Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.170
|
čitano: 6.259.747
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Meme_man kaže...
Meni se gadi nase danasnje drustvo.Ovde u Solinu ima pun qrac svakakvih umobolesnih redikula koji ce ako ih samo pogledas na tebe krenit nozinom.A da ne govorin za dicu.Jbte ja vidjan šestaře i sedmaše koji puše cigare koje su im dali RODITELJI.

Živimo li mi u istom Solinu?

Da, ima boljih i gorih, ali sad da su svi takvi solinjani divljaci nisu, zna se koja je ekipa divlja, koja nije i to je to, a ovo sa sedmašima je istina, ali je takvih 10ak od 200-300, tako da je takvih bilo i prije.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

To s motorkom je nekad bila rijetkost.

Eto, vidiš. A kažu da vlast ništa ne radi..

 

Prije se ekipa sekirala (sjekirom izražavala argumente) pod normalno, a danas svi imaju motorke. Nitko više sa sekirom ne radi. Pa ti reci da Ministarstvo poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja ne radi dobro posao..

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
thuglife,da priznajem malo sam pretjerao sa tim izrazima ali vidio sam vlastitim ocima takvih likova.To vezano uz pusenje si dobro rekao.U kojoj ulici u Solinu zivis.E i jos nesto.Stvarno me nerviraju likovi na onim nabrijanim skuterima i u BMW-ima.Njima triba zabranit vozit
Error404:Potpis not found
14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

hh, kažeš puše u osnovoj školi? strašno!

navikni se da solin ima izražen seljački mentalitet, bar ako se gleda u globalu na sve

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
A je.iga.Solin je vukojebina
Error404:Potpis not found
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Takva situacija je u valjda svakom mjestu duž Dalmacije, pa i u mom...

 

Dobro, možda je u Solinu to nešto malo ekstremnije {#}

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Btw, i Matakovic se dotaknuo mature :-D

http://webcafe.net.hr/forwarduse/overkloking/inner.html?select=201205300078503

 

Za lijene s dobrim ocima:

 

We are the ones that will open your mind, leave the weak and the haunted behind
14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Nije da se čudim, ali je zanimljivo vidjet :

 

http://www.jutarnji.hr/ruski-zuckerberg-bacao-novac-kroz-prozor-i-gledao-pomahnitale-prolaznike-kako-se-tuku-kao-zivotinje/1031552/

 

znači doseg čovjekove evolucije nije se maknuo niti metra od mentaliteta čopora, alfa mužjaci vode čopor , a jedinke slijede iste u koraku. 

 

 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ako je ovako u Rusiji,kako bi bilo kod nas?Ja mislim da bi mrtvih bilo
Error404:Potpis not found
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Meme_man kaže...
Ako je ovako u Rusiji,kako bi bilo kod nas?Ja mislim da bi mrtvih bilo

Netko bi sigurno izbacio motorku {#}{#}

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus ex machina kaže...
Za lijene s dobrim ocima:

 

french itch, gray gay, fungus FTW

ko treći tita liječi
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 11:49 ((s)izgoreo).
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

LOL - ovaj je tip inače bio SDP-ov zastupnik, a bio bi i dalje da ga nije državno odvjetništvo nagazilo zbog krađe na troškovima prijevoza. Onda ga se SDP odrekao, a HDSSB je u njemu (s pravom) prepoznao vlastiti materijal. 

 

 

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/197033/Vinkovic-homofobnim-ispadom-dignuo-na-noge-Sabor.html

 

 

 

Ponovio je kako je gay populacija protuprirodna, poručivši kako i u životinjskom svijetu nema puno takvih primjera. 'Ima možda među hijenama, ali nijedna mala hijena se nije rodila iz takvog odnosa', rekao je Vinković.

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Ponovio je kako je gay populacija protuprirodna, poručivši kako i u životinjskom svijetu nema puno takvih primjera. 'Ima možda među hijenama, ali nijedna mala hijena se nije rodila iz takvog odnosa', rekao je Vinković.

Šta ćeš ,to je pravi hrvat - katolik ,odgojen u kršćanskom duhu (njegove riječi). Nema veze što je kao i većina takvih peder u duši!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 14:09 (kizo2703).
11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Tako je.On je pravi 'rvat
Error404:Potpis not found
15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Čovjek ima svoj stav, da i? 

 

Ne misle svi isto o pederima, ima nas različitih.

 

Tko oće bit peder nek bude, ali nemaju razloga šetat po gradu, samo bezveze ode par milijuna kuna na osiguranje i to je to.

 

Onaj tko zastupa svoje mišljenje, imat će isto mišljenje i poslje parade.

http://isvijet.com.hr
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

Tko oće bit peder nek bude, ali nemaju razloga šetat po gradu, samo bezveze ode par milijuna kuna na osiguranje i to je to.

 

 

Pa ne odu pare na njih već na one sa strane. Da ti vrijedi ta ko hoće neka bude, oni bi fino šetali dok drugi ne bi ni obrvu podigli.

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

LOL - pa upravo o tome je riječ da tip nema "svoje mišljenje", nego je ono po potrebi onakvo kakvo je trenutno prihvatljivo s obzirom na to u kojoj je stranci.

 

Dakle - da ima svoje mišljenje, i to oo danas izrečeno, onda bi ga valjda i dok je bio SDP-ovac, čuli da zastupa to mišljenje. 

 

Međutim, nevjerojatno je kako ljudi, a ti si očiti primjer, mogu prihvatiti očiti populistički bullshit i najprimitivnije podilaženje najprimitivnijima, ako ti to odgovara. Kao da ne postoji nikakav minuli rad iza nekoga, pa iako je jučer govorio jedno, a danas nešto sasvim dijametralno suprotno i nespojivo s onim od ranije, ovakvi kao ti to progutaju "hook, line & sinker". 

 

Mene zanima, najozbiljnije, da li ti STVARNO misliš da ovakav tip (i drugi kao on) zastupaju ikakve načelne stavove? 

This space for rent!
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ne znam u čemu je problem - jednostavno ih izignorirati i ne pojaviti se u centru grada uopće (ili tko živi u centru sve prozore i vrata pozatvarati), što je tu je. Jedan dan u godini neće nikoga koštati previše živaca - moramo za EU noge širiti jer to smo na kraju krajeva i htjeli.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

A kad smo već kod hrvata ,katolika i pogotovo slavonaca ,evo još jednog koji isto tako mijenja mišljenje po potrebi ,ovisno o stranačkoj iskaznici!

 

Na kraju ,šta zaključiti o tim ljudima i o njihovoj stranci?! (čini se samo da taj HDSSB skuplja smeće od drugih)

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Navodno ima (ta-tara-taaaaa!) - sobu s anđelima!

 

http://www.jutarnji.hr/tko-je-josip-salapic--prijatelj-modnog-macka-koji-videnije-politicare-ocarava-sobom-u-kuci-punom-andela--pise-drago-hedl/1031507/

 

 

 

Sjetilo me to na onog nekakvog dečka od one naše bivše skijašice Nike Fleiss koji je po zanimanju - anđelolog: http://www.vecernji.hr/scena/nika-fleiss-priznajem-moj-decko-je-andeolog-clanak-182356.

 

{#}

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 15:12 (Drago).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

Onaj tko zastupa svoje mišljenje, imat će isto mišljenje i poslje parade.

  Neće, ja parade drugačije promatram. Promatram ih kao jedan "način" informiranja. Ja sam prije davno isto zastupao mišljenje "Pobij sve", ali nakon malo razmišljanja zašto ti ljudi ustvari protestiraju, par knjiga, googlanja - Shvatih da je takvo razmišljanje bilo zatucano i glupo. A posljedica takvog razmišljanja je bila neinformiranost o samoj homoseksualnosti - Jednostavno kad si mlad obično pokupiš mišljenja iz svoje sredine, ili obitelji - Poslije netko počme mućkati glavom pa onda promijeni stav (na bolje). Ja na gay parade upravo promatram tako. Da natjeraju ljude da počmu razmišljati i malo mjenjati stav ka nabolje.

 

Sad se neki neće složiti (Psiho već vidim :)) al eto i ja imam stav.{#} U svakom slučaju, zbog gay parade nitko neće postati novi gay, nitko neće od njih dobiti direktno pepeljaru u glavu, niti će se išta loše dogoditi. Samo homofobni ispadi štete društvu.

Who fucking cares
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kako ste dosadni i vi i politicari s tim pederima.

 

Pederi su tu i nece nikamo otici, niti ce se novi naseliti, meni stvarno nije jasno zasto se svi uzbuduju oko toga.

 

Tj. znam zasto se politicari uzbuduju oko toga. Milanovic jedva ceka da dode gej prajd kako bi ubirao svoje politicke bodove sa nazovi-to-napredkom, dok mu ta parada zapravo sluzi kao dimna zavjesa za puno vece i dublje probleme u drzavi.

Zato ce se sad i svaki primitivac baviti time kako ubiti pedera i sprijeciti paradu, dok ce svaki intelektualac braniti cast pedera, njihovo pravo na paradu, gubiti svoje vrijeme zajedno sa istim onim primitivcima, umjesto da zajedno vec naprave neki pravi qrac u ovoj drzavi, a ne ista prica iz godine u godinu.

 

A s druge strane postoji ova druga vrsta politicara koji su jako glasni kad su pederi u pitanju. Zamisli koliko ces tek politickih poena pobrati kod te masovne krscanske glasacke skupine kada dajes izjave tipa - biti peder nije prirodno. Kao da vas on predstavlja i kao da vam zeli dobro, on samo zeli rasplamsati vasu strast i preobliciti ju u mrznju, umjesto da tu strast koristite za neku drugu borbu.

 

 

Svi samo gube vrijeme oko tih pedera, umjesto da ih se pusti na miru neka zive, tj. ko ih zapravo yebe? Pa imamo vecih problema (pederi uopce ne bi trebali biti problem, tako da je to jos smjesnije sto je toliko buke oko toga) od pedera u ovoj faking drzavi.

 

 

Evo ja sam danas recimo odlucio prestat voziti auto i kupiti si bicikl.

 

Zasto?

 

Zato sto je nemoguce vise voziti auto u ovom faking zagrebu.

Nemam se gdje parkirati, parking je skup i u prvoj zoni se ne smije produljiti za vise od sat vremena, a kazne su drakonske.

 

Jucer parkiram na mjestu gdje uvijek parkiram, vratim se i nema mi auta. Iskrsnuo je izgleda znak zabrane parkiranja i sada me to kosta nemogucih 1000 kuna.

1000 kuna, za faking sta? Da krpam proracunske rupe u holdingu jer su oni nesposobni, tj. veoma sposobni pokrast nas?

 

Znaci pokradu me jednom, i onda rupe nastale kradom i rasipavanjem krpaju tako da me ukradu 2 put?

 

Da ne pricam o cestama u ZGu koje ne funkcioniraju po danasnjim pravilima, ovim big brother kamerama koje su prvotno zamisljene da sprijece kriminal, no ipak su ocito korisnije u kradi novaca.

O cijeni goriva da i ne pricamo.

Rekao sam sam sebi, pa koja sam ja to budala da cu ja biti taj koji ce krpati tim lopovima, tim gmazovima rupe u proracunu? Ma reko evo vam k**** (Z.M.), vozit cu ja bicikl, nedam gamadi ni kunu.

 

 

Sa svih strana nas hebu u mozak, ovo ce morati puknuti jednom.

Evo ljudi su poceli krasti po ducanima i to samo osnovne stvari jer nemaju za jesti, jadni.

Spavaju po gradu u satorima jer su izgubili svoja 4 zida.

 

Strasne stvari....ja samo cekam da to sve pukne...puknut cu i ja, hebo im pas. {#}

 

Ali kad smo vec kod bicika i ostalih prijevoznih sredstava - http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201205300359503

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 15:14 (Psiho246).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

 

Ali kad smo vec kod bicika i ostalih prijevoznih sredstava - http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201205300359503

Sry na double postu, ali ovaj link je jako vazan.

 

Jel itko razmisljao o tome kako je transport mozda i najvaznija grana za razvoj bilo koje ekonomije/drzave?

 

Mislim, svaki se materijal, proizvod ili nesto trece (covjek) mora transportirati na ovaj ili onaj nacin.

Sto reci o ekonomiji/drzavi gdje nijedna vrsta prijevoznog sredstva nije pristupacna?

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Navodno ima (ta-tara-taaaaa!) - sobu s anđelima!

Sigurno ima i plišanog medu. I ti donose odluke koje mi živimo..

Psiho246 kaže...
Evo ja sam danas recimo odlucio prestat voziti auto i kupiti si bicikl.

A motor? Nije li to logična karika između auta i bicikla?

 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ranko Kukumar kaže...
...

Nemoj trošit vrijeme mladi Padawane. Sad će ti počet uletavat ekipa sa pričom o polugolim pederima koji se žnjaraju, Sodomi i Gomori, slikama iz San Francisca itd.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Ne znam u čemu je problem - jednostavno ih izignorirati i ne pojaviti se u centru grada uopće (ili tko živi u centru sve prozore i vrata pozatvarati), što je tu je. Jedan dan u godini neće nikoga koštati previše živaca - moramo za EU noge širiti jer to smo na kraju krajeva i htjeli.

Ne moraš ih uopće ignorirati u tolikoj mjeri. Dovoljno je da na njih ne obraćaš pažnju i da tamo gdje ideš, ideš za svojim poslom, kao da njih tamo ni nema. To bi moglo funkcionirati da nema onih ekstremistički nastrojenih pojedinaca koji su nezadovoljni sami sa sobom i svojim životom, pa umjesto da nešto konkretno poduzmu po tom pitanju i pomaknu se korak naprijed, radije svoj bijes i nezadovoljstvo proiciraju na one koji se ističu na neki način od ostatka krda, jer lakše je brinuti tuđu brigu nego samog sebe dovesti u red. Daleko smo mi od društva u kojem su pravilno poslagani prioriteti. Nije mi (i nikad mi neće biti) jasno zašto je nekima toliko bitno tko na koji način i u koju rupu prakticira pražnjenje jaja. Ionako nam je svima zajedničko da nam je desanka bila prva ljubav, osim naravno lijevacima.

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bed kaže...
Psiho246 kaže...
Evo ja sam danas recimo odlucio prestat voziti auto i kupiti si bicikl.

A motor? Nije li to logična karika između auta i bicikla?

 

 

 :-)

 

Inače, transport u Zagrebu ftw - http://www.kernsport.com/si/index.html?page=shop.browse&category_id=4 - električni skateboardi. Ovaj najveći ima domet do 26 kilometara. 

 

Kupiš si to i budeš kao faking Semijeva tajna družina.

This space for rent!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Danny_HR kaže...
Ranko Kukumar kaže...
...

Nemoj trošit vrijeme mladi Padawane. Sad će ti počet uletavat ekipa sa pričom o polugolim pederima koji se žnjaraju, Sodomi i Gomori, slikama iz San Francisca itd.

Neću ja da meni sin bude tamo neki peder.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ja ne kužim zašto bi uopće imali nešto protiv nekoga tko nam ne predstavlja neposrednu prijetnju po život, ali očito ostali kuže i zato je stanje takvo kakvo je.

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Otišla je rasprava u pravcu pridea i homoseksualaca, a zapravo mi to uopće nije bila namjera, nego Vinkovićevo šetebandjeraštvo. 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 15:17 (Drago).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice