od cinjenice da mi komp ne radi po propisu. U doba dosa sam imao total komander, i sve fino i uredno poslozeno....direktorij util u kojem su bili poddirektoriji antivirus, system, etc., i uredno sam cuvao i stare i svaku novu verziju programa koje sam koristio, sejvgejmove svih igrica i tako to. Nemam pojma kako, ali ta urednost je nestala, i sad u root 3tb diska skidam sve torrente, ma kojeg zanra bili jer sam se valjda toliko ulijenio da mi je problem odabrat zasebni folder za ono novo sto skinem...mislio sam da mi je storage potreban, ali trenutno bih bio hepi i sa nekim 60GB ssd-om kakav sam imao prije valjda 5 godina. Sve mi je ovo vishak. I ogromna kasheta pored stola u kojoj je stroj koji ne moze nista vise nego sto moze compute stick, s obzirom da sam prodo grafu...a grafu sam prodo jer sam skuzio da stalno dizu cijene doticnima, pa ti za pogurat grafu triba jak proc, dakle nova edicija, dakle i maticna, pa promine ram, pa triba i ddr4, pa igru triba pljunit bar 20 eur, i jos placat internet da bi doticniu skinija, a igra smece, komplicirani klon igre koju san igra prije des godina, samo sa smanjenom igrivoscu i poboljsanom grafikom. I onda ti na to jos izmuzu solde za ekspanziju ili dlc ili season pass, ili ove boxove po novome...reko ko vas jebe, ako mislite da sam ja vesla sisao, zajebali ste se, i prodo fino grafu, igram staru verziju football managera na ovom smechu i molim boga da ce to netko otkupit od mene, da mogu nabavit veci monitor i raspberry pi...drzao bih i sad neki film u kodiju na ekranu dok surfam, ali trenutnih 22" je premalo za takav multitasking...mozda da sad imam 12 godina bi mi sve ovo bilo vrh, ali ja samo mogu rec jedno meh na sve ove novotarije...

Brajanov život
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...

Što se tiče filmova, serija i igara nema smisla se uopće trudit upast na neki tracker pored IPT-a i TL kad ionako svaki encode sa scene ili "eksluzivnih HD trackera" završi na ta dva. Uz bolje encode gotovo za svaki film imaš i remux ako kvaliteta nije dostatna. Ali ako hoćeš eKnjige, stripove ili glazbu onda moraš tražit dalje. Recimo 32P ima vrhunsku organizaciju stripova što je teško izvest na General trackeru čak i da se nađu oni koji će uploadat. Što se tiče eKnjiga ima odličnih trackera ali IRC je skoro uvijek, bolje riješenje. Za glazbu izgleda da je RED glavni ali ako vam se neda prolazit kroz kroz sate čekanja na IRCu da upadnete, ruTracker u kombinaciji sa generalnim trackerima je ok.  Tu su također trackeri koji nude assete za Unity, Unreal, 3d modele, grafiku, iako ne vidim svrhu jer je taj sadržaj većinom namjenjen za "profesionalne" projekte gdje je bitno da nema ilegalno stečenog sadržaja bilo zbog negativnog PR ili mogućih parnica, jedino za neke osobne projekte, učenje i zafrkanciju. Tu su i još neki zanimljivi trackeri sa sadržajem kojeg ćeš teško naći negdje drugdje. Recimo trackeri za magične trikove, anime, mangu, zvučne efekte...

 

Ako tražiš neki specifičan sadržaj onda ima smisla i potražiti upad na neki specifičan tracker i držati se pravila da ostaneš. Ako gledaš filmove i serije u najgorem slučaju plaćaš par dolara na IPT i imun si na pravila a imaš pristup gotovo svemu što se nudi od takvog sadržaja. Fora je jedino da se ljudi pale na to da su na nekom "premium" trackeru izgleda.

 ovo za IPT je istina za sve ove poznate filmove. ali ako tražiš neke stare, malo poznate i/ili arthouse filmove, pogotovo iz država gdje se ne priča engleski, šanse su da ih nećeš nać na ipt. ja za to koristim karagargu, a vjerujem da je ptp sličan po tom pitanju. KG ima 172k torenata od čega je 104k filmove, s time da su blockbusteri zabranjeni.

ali slažem se da je ipt zakon i dovoljan za 90% ljudi..

32p je stvarno odličan tracker, imaju skoro sve što je objavljeno na engleskom. a nama koji želimo hrvatske skenove imamo THR.

na RED-u sam bio, i stvarno nema čega nema, ali su me banali jer su skontali da me invajtao neko koga neznam IRL. neznam kako su došli do tog zaključka, al me to iznerviralo za popizdit, jer sam se dosta trudio oko tog accounta, pogotovo uploadajući stvari kojih uopće nije bilo tamo (preko 100 uploadanih torenata sam imao)... sad koristim apollo ko zamjenu.

za knjige koristim MAM, ogroman izbor, pogotovo audioknjiga, super community..

moram jos samo spomenut RFM, koji je daleko najbolji motorsport tracker. nema čega nema, od formule 1 do kartinga i utrka kamiona. meni osobno je to najdraži tracker, i redovno doniram tamo. super community i dobar broj cappera koji samo tamo uploadaju.

 

Gorstak79 kaže...

netko mi je bio dao i pozivnicu za taj ipt, pa sam blenuo u to ko tele u sarena vrata, pa skidao neku njihovu aplikaciju, pa pokusao nesto, skinit neki film, ali nije islo, i jednostavno pogasio sve i nikad vise tamo otisao...valjda najneuredije izveden tracker koji sam do sada vidio, ali to je mozda subjektivan dojam. U svakom slucaju, mislio sam da mi treba torrenthr, i dobro mi je dosao za neke sitnice, ali sad mi vise ne sluzi nicemu. Nakrcao sam disk do vrha i to je to, a pogledat sve ovo bi mi tribalo dvi godine, cak i kad bih imao volje i kad bi sve to bilo po mom gustu. Tako da ono, kodi povremeno upalit, incursion i what people are watching pa ako ima nes sa zanimljvim opisom, a ako ne, opet dobro..torenti me vise ne zanimaju.

 ako nekog zanima zašto tu na forumu ljudi uglavnom ne daju pozivnice novim korisnicima, a pogotovo onima koji nemaju nikakav dokaz sa nijednog drugog trackera, evo mu odgovora. a ako se dobro sjećam, ti si bio taj koji je pitao slično pitanje.

9 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li neko viška pozivnicu za torrent hr? Frend traži već duže vrijeme. Ja bi mu dao ali nemam nijednu više, sve podijelio.

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
kbenzema kaže...

Ima li neko viška pozivnicu za torrent hr? Frend traži već duže vrijeme. Ja bi mu dao ali nemam nijednu više, sve podijelio.

 

Jel ima frend kakvih dokaza sa drugih trackera ili bar ss iz torrent klijenta da uredno seeda ?

Inače ima THR pozivnica bezbroj, samo nema ljudi da im se da. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nope. Inače je u Njemačkoj, uzeo si je vpn. Davi me već neko vrijeme, rekao sam mu da i ako nabavim pozivnicu, da mora seedat i držat se pravila
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
kbenzema kaže...
Nope. Inače je u Njemačkoj, uzeo si je vpn. Davi me već neko vrijeme, rekao sam mu da i ako nabavim pozivnicu, da mora seedat i držat se pravila

 

Koji je tvoj nick na THR da ti se tamo javim ?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
"cic"
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
kbenzema kaže...
"cic"

 

Eto ti malo karme pa mu kupi pozivnicu.

Inače imaš predivnu statistiku na THR :)

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
E super, hvala ti puno :)
6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nedavno sam složio svoj seedbox sa raspberrypiem, za sad nisam skidao puno toga ali sam sve odseedao i držim cijelo vrijeme na seedu, imam acc s balkanelitea, arenaelitea, yubraca, crna berza.

screenovi prilozeni

 

Molim: pozivnicu za THR, imam pozivnice za balkanelite, arenaelite i crnaberza (makar su free za joinanje)

 

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li netko možda viška karma bodova na THR-u ? Trebao bih uzeti za frenda pozivnicu ali fali mi još 52 000 karma bodova.

Unaprijed se zahvaljujem.

 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
big smoke kaže...

Ima li netko možda viška karma bodova na THR-u ? Trebao bih uzeti za frenda pozivnicu ali fali mi još 52 000 karma bodova.

Unaprijed se zahvaljujem.

 

 Pošalji mi nick na pp ili ovdje, ja toliko karme dobijem za 2 dana. Seed je majka.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...
 ako nekog zanima zašto tu na forumu ljudi uglavnom ne daju pozivnice novim korisnicima, a pogotovo onima koji nemaju nikakav dokaz sa nijednog drugog trackera, evo mu odgovora. a ako se dobro sjećam, ti si bio taj koji je pitao slično pitanje.

 

Ne kontam sto sam zasro? Skinuo sam preko 200 torrenat i sve ih drzao na seedu preko dva tjedna. Imam skoro terabajt uploada i promoviran sam u power usera i na crnoj berzi i na torrenthr. Mislim da nisam nikoga ostetio?

Brajanov život
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, je l' moze neko da mi posalje pozivnicu za sajt CrnaBerza? Nudim pozivnicu na sajtu eliteunitedcrew...

Moj mail: acanb01@gmail.com

13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima netko voljan udjeliti pozivnicu za THR i DT?

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zoko kaže...

Ima netko voljan udjeliti pozivnicu za THR i DT?

Zoko

"Do sada sam uglavnom skidao public torrente i uglavnom nisam išta seedao."

 

Kako sad da tebi neko da pozivnicu ?

Ja ne znam ljudi da li ste vi glupi ili se pravite glupi, da se svi ponašaju na taj način kurčinu bi skinuli bilo šta od bilo kud putem torrent klijenta.

Prije torrentiranja treba svako po naosob proučit kako isto uopće funkcionira, a tad kad dođe do tog saznanja samo teški smrad neće seedat skinuto bar neko vrijeme.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Silent horror1992 kaže...
Zoko kaže...

Ima netko voljan udjeliti pozivnicu za THR i DT?

Zoko

"Do sada sam uglavnom skidao public torrente i uglavnom nisam išta seedao."

 

Kako sad da tebi neko da pozivnicu ?

 

 

Ključni dio je, do sada. Kao što rekoh, složio sam RPI kao torrent mašinu, koja je 0-24 online. Da ne mislim seedati ne bih ni tražio pozivnicu nego bi nastavio sa public torrentima

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zoko kaže...

Ključni dio je, do sada. Kao što rekoh, složio sam RPI kao torrent mašinu, koja je 0-24 online. Da ne mislim seedati ne bih ni tražio pozivnicu nego bi nastavio sa public torrentima

 Ključni dio je taj da moraš prvo da se dokažeš da bi dobio pozivnicu za invite only tracker. Registruj se na partis pa napravi neki dobar promet pa možda i dobiješ pozivnicu za neki invite only tracker. Evo ti primjer mog korištenja public trackera (tpb-a), treba i na publicu ostaviti da se seeda jer da svi rade kao ti niko na kraju nebi mogao ništa ni skinuti, uključujući i tebe, da su svi bili kao ti, ti nebi ništa ni mogao skinuti. Sve se može kad se hoće.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nabavio DT. Znači potražujem još THR

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 2x za HDME.eu i više komada za HD-space. bez uvjeta, može i na pm.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav.

Ima li netko pozivnicu za THR ili Crnu berzu?

Ako zatreba, šaljem dokaze urednog seeda.

Hvala unaprijed.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ExtremePower kaže...

Pozdrav.

Ima li netko pozivnicu za THR ili Crnu berzu?

Ako zatreba, šaljem dokaze urednog seeda.

Hvala unaprijed.

 

Dam ti ja za crnu berzu ako ti netko drugi ne bude dao..javi se u inbox i ostavi mi mejl di zelis da posaljem pozivnicu

Brajanov život
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trebao bi preporuku i pozivnicu za tracker sa popularnom stranom glazbom.

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim 1 pozivnicu za THR 

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,,

 

trebao bih pozivnicu za RED ,,bio godinama na what.cd-u zbog čijeg zatvaranja sam iskreno psovao a malo i plakao mjesecima.

Počeo sa Napsterom,,pa Audiogalaxy-em na 56k,Winx isdn,emule,,pa se pojavili torrenti(soulseek nikako ne treba zanemariti jel

su i danas izuzetno potkovani čak i za mac),,,uredan rationaš,,t-com osmislio hybrid(žica+sim) pa je to blizu optici(ovisno o signalu) bla bla...

Poskidao ogromne količine mjuze i filmova (Karagarga,,Cinematic) ali bih svejedno,što je netko prije par dana rekao da se pati

od premium trackera, volio ga imati.To je zapravo sve skupa bure bez dna;najprije mp3,,pa flac pa sada ili već neko vrijeme 24 bit-ni

ripani Lp-i,,btw imao preko  2000 tisuće vinila,,ostali u ratu...kao i sa filmovima,,divx,xvid,dvd pa hd i tako stalno u krug.

U svakom slučaju ima ovdje igrača koji znaju o čemu pričam,,puno starijih a i mlađih koji su u điru.

Imam pozivnice za nekih sedam trackera pa ako netko može dajte na private,,brzina sada 36/8 mb.Apollo koristim ali nemam invite yet.

5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za torrenthr,nudim pozivnicu sa bilo kog torenta,clan sam sa preko 30 torenata

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jedn meni od najbolji privatnih torrenta koristim ga 2012 godine

AMD AntiBoy
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice