T-com email adresa

poruka: 9
|
čitano: 70.640
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T-com email adresa

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com email adresa
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 e ovo ni ja sam ne znam xD
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
T-com email adresa
DNS poslužitelji
  • dns1.t-com.hr - 195.29.150.3
  • dns2.t-com.hr - 195.29.150.4
Nazivi servera:
  • Incoming Mail Server (POP3): pop.t-com.hr
  • Outgoing Mail Server (SMTP): mail.t-com.hr
  • News server: news.t-com.hr
Za korisnike internet roaminga:
  • Incoming Mail Server (POP3): pop.t-com.hr
  • Outgoing Mail Server (SMTP): roaming.t-com.hr
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com email adresa
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 Odi na korisničke stranice,tamo odaberi preusmjeravanje pošte i upiši si tamo adresu od svog MSN-a i onda windows live hotmail i tamo ćeš vidjeti poruke!
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com email adresa
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 instaliras mozilu thunderbird,upises potrebne podatke i adresi i to je to...javi dok zapne,a zapet ce,lol..
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com email adresa
nicash kaže...
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

 e ovo ni ja sam ne znam xD
 Ni ja ne znam,zato sam napisao da preusmjeri poštu.
16 godina
offline
T-com email adresa

Podesavanje postavki za Outlook-e

 

CTRL+F Kreiranje e-mail računa - Outlook Express 5 i 6 i Kreiranje e-mail računa - Microsoft Outlook 2003

 

Valjda bude dosta.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com email adresa
MarioVk kaže...

kad sam dobio max-adsl na papiru sa korisničkim imenom i sifrom mi pise moja email adressa.... mene zanima kako da ja dodem do nje kako da procitam poruke u njoj.. pomoziteNamigiva

  Odeš na ovu adresu:

Klikni na Webmail i ulogiraj se sa svojim korisničkim imenom i lozinkom. 
11 godina
neaktivan
offline
T-com email adresa

nasao sam staru e-mail adresu koja izgleda ovako:  fxxxx.vg@hi.t-com.hr , zaboravio sam sifru, a potrebna mi je jer mi je na toj e-mail adresi account od igrice kojeg sam slucajno nasao, jel znate mozda kako da vratim taj mail, inace star je sigurno 7,8 godina.  Hvala unaprijed.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice