The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.330.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
The Friendzone Club

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
icip kaže...

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

 -Jel bi htjela službeno ozvaničiti ovo naše druženje, nazovimo ju vezom, našim prijateljima, obitelji, te užem i širom krugu poznanika.

- Naravno da bih..

 

Pitanje za ostale forumase..

Je li ozvaničeno ukoliko nije bilo izmjenjivanja unutarnjih tekućina?! 

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Koji kurac hahaa
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
icip kaže...

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

 promijeni relationship status na fejsu na "U vezi s x y" i vidi dal ce prihvatiti!

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
The Friendzone Club

Il još bolje, ne opterečuj se ´statuson´ veze, nek je kako je ako oboje uživate. 

Not funny dude
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
res03pem kaže...

Pitanje za ostale forumase..

Je li ozvaničeno ukoliko nije bilo izmjenjivanja unutarnjih tekućina?! 

 

GLupo pitanje , ne

ovo je nešto tipa momak me dira prstima priko mudanata, dali sam trudna

Not funny dude
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Il još bolje, ne opterečuj se ´statuson´ veze, nek je kako je ako oboje uživate. 

 hhahahahahah tako mu je mozda i najbolje, poslije ako ti se i ne svidi ostavis je kao da i niste u vezi bili

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
icip kaže...

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

 Ja s dragom već punih pet godina i na fb još uvijek piše da smo oboje slobodni. 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 18:31 (Najbrži).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Najbrži kaže...
icip kaže...

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

 Ja s dragom već punih pet godina i na fb još uvijek piše da smo oboje slobodni. 

 

Stari, kog' boli penis? 🙄

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 21:13 (Dex.pwn).
6 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

Takozvani friend-zone iz perspektive majke, feministice i aktivistice Anne Thériault.

frajerica
11 godina
offline
The Friendzone Club

Muško žensko prijateljstvo je laž, ne postoji, uvik tu neko nekog želi povalit

Not funny dude
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Muško žensko prijateljstvo je laž, ne postoji, uvik tu neko nekog želi povalit

 to sto zelis povalit frendicu ne znaci da si u friendzonu. ja npr imam par dosta zgodnih frendica, i naravno da bi ih povalio, ali nemam namjeru nikad s njima nista romanticno imat, uopce sprehat i slicno. isto tako imam i frendica koje su mi super kao osobe, mogu s njima pricat o mnogo stvari, ali jednostavno nisu nimalo moj tip i ne, nebi ih nikad povalio. 

 

definicija friendzonea je kad ti s curom nesto zelis imat, a ona s tobom zeli bit samo prijateljica. al svako normalan i ko ima bar malo iskustva takve odnose odma odjebe, jer od tog kruha nema niti ce bit.

6 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

Dame i gospodo, dobro došli u kloaku shvaćanja međuljudskih odnosa - mjesto na kojemu znanstvena psihologija dolazi umrijeti.

frajerica
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...
TKScump kaže...

Muško žensko prijateljstvo je laž, ne postoji, uvik tu neko nekog želi povalit

 to sto zelis povalit frendicu ne znaci da si u friendzonu. ja npr imam par dosta zgodnih frendica, i naravno da bi ih povalio, ali nemam namjeru nikad s njima nista romanticno imat, uopce sprehat i slicno. isto tako imam i frendica koje su mi super kao osobe, mogu s njima pricat o mnogo stvari, ali jednostavno nisu nimalo moj tip i ne, nebi ih nikad povalio. 

 

definicija friendzonea je kad ti s curom nesto zelis imat, a ona s tobom zeli bit samo prijateljica. al svako normalan i ko ima bar malo iskustva takve odnose odma odjebe, jer od tog kruha nema niti ce bit.

 

Ko govori o friendzonu i ikakvin romansama ja govorin o mž prijateljstvu. Uvik neko nekog oče povalit to je fact

Not funny dude
6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

 Uvik neko nekog oče povalit to je fact

 U tvojemu mikrosvijetu - možda!

 

frajerica
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Da, to je istina.

Svi bi tange i princeze - Jednostavno mislim da je nemoguće nać vjernu princezu koja nosi tange i koja će ti dat, a da bude vjerna tebi(i ti njoj naravno).

 

13 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Da, to je istina.

Svi bi tange i princeze - Jednostavno mislim da je nemoguće nać vjernu princezu koja nosi tange i koja će ti dat, a da bude vjerna tebi(i ti njoj naravno).

 

 Krivo mislis. Uvijek se moze nac normalna cura. Imao sam isti stav ko ti do prije nekih malo manje od 4 godine, ali sam upoznao sadasnju curu i evo vec vise od 3 godine smo skupa. 

VISCA BARCA
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Pa nije nemoguće, već mislim da je. Sve zbog dosadašnjih iskustava. Jednostavno se skoro sve poklopi, osim naravno jedne stvari zbog kojeg popizdim(jer sam takav kakav sam - živac i kažem uvijek sve što mi smeta) i onda hajmo reć pukne odnos jer eto - ja bi se samo svađao, ništa mi ne valja itd.. 🤦‍♀️

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

(jer sam takav kakav sam - živac i kažem uvijek sve što mi smeta) i onda hajmo reć pukne odnos jer eto - ja bi se samo svađao, ništa mi ne valja itd.. 🤦‍♀️

 Nije problem u tebi Dex, u njoj je. 

LOL: Crobrother
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Tako je! A ne tražim puno 😆
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Iskoči mi neka claaerle na instagramu. Uđem na profil, kad Švabica, slatka do bola, voli Golfa Dvicu, Vr6.. Listam po slikama kad ono vidim sliku gdje ljubi neku malu. Jebeš mi led šta ti je život, pas majku😡
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
Koji kurac hahaa

 Isto moje mišljenje kad pročitah tvoj post gore 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Pa nije nemoguće, već mislim da je. Sve zbog dosadašnjih iskustava. Jednostavno se skoro sve poklopi, osim naravno jedne stvari zbog kojeg popizdim(jer sam takav kakav sam - živac i kažem uvijek sve što mi smeta) i onda hajmo reć pukne odnos jer eto - ja bi se samo svađao, ništa mi ne valja itd.. 🤦‍♀️

 Neznan ja ko je u tin tvojin vezama nenormalniji ti jer si takav il te ženske šta te trpe takvog

Not funny dude
11 godina
offline
The Friendzone Club

Jel iko od vas kad dobije odjeb od cure sam sebe opravdava glupostima tipa, ova je u kurcu il ova je lezba il ionako nije ništa posebno ili tek kad san se približija vidija san joj brčine ...

 

Nemate pojma kolko san ja lezbi i brkatih tokon srednje upozna

Not funny dude
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 13:50 (TKScump).
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Hahahaha, bome si mi uljepšao dan ovim postom. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
icip kaže...

Druzim se s jednom.curom vec par tjedana i dobro se slazemo i prakticki smo vec zajedno al mi je natuknila kroz poruke da nismo jos sluzbeno skupa, pa bi ja to kao uzivo trebao odradit, pitat ili sto vec. Koji je najbolji nacin za to, sto rec tocno

 To je fuckinn  buddy!

Chill
11 godina
offline
The Friendzone Club

Tema zamrla, baš san nekako tužan šta niko nema ljubavnih problema

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Zatišje pred buru 😉😉

16 godina
offline
The Friendzone Club

Dex prešao u LGBT 

LOL: Crobrother
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Čuvaj guzove kad dođeš doma 😜

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice