Prodaja preko Njuškala

poruka: 103
|
čitano: 56.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko Njuškala

Pošto sam iz Zagreba uglavnom sam kupovao preko Njuške od prodavača iz Zagreba.I to sam preferirao solarni sistem,negdje se najdemo ja pogledam to što kupujem i dam čovjeku lovu na ruke ak je to to.

6 godina
protjeran
offline
Prodaja preko Njuškala

Može li mi netko objasniti kako neka ekipa uspije bumpati oglas na Njuškalu svaki dan bez da plati da bude izdvojen oglas koji je automatski na vrhu? Pratim svaki dan neke rubrike na njuškalu i ima ekipe koja doslovno mjesecima svaki dan bumpa oglase, ali ne kužim na koju foru. Probao sam deaktivirati oglas, pa ga aktivirati ali nije skočio na vrh nego je ostao gdje je bio, ali mi je zato resetirao brojčanik i opet odbrojava 30 dana do isteka. 

8 godina
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
Jednostavno obrises oglas, i ponovo ga postavis, par klikova misem i par sekundi posla, ako je rijec o jednom oglasu....

Neposteno, ali mislim da na taj nacin to funkcionira
13 godina
online
Re: Prodaja preko Njuškala
piece_of_mind kaže...

Može li mi netko objasniti kako neka ekipa uspije bumpati oglas na Njuškalu svaki dan bez da plati da bude izdvojen oglas koji je automatski na vrhu? Pratim svaki dan neke rubrike na njuškalu i ima ekipe koja doslovno mjesecima svaki dan bumpa oglase, ali ne kužim na koju foru. Probao sam deaktivirati oglas, pa ga aktivirati ali nije skočio na vrh nego je ostao gdje je bio, ali mi je zato resetirao brojčanik i opet odbrojava 30 dana do isteka. 

 Ako ces brisat i stavljat isti oglas svaki dan nece ti dugo prolazit. Ja sam to radio pa sam dobio opomenu i sad svaki oglas mi moraju odobriti prije objave. Uglavnom imas opciju skok na vrh, kosta ti nekih 60 lipa a imas u 25 dana pravo jednom na besplatan skok na vrh. A taj skok na vrh ti prebaci oglas na prvu poziciju, kao da si ga tek stavio na njuskalo

15 godina
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
piece_of_mind kaže...

Može li mi netko objasniti kako neka ekipa uspije bumpati oglas na Njuškalu svaki dan bez da plati da bude izdvojen oglas koji je automatski na vrhu? Pratim svaki dan neke rubrike na njuškalu i ima ekipe koja doslovno mjesecima svaki dan bumpa oglase, ali ne kužim na koju foru. Probao sam deaktivirati oglas, pa ga aktivirati ali nije skočio na vrh nego je ostao gdje je bio, ali mi je zato resetirao brojčanik i opet odbrojava 30 dana do isteka. 

Ovisi i o kategoriji, nije za svaku jednak broj dana do besplatnog Skoka na vrh. A i činjenica je da ljudi dosta i plaćaju za to.

Istaknuti oglasi (Vau-Vau) nemaju veze sa Skokom na Vrh, to su dvije neovisne funkcionalnosti.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
6 godina
protjeran
offline
Prodaja preko Njuškala

Hvala na odgovorima, brisanje i ponovno objavljivanje neću raditi jer imam puno oglasa, a ta upozorenja su samo dodatan razlog da to ne radim.

Ali isprobavao sam svašta, i u nekim rubrikama je moguće bumpati oglase bez brisanja. Meni je uspjelo na način da izbrišem 1 sliku, deaktiviram oglas, obnovim oglas uz opet ubačenu sliku u oglas, i oglas bi mi skočio na vrh. Ali većina mojih oglasa je u rubrici "Sport i oprema" i tamo ne mogu bumpati, pokušao sam svašta, pobrisati sve slike, mijenjati naslov oglasa, tekst oglasa itd. pa deaktivirati i aktivirati s opet ubačenim slikama itd. i ne pali nikakva kombinacija. Par oglasa koje sam uspio bumpati su mi u rubrikama gdje oglasi budu aktivni po 45 dana, a ovdje u Sport i oprema budu aktivni po 30 dana, možda ne pali na ovima od 30 dana a možda je i neki drugi razlog.

15 godina
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
piece_of_mind kaže...

Hvala na odgovorima, brisanje i ponovno objavljivanje neću raditi jer imam puno oglasa, a ta upozorenja su samo dodatan razlog da to ne radim.

Ali isprobavao sam svašta, i u nekim rubrikama je moguće bumpati oglase bez brisanja. Meni je uspjelo na način da izbrišem 1 sliku, deaktiviram oglas, obnovim oglas uz opet ubačenu sliku u oglas, i oglas bi mi skočio na vrh. Ali većina mojih oglasa je u rubrici "Sport i oprema" i tamo ne mogu bumpati, pokušao sam svašta, pobrisati sve slike, mijenjati naslov oglasa, tekst oglasa itd. pa deaktivirati i aktivirati s opet ubačenim slikama itd. i ne pali nikakva kombinacija. Par oglasa koje sam uspio bumpati su mi u rubrikama gdje oglasi budu aktivni po 45 dana, a ovdje u Sport i oprema budu aktivni po 30 dana, možda ne pali na ovima od 30 dana a možda je i neki drugi razlog.

 To sa slikama ti nema veze, obnova ti može dići na vrh ako je prošlo dovoljno dana do besplatnog. A onda ni ne trebaš ići na deaktivaciju i obnovu nego samo na skok na vrh koji ti onda kaže da je besplatno. 

Tako da neke kemije ne trebaš ni pokušavati, sve je u tome kako je definirano na kategoriji za besplatan skok na vrh i dal hoćeš plaćat da se to desi češće. Ostalo ne pomaže :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
7 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko Njuškala

Ako kupim od nekog mobitel koji je prethodno kupljen na produljenje ugovora, te na računu stoji njegovo ime. Ima li šanse da u budućnosti imam kakvih problema? Npr. sa garancijom ili nešto? Kako to funkcionira? Hvala!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
zicer1101 kaže...

Ako kupim od nekog mobitel koji je prethodno kupljen na produljenje ugovora, te na računu stoji njegovo ime. Ima li šanse da u budućnosti imam kakvih problema? Npr. sa garancijom ili nešto? Kako to funkcionira? Hvala!

 Uzme kes i prijavi te za kradu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
Kolacic kaže...
zicer1101 kaže...

Ako kupim od nekog mobitel koji je prethodno kupljen na produljenje ugovora, te na računu stoji njegovo ime. Ima li šanse da u budućnosti imam kakvih problema? Npr. sa garancijom ili nešto? Kako to funkcionira? Hvala!

 Uzme kes i prijavi te za kradu.

 Baš krasno... 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
zicer1101 kaže...
Kolacic kaže...
zicer1101 kaže...

Ako kupim od nekog mobitel koji je prethodno kupljen na produljenje ugovora, te na računu stoji njegovo ime. Ima li šanse da u budućnosti imam kakvih problema? Npr. sa garancijom ili nešto? Kako to funkcionira? Hvala!

 Uzme kes i prijavi te za kradu.

 Baš krasno... 

 Vise mi je puta to palo napamet kad sam kupovao tako ali nikad problema.

7 godina
offline
Prodaja preko Njuškala

Jedino napraviti kupoprodajni ugovor i ovjeriti kod javnog bilježnika.

Onda si siguran.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:37 (fer-de-lance).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja preko Njuškala
fer-de-lance kaže...

Jedino napraviti kupoprodajni ugovor i ovjeriti kod javnog bilježnika.

Onda si siguran.

 

 

Da jasno, ali to nije isplativo kad se radi o mobitelima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice