The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.335.332
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Simon_says kaže...
pr0n_addict kaže...

Ako ste u mogućnosti, probajte pratiti menstrualne cikluse da biste, kao udvarač i potencijalni partner, izbjegli nuspojave simptoma predmenstrualnog sindroma odnosno tzv. "loš dan" koji često uzrokuje inače potpuno neobjašnjiva odbijanja.

Mislim da je ovo konstruktivan savjet bez obzira što sam totalni laik.

Više će ti koristiti Billingsova metoda pračenja ovulacije pa da znaš kad je neplodna, bolje da je mrzovoljna neg trudna)))) {#}

Krivo- kad je plodna više ga želi!

 

@Horatio,da je znala da mu je prvi put - nebi mu dala.

Od nekolicine frendica s kojima sam o tome pričao, većina ih je rekla da za prvi put želi nekog tko ima iskustva...

 

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 18:55 (zerocool12).
15 godina
offline
The Friendzone Club

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

#yolo
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 23:20 (sveupitni).
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Pa dakako da cure za prvi put zele neke ozbiljne starije itd itd ... Ali to im se cesto odbije od glavu jer se dogodi na suprotnoj strani razmisljanje tipa ajme vidi male sto je dobra ajmo da malo produzimo nase druzenje i to obicno bude tako da zavrsi sa alimentacijom i sudom :) 

 

Pa ja mislin da ce te ic vani opet ali iz toga sto si ti napisa je jako tesko zakljucit bilo sto...Koliko se poznajete ako se dugo poznajete kino je mozda ona shvatila prijateljski ako si je nedavno upozna pa odve u kino ne moj nigdi zurit nece ona sad pobic na misec ili otrcat sa nekim drugim . Ne znam ti dat bolji savjet kad ne znam povijest vas dvoje... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

kakvi hebeni lajkovi i ine pizhdarije. Ukratko previše se muvaš sa porukama premalo sa *ahem* magic wandom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 0:20 (dj_renny).
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

samo budi samouvjeren. cak i ako te hoce odje*ati, budi uporan. cim je isla s tobom u kino, imas sanse jer se zna kaj cura i decko rade u kinu. meni se cini da ti to nisi radio, a ona je to ocekivala pa se malo razocarala. zato sad pokazi da ipak imas muda, pozovi ju opet, ne mora to biti kino, pozovi ju u setnju, i nemoj ju opet razocarati.

Losing all hope was freedom
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Tako je, gurni ju u grm i opleti!
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Horatio_Hornblower kaže...

Pa dakako da cure za prvi put zele neke ozbiljne starije itd itd ... Ali to im se cesto odbije od glavu jer se dogodi na suprotnoj strani razmisljanje tipa ajme vidi male sto je dobra ajmo da malo produzimo nase druzenje i to obicno bude tako da zavrsi sa alimentacijom i sudom :) 

 

Pa ja mislin da ce te ic vani opet ali iz toga sto si ti napisa je jako tesko zakljucit bilo sto...Koliko se poznajete ako se dugo poznajete kino je mozda ona shvatila prijateljski ako si je nedavno upozna pa odve u kino ne moj nigdi zurit nece ona sad pobic na misec ili otrcat sa nekim drugim . Ne znam ti dat bolji savjet kad ne znam povijest vas dvoje... 

Kaj se tice godina isto smo godiste tak da, a inace smo se culi sam prek face-a i ovo je bio prvi put da smo se vidli uzivo... Posto nam je to bio prvi put nisam htio nista poduzimati makar sam htio...Ona inacenne gleda uopce filmove pa mi je cak i cudno zasto je prihvatila poziv u kino..

#yolo
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

EUW: iPLAY Murloc
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
BannedOnThisForum kaže...
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

Nadam se da si u pravu, probat ću se javiti navečer pa budem vidio kak stojim...

#yolo
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...

Nadam se da si u pravu, probat ću se javiti navečer pa budem vidio kak stojim...

Vidi, fol kod ženskih ti je, mozak na pašu i ne razmišljaj previše o tome. Jer, ako se tako postaviš - odbijanje ti neće teško pasti. A ako se naložiš i smeta ti kako odgovara na poruke i sl, a recimo odbije te, onda padneš u depresiju.

 

Ne dozvoli to sebi, ima ih mali milion u samoj državi, ima ako ništa bar jedna za tebe.

 

Što se tiče te cure, ako se bude ponašala nezainteresovano, idi dalje, da bezveze sebe u gadnu situaciju ne ubaciš (nju će bolit' ku*ac ako je nezainteresovana)

 

GL i javi nam {#}

EUW: iPLAY Murloc
15 godina
offline
The Friendzone Club

Too, nije bio od*eb :D
Krečem dalje u akciju {#}

#yolo
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Nisam te bas pita za godine nego koliko se poznate?? Jesi je upozna tek na faxu ili je znas od prije ali nema veze samo nastavi hrabro :) Nitko se nije sa zenskima mota a da nije bio opecen bilo po novcaniku bilo po osjecajima bilo po drugim stvarima ali je baza da ako ti se netko svida nemoj odustat od nje jer ponekad cura i namjerno rece ne samo da vidi dali se ti zelis iti malo potruditi oko nje...Tako je bar meni sa mojom bilo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 13:47 (Horatio_Hornblower).
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Horatio_Hornblower kaže...

Nisam te bas pita za godine nego koliko se poznate?? Jesi je upozna tek na faxu ili je znas od prije ali nema veze samo nastavi hrabro :) Nitko se nije sa zenskima mota a da nije bio opecen bilo po novcaniku bilo po osjecajima bilo po drugim stvarima ali je baza da ako ti se netko svida nemoj odustat od nje jer ponekad cura i namjerno rece ne samo da vidi dali se ti zelis iti malo potruditi oko nje...Tako je bar meni sa mojom bilo...

poznajemo se negdje 2 tjedna uživo i 3-4 mjeseca prek facea, da na faksu sam je tek upozno....Dolazi mi tjedan pun kolokvija a meni nered u glavi, im soo f*cked xD

#yolo
16 godina
offline
The Friendzone Club

Napravio si početničku grešku a to je da si joj poslao poruku. Ako sve več izašli van i išli u kino, trebao si pričekati da se ona tebi prva javi. Ona se treba zainterisirati za tebe a ne da ti letiš ko tukac bez glave kad god ona prdne. Ako se slučajno opet nađete ili te ona pozove nemoj da odmah letiš, nego napiši ne mogu sada mogu malo kasnije i te spike onda če vidjeti da se svijet ne vrti oko nje i naći če vremena kada tebi paše. Nemoj si dopustiti da ti ona određuje kamo čete ići nego se postavi kao muškarac i reci idemo tamo i tamo i u toliko sati tako češ joj dati do znanja da si ti alfa i da ti određuješ kojim smjerom veza ide. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Patrick_cro kaže...

Napravio si početničku grešku a to je da si joj poslao poruku. Ako sve več izašli van i išli u kino, trebao si pričekati da se ona tebi prva javi. Ona se treba zainterisirati za tebe a ne da ti letiš ko tukac bez glave kad god ona prdne. Ako se slučajno opet nađete ili te ona pozove nemoj da odmah letiš, nego napiši ne mogu sada mogu malo kasnije i te spike onda če vidjeti da se svijet ne vrti oko nje i naći če vremena kada tebi paše. Nemoj si dopustiti da ti ona određuje kamo čete ići nego se postavi kao muškarac i reci idemo tamo i tamo i u toliko sati tako češ joj dati do znanja da si ti alfa i da ti određuješ kojim smjerom veza ide. 

Sve 5, samo sto dosta cura danas se namjerno nece javit decku kolko god im se on svidjo, ili sto ako ju jos nije "upeco" pa nije da je ona nesto zainteresirana da ga sama zove van.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
tLeon kaže...
Patrick_cro kaže...

Napravio si početničku grešku a to je da si joj poslao poruku. Ako sve več izašli van i išli u kino, trebao si pričekati da se ona tebi prva javi. Ona se treba zainterisirati za tebe a ne da ti letiš ko tukac bez glave kad god ona prdne. Ako se slučajno opet nađete ili te ona pozove nemoj da odmah letiš, nego napiši ne mogu sada mogu malo kasnije i te spike onda če vidjeti da se svijet ne vrti oko nje i naći če vremena kada tebi paše. Nemoj si dopustiti da ti ona određuje kamo čete ići nego se postavi kao muškarac i reci idemo tamo i tamo i u toliko sati tako češ joj dati do znanja da si ti alfa i da ti određuješ kojim smjerom veza ide. 

Sve 5, samo sto dosta cura danas se namjerno nece javit decku kolko god im se on svidjo, ili sto ako ju jos nije "upeco" pa nije da je ona nesto zainteresirana da ga sama zove van.

 

Gle ako si dogovorio kavu i izašao van i ako je dobro prošlo javit če se ona, ako se ne javi treba ići dalje pa nije ona jedina. On je več s njom izašao van, znači dogovor je pao ali ako se on prikelji za nju onda nema od toga ništa jer če vidjeti da ga može imati kada ona to želi,curama su najzanimljiviji dečki koje ne može samo tako vrtit oko prsta a trenutno ga ona vesla kako želi. 

Ako ju nije "upecao" znači da nije zainterisirana, večina cura zna nakon 10-15 min upoznavanja dali želi nešto dalje ili ne. Ako ne želi nema tu onda priče, ide se dalje da se dokaže da nije ona jedina i da ima i drugih zainterisiranih cura. Pa i da nisi je... par mjeseci ne smiješ im to dati do znanja. Isto tako i pitanja o tome nisu nikako preporučena jer če te odjebat na prvom sastanku. Cure najviše vole da se priča o njima i to je najbolji način da ih zainterisirate. Nikakve večere ili cuge ili neznam šta, sve po zaslugi.

 

Evo samo 1 primjer iz mog dugog iskustva: Znači dopisivanje nekih 1 dan i nakon dobro postavljenih pitanja pitao za kavu i pristala. Kako je ona bila u dr. gradu i nažalost nije došla taj vikend, napisala je da se nada da čemo se vidjeti sljedeći vikend kada če doći na šta sam ja odgovorio da ču vidjeti dali ču imati vremena bez obzira šta sam imao vremena ( A cura je {#}) . Na tome je stalo i nismo se uopće dopisivali nakon toga, nakon toga dolazi poruka u pet u kojoj piše da dolazi i dali se možemo vidjeti ( Znači preokrenuo sam u svoju korist) i kada i gdje da se nađemo, da ne kažem da sam joj još rekao da ču biti u gradu do pol 1 jer imam posla sutra.. Na kraju završilo tako da sam ostao u gradu do 5:30 ujutro.

 

To je samo 1 primjer iz mog iskustva.  Ne treba dati ženama da su glavne jer si onda naj.bao uzduž i poprijeko.

 

Leon cura če se javiti ako je imalo zainterisirana. Poslušaj savjet iskusnijeg i starijeg pa češ puno bolje proći u životu

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 21:54 (Patrick_cro).
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Patrick_cro kaže...
tLeon kaže...
Patrick_cro kaže...

Napravio si početničku grešku a to je da si joj poslao poruku. Ako sve več izašli van i išli u kino, trebao si pričekati da se ona tebi prva javi. Ona se treba zainterisirati za tebe a ne da ti letiš ko tukac bez glave kad god ona prdne. Ako se slučajno opet nađete ili te ona pozove nemoj da odmah letiš, nego napiši ne mogu sada mogu malo kasnije i te spike onda če vidjeti da se svijet ne vrti oko nje i naći če vremena kada tebi paše. Nemoj si dopustiti da ti ona određuje kamo čete ići nego se postavi kao muškarac i reci idemo tamo i tamo i u toliko sati tako češ joj dati do znanja da si ti alfa i da ti određuješ kojim smjerom veza ide. 

Sve 5, samo sto dosta cura danas se namjerno nece javit decku kolko god im se on svidjo, ili sto ako ju jos nije "upeco" pa nije da je ona nesto zainteresirana da ga sama zove van.

 

Gle ako si dogovorio kavu i izašao van i ako je dobro prošlo javit če se ona, ako se ne javi treba ići dalje pa nije ona jedina. On je več s njom izašao van, znači dogovor je pao ali ako se on prikelji za nju onda nema od toga ništa jer če vidjeti da ga može imati kada ona to želi,curama su najzanimljiviji dečki koje ne može samo tako vrtit oko prsta a trenutno ga ona vesla kako želi. 

Ako ju nije "upecao" znači da nije zainterisirana, večina cura zna nakon 10-15 min upoznavanja dali želi nešto dalje ili ne. Ako ne želi nema tu onda priče, ide se dalje da se dokaže da nije ona jedina i da ima i drugih zainterisiranih cura. Pa i da nisi je... par mjeseci ne smiješ im to dati do znanja. Isto tako i pitanja o tome nisu nikako preporučena jer če te odjebat na prvom sastanku. Cure najviše vole da se priča o njima i to je najbolji način da ih zainterisirate. Nikakve večere ili cuge ili neznam šta, sve po zaslugi.

 

Evo samo 1 primjer iz mog dugog iskustva: Znači dopisivanje nekih 1 dan i nakon dobro postavljenih pitanja pitao za kavu i pristala. Kako je ona bila u dr. gradu i nažalost nije došla taj vikend, napisala je da se nada da čemo se vidjeti sljedeći vikend kada če doći na šta sam ja odgovorio da ču vidjeti dali ču imati vremena bez obzira šta sam imao vremena ( A cura je {#}) . Na tome je stalo i nismo se uopće dopisivali nakon toga, nakon toga dolazi poruka u pet u kojoj piše da dolazi i dali se možemo vidjeti ( Znači preokrenuo sam u svoju korist) i kada i gdje da se nađemo, da ne kažem da sam joj još rekao da ču biti u gradu do pol 1 jer imam posla sutra.. Na kraju završilo tako da sam ostao u gradu do 5:30 ujutro.

 

To je samo 1 primjer iz mog iskustva.  Ne treba dati ženama da su glavne jer si onda naj.bao uzduž i poprijeko.

 

Leon cura če se javiti ako je imalo zainterisirana. Poslušaj savjet iskusnijeg i starijeg pa češ puno bolje proći u životu

 

 

Po tvojo logici ako cura ne zapne za tebe u prvih 15min treba odustati i tu se ne slazem...

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 22:02 (tLeon).
16 godina
offline
The Friendzone Club

E vidiš još si ti mlad pa neznaš neke stvari kod žena koje sam ja naučio na teži način, ako je zainterisiraš onda če se ona potruditi ako ne nema od toga kruha, važno je dati joj do znanja da si zainterisiran i to je to. Dalje je na njoj

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
BannedOnThisForum kaže...
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

Ili kao što se to često događa na fb-u na mobu,npaisala je poruku automatski kliknula pokraj kućice a onaj gumb se nije promijenio i umjesto poruke poslala lajk pa nije ni vidjela. To mi se često znalo događati kad sam pisao poruke preko moba,neki bug valjda :/

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

PSN - Axtross
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Tinča14 kaže...

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

Unajmi tetu iz vrtića da te vodi za ručicu, očito ti to treba.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 23:12 (4ucker).
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Tinča14 kaže...

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

???

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
4ucker kaže...
Tinča14 kaže...

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

Unajmi tetu iz vrtića da te vodi za ručicu, očito ti to treba.

Kupi Kavasaki 750 rx7 ulta durable4 i dođi po nju i i spod prozora turiraš dok ne explodira motor ,i onda si ju osvojio 100%

lol

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Tinča14 kaže...

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

 

Lijepo ti napiši njoj da imaš neki dogovor u Subotu pa ako češ imati vremena da češ doći i gotovo. Vidjet češ po njenoj reakciji jel želi nešto više ili ne, ako ne želi odi van negdje sa nekom curom i gotovo. Neće jedna ima drugih 100.  Imaj malo samopouzdanja u sebe, ako dođeš na rođ i ona te odjebe pokupi neku drugu. Treba vidjeti kako če se stvari odvijati, nemoj da te zove kao rezerva ako netko drugi ne dođe. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 0:45 (Patrick_cro).
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Patrick_cro kaže...
Tinča14 kaže...

Trenutno sam u jednoj dilemi. Naime, ona cura koja me friendzonala slavi rođendan u subotu. Pozvani smo onaj frend i ja, sveukupno bi nas trebalo biti 10. Ne znam dal da idem ili ne. Nakon friendzone-anja smo se čuli par puta na fejsu, ništa posebno. Frend me nagovara, ali se meni baš i nejde.

 

Lijepo ti napiši njoj da imaš neki dogovor u Subotu pa ako češ imati vremena da češ doći i gotovo. Vidjet češ po njenoj reakciji jel želi nešto više ili ne, ako ne želi odi van negdje sa nekom curom i gotovo. Neće jedna ima drugih 100.  Imaj malo samopouzdanja u sebe, ako dođeš na rođ i ona te odjebe pokupi neku drugu. Treba vidjeti kako če se stvari odvijati, nemoj da te zove kao rezerva ako netko drugi ne dođe. 

Krivo si me shvatil. Ja neću više ništ s njom. Ako budem i išel na feštu ne mislim ni ništ pokušavat s njom, eventualno neka frendica.

PSN - Axtross
16 godina
offline
The Friendzone Club

Pa čemu onda dilema hebi ga, odeš tamo i zabaviš se ili ne odeš na rođendan nego odeš van s nekom drugom curom. Frend ako želi neka ide, pa nije vrag da mu treba moralna podrška. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Hebe me to da ako dođem tamo budu svi mislili: "Gle, to je onaj kaj je dobil odjeb od Zvijezdane. Kak ga nije sram pojaviti se tu."

PSN - Axtross
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 21:56 (Tinča14).
16 godina
offline
The Friendzone Club

Pa ako se več za to brineš dođi s nekom zgodnijom  i gotovo, ili otiđeš van s njom i pukneš par fotka na face sa njom i da vidiš priče. Ako ti se ne ide nemoj ići, uglavnom nemoj obračati previše pažnje na druga mišljenja, neka oni misle o tebi kako si se ti dobro proveo vani. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Tinča14 kaže...

Hebe me to da ako dođem tamo budu svi mislili: "Gle, to je onaj kaj je dobil odjeb od Zvijezdane. Kak ga nije sram pojaviti se tu."

Starfaker xD..
Kaj god da misliš da si budu ljudi mislili-nebudu xD, boli ljude fifica za tebe i od koga si ti dobil odheb,niti budu se obazirali na to.
Ak ti se ide, odi i zbari neku mačku tam, ak ti se nejde nejdi i gotovo, nikad ne razmišljaj o tome kaj budu ljudi mislili o tebi jer hebeš život u kojem se prčiš drugima...

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Tinča14 kaže...

Hebe me to da ako dođem tamo budu svi mislili: "Gle, to je onaj kaj je dobil odjeb od Zvijezdane. Kak ga nije sram pojaviti se tu."

Baš zato odi, zbari najbolju butru na rođendanu i boli te ćuna pionirska za Zvijezdicu ;)

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice