The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.335.021
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
win4crazzy kaže...

do godine nju ozeni neki turcin, pogine na putu do hrvatske jer joj teroristi sruse avion, posvadja ti se sa rodicom ili joj oduzmu putovnicu jer skuze da ju je lazirala samo da bi se sa tobom mogla vidjat
a nije iskljucena opcija da je mar123 siluje u kaficu te da zavrsi na psihijatriji zbog tog nemilog dogadjaja 

taj može silovat samo mrtvu mačku pokraj puta,lol......djelomično se mogu nazvat psihologom,tako da joj ovo ne treba :)

 

uostalom,mar je 'radio' prije 2 dana http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/129950-ratni-zlocinac-ratko-mladic-zvjerski-silovan-u-zatvoru.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 8:16 (KerFlorijan).
9 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

ode ona u friendzone {#} nema smisla ništa više od toga

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ovak jednu curu sam upozano i 3 put smo pricali preko fejsa, i ja sam se javio svaki  put, a kad je otisla je napisala cujemo se jos:D ali se nije javila ni onda ni sad. Ja naravno ne zelim biti dosadan pa cekam vec 2 dana, ali nisam siguran dali je to "cujemo se jos, laku noc:D" tu radi pristojnosti ili? Ako je to "cujemo se" stvarno tu da bi se culi, kako je dugo normalno da se ja prvi javim?

Extra wurst
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Nemoj se ti više javljati

Losing all hope was freedom
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Extra protection kaže...

Ovak jednu curu sam upozano i 3 put smo pricali preko fejsa, i ja sam se javio svaki  put, a kad je otisla je napisala cujemo se jos:D ali se nije javila ni onda ni sad. Ja naravno ne zelim biti dosadan pa cekam vec 2 dana, ali nisam siguran dali je to "cujemo se jos, laku noc:D" tu radi pristojnosti ili? Ako je to "cujemo se" stvarno tu da bi se culi, kako je dugo normalno da se ja prvi javim?

 

Gotovo je to, nađi drugu druže.

 

Samo mi je smiješno koliko ovaj fejs predstavlja nešto u društvu. U biti kod mladih društvena hijerarhija je napravljena prema tome koliko ko lajkova na fejsu ima. Ako imaš puno lajkova onda si "kul" i netko si i nešto, mislim žalosno mi je kako se sve živo prebacilo na fejs pa tako i barenje, javljanje itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 0:45 (ChildrenOfDisappearances).
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ala sam se ismijao prethodnim par postova. hahah

.. nego da vas pitam za mišljenje, odavno sam ja u ovoj temi pa evo i dan danas u meni tragovi proslosti no , daleko od toga da se patim ili slično ,ali jednostavno previše sam ja tu svoju "prijateljicu" volio , pa i jos uvijek volim samo je to duboko u meni negdje i dok ne diram dobro je , okupiran sam drugom nekom djevojkom sad , ali i ona vuce tragove proslosti i to mnogo ozbiljnije nego ko što je kod mene ,iako meni nikad konkretno ne prica o tome (nekako mi se to čini kao "+" jedan jer ako bi me samo za prijatelja onda bi mi naravno naglabala o tome cijelo vrijeme, ali ne mora značiti - mišljenje vaše?), uglavnom , eto unazad neko vrijeme, mjesec dana mozda intenzivno razgovaramo te mi se svidjela onako a i primijecujem da i ona nije bas ravnodusna kad sam ja u pitanju , no da se ne bih ja opet zayebavao ko prije u naredni koji dan idemo vani pa cu odmah to da rijesim ,ali prije nego rijesim ista šta mislite vi jel bolje kad bi bili nas dvoje skupa , da li ce nam biti oboma lakše i ljepše , ili da jednostavno pustimo to kraju , ja smatram da je ovo prvo ispravnije, logicnije je  , no koje bi mogle biti loše strane toga u buducnosti , jer ne planiram imati neku vezicu od 10 dana , u mene ili je "kako treba" , pod tim mislim nešto stabilno, ili nece biti nikako zayebavat cemo se uokolo 

{#}

21.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 3:10 (Deep).
10 godina
offline
The Friendzone Club

A najbolje ti probat pa vidi kako ide, nemaš šta izgubiti. Samo bez žurbe s nekakvom vezom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ChildrenOfDisappearances kaže...
Extra protection kaže...

Ovak jednu curu sam upozano i 3 put smo pricali preko fejsa, i ja sam se javio svaki  put, a kad je otisla je napisala cujemo se jos:D ali se nije javila ni onda ni sad. Ja naravno ne zelim biti dosadan pa cekam vec 2 dana, ali nisam siguran dali je to "cujemo se jos, laku noc:D" tu radi pristojnosti ili? Ako je to "cujemo se" stvarno tu da bi se culi, kako je dugo normalno da se ja prvi javim?

 

Gotovo je to, nađi drugu druže.

 

Samo mi je smiješno koliko ovaj fejs predstavlja nešto u društvu. U biti kod mladih društvena hijerarhija je napravljena prema tome koliko ko lajkova na fejsu ima. Ako imaš puno lajkova onda si "kul" i netko si i nešto, mislim žalosno mi je kako se sve živo prebacilo na fejs pa tako i barenje, javljanje itd.

Pa gledaj, pred par godina bi možda to isto napisao za SMS, pred 20 godina bi možda netko to napisao za telefon. Kako sam se drugačije mogao javit, pa neću joj telefax poslat {#} 
A dobro vidjet ću što je s njom, inače i ona vodi razgovor, daje opširne odgovore i postavlja puno pitanja. Samo se ne javi. 

Extra wurst
15 godina
online
The Friendzone Club

dobro malo previse serete po fejsu, sto ako vidis curu iz skroz drugog mjesta, kako ces joj se javit? oces ju stalkat pa onda kao slucajno zaustavit na ulici i rec sto? bok ja sam taj i taj, pa garantiram ti da ces dobit odjeb. fejs je oke za javit se, malo upoznat ono rec ko si sto si, i dogovorit izlazak, i od onda ti fejs bude za popricat nesto na brzinu i za dogovorit opet cugu, i meni je glupo kad se neko prvo 2 tjedna dopisuje s curom preko fejsa, ali za obicno upoznavanje je oke.

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

dobro malo previse serete po fejsu, sto ako vidis curu iz skroz drugog mjesta, kako ces joj se javit? oces ju stalkat pa onda kao slucajno zaustavit na ulici i rec sto? bok ja sam taj i taj, pa garantiram ti da ces dobit odjeb. fejs je oke za javit se, malo upoznat ono rec ko si sto si, i dogovorit izlazak, i od onda ti fejs bude za popricat nesto na brzinu i za dogovorit opet cugu, i meni je glupo kad se neko prvo 2 tjedna dopisuje s curom preko fejsa, ali za obicno upoznavanje je oke.

 

A ono, više sam mislio na to kako Facebook predstavlja neku hijerarhiju u društvu mladih, kako lajkovi označavaju tko je 'kul' itd.

15 godina
online
The Friendzone Club

pa i predstavlja, ko glupih zaostalih ljudi.

14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ChildrenOfDisappearances kaže...
mar123 kaže...

dobro malo previse serete po fejsu, sto ako vidis curu iz skroz drugog mjesta, kako ces joj se javit? oces ju stalkat pa onda kao slucajno zaustavit na ulici i rec sto? bok ja sam taj i taj, pa garantiram ti da ces dobit odjeb. fejs je oke za javit se, malo upoznat ono rec ko si sto si, i dogovorit izlazak, i od onda ti fejs bude za popricat nesto na brzinu i za dogovorit opet cugu, i meni je glupo kad se neko prvo 2 tjedna dopisuje s curom preko fejsa, ali za obicno upoznavanje je oke.

 

A ono, više sam mislio na to kako Facebook predstavlja neku hijerarhiju u društvu mladih, kako lajkovi označavaju tko je 'kul' itd.

Danas Facebook, nekoć nešto drugo...mladi su blesavi i povodljivi. Naravno, ne svi. Ali nije ni Facebook za sve kriv.

Potpis!
9 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
Extra protection kaže...

Ovak jednu curu sam upozano i 3 put smo pricali preko fejsa, i ja sam se javio svaki  put, a kad je otisla je napisala cujemo se jos:D ali se nije javila ni onda ni sad. Ja naravno ne zelim biti dosadan pa cekam vec 2 dana, ali nisam siguran dali je to "cujemo se jos, laku noc:D" tu radi pristojnosti ili? Ako je to "cujemo se" stvarno tu da bi se culi, kako je dugo normalno da se ja prvi javim?

Dosadan si joj i odhebala te na fin način.

 

Nađi drugu,koja nema 2849504 slika na fb,zbog kojih ti se sviđa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
KerFlorijan kaže...
Extra protection kaže...

Ovak jednu curu sam upozano i 3 put smo pricali preko fejsa, i ja sam se javio svaki  put, a kad je otisla je napisala cujemo se jos:D ali se nije javila ni onda ni sad. Ja naravno ne zelim biti dosadan pa cekam vec 2 dana, ali nisam siguran dali je to "cujemo se jos, laku noc:D" tu radi pristojnosti ili? Ako je to "cujemo se" stvarno tu da bi se culi, kako je dugo normalno da se ja prvi javim?

Dosadan si joj i odhebala te na fin način.

 

Nađi drugu,koja nema 2849504 slika na fb,zbog kojih ti se sviđa.

ne mora značiti da je tako ,tj da ga je odje*ala ,kako samo donosite zakljucke odmah , čuj 3 puta se javio , haj da si rekao mjesec dana se javljas , pa ne velim , cure su takve ,barem govorim sad iz svog zivota ,nemaju naviku da se javljaju muškarcima prve jer eto bla bla , a i razumljivo je donekle to ispočetka ko što je kod tebe slucaj slobodno se ti njoj javi , ako je tako kako kazes uvijek ona vodi razgovor te šta si vec rekao opsirno odgovara to je dobro ,da si dosadan odg bi ti u 3 rijeci i tako non stop i onda bi ti sam skontao da nije za priču i kraj .. tako da moje mišljenje bi bilo da se ti njoj slobodno javiš ,ne moraš sad doslovno svaki dan i čekati čim dodje online da joj se javis, al neka stekne naviku da si neko sa kim ce pricati redovnije i da nisi neki tamo koji se javi onako usput da kaze šta ima , kako si , aha , fino ,kraj. to je otprilike kako ja smatram pa sad.. ne znam curu toliko mogu reci , ti bolje znas , i znat ćeš ,a u 3 razgovora ne mozes puno saznati , ako vec nije rješenje da idete van odmah 

21.
10 godina
offline
The Friendzone Club

Ma nema tu previše pričanja, što prije treba pitat za kavu, ako ne želi pozdraviš je i gotovo.

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Evo pitao sam par frendica kaj one o tome misle, i sve kažu isto ko Deep. Evo hvala na odg, makar ste svi tu pesimisti neki, a svaka žena bi trebala imati priručnik za upotrebu{#}

Extra wurst
9 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
Extra protection kaže...

Evo pitao sam par frendica kaj one o tome misle, i sve kažu isto ko Deep. Evo hvala na odg, makar ste svi tu pesimisti neki, a svaka žena bi trebala imati priručnik za upotrebu{#}

Ne veseli se rano.

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Kad bi ja imao volje i muda vec bi znao na cemu sam, ali znate kak to ide. Ker Florijan po cemu si ti zakljucio da sam ju upoznao na fejsu na temelju slika? Nekad je isla samnom u osnovnu i nikad nismo komunicirali jer smo razlicite godine, i ovak se znamo iz viđenja ona sa svojim drustvom ja svojim. I pitam ja nesto u stilu dal je u redu kaj sam se tako javio ako nije usred necega, a ona kaze da joj je drago da sam se javio. Ali mene muci kaj je ona inace tak pristojna prema svima, pa se ne osjecam posebno. 

Vidite lako meni na forumu napisat, samo joj moram poslat link na post{#} 

Extra wurst
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Vjerujem da će joj se i svidjet tvoj nick na forumu ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 23:19 (Defa.psd).
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Deep kaže...

Ala sam se ismijao prethodnim par postova. hahah

.. nego da vas pitam za mišljenje, odavno sam ja u ovoj temi pa evo i dan danas u meni tragovi proslosti no , daleko od toga da se patim ili slično ,ali jednostavno previše sam ja tu svoju "prijateljicu" volio , pa i jos uvijek volim samo je to duboko u meni negdje i dok ne diram dobro je , okupiran sam drugom nekom djevojkom sad , ali i ona vuce tragove proslosti i to mnogo ozbiljnije nego ko što je kod mene ,iako meni nikad konkretno ne prica o tome (nekako mi se to čini kao "+" jedan jer ako bi me samo za prijatelja onda bi mi naravno naglabala o tome cijelo vrijeme, ali ne mora značiti - mišljenje vaše?), uglavnom , eto unazad neko vrijeme, mjesec dana mozda intenzivno razgovaramo te mi se svidjela onako a i primijecujem da i ona nije bas ravnodusna kad sam ja u pitanju , no da se ne bih ja opet zayebavao ko prije u naredni koji dan idemo vani pa cu odmah to da rijesim ,ali prije nego rijesim ista šta mislite vi jel bolje kad bi bili nas dvoje skupa , da li ce nam biti oboma lakše i ljepše , ili da jednostavno pustimo to kraju , ja smatram da je ovo prvo ispravnije, logicnije je  , no koje bi mogle biti loše strane toga u buducnosti , jer ne planiram imati neku vezicu od 10 dana , u mene ili je "kako treba" , pod tim mislim nešto stabilno, ili nece biti nikako zayebavat cemo se uokolo 

{#}

Jesi ti ikad čuo za onaj znakić koji se zove točka? 5 puta čitam da ti polovim tijek misli {#}

 

U principu to što ne priča o prošlosti ne znači baš puno. Istina da si joj BFF onda bi laprdala o tome ali ako ne govori o duhovima a kažeš da intenzivno razgovarate opet si na skiskom terenu.

 

Ne uzimaj ovo kao sveto pismo ali u mom slučaju stvari o kojima ne govorim ili ih izbjegavam znači da su još previše prisutne. Živciraju, bole, nedaju mira. Ukoliko je i kod nje tako ne znam koliko je pametno ulaziti u vezu.

Možda se veza dva "slomljena srca" čini jako romantična i "logična" ali nije zdrava. Biti jedan drugome emocionalni flaster može bit jako iscrpljujće i kad tad će puknuti pod pritiskom. Ozbiljna veza traži potpunu predanost a nisam sigurna da je ona baš spremna svog duha zakopati duboko kao ti svoju prijateljicu. I kad tako pišeš o njoj čisto sumnjam da je i kod tebe toliko duboko koliko ti misliš da je.

 

Slikovito rečeno ti ćeš na leđima imati prikvačenu svoju "prijateljicu" ona svog krpelja iz prošlosti i prije nego se snađeš njih dvoje će vas posisati kao Shriga životnu silu iz djece. Smijeh

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Čuo sam za tacku ali bas da ne prekinem sebi tok misli nisam ju stavljao da bih smislio novu rečenicu nego samo pisao, izvinjavam se :) Pa to sto kažeš moze biti ,zato sam i tražio vaše mišljenje, cijenim odgovor. to sto kažeš da sumnjaš da nije duboko kod Mene koliko ja mislim je isto moguće ,ali kazem dok ne diram dobro je, tako da se ne usuđujem preispitivati,a prošlo je pola godine od kako ne pričamo. A sad sa druge strane treba mi neko jednostavno prema kome ću da ispoljavam osjećaje. da budem s nekom ciste prošlosti i "bez problema" osjećam da ne bi bilo fer nekako jer bi eventualno i došli na tu temu o prošlosti i pitala bi me kako se osjećam u vezi toga , nemam namjeru da lažem. A imao sam već 2 prilike ranije jedna je bila bas takva bez prošlosti a druga je bila najbolja prijateljica od moje "prošlosti", tad nisam ni bio spreman a i sad sumnjam da bih sa najboljom prijateljicom od osobe koju nisam još zaboravio,iako je ona znala to sve i navodno joj ne bi smetalo.. Malo duži post , trudio sam se jasnije napisati sve pa eto :D
21.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club

U principu odgovor na tvoju dilemu leži u samo jednoj stvari. Koliko ste ti i ona zreli za takvu vezu. Mislim na psihičku zrelost. Ukoliko ste oboje stvarno spremni raditi na vezi koja uključuje četvero a ne dvoje go for it. Ukoliko se cijela ta želja svodi samo na ono "klin se klinom izbija" pričekaj još malo da vam se nebi desilo da se samo s***ete još više.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
offline
The Friendzone Club

Rješenje:

Deep treba upoznati tog ozbiljnog tipa iz prošlosti, sprijateljiti se s njim. Ova njegova sadašnja cura treba upoznati deepovu "prijateljicu" i isto napraviti. Fino se tako druziti s njima i nakon 5,6 mjeseci im predloziti seks u četvero. Održavati kojih 2-3 mjeseca takve odnose i onda polako početi uključivati još i druge osobe u orgije tako da ovima ništa ne bude sumnjivo. Nakon godinu-dvije takvih orgija deep mora pozvati "prijateljicu" na "moram ti nešto reći" kavu. Tad ce joj reci da je nakon godina i godina orgija spoznao da je ona ona prava i da zeli s njom imati djecu.

Nakon toga je sve jednostavno.

U isto vrijeme cura napravi istu stvar sa svojim ozbiljnim tipom.

 

Nema na čemu.

 

Pozdrav

Potpis!
9 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

U principu odgovor na tvoju dilemu leži u samo jednoj stvari. Koliko ste ti i ona zreli za takvu vezu. Mislim na psihičku zrelost. Ukoliko ste oboje stvarno spremni raditi na vezi koja uključuje četvero a ne dvoje go for it. Ukoliko se cijela ta želja svodi samo na ono "klin se klinom izbija" pričekaj još malo da vam se nebi desilo da se samo s***ete još više.

Istina,fucking istina.Više tu žensku ni vidit ne mogu,lol

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ezio kaže...

Rješenje:

Deep treba upoznati tog ozbiljnog tipa iz prošlosti, sprijateljiti se s njim. Ova njegova sadašnja cura treba upoznati deepovu "prijateljicu" i isto napraviti. Fino se tako druziti s njima i nakon 5,6 mjeseci im predloziti seks u četvero. Održavati kojih 2-3 mjeseca takve odnose i onda polako početi uključivati još i druge osobe u orgije tako da ovima ništa ne bude sumnjivo. Nakon godinu-dvije takvih orgija deep mora pozvati "prijateljicu" na "moram ti nešto reći" kavu. Tad ce joj reci da je nakon godina i godina orgija spoznao da je ona ona prava i da zeli s njom imati djecu.

Nakon toga je sve jednostavno.

U isto vrijeme cura napravi istu stvar sa svojim ozbiljnim tipom.

 

Nema na čemu.

 

Pozdrav

 

Poenta ovog posta je?.. Zaobidji me svojom duhovitoscu ako nije problem
21.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 13:23 (Deep).
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

E kak cure shvacaju dok ih pozoves na kavu, znaci li to za njih automatski kava kao dejt? 

I kad biste vi pozvali curu na kavu, radni dan ili vikend i koje vrijeme (poslije skole/faksa/posla) ili navecer? Ili potpuno nebitno? 

Extra wurst
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club

kod mene je kava bila na izbor cure. kad ju pozovem i ako pristane, dajem joj na izbor vrijeme (pri tome moras imati na umu da to moze biti sad, sutra ili nazalost nikad te si tako moras osloboditi raspored ali nedaj se da te vuce za nos) i mjesto (ako ona odabere neko tebi nepoznato mjesto, malo proucavaj njene reakcije, jel ju je malo sram sto je na tom mjestu s tobom i slicno.)

 

kave znaju biti poprilicno zanimljive, pogotovo ako gledas ponasanja ljudi :)

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
11 godina
offline
The Friendzone Club

Bok ljudovi, ja imam jedan općenito životni problem, a to je sramezljivost... ali ona sramezljivost zbog nedostatka iskustva u svemu.. meni nije problem naći curu i pricati s njima i to sve, mogao sam ih dosad imati poveliki broj, ali uvijek ih na kraju odbijem ili se one odmaknu od mene jer se ne zelim upustiti u vezu s njima jer sam presramezljiv, nikad nisam curu imao pa se bojim da se ne zbrukam ili tako nesto slicno..

Sad sam se dogovorio s jednom curom za kavu. Nije losa cura, zna biti zabavna, ali nekako je bas i ne mogu skroz prokuzit.. nekad cudnih reakcija ima. Uglavnom, ja i frend smo jedno noci malo popili pa joj se on javio u moje ime.. I tako je sve ispalo da se malo dopisivamo na fejsu i eto rekla kao jesi ti jos uvijek za onu kavu i ja eto sav izbezumljen se dogovorio.

 

Muči me fakat taj nedostatak iskustva, neznam kako da se rijesim toga.. osim naravno da budem sa sto vise cura, što opet dovodi do tog da moram bit s njima a imam tu blokadu.. Evo npr. bio sam ovaj vikend i plesem s jednom curom i prakticki se nudi ali opet sam glup pa mi je prva pomisao kako da se rijesim te neugodne situacije..

Sta mislite koji bi nacin bio najbolji da prebrodim te strahove i da se napokon opustim i uživam u čarima ljubavi {#}

 

 

10 godina
offline
The Friendzone Club

A nema tu lijeka, jednostavno iako se bojiš moraš pokušati se opustit i navalit, početak je najgori uvijek ali brzo se opustiš.

 

Ali iskreno, već sam sit cura, sve su za bananu, samo mi dižu tlak bezveze. Daj pozlati me nekom normalnom koja mi neće dizat živac svakih 5min pričanja. {#}

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
icip kaže...

Bok ljudovi, ja imam jedan općenito životni problem, a to je sramezljivost... ali ona sramezljivost zbog nedostatka iskustva u svemu.. meni nije problem naći curu i pricati s njima i to sve, mogao sam ih dosad imati poveliki broj, ali uvijek ih na kraju odbijem ili se one odmaknu od mene jer se ne zelim upustiti u vezu s njima jer sam presramezljiv, nikad nisam curu imao pa se bojim da se ne zbrukam ili tako nesto slicno..

Sad sam se dogovorio s jednom curom za kavu. Nije losa cura, zna biti zabavna, ali nekako je bas i ne mogu skroz prokuzit.. nekad cudnih reakcija ima. Uglavnom, ja i frend smo jedno noci malo popili pa joj se on javio u moje ime.. I tako je sve ispalo da se malo dopisivamo na fejsu i eto rekla kao jesi ti jos uvijek za onu kavu i ja eto sav izbezumljen se dogovorio.

 

Muči me fakat taj nedostatak iskustva, neznam kako da se rijesim toga.. osim naravno da budem sa sto vise cura, što opet dovodi do tog da moram bit s njima a imam tu blokadu.. Evo npr. bio sam ovaj vikend i plesem s jednom curom i prakticki se nudi ali opet sam glup pa mi je prva pomisao kako da se rijesim te neugodne situacije..

Sta mislite koji bi nacin bio najbolji da prebrodim te strahove i da se napokon opustim i uživam u čarima ljubavi {#}

 

 

Popij koju ( ne previše ) uzgoji par muda i umoči ! ( ak ne to bar zbari neku ribicu ) 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice