Teorije zavjera - uzduž i poprijeko zaključana tema

poruka: 2.315
|
čitano: 384.440
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

"Pošto se na ovom portalu bavimo informatikom koja se u korijenu sastoji od niza jedinica (1) i nula (0), moramo se matematički osvrnuti na događaj koji je prije sedam (7) godina promijenio svijet, famozni jedanaesti (11). rujan (9). Naravno, riječ je napadu na WTC u New Yorku, a tekst koji slijedi opisuje taj događaj sa nizom brojki koje se nevjerojatno podudaraju. Da li je sve navedeno istina ili nevjerojatna slučajnost provjerite sami.

New York - ususret 11. rujna
Zanimljivosti vezane za 'krvavi' rujan 2001:

1) New York City ima 11 slova.
2) Afghanistan ima 11 slova.
3) Ramsin Yuseb (terorist koji je prijetio da ce srusiti Blizance 1993. godine) ima 11 slova.
4) George W Bush ima 11 slova.

Ovo bi mogla biti samo puka slučajnost, ali postaje zanimljivije:

1) New York je bila jedanaesta savezna država SAD-a.
2) Prvi avion koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.
3) Let 11 je imao 92 putnika. 9 + 2 = 11.
4) Let 77 koji se također zabio u tornjeve je imao 65 putnika. 6 + 5 =11.
5) Tragedija se dogodila 11. rujna, ili kako Amerikanci kazu, 9/11 9 + 1 +1= 11.
6) Datum tragedije (9/11) se poklapa sa Američkim brojem za hitne službe (911). Opet 9 + 1 + 1 = 11.

Slučajnost? Nastavite citati, pa ćete možda promijeniti mišljenje.

1) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je 254. 2 + 5 + 4 = 11.
2) 11. rujna je 254. dan u godini. Opet 2 + 5 + 4 = 11.
3) Bombaški napad u Madridu se dogodio 11.3.2004. 1 + 1 + 3 + 2 + 4=11.
4) Tragedija u Madridu se dogodila točno 911 dana nakon napada na Blizance.

Tu postaje jako čudno.

Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je Američki Orao. Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama.

'Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla. Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, i makar ce neki drhtati u očaju, drugi ce u nadi govoriti: ljutnja Orla je očistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.'

To je stih 9.11 u Kur'anu.

Još uvijek ne vjerujete?

Probajte ovo, nas je šokiralo.

Otvorite Microsoft Word i napravite sljedeće:
1) Utipkajte Q33 NY . To je službeni naziv leta prvog aviona koji se zabio u Twin Towers.
2) Označite ih i malo povećajte font. "

3) Promijenite font slova na WINGDINGS.

 

ovo zastrašujuće stvari kopirano je s www.it-infonews.com

nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2008 22:09 (unknown).
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

Zanimljivo...

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
16 godina
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Ne kužim zadnju foru, neće mi u Wordu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

Probaj u notepadu

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unique83 kaže...

Probaj u notepadu

 A-a. Stalno mi kaže The size must be a number.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Oh mein gott! Was ist das?!

 

Ajde nam matematički izračunaj kad će bit kraj svijeta? Možda uskoro jer LHC je podigao puno prašine, možeš nam dati malo zanimljivosti i o tome...

 

Ja kažem slučajnost... To su tolko nevažni podaci koji mogu zainteresirati jedino djecu i gatare. Oni su uzeti iz toliko najobičnijih i irelevantnih stvari da me glava zaboli. BTW zaboravio si na onaj trik s novčanicom od (ne znam koliko) dolara u kojoj su WTC-ovi i Pentagon u plamenu.

 

P.S.

Informatika se ne sastoji od niza 0 i 1, to su samo oznake (i izreka).

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
ovo zadnje oko worda baš i nije nešto to se moglo samo napisat. A ne slučajo dogodit.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
i_rambo_plache kaže...

Oh mein gott! Was ist das?!

 

Ajde nam matematički izračunaj kad će bit kraj svijeta? Možda uskoro jer LHC je podigao puno prašine, možeš nam dati malo zanimljivosti i o tome...

 

Ja kažem slučajnost... To su tolko nevažni podaci koji mogu zainteresirati jedino djecu i gatare. Oni su uzeti iz toliko najobičnijih i irelevantnih stvari da me glava zaboli. BTW zaboravio si na onaj trik s novčanicom od (ne znam koliko) dolara u kojoj su WTC-ovi i Pentagon u plamenu.

 

P.S.

Informatika se ne sastoji od niza 0 i 1, to su samo oznake (i izreka).

A kaj si ti nego 16-ogodišnje djete?
koja fora s novčanicama?
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...


1) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je 254. 2 + 5 + 4 = 11.

There were 2,975 fatalities, excluding the 19 hijackers: 246 on the four planes (from which there were no survivors), 2,603 in New York City in the towers and on the ground, and 125 at the Pentagon. An additional 24 people remain listed as missing.

15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Netko ima previse slobodnog vremena..

Malo se najezim kad sve to citam...Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...


4) George W Bush ima 11 slova.

George Walker Bush

15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...


Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je Američki Orao. Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama.

'Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla. Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, i makar ce neki drhtati u očaju, drugi ce u nadi govoriti: ljutnja Orla je očistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.'

To je stih 9.11 u Kur'anu.

Još uvijek ne vjerujete?

verse 9.11 is as follows:

But (even so), if they repent, establish regular prayers, and practise regular charity,- they are your brethren in Faith: (thus) do We explain the signs in detail, for those who understand.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

to su sve idiotarije za naivne.

btw, nijedan let se nije vodio pod nazivom Q33 NY

15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...


4) Let 77 koji se također zabio u tornjeve je imao 65 putnika. 6 + 5 =11.

Let 77 se zabio u Pentagon i imao je 58 putnika.

16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...
A kaj si ti nego 16-ogodišnje djete?
koja fora s novčanicama?
 Dobro, priznajem ja sam dijete... Znači zanima one <15 godina.

A novčanice - kad ih presavineš dobiješ Pentagon i WTC u plamenu, a možeš dobiti i da ti piše Osama.

P.S. stalno pristižu ispravci tvojih tvrdnji...
Oh mein gott! Das ist real! :O Oh mein gott! Das ist real! :O
Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Vjeko kako znaš da su tvoji podaci točni?
Nisam ja napisao taj tekst već sam samo copy-paste napravio.Ali sam napisao od kuda sam uzeo,koji mi je izvor.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
moderator
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Pustite vi te gluposti...

Evo vam link na youtube, gdje se dokazalo kako su ti avioni namjesteni i kako su sve tv kuce bile sinhronizirane i prikrile anomalije u pravim snimcima (navodno su krstareci projektili udarili):

 

 

Ovo je prvi dio, koga zanima nek ide redom gledati dijelove (A, B, C,....)

 

Uzivajte

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

Nazovite me naivnim ali odbijam vjerovat da bi netko to izrezirao, jednostavno nevjerujem da u civiliziranom svijetu moze postojat takav idiot Mršti seMršti se

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

hahahahaSmijehheheheh....

što slobodno vrijeme radi od ljudi.....

 

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
15 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
crystal6 kaže...

Ne kužim zadnju foru, neće mi u Wordu.

 Upišeš prvo u nekom drugom fontu i onda prebaciš u windings.
People that think they know it all annoy those of us that do!
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
DrNasty kaže...

Pustite vi te gluposti...

Evo vam link na youtube, gdje se dokazalo kako su ti avioni namjesteni i kako su sve tv kuce bile sinhronizirane i prikrile anomalije u pravim snimcima (navodno su krstareci projektili udarili):

 

 

Ovo je prvi dio, koga zanima nek ide redom gledati dijelove (A, B, C,....)

 

Uzivajte

Jao!

https://www.youtube.com/watch?v=MCVwuf_AMFs&NR=1
16 godina
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Evo da se ne mucite s ovim u wordu!! Treba napisati Q33 NZ , a ne NY i onda se dobije avion koji kao leti u nekakva dva stupa pa iza toga mrtvacka glava i islamski mjesec i zvijezda! Ako upisete NY dobijete zidovsku zvijezdu! Bas se ne razumijem u religiju, ali mislim da bi trebo bit mjesec (znaci treba upisati "NZ").

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

Manipulacija brojevima je također manipulacija ljudima i cilj je uliti strah ili pokrenuti
neku vrstu vjere u brojeve da nam određuju budućnost i naravno sve spada dakle u
krajnost ,a što ode u krajnost vodi u neku vrstu kliničke smrti mozga i vlastitog razmišljanja
što dovodi do kaosa koji je opet igra brojeva i tako ako opet uzmemo kaos kao cilj
to dovodi opet do krajnosti i kaos se nastavlja...stoga ne obraćajte pažnju na one koji
zarađuju na umijeću slaganja brojeva i njihovom iskorištavanju jer brojevi i matematika
su predivni i logični ali  nisu svemogući.Inače ,sve što je u postiovima napisano   je opravdano jer
nam brojevi to omogućavaju a samo je stvar da li u to slijepo vjerovati ili ne.

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Assassin kaže...

Evo da se ne mucite s ovim u wordu!! Treba napisati Q33 NZ , a ne NY i onda se dobije avion koji kao leti u nekakva dva stupa pa iza toga mrtvacka glava i islamski mjesec i zvijezda! Ako upisete NY dobijete zidovsku zvijezdu! Bas se ne razumijem u religiju, ali mislim da bi trebo bit mjesec (znaci treba upisati "NZ").

 Kako to da ne razumiješ ćemu služi mrtvaćaka glava? Pa ide mrtvaćka glava pa židovska zvjezda što simbolizira smrt židovstvu
v_maxcpp kaže...

Manipulacija brojevima je također manipulacija ljudima i cilj je uliti strah ili pokrenuti
neku vrstu vjere u brojeve da nam određuju budućnost i naravno sve spada dakle u
krajnost ,a što ode u krajnost vodi u neku vrstu kliničke smrti mozga i vlastitog razmišljanja
što dovodi do kaosa koji je opet igra brojeva i tako ako opet uzmemo kaos kao cilj
to dovodi opet do krajnosti i kaos se nastavlja...stoga ne obraćajte pažnju na one koji
zarađuju na umijeću slaganja brojeva i njihovom iskorištavanju jer brojevi i matematika
su predivni i logični ali  nisu svemogući.Inače ,sve što je u postiovima napisano   je opravdano jer
nam brojevi to omogućavaju a samo je stvar da li u to slijepo vjerovati ili ne.

ha?
Psihologija mi je tek u 3. razredu Smijeh
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Čim sam vidio tko je otvorio temu odma mi je sve jasno bilo...

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
unknown kaže...
Assassin kaže...

Evo da se ne mucite s ovim u wordu!! Treba napisati Q33 NZ , a ne NY i onda se dobije avion koji kao leti u nekakva dva stupa pa iza toga mrtvacka glava i islamski mjesec i zvijezda! Ako upisete NY dobijete zidovsku zvijezdu! Bas se ne razumijem u religiju, ali mislim da bi trebo bit mjesec (znaci treba upisati "NZ").

 Kako to da ne razumiješ ćemu služi mrtvaćaka glava? Pa ide mrtvaćka glava pa židovska zvjezda što simbolizira smrt židovstvu
 Ali ako napises NZ i dobijes islamski mjesec, to moze znaciti da ce islamisti nekoga ubiti! Gusarska zastava s takvom mrtvackom glavom nije znacila da su oni mrtvi, nego da ubijaju! A i u ovim "teroristickim" napadima nisu poginuli samo židovi!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
I meni isto kad sam vidio tko je do taj debilni post.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Mozda  maddox  jeste malo blesav i ono sto je ismejao teroju o zagovoru ne drzi,ali unutar strane ima neke interesantne cinjenice.

Klikaj

 

There is no 9/11 conspiracy you morons.

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

neznam ,,dal vjerujem ili ne,,ali u svakom slučaju je zanimljivoNeodlučan

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Sve su to razne teorije zavjere i naklapanja. Što se zaista poizdogađalo i zašto saznat će se tek za nekih 15-20 godina (ako i tada)..

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice