Pranks

poruka: 20
|
čitano: 2.958
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pranks

Poz interesuje me ima li neki prankster sa balkana nesto kao vitalyzd,whatever.Mislio sam da ja snimam takve klipove kao oni sta mi tu sad treba imam kameru :) Da li poslije svakog snimljenog kadra moram od osobe traziti dozvolu za to

10 godina
neaktivan
offline
Pranks

lol

naravno da trebaš. pa vidiš u gag reelu tih prankstera li pred kraj klipa da pitaju pojedinca jel ok da ih stave na YT.

 

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks
Zamutis lice i jbs dozvolu.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
offline
Pranks

Kod nas ces samo batine dobit

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Re: Pranks
almir7356 kaže...

Poz interesuje me ima li neki prankster sa balkana nesto kao vitalyzd,whatever.Mislio sam da ja snimam takve klipove kao oni sta mi tu sad treba imam kameru :) Da li poslije svakog snimljenog kadra moram od osobe traziti dozvolu za to

inače se to zove skrivena kamera. postoji na balkanu od doba crno bijele tv.

Potpis!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks
almir7356 kaže...

Poz interesuje me ima li neki prankster sa balkana nesto kao vitalyzd,whatever.Mislio sam da ja snimam takve klipove kao oni sta mi tu sad treba imam kameru :) Da li poslije svakog snimljenog kadra moram od osobe traziti dozvolu za to

Naravno,treba ti kamera i treba ti neko tko će te snimati i puno ideja. Naravno i poneka veza u policiji/hitnoj nebi bila loša...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
offline
Pranks

Danas sam pokusao da snimim video.Na ulicama sa prolazio ispred automobila i preskako "nesto" nije tu bilo niceg.Ljudi su izlazili iz auta i psovali mi sve.Jedan je cak potrcao za mnom htjeo da me udara odustajem od ovog.Nema od toga u Bosni nista mislim da bi mi bolji islo Vines

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks
almir7356 kaže...

Danas sam pokusao da snimim video.Na ulicama sa prolazio ispred automobila i preskako "nesto" nije tu bilo niceg.Ljudi su izlazili iz auta i psovali mi sve.Jedan je cak potrcao za mnom htjeo da me udara odustajem od ovog.Nema od toga u Bosni nista mislim da bi mi bolji islo Vines

Daj stavi snimku da se smijem :D

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
offline
Pranks

Moro sam izbrisat jedan mi je reko ako ne izbrisem video da ce mi razbit kameru a ta 3-4 videa sam snimo bez prekida samo sa pauzama 

12 godina
offline
Pranks

Ako ovdje smijem postavit video evo jedan sto sam danas snimio

 

14 godina
odjavljen
offline
Pranks

Užas, rađe se mani ćorava posla.

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Pranks

jaooo

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks
almir7356 kaže...

Ako ovdje smijem postavit video evo jedan sto sam danas snimio

 

Ako je ovo prank onda si ti promašio profesiju {#}

10 godina
neaktivan
offline
Pranks

everywhere* i rotiraj video....stradat će mi i vrat i monitor

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 22:13 (kivic15).
13 godina
neaktivan
offline
Pranks

pazi da ne zavrsis na policiji zbog tog videa!

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Pranks

ovo bi se nazvalo ''vine'' to su ovi današnji kratki filmovi(par sekundi traju) i prikazuju svakodnevne smiješne situacije....

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks

7 sekundi maksimalno, ne 16...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pranks
almir7356 kaže...

Ako ovdje smijem postavit video evo jedan sto sam danas snimio

 

Kako bi stvar bila više realistična, provaljuj ljudima u kuće i snimaj njihova "heklanja".

14 godina
offline
Re: Pranks

sa heklerajima bi napucao 100 keka vjuova u par dana

Potpis!
11 godina
neaktivan
offline
Pranks

De sereš da si to snimio {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice