Smak Svijeta 21.12.2012 zaključana tema

poruka: 134
|
čitano: 18.027
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

 

kaj bi ovo sad trebalo znacit? nest sa suncem..zamjena polova,erupicje vulkana,potresi..? premotajte na 1:50

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
14 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Ja sam sebi našao podzemni bunker u sred brda, primam samo ženske, do 30 godina

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Ne kuzim smisao te rupe, ti mislis da ti je bolja zaštita pod zemljom, omđene zemljom, nego meni u podrumu, omeđen betonom i onda tek zemljom?

 

 

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Budokai kaže...

ništa mu neće pomoći jer će zemaljska koogla eksplodirati. može on kopati koliko hoće. {#}

 

A ako prokopa tunel do Marsa ?

http://www.norgems.com
15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
woodgamesfx kaže...
Budokai kaže...

ništa mu neće pomoći jer će zemaljska koogla eksplodirati. može on kopati koliko hoće. {#}

 

A ako prokopa tunel do Marsa ?

Ne znam, daj zamisli da svi "nestanu" i ti ostaneš sam jer eto jedini si ti rupu skopao bilo bi grozno :(

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Rec cete da bacam hejt bezveze ali ja stvarno ne mogu povjerovat da netko vjeruje u ovo nakon 5 blefova i gluposti vezane za kalendar Maja bez ikakvih argumenata. Nikakv komet se ne približava Zemlji,znali bi to.

I onda još da netko stvarno gubi život na kopanje rupe i donošenje namirnica u nju? Uostalom kakvu bi zaštitu ta jadna rupica trebala pružit u slucaju ikakve imalo ozbiljnije katastrofe? Di je logika i pamet isla?

Ja stvarno ne mogu vjerovat da sam to procitao.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

lol, pa tko još vjeruje u taj smak svijeta 21.11 ili 12. kad je već, pa šta će smak svijeta samo tako doć, ništa ga neće uzrokovat, samo jedan dan nači 20. u 23 sata i 59 minu tai 59 sekundi, sekundu nakon ćemo svi umrijeti sve će nestat. Kakav smak svijeta ne trabunjajte bezveze.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Volvox kaže...

lol, pa tko još vjeruje u taj smak svijeta 21.11 ili 12. kad je već, pa šta će smak svijeta samo tako doć, ništa ga neće uzrokovat, samo jedan dan nači 20. u 23 sata i 59 minu tai 59 sekundi, sekundu nakon ćemo svi umrijeti sve će nestat. Kakav smak svijeta ne trabunjajte bezveze.

A ne zelim nikoga uvrijedit ali za mene svatko tko može popit tako nešto vec 3. put je izuzetno neinteligentna i zatucana osoba koja vjeruje u nadrealne gluposti. Sve se može zdravim razumom i logikom objasnit. Smak svijeta bi se desio u obliku nekakve prirodne katastrofe kao sudara s kometom a za komet bi se znalo godinama prije nego nam se približi.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

ma kakav smak svijeta? dajte se uozbiljite, ako se ikad desi nece bit na dan kad su neke inke odredile vec kad On odredi.... Ali ima i dobra strana toga (koju ja i frendovi zelimo iskoristiti na dan kad bi se smak trebao desiti) {#}

 

the sound of engine is cure for everything!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Genoxxx kaže...

ma kakav smak svijeta? dajte se uozbiljite, ako se ikad desi nece bit na dan kad su neke inke odredile vec kad On odredi.... Ali ima i dobra strana toga (koju ja i frendovi zelimo iskoristiti na dan kad bi se smak trebao desiti) {#}

 

i to sto velis navuc trebi i tuci hahah ;3

Zan klo van dam
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
woodgamesfx kaže...
Budokai kaže...

ništa mu neće pomoći jer će zemaljska koogla eksplodirati. može on kopati koliko hoće. {#}

 

A ako prokopa tunel do Marsa ?

  Da, da, jako smiješno.

athlon64 kaže...

Rec cete da bacam hejt bezveze ali ja stvarno ne mogu povjerovat da netko vjeruje u ovo nakon 5 blefova i gluposti vezane za kalendar Maja bez ikakvih argumenata. Nikakv komet se ne približava Zemlji,znali bi to.

I onda još da netko stvarno gubi život na kopanje rupe i donošenje namirnica u nju? Uostalom kakvu bi zaštitu ta jadna rupica trebala pružit u slucaju ikakve imalo ozbiljnije katastrofe? Di je logika i pamet isla?

Ja stvarno ne mogu vjerovat da sam to procitao.

  A kako ti znaš da se neće desiti?

 

Na kraju krajeva, ja ću nastaviti sa projektom, i preživjeti.

 

12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Ajde bar ces se imat cemu smijat za kojih 10 godina. {#}

Samo ti nas izvjestavaj svaki dan, da se mi skeptici bar posteno nasmijemo. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

  A kako ti znaš da se neće desiti?

 

Na kraju krajeva, ja ću nastaviti sa projektom, i preživjeti.

 

 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
moderator
online
Smak Svijeta 21.12.2012

Ne treba otvarati temu za svaku moguću bedastoću. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice