Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.067.396
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

jel valja sta danas demonoid...znam da su prije bili OK

 

www.demonoid.pw/

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Imali tko informaciju sto je sa yuwabits-om nema ga par dana

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Što je s partisom?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
softwaremaniac kaže...

Što je s partisom?

 Pa rade normalno.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Do danas mi nije nikako radilo. Kad god bih se pokušao logirati umjesto partisa bi me redirectalo na Google.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
softwaremaniac kaže...

Do danas mi nije nikako radilo. Kad god bih se pokušao logirati umjesto partisa bi me redirectalo na Google.

 Na njihovo početnoj stranici imaš link za pomoć. Pošalji im email sa opisom šta ti se događa. Imao sam isti problem i to moraju njihovi admini riješiti. Prema svemu sudeći izgleda da ti je IP adresa blokirana. No, najbolje im se obrati za pomoć.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav ekipa! Imam pitanjce. Da li koristite VPN?

Do sada sam uglavnom skidao public torrente i uglavnom nisam išta seedao. Nedavno sam nabavio RPI koji sam upogodnio kao torret box. Pošto je 0-24 online nema razloga da ga ne pustim i da seeda. Ono što me brine je legalnost? Naravno nije legalno ali me zanima da li mi je VPN nužan? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Zoko kaže...

Pozdrav ekipa! Imam pitanjce. Da li koristite VPN?

Do sada sam uglavnom skidao public torrente i uglavnom nisam išta seedao. Nedavno sam nabavio RPI koji sam upogodnio kao torret box. Pošto je 0-24 online nema razloga da ga ne pustim i da seeda. Ono što me brine je legalnost? Naravno nije legalno ali me zanima da li mi je VPN nužan? 

 ako si u HR, nije potreban vpn da bi skrivao ilegalno skidanje raznog sadržaja. ako se ne varam, nisu još uveli kazne za to kod nas.

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Dali ima neka pozivnica , za privatni torrent da ima sinkroniziranih " novijih " Crtanih filmova

Finger Up :)
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ima ko PTP? Vec par dana mi ili pise da stranica ne radi ili kad sam na log in zaslonu nista se ne dogada kad kliknem login? Jel to do mene?

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Scenetime otvorene registracije.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvorene registracije na HD-Space još 2 dana.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
6 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

I tako, zbog preseljenja sam trenutno bez interneta. Parkirao sam account na THR, samo nigdje ne mogu naći da li je to parkiranje vremenski ograničeno? Tj. da li mogu acc parkirati unedogled ili imam neki deadline do kad ga moram vratiti u aktivno stanje?

16 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
ptiotail kaže...

I tako, zbog preseljenja sam trenutno bez interneta. Parkirao sam account na THR, samo nigdje ne mogu naći da li je to parkiranje vremenski ograničeno? Tj. da li mogu acc parkirati unedogled ili imam neki deadline do kad ga moram vratiti u aktivno stanje?

 Ja mislim da nema, trebalo bi biti kada parkiras da ti ostaje, jer to se i koristi kada te nece biti duze neko vrijeme, recimo godinu dana.

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav, zna li neko neki dobar seedbox (ili nešto slično) za nabit bar jedno 300 GB uploada na IPT-u. Zapravo mislin da je seedbox overkill za to, ima li nešto bolje tj. isplativije?

12 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvorene registracije na TorrentLeech, uz kod "HAPPY2019"

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Može li tko negdje iskopati ovo? Pretražio THR, partis i public (ako i ima dead su) - 720p ili 1080p.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

zna možda netko kako oporaviti account na Bitspyder.net?

Zaboravio sam username/password.

 

Hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
razermario kaže...

Dali ima neka pozivnica , za privatni torrent da ima sinkroniziranih " novijih " Crtanih filmova

 Jel ima? Našao što?

11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
ph0b0s kaže...
razermario kaže...

Dali ima neka pozivnica , za privatni torrent da ima sinkroniziranih " novijih " Crtanih filmova

 Jel ima? Našao što?

 Nisam. :(

Finger Up :)
8 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Partis je teži shit. Svako malo neki problemi s njima. Kaže da username ne postoji. Kada zatražim reset lozinke, kažu user not found. Pokušam se registrirat sa novim accountom i onda mi ne pošalju mail za potvrdu. A od njih ne dobiješ nikada nikakav odgovor kad im mail pošalješ. Uglavnom, ovako loše administriranu stranicu još nisam vidio nigdje drugdje.

Twitch-WTFrack
6 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

pozdrav, 

 

ovako, jucer sam reg. na THR i skinuo film, ostavio qBittorrent da radi pise da seed-a, a nista se ne dogadja, nikakav upload nista.

 

u cemu je problem? hvala. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
DuxCro kaže...

Partis je teži shit. Svako malo neki problemi s njima. Kaže da username ne postoji. Kada zatražim reset lozinke, kažu user not found. Pokušam se registrirat sa novim accountom i onda mi ne pošalju mail za potvrdu. A od njih ne dobiješ nikada nikakav odgovor kad im mail pošalješ. Uglavnom, ovako loše administriranu stranicu još nisam vidio nigdje drugdje.

 na partis-u sam godinama i nikad nisam imao ni najmanji problem , to je nesto do tebe i nije pravilo . 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

ovako, jucer sam reg. na THR i skinuo film, ostavio qBittorrent da radi pise da seed-a, a nista se ne dogadja, nikakav upload nista.

 

u cemu je problem? hvala. 

 Nema problema. Dok netko drugi ne započne skidat film tvoj torrent će bit na mirovanju.

6 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

znaci ja ga ne mogu seedati dok ga netko ne pocne skidati? pa sta ako niko nikad ne pocne skidati to sto sam skinio znaci necu ga nikad seedat? bezveze. 

 

torrent mi je ukljucen vec par dana i pise na stranici da spojiv:cekam nema aktivnih torrenta ... 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
_itsmoriarty kaže...

znaci ja ga ne mogu seedati dok ga netko ne pocne skidati? pa sta ako niko nikad ne pocne skidati to sto sam skinio znaci necu ga nikad seedat? bezveze. 

 

torrent mi je ukljucen vec par dana i pise na stranici da spojiv:cekam nema aktivnih torrenta ... 

 

Nema veze, broji ti se u ta minimalno 72 sata koja moraš odseedati. 

7 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Moze li pozivnica za Thr?
16 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Da podijelim jedno zapažanje koje sam jutros primjetio, a koje se odnosi na tracker Torrenthr.

 

Jutros sam baš pratio što se događa s 4. epizodom serije GoT na tom trackeru. Pojavila se na izborniku za preuzimanje oko 6,35h. A na samom materijalu stoji kako je postavljena u 5,20h??? I već ima 4 seedera. Gospoda iz njihove administracije prvo sebe namire, a poslije i drugim korisnicima pripuste materijal. Sramota.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
9 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
I u cemu je problem?

Jesi donator svaki mjesec i sufinanciras site?


15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Jura, ako vec patis da brzo dobijes neku seriju, nabavi si bolji tracker od THR-a.

Daleko je to prije izaslo od 5h ujutro.

Tvrdnja da oni to valjda ''cuvaju'' za sebe je totalna glupost.

Tih 4 usera su automatski rss seeboxi.

Nakon 3 minute je bilo uplodano na ipt:

 

2019-05-06 01:22:01 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice