Smanjenje glave zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 26.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Smanjenje glave

Naziv teme je glup,tema je glupa,pitanje je još gluplje...ali više od ičega na svijetu me zanima je li moguće smanjiti glavu...ja sam gledao na netu negdje da u japanu postoje nekakvi kaiši koji se stave oko glave i to se nosa neko vrijeme i glava se oblikuje..eh sad bi volio da mi stručne osobe ili one osobe koje se dobro razumiju u te stvari da mi pomognu..da li medicina doseže dotlen i da li je to moguće uraditi nekim medicinskim putem ???

HVALA UANPRIJED.

14 godina
protjeran
offline
Smanjenje glave

YOU WILL STAND HERE, BECAUSE YOU ARE SOLDIERS OF GONDOR!

 

WHATEVER COMES THROUGH THAT DOOR YOU WILL STAND AND FIGHT!

 

ARMORED TROLLS!!!

 

P.S.

 

Toooo, nasao sam sliku.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 14:20 (Mentalist).
15 godina
odjavljen
offline
Smanjenje glave

imas veliku glavu, a? pa ona neka plemena iz amazone rade nekakve bonsai glave... vidi malo

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
RE: Smanjenje glave
bobo_smrad kaže...

Naziv teme je glup,tema je glupa,pitanje je još gluplje...ali više od ičega na svijetu me zanima je li moguće smanjiti glavu...ja sam gledao na netu negdje da u japanu postoje nekakvi kaiši koji se stave oko glave i to se nosa neko vrijeme i glava se oblikuje..eh sad bi volio da mi stručne osobe ili one osobe koje se dobro razumiju u te stvari da mi pomognu..da li medicina doseže dotlen i da li je to moguće uraditi nekim medicinskim putem ???

HVALA UANPRIJED.

Samo reci di da se nademo i obecajem da cu ti smanjiti glavu, ili bar za glavu ;)

 

 

Edit:

Tek sam sada skuzio koji ti je nick. LOL

bobo_smrade sad cu da te je8em :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 14:15 (goodye).
14 godina
protjeran
offline
RE: Smanjenje glave
Ako imas glavu ko' globus stavi je na par dana u teglu za krastavce...
Udri brigu na veselje
16 godina
offline
Smanjenje glave

 
 

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
neaktivan
offline
Smanjenje glave

Ma nema on veliku glavu samo se tako češlja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 14:19 (Dad0).
15 godina
odjavljen
offline
Smanjenje glave
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
RE: Smanjenje glave

OMG???kakve su ovo teme...????? pa zar ovo nije informatički forum???? u šta će se onda pretvorit ovaj forum ako se nastave otvarati ovako GLUPE teme??? ako te zanima kako smanjit glavu idi kod doktora a ne na informatički forum

15 godina
odjavljen
offline
RE: Smanjenje glave
ilija2010lukic kaže...

OMG???kakve su ovo teme...????? pa zar ovo nije informatički forum???? u šta će se onda pretvorit ovaj forum ako se nastave otvarati ovako GLUPE teme??? ako te zanima kako smanjit glavu idi kod doktora a ne na informatički forum

mozda se da i ripat.... hvala sto si me podsjetio

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
protjeran
offline
RE: Smanjenje glave
ilija2010lukic kaže...

OMG???kakve su ovo teme...????? pa zar ovo nije informatički forum???? u šta će se onda pretvorit ovaj forum ako se nastave otvarati ovako GLUPE teme??? ako te zanima kako smanjit glavu idi kod doktora a ne na informatički forum

 

Mozes misliti cega smo se mi, stariji clanovi, nagledali...

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
16 godina
offline
Smanjenje glave

Ajde sada bez zezanja, toretski je moguce izmjeniti oblik glave ali ne i smanjiti ju. Djete kada se rodi (nadam se da to svi znate) jos nema sastavljene kosti glave i normalno kada bi vezali kakve kaise i stezali iz dana u dan po koji milimetar u teoriji bi promjenili izgled glave, iako je to morbidno i nehumano i idiotski.

Ali kazem u teoriji je moguce, u praksi ne vjerujem da bi to bas tako glatko proslo, sto se tice odraslog covjeka, mislim da nema bas nekog nacina za smanjivanje glave. Nedavno sa gledao neku vijest di su momku, koji je razbio lobanju, cijelu izvadili radi nateknuca mozga, i mogu ti reci po slici starno su mu smanjili glavu (nemojte pogresno shvatiti, ovo nije ismijavanje, momak je prezivio zahvaljujuci tome).

E sada, kad bi izvadio lobanju i tako hodao vani, onda bih ti preporucio da se pocmes moliti Bogu, Alahu, Budi, Prstenu, kome li se molis, da te ne uhvati kisa, ilinedajboze krupa vani jer bi to bilo pogubno za tebe, i normalno trebao bi zaboraviti na skakanje na glavu u vodu, ili slicne stvari.

 

Na kraju ako vec podes to raditi, sretno! Nadam se da cemo se jos cuti. pozz

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 14:39 (goodye).
15 godina
offline
Smanjenje glave

Ako oni ovo mogu raditi lubenicama, valjda i ti to mozes raditi sa glavom :)

 

Samo trebas dobar kalup...

I'm going woo woo
14 godina
protjeran
offline
RE: Smanjenje glave
tnakir kaže...

Ako oni ovo mogu raditi lubenicama, valjda i ti to mozes raditi sa glavom :)

 

Samo trebas dobar kalup...

To sam mu ja predložio :)

 

Sigurno pere zube sa četkom za wc...

:D

Udri brigu na veselje
13 godina
neaktivan
offline
Smanjenje glave

Najbolja stvar za smanjenje glave. KLIK

15 godina
offline
RE: Smanjenje glave
Daniman123 kaže...
tnakir kaže...

Ako oni ovo mogu raditi lubenicama, valjda i ti to mozes raditi sa glavom :)

 

Samo trebas dobar kalup...

To sam mu ja predložio :)

 

Sigurno pere zube sa četkom za wc...

:D

heh da...

 

Neeemas ti veliku glavu... evo ti keks :D

I'm going woo woo
14 godina
protjeran
offline
Smanjenje glave

Bobo j*bote jesi to ti?

Udri brigu na veselje
15 godina
offline
Smanjenje glave

ha?

Jes ovo ti... Jes ovo ti...
I'm going woo woo
14 godina
protjeran
offline
-a
tnakir kaže...

ha?

Očito da u toj velikoj glavi nema ničeg, čim otvara ovako glupe teme :D :D

Udri brigu na veselje
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 15:37 (Daniman123).
14 godina
neaktivan
offline
Smanjenje glave

ova tema me podsjeca na ovo

14 godina
neaktivan
offline
Smanjenje glave

Imaš veliku glavu? Zaglavljuješ se među štokovima vrata? U školi radiš honorarno kao globus? Kad pada kiša noge su ti uvijek suhe? Kompletan dvogled ti stane na jedno oko? Susjedi roštiljau u hladu tvoje glave? Supružnik ti glavu pere minivošom od 300 bara? Ne izlaziš na izbore jer ne možeš ući u mjesnu zajednicu? tvojoj muci je kraj. Uzmi svoju kapu i donesi mi 20 kila krumpira!

13 godina
neaktivan
offline
Smanjenje glave

Ja mislim da ako ga popušiš slonu da bi ti se glava tribala smanjit...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice