Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 702.058
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Kakvu siću nazad, uz račun daju puni povrat novaca. I kada se kaže "ja želim zamjenu" oni prvo naprave povrat novaca i daju vam novce u ruke i vele sad kupujte.

 

Tjele ili Trige kako se sad zove je po meni najneudobnija stolica ikad, kičma me boljela nakon pola sata sjedenja. Zbog umjetne kože sam staroj dao da mi sašije presvlaku i bilo je puno bolje ali položaj sjedenja za ubit. Te nakon godine ili nešto tako reko ja vraćam to krckavo, pucketalo, škripavo smeće. 

 

Probao sam i GADBJERG, možda malo bolji od Trige-a ali sranje svejedno. Memorijska pjena na sjedalu, barem se je reklamirao tada tako, je bila nepostojeća. Isto pucketavo sranje.

 

Velim, smireno doć u Jysk, reć nije mi nešto više na toj stolici i eto nove...

 

poz

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Gman kaže...

Da podijelim svoje iskustvo, kratki osvrt na stolicu GT Omega PRO Racing Office Chair nakon 5 mjeseci korištenja.

 

Naručena direktno s njihove stranice s dostavom u Hrvatsku. Ako se odlučite na kupovinu pretražite malo Youtube i net općenito jer postoji par tvrtki i Youtubera koji imaju kod za 5% popusta, dobro dođe. Prvi dojam kad je stigla, paket ogroman i težak no dobro zapakiran i zaštićen. Za sastavljanje stolice mi je trebalo možda 15 minuta, ako ne i manje. Sve potrebne alate i šarafe dobijete sa stolicom, i uputstva naravno. Sve je jasno i jednostavno objašnjeno i stvarno brzo se sklopi.

 

Prvi dojam korištenja mi je bio super, odlična kvaliteta izrade, precizni šavovi, odličan dizajn(bar za moje oko, moja je crna s crvenim šavovima). Na prvu jastuci mi se nisu svidjeli, rob navike. Dan sam sjedio bez njih, onda reko zašto sam ju kupovao ako ih neću koristiti. Nakon dva dana već sam se navikao i sad ne mogu bez njih. Veoma udobna stolica, sjedio sam i po 12h dok sam radio.

 

Podešavanja svih vrsta su tu. Gore-dole, lock za ljuljanje stolice, podešavanje naslonjača za ruku u 4 smjera. Jedina zamjerka je što su naslonjači od neke fine tvrde plastike, iako to možda nije nužno loše. Vidjet ćemo kada pravo ljeto dođe. 

 

Sad govorim općenito, mislim da se stvarno isplati uzeti kvalitetna stolica za ljude koji provode mnogo vremena za računalom. Da li je to subjektivan dojam ili ne, ali imam osjećaj da mi se i držanje malo popravilo kao rezultat pravilnog sjedenja.

 

dustY kaže...

moja je isto sad oko 6mj i nemam nikakvih problema

Dećki, može još malo dojmova ovih vaših GT Omega nakon nešto više korištenja?

Hvala

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

moja je još uvijek ko nova, al jbg ja imam 80kg

7 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Bude li nekad popust na stolicu Markus u IKEI? Znam da je prije znalo biti.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mario16 kaže...

Bude li nekad popust na stolicu Markus u IKEI? Znam da je prije znalo biti.

 

 Evo ja danas kupio, 999 kuna za klinca.

Na prvi dojam cini mi se dobar, bolji od fensi konkurencije.

Ja osobno imam uredsku fotelju u kojoj mogu legnut i ispruzit se. Dok je ovo bas stolica.

Ima dobru potporu za kraljeznicu, ne najbolju. Naravno uzeo sam platno, a ne kozu olizi skaj ili sto vec je.

Navlake su perive sto je super.

 

Pozddav.

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima ko one Arozzi stolice koje se prodaju u Linksu? Vidim da imaju Mezzo V2 za 1400 kn a na službenim stranicama 259€. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Moze preporuka "gamer" stolice za 100 eura? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Kolacic kaže...

Moze preporuka "gamer" stolice za 100 eura? 

 Ne može

Ispod 200E samo krš a i 200E je uptino ako nije neka dobra akcija.

9 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kaj nema udobne stolice za 100 eura? Bogati. Jel ima za 1000?

12 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ovo je solidna stolica klik.

 

EDIT: Nema podesiv naslon za leda i ruke pa je najbolje isprobati prije kupnje da li ti pase.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 13:02 (war3_tft).
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Je li itko probao Sheba stolicu iz Future ili drugog ducana: https://www.futura-it.hr/ergonomska-gaming-stolica-sheba/sbox-sheba/product/ Valja li cemu?

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Probližava se polako Black Friday.

Ak naletite na neke dobre ponude za ove high end stolice samo bacite vamo link.

 

Bilo ih je prošle godine u ovo vrijeme.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

I ja čekam, pikiram na GT Omega Pro i danas vidim da su povisili cijene

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Baš naletio na Black Friday u MALL.HR-u . Fotelja Uvi Styler Green na popustu 48 % . SLUŽBENA STRANICAIma i nekih drugih modela , al ova je s najvecim popustom .

 

Jel ko to isprobal ili mozda kupil ?

Music As A Weapon !!
15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Pogledo neke reviewove na youtube i izgleda čak ok. Al taku stolicu bi trebo isprobat prije kupnje.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Slovenka  U napasti sam... Jaako primamljivo, drži do 180 kg znači da bi trebala biti izdržljiva. Neke renomiranije marke imaju do 120 kg ali reviewa nema baš za dotičnu. Od ovih 9 ocjena korisnika su dvije jedinice, baš me zanima zašto...

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ak tko misli da za te pare ima nekaj boljega , nek slobodno napiše . Meni je bitno da je naslon za leđa čim duži , da imam gdje glavu nasloniti . Još ću malo pronjuškat po netu , pa ću vidjet šta ću . Nisam neki zahtjevan korisnik , tak da mislim da bi se preporodil u odnosu na kakvoj sad sjedim .

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 21:31 (Haf932).
15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Plošle godine bili neki modeli AK Racing za 200 eura, ako ne i jeftinije. Pitanje dal će ove godine imat nešt tako.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ne znam dal sad da čekam popust za provjerenu GT Omegu ako će ih biti uopće makar mogu uvijek 5% skinuti jer ima popust kodova na yt hrpa ili uzeti na blef ovu makar mislim da te pare svakak vrijedi za ono kaj nudi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Prošle god je bilo -10% na black friday + onih 5% sa yt-a. Bilo je par modela na sniženju, većinom fabric. Od kože su bile samo gay boje poput roze, jedino je nekakav GINX special edition bio oko 1300 kn(trenutno je 220 funti+ostale stvari za HR).  Mene je ispalo oko 1540 kn za fabric.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
vrinho kaže...

Slovenka  U napasti sam... Jaako primamljivo, drži do 180 kg znači da bi trebala biti izdržljiva. Neke renomiranije marke imaju do 120 kg ali reviewa nema baš za dotičnu. Od ovih 9 ocjena korisnika su dvije jedinice, baš me zanima zašto...

 i mene zanima zasto te 2 gajbe stoje tamo? da toga nema vec bih je narucio jer mi hitno treba dobra stolica za duge zimske dane ispred racunala i treba mi nesto udobno. recimo u jysku se za 1000kn svojevremeno prodavala ona zelena "gaming" stolica (i to je kao sa 1500kn bila spustena na 1000 negdje u ovo vrijeme) a kad sjednes na nju gora je od ove dascare koju imam za 300kn. gledam, ova sto komentiramo je na njihovoj sluzbenoj stranici (https://shop.uvi.hr/uvi-chair-hr-kategorija/uvi-chair-styler-green.uvi)  kao i na stranici chipoteke 1700kn (https://www.chipoteka.hr/artikl/138159/gaming-stolica-uvi-chair-styler-zelena-9001005045)

, u sloveniji je 218€ (1650kn) i to kao sa 27% popusta (https://www.bigbang.si/igralni-dodatki/uvi-gamerski-stol-styler-zelen-597282) tako da ovo izgleda kao jako dobra cijena. 

 

edit- ne da mi se cekati za te pare, ako je smece boze moj ni prvi ni zadnji koji je bacio milju kn u vjetar, narucujem je pa kad dodje javim dal je za onu jedinicu koja stoji tamo ili vrijedi nesto :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 12:35 (sushii).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Naručio sam ju i isti dan odustao od narudžbe. Malo kopao po netu i naletio na neke SLO stranice i zaključio da budem malo pričekao pa uzmem neku provjerenu. Nije mi do kocke.

 

https://slo-tech.com/forum/t697297

 

 

SLO verzija Mall-a, mislim da te dvije jedinice potječu od tuda pošto je identičan broj ocjena i omjer kako su podjeljene.

https://www.mimovrste.com/gaming-stoli/uvi-chair-gamerski-stol-styler-zelen?tab=reviews

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 12:36 (vrinho).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
vrinho kaže...

Naručio sam ju i isti dan odustao od narudžbe. Malo kopao po netu i naletio na neke SLO stranice i zaključio da budem malo pričekao pa uzmem neku provjerenu. Nije mi do kocke.

 

https://slo-tech.com/forum/t697297

 

 

SLO verzija Mall-a, mislim da te dvije jedinice potječu od tuda pošto je identičan broj ocjena i omjer kako su podjeljene.

https://www.mimovrste.com/gaming-stoli/uvi-chair-gamerski-stol-styler-zelen?tab=reviews

 ja necu povlaciti narudzbu jer za 1200kn mogu u najboljem slucaju dobiti nesto iste ili losije kvalitete a prave stolice kostaju iznad 2t kn sto mi se neda davati. i da malo skripi sto tamo ljudi navode meni to uopce ne smeta (svaka stolica na kojoj sam sjedio u svojih 30 god skripi). mehanicka tipkovnica se ljudima cuje na 50m udaljenosti i to je ok ali svih smeta kad se razvale ko konjine u naslonjac i cuje se lagano skripanje. 

 

edit: ja iskreno ne vidim razliku izmedju ove zelene (1200kn) i plave (1700kn), imaju identicne specifikacije (https://www.mall.hr/gaming-stolice/uvi-chair-gamerski-stolac-styler-zeleni) (https://www.mall.hr/gaming-stolice/uvi-chair-gamerski-stol-gamer-moder?utm_source=criteo-remarketing&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel)  a plavi recimo ima 12 ocjena od 5* i jednu 4* ali eto, valjda kada vise platis istu stvar onda je vise cijenis.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:27 (sushii).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nije baš samo škripanje, kvaliteta materijala po nekim ljudima nije baš nešto, još ovo veliki Made in China na pakovanju i slabo zapakiran pa dolazim do zaključka da je to Kinez s samo nalijepljenim logom firme. Takva su i MS kučišta (Made in China), imam takvo i zadovoljan sam ali ono samo sjedi u kutu i nema se što pohabati.

Aj nabaci neki review kad ju sklepaš pa i nakon nekog vremena korištenja. Sretno i udobno sjedenje  

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
vrinho kaže...

Nije baš samo škripanje, kvaliteta materijala po nekim ljudima nije baš nešto, još ovo veliki Made in China na pakovanju i slabo zapakiran pa dolazim do zaključka da je to Kinez s samo nalijepljenim logom firme. Takva su i MS kučišta (Made in China), imam takvo i zadovoljan sam ali ono samo sjedi u kutu i nema se što pohabati.

Aj nabaci neki review kad ju sklepaš pa i nakon nekog vremena korištenja. Sretno i udobno sjedenje  

 ne znam zasto se i dan-danas posebno komentira da je nesto made in china kada je skoro sve made in china. i razerov mis od 580kn je made in china, i nikeice koje platis milju kuna su recimo iz taiwana. mene nista ne bi posebno tjesilo da pise made in italy a u italiju se brodovima na tone dovozi materijal iz azije. generalno malo smo skepticni jer se prije 20 god kina smatrala izvorom mega nekvalitetnih proizvoda a danas se kompletna industrija prebacila tamo. ugl da ne pametujemo vise, posaljem kratki osvrt za tjedan-dva kada dodje i kad uvalim trbuh u stolicu a do onda kud koji mili moji ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Za stolce se obicno daje komentar nakon malo duzego koristenja, ajmo rec nakon najmanje mjesec dana svakodnevne upotrebe. Kad stolci tek stignu u vecini slucajeva je sve divno i krasno, al tek kasnije se vidi dal se materijal izlizao, da li se sjediste "stanjilo", da li se nesto rasklimalo itd.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
vrinho kaže...

Išao sam danas do Jyska i isprobao sve kaj su tamo nudili i na kraju uzeo zadnjeg Gadbjerga na akciji za 650 kn jer dojma sam da se za tu lovu najviše isplati. Najviše me uz udobnost privuklo što su nasloni za ruke kao i postolje za kotače metalni i kad se to sve prišrafi praktički sam siguran da će to dosta dugo držati, nisam ni nešto težak, 80 kg. Zadnjih 5 godina sam imao stolicu iz Lesnine, platio ju onda za negdje istu lovu a cijela plastična bila praktički. Još je živa, samo se ona umjetna koža poderala jako i nasloni se rasklimali. Jedinu manu koju bi dao Gadbjergu a to me baš previše ne smeta al nekome bi, što su nasloni za ruke niski i nisu podesivi pa ako netko razmišlja uzeti nek radije prije isproba.

 Evo meni danas godinu dana od uzimanja Gadbjerga, nakon svakodnevnog korištenja stolica je ko i prvi dan, udobnost i izdržljivost su zasad za 5. Jedino je znala škripati na početku ali to sam riješio sa pritezanjem/odtezanjem šarafa. Jedina zamjerka su mi malo preniski nasloni za ruke koji su mi se po tom pitanju s vremenom pokazali kao veći nedostatak i da je za leđa malo povišenija, onima višima od 180 mislim da nebi baš sjela najbolje zato stoji još ono moje da ju prije kupnje poželjno isprobati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Nabavio prije 20-tak dana, za sada je ok, u Jysk-u redovna cijena 200 eura, na nekom snizenju 100 eura. Dobra za ove pare.
Langemark, podesiv naslonjac, po visini te podesive rucke po visini.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
xfire975 kaže...
Nabavio prije 20-tak dana, za sada je ok, u Jysk-u redovna cijena 200 eura, na nekom snizenju 100 eura. Dobra za ove pare.
Langemark, podesiv naslonjac, po visini te podesive rucke po visini.

 ja sam probao ovu stolicu u jysku i ne svidja mi se. prva stvar sva je nekako klimava i uopce nema onu robusnost, tezinu niti cvrstinu izrade, materijal na kojem sjedis je kao daska i presvucena je ultra tankim materijalom tako da osjetis svaku kost u tijelu. nadam se da ovu koju sam narucio nije u tom rangu

8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Nije klimava ni najmanje, kad je sam sklopis kako treba, cak me iznenadila udobnost. Oni to u jysku sklapaju samo da ispadne iz ruku sto prije, pa to bude klimavo itd. Ti si probo a ja je koristim vec neko vrijeme i sasvim je solidna za te pare. Inace na poslu vec dugo vremena sjedim 8 sati na stolicama od 1000 eura pa znam sta pricam. Za 100 eura sasvim ok stolica.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice