The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.335.348
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...
LLAMABOY kaže...

Posto je tema zapustena (sto je na neku ruku pozitivno), a vrlo kreativni umovi sudjeluju u njoj, zelio bih da pogodite o cemu se radi/sto treba/zeli ona moja azdaja. Dobio sam u pon poruku od nje...

 Niste uopce zabavni...

  I u potpunosti se slazem s kolegom maximilian om

 izgubili smo te u moru prepirki, a ja se ni ne sjećam o čemu se tu radilo

8 godina
offline
The Friendzone Club

Ja sam jednostavan covjek

 

Kad mi se netko ne svida, ne pljujem niti generaliziram

 

Ignoriram i nastavim dalje

 

I am over 9000!!!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Već koji dan nemam matcheva na Tinderu, malo googlam i postoji mogućnost da je bug. I je, probao sa frendicom, ja lajkam nju, ona mene, ona dobije match, ja ne.

Probao par mogućih fixeva, ali za sada ništa..

 

A opet ću morati biti in jer sam na faksu vidio jednu ekstra curu, godinu mlađa, imamo samo jedno predavanje tjedno zajedno. Pa razmišljam da ne čekam tjedan dana nego da joj se javim na fb iz vedra neba. Bit će zanimljivo..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Ponedeljak, 23h, igra se TW Warhammer. Zvoni mobitel. Pogledam i presjece me srce. Zemska poslala poruku, citam i smijem se-zanima ju kad sam imao taj i taj predmet jer joj treba neka knjiga za zavrsni rad.

Razmislio sam minutu, odgovorio joj i iduci dan joj odnio knjigu. Mogao sam ju podsjetiti da sa mnom u razred ide jedna njezina poznanica/prijateljica (skoro pa i rod) pa je nju mogla pitat, ali nisam htio ispast cicija. Mislim da sam dobro postupio, barem sam ispao covjek

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Jel biologija?

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

... iduci dan joj odnio knjigu...

 Da si poslušao ljude koji su te savjetovali pa skupio muda i našao drugu curu ova bi puzala tebi, a ne ti njoj.

9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Predator003 kaže...
LLAMABOY kaže...

... iduci dan joj odnio knjigu...

 Da si poslušao ljude koji su te savjetovali pa skupio muda i našao drugu curu ova bi puzala tebi, a ne ti njoj.

 Vjeruj mi prijatelju, (ako dozvolis) nakon sto sam saznao neke stvari, da ne bih zelio ni to njeno puzanje 

Pomogao sam jer sam dobra osoba i bilo je sta je bilo, ispalo je kako je ispalo. Bilo pa proslo.

 

EDIT: ali ipak, slazem se sa tvojim misljenjem

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 20:28 (LLAMABOY).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Ima ljudi koji koriste Tinder? Ja sam na Badoou bio i imao dosta sreće, upoznao jedno 5 cura, a s jednom sam evo i sad nakon godinu dana.

Trava raste tamo gdje je posadiš.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Ja koristim i u tjedan dana je bio jedan polu-rezultat.

A sad mi je Tinder prestao funkcionirati(ne prikazuje nove matcheve). Možda jer imam matcheva kojima se nisam javio, pa ću to večeras..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ljudi,naime ona cura od koje sam pobjego(znam da je lame).Uglavnom reko sam joj sorry zbog svega itd.I reko sam joj da je najljeosa cura koju sam vidio u cijelom svom zivotu(a stvarno je).Znam da sam prenaglio.Od tada ne pricamo.To je vjerovatno gotovo,no htio sam vas pitati sto vi mislite.Je li postoji nes sto bih ja mogao napraviti da se s njom upoznam i da postanemo bliski(nisam se s njom ni upozno kako treba).Stalno o njoj razmisljam i mislim da cu poludjeti!Javljjam se tu jer mi je ovaj forum uvijek pomogao pa se nadam da ce tako biti i ovaj put...
Fight with the best,die like the rest!
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
FatMAN kaže...
Ljudi,naime ona cura od koje sam pobjego(znam da je lame).Uglavnom reko sam joj sorry zbog svega itd.I reko sam joj da je najljeosa cura koju sam vidio u cijelom svom zivotu(a stvarno je).Znam da sam prenaglio.Od tada ne pricamo.To je vjerovatno gotovo,no htio sam vas pitati sto vi mislite.Je li postoji nes sto bih ja mogao napraviti da se s njom upoznam i da postanemo bliski(nisam se s njom ni upozno kako treba).Stalno o njoj razmisljam i mislim da cu poludjeti!Javljjam se tu jer mi je ovaj forum uvijek pomogao pa se nadam da ce tako biti i ovaj put...

 

Dok nisam tvoj problem pročitao, mislio sam da sam ja jedini kojem glava (ponekad) (za)puca od nje.....

 

@Vjerojatno ne, gotovo je. Jbg, što si bježo uopće?

7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ma prijatelj je obecao da ce mi pomoci,naime plan je bio da,posto ja bas nisam maher za te stvari,da me on pripremi,a ja cu krenut sam,medjutim on je nju zvao iz razreda(htio sam ici pod velikim odmorom ali je bas tada izbilo neko njesra).Uglavnom kad ju je zvao ona je dosla,svi su buljili u mene i to je bilo cudno od pocetka,a posto ja ne podnosim kad je oko mene previse ljudi uhvatila me panika,pa sam pobjego.A ja i moj drustveni zivot smo se tek nedavno poceli opet zblizavati.Joj ma samo da se mogu vratit kroz vrijeme u sesti razred kad sam se poceo druzit s hardcore gamerima i opizdit se toljagom da to ne napravim :(.Inace sto se cure tice ne odgovara mi na poruke na messu,te ne ulazi u razgovore sa mnom.Danas smo imali s njihovim razredom zajedno vjeronauk,bila je neka rasprava,ja sam se postavio dobro i rekao nes dobro i cijeli razred je pljeskao osim nje( za ostale me nije bilo nes posebno briga).
Fight with the best,die like the rest!
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Dood, toj curi si se toliko zamjerio, da ti jedino preostaje napraviti neki megaepic potez.

Sad moraš zbarit učiteljicu! Po mogućnosti vjeroučiteljicu, tako da mala skuži da s tobom nema šale... 

Gledam te!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ja mislim da trebaš čekati svoj rođendan. I kada budeš dijelio bombone, njoj prvoj ponudi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Veliki brate sad si pretjerao(mada znam da je sala).A ovo za bombone isto znam da je sala,no mi ne idemo u isti razred(a i rođ mi prosao xD) A sto se tice ovog mega epic poteza mislio sam poceti svirati gitaru,no na kraju sam odusto od te ideje
Fight with the best,die like the rest!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Moraš prvo utvrditi jel te "ignorira" ili te stvarno ne želi.

Ako samo izigrava(a to je normalno za vašu dob; 15-ak godina bih rekao), onda ju probaj oboriti. Ne znam kakve su današnje klinke, ali kad sam ja imao 15, osvajalo ih je kad radiš budalu od sebe i kad nemaš granica(ali u normalnim razmjerima).

 

A sad ove sa snepčetom i instačem, ne znam kak to ide.

Ali kad curu osvajaš, ako joj napišeš pjesmu, ili odsviraš tuđu, definitivno će ju ful razmekšati, a ako si blizu, osvojiš ju.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ali problem je što sam ja previše ozbiljan.
Fight with the best,die like the rest!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Budeš si već neku našao da ti paše. A i imaš 15, do 20-e ćeš se promijeniti 10 puta :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Znaci da ne pokusavam vse nista :(.Dobro,ima ih jos,mada nijedna nije ako ona.
Fight with the best,die like the rest!
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
FatMAN kaže...
Znaci da ne pokusavam vse nista :(.Dobro,ima ih jos,mada nijedna nije ako ona.

 Ne brini, nije niti ona kao ona, mi ljudi volimo idealizirati svoje simpatije. Imas 15 godina, nema zurbe, cura ima i bit ce na pretek.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
FatMAN kaže...
Ma prijatelj je obecao da ce mi pomoci,naime plan je bio da,posto ja bas nisam maher za te stvari,da me on pripremi,a ja cu krenut sam,medjutim on je nju zvao iz razreda(htio sam ici pod velikim odmorom ali je bas tada izbilo neko njesra).Uglavnom kad ju je zvao ona je dosla,svi su buljili u mene i to je bilo cudno od pocetka,a posto ja ne podnosim kad je oko mene previse ljudi uhvatila me panika,pa sam pobjego.A ja i moj drustveni zivot smo se tek nedavno poceli opet zblizavati.Joj ma samo da se mogu vratit kroz vrijeme u sesti razred kad sam se poceo druzit s hardcore gamerima i opizdit se toljagom da to ne napravim :(.Inace sto se cure tice ne odgovara mi na poruke na messu,te ne ulazi u razgovore sa mnom.Danas smo imali s njihovim razredom zajedno vjeronauk,bila je neka rasprava,ja sam se postavio dobro i rekao nes dobro i cijeli razred je pljeskao osim nje( za ostale me nije bilo nes posebno briga).

 

Koji si razred?

Tako je i meni, isto komp, ovo ono. Ne žalim za nekim stvarima na kompu, al opet imam manjak skila u barenju xD

Nek te ne hvata panika, i mene je tak sve do zadnji put, gdje sam onak kulerski riješio test(dobio keca), i zamolio profu da me pusti, reko moram u Vk. Našli se, pričali(to mi je najveći problem sad), i opet ništ. Al barem nema treme, i panike više.

Samo lagano, polako, stani pred ogledalo ak misliš da će ti pomoći. 

 

 

 

chutac kaže...

Ja mislim da trebaš čekati svoj rođendan. I kada budeš dijelio bombone, njoj prvoj ponudi.

 

Nek joj kupi nešt posebno, da vidi da je ona njemu posebna :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Nek joj kupi deset deka posebne i složi na klupu u obliku srca.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...

Nek joj kupi deset deka posebne i složi na klupu u obliku srca.

 

Mal teško je razaznati jel ovo sarkazam il hahahahaha

Znam da je, al onak, na prvu trebaš stat mal

A nez, on najbolje zna.

7 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Haha ima da umrem xD
Inace osmi razred
Imam i visak kila(80 na 170cm),ali trenutno skidam i vjezbam.
Fight with the best,die like the rest!
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
FatMAN kaže...
Imam i visak kila(80 na 170cm),ali trenutno skidam i vjezbam.

 Ima te bome.
Budeš se riješio toga :)

 

Meni Tinder proradio, dobio 26 matcheva jutros 

Sad moram pažljivo sortirati haha

 

I evo na FB grupi vidim neku curu, preslatka, voli životinje, sluša metal, stvorena za mene . Sigurno bi bila oduševljena da se javim sa "Ej, pročešljao sam ti profil, odabirem te".

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Ja bariškam jednu u teretani, 2. raz, ide u gym, slatka, brzo vozi bajk

Ne treba meni Tinder hehe :P

12 godina
offline
The Friendzone Club

Koja kolicina forever alonea u ovom topicu :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Ja bariškam jednu u teretani, 2. raz, ide u gym, slatka, brzo vozi bajk

Ne treba meni Tinder hehe :P

 Dex, definiraj "bariškam". Znači li to u tvom slučaju da ju manijakalno promatraš sve dok ona ne uzvrati pogled osjećajući da netko zuri u nju već poduže vremena, te crveneći se, sramežljivo okreneš glavu i gledaš u pod? 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Hehe, definiraj si taj glagol kako ti srce želi 😂
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Hehe, definiraj si taj glagol kako ti srce želi 😂
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice