Traperice

poruka: 21
|
čitano: 9.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Traperice

Ima tko preporuku gdje kupiti muške traperice u ZG? S tim da ne potrošim cijelo bogatstvo... Dakle nešto za 250-350kn?

 

S tim da nisu gay (bez uvrede gay populaciji, no ne želimo svi nositi gay traperice ) kao što ih je 99% danas po trgovinama, da ne idu u mrkvu i da nisu pripijene uz nogu kao ženske (verzije s elastinom), da nisu za ljude s nogama kao čačkalicama već za sportske i atletski građene ljude s malo jačim, mišićavim bedrima.

 

Jednostavno si zadnjih par godina više ne mogu naći normalne klasične traperice, sve je nešto ženskasto, gay, poderano, ili za tipove koji nemaju 50kg s krevetom... Ako i nađem da mi odgovaraju u struku, na bedrima su mi premale jer valjda se više nitko ne bavi sportom pa rade trapke samo za nekakve mršave ili debele ljude. 

 

Uglavnom, ako ima tko sličan problem, može kakva pomoć gdje pronaći dobre traperice, a opet da nisu 100 eura?

 

Sutra idem do ZG nešto, pa sam mislio potražiti i trapke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 21:45 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Traperice
16 godina
offline
Re: Traperice
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 21:48 (lllnuclearlll).
10 godina
offline
Re: Traperice

@lllnuclearlll

 

Kaj se tiče da ne dođu puno, jednostavno odi frende do second shop negdje u ZGB.

Da me krivo ne shvatiš, ne pišem ovo da bi te ičim povrijedio, nego samo da jeftnije prođeš. Osobno i sam kupujem tamo i na placu, da jefitnije prođem.

Nije mi obleka nekaj bitno u životu da bih puno davao na istu.

Kaj ćeš nisam, modno osvješten.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:08 (PzKpfw).
16 godina
offline
Re: Traperice
PzKpfw kaže...

@lllnuclearlll

 

Kaj se tiče da ne dođu puno, jednostavno odi frende do second shop negdje u ZGB.

Da me krivo ne shvatiš, ne pišem ovo da bi te ičim povrijedio, nego samo da jefitnije prođeš. Osobno i sam kupujem tamo i na placu, da jefitnije prođem.

Nisu mi obleka nekaj bitno u životu da na puno davao. 

Kaj ćeš nisam, modno osvješten.

Ma ne patim niti ja za nekim trendovima i modom... Najobičnije klasične traperice tražim... Nije da nemam, ali ne dam 100 eura za trapke jer kakve god bile godinu dana ih nosim i raspadnu se.

 

Zadnje 2-3 godine kao da su poludjeli svi s tim trapericama, nema uopće više klasičnih modela za kupit, sve nekakvi čudni krojevi i muške traperice kao da su krojene za žene... katastrofa... Prije 3-4 godine sam bez ikakvih problema nalazio traperice, a sad jedva, ako ih uopće nađem, a nije mi se tjelesna konstitucija nešto previše promijenila. I primjetio sam da se dosta ljudi žali na to.

 

Pogledat ću i po second handovima, znam da i tamo zna biti dobrih stvari, samo treba naletit u pravo vrijeme  

 

Samo da shvatite poantu... Ovo su recimo danas muške traperice 

 

https://i.pinimg.com/736x/a3/b2/0e/a3b20e6066f4ed2052cd4ca318b7719a--sexy-jeans-mens-jeans.jpg

 

https://i.pinimg.com/736x/30/3f/61/303f6101217d6d69f4dbeccf66524c61--jeans-skinny-men-men-in-tight-jeans.jpg

 

Mislim da to obučem da bi me cura ostavila i rekla da si nađem dečka 

 

I vidim dosta mladih da to nose, što meni nikako nije jasno. Ali OK, poštujem, ali kad to vidim na cesti samo se puknem smijati. Nisam homofob, al ne želim se oblačiti kao homoseksualac, pa mi nije jasno zašto se to toliko forsira u zadnje vrijeme. No eto, možda ja nemam ukusa i nisam u pravu. Ne znam.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:11 (lllnuclearlll).
7 godina
offline
Re: Traperice

Totalno.

Ja već godinama mučim muku s time.

I odustao sam od traperica skroz.

Jednostavno ili si gay ili ne furaš traperice.

E sad, mene zahvatio i problem s trenirkama.

Isto počeli furati polu gay-polu ciganske fore i najviše zbog toga mrzim kupovat odjeću.

Strašno kaj nam rade....

A imam sexy guzu inače, da se razmemo.

Srećom pa me i zaručnica kuži pa se potrudi oko moje obleke 😍😍😍😍😍 (ne tjera me na gay modu).

Tak da još uvijek ne izgledam ko maloumna pederčina (bez uvrede istima) jer i ona kuži kaj je pravi stil kaj se muške obleke tiče.

Moja ribica savršena ženska 😍😍😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍

Uglavnom, teško se i oko toga snaći danas.

Užas...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:41 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Traperice
fer-de-lance kaže...

Srećom pa me i zaručnica kuži pa se potrudi oko moje obleke 😍😍😍😍😍 (ne tjera me na gay modu).

...

Moja ribica savršena ženska 😍😍😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍

Bolje gay nego papucar!

 

--

:)) (sala, jel, da ne bi bilo.. :) )

7 godina
offline
Re: Traperice

Ma, moram malo uliznički, da ne bi bilo da budem spavao na kauču (sam)  :(

Zezam se, ali fakat kuži da ne volim takvu modu.

Tak da sve kaj sam rekao stoji .

Imam ja svoje razloge; duga priča....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 23:06 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Traperice

Baš ovu zimu se moram obnovit sa trapericama i opet se moram na torturu pripremit,

imam isti "problem" kao ti, quadove i dupe ne :), točno znam kakve traperice hoću al da me ubiješ jedva ih nalazim,

nešto kao levis 511 slim fit da mi je gore komotno, dolje uže jer ne volim da mi se vuku, i da je ispod 400kn,

al ne, moram cijeli dan izgubit po Zg da nekaj nađem, ko da sam Carrie Bradshaw,

sve podrapano, u tisuću nijansi, sa nekim izblijedjelim uzorcima,

to gejevi ne nose, pravi gejevi se znaju obuć,

to je neka nova "metro fuckboy idem malo do centra na straćitelu pa u klub na djuskat i pothranjena hipsterska" moda,

pas mater nemrem obične crne ili plave traperice više nać.

 

 

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
6 godina
protjeran
offline
Traperice

LTB su kvalitetne traperice a ne koštaju previše.

10 godina
offline
Re: Traperice
honor8 kaže...

LTB su kvalitetne traperice a ne koštaju previše.

 Taman sam mislio to naopisat i refresam stranicu kad vidim komentar... :D

 

LTB neces masit sigurno,ima razlicitih modela(i za pedere i ne pedere)...mislim da je mojih zadnjih 5 traperica,ako ne i vise iz LTB.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Traperice
A koje si kupio 😅?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Traperice
hrka11 kaže...
honor8 kaže...

LTB su kvalitetne traperice a ne koštaju previše.

 Taman sam mislio to naopisat i refresam stranicu kad vidim komentar... :D

 

LTB neces masit sigurno,ima razlicitih modela(i za pedere i ne pedere)...mislim da je mojih zadnjih 5 traperica,ako ne i vise iz LTB.

 Budem navratio sutra... To je Europa92 trgovina, jel tak? Ima u Immportaneu ako se ne varam.

13 godina
offline
Re: Traperice
hrka11 kaže...
honor8 kaže...

Sad sam malo pogledao na Europi92, imaju dobrih modela, thnx,

samo da ih bude kad ću ići u nabavku.

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
10 godina
offline
Re: Traperice
lllnuclearlll kaže...

 Budem navratio sutra... To je Europa92 trgovina, jel tak? Ima u Immportaneu ako se ne varam.

 E jbga ja sam u Bih pa nezz,ali mora bit trgovina u Zg sigurno na par lokacija.A cijena kod nas je cca.400-600kn,ovisi o modelu,ali vride svake kune.

Absu kaže...
hrka11 kaže...
honor8 kaže...

Sad sam malo pogledao na Europi92, imaju dobrih modela, thnx,

samo da ih bude kad ću ići u nabavku.

 A uvik bude nesto za odabrat,nisam otisao iz trg,a da nisam uspio nac nesto.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Traperice
lllnuclearlll kaže...

Zadnje 2-3 godine kao da su poludjeli svi s tim trapericama, nema uopće više klasičnih modela za kupit, sve nekakvi čudni krojevi i muške traperice kao da su krojene za žene... katastrofa... Prije 3-4 godine sam bez ikakvih problema nalazio traperice, a sad jedva, ako ih uopće nađem, a nije mi se tjelesna konstitucija nešto previše promijenila. I primjetio sam da se dosta ljudi žali na to.

 Onih najklasičnijih traperica ti se nađe u Kauflandu po 160kn. Dosta su kvalitetne, ne potrgaju se brzo i normalni su brojevi. Al moraš naletit jer često imaju one niskog struka a kad dođe klasika onda se brzo rasproda. Ima ih i u KiK-u, ali slažem se s postovima ranije second hand ti je možda najbolji izbor. Ako si negdje blizu Savske navrati do Good stuff-a. Ja sam u njihovoj Zaprešićkoj trgovini kupila tati klasične Levisice za 30kn, još su etiketu imale gore.

 

Kaj se tiče kroja "trendi" muških traperica, nije to kroj za žene. Ni ženske traperice više nisu krojene za žene nego za nekakva bića bez bokova i guzice. Traperice su na bokovima gotovo iste širine kao i na krajevima nogavica, guzica ravna tak da krasno "zijevaju" kod pasice za remen a još gore je to što su manje više sve niskog struka. Ne kažem da trebaju bit do pola trbuha, al jebagapatak u zadnje vrijeme su traperice do pola guzice. Možda današnje cure vole natezat hlače prema gore svaki puta kad se sagnu ili sjednu, al meni to ide na živce. Ako sam trapericama onda hoću komotne, koje ne stežu po bokovima, ne zijevaju i za koje mi ne treba remen za konja vezat da mi ne spadnu s dupeta kad se sagnem. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Traperice

Prvo sam isprobavao u KIKu, nisu mi nešto, a i nisam našao ni skroz odgovarajući broj. Cijena je 80kn za neke obične ali dosta loše su mi stajale, a ima i modela nekih za 170kn koji su potpuno pederski.

 

Onda sam otišao u Amadeus, isprobao par komada, ali također mi loše stoje, cijena je 250-350kn... I reko, idem još malo pogledat i ušao u Europa92 u Importaneu.

 

Tražim curu koja radi tamo klasične traperice, da nisu uz nogu priljubljene, da su normalne i da hoću onakve kakve su se mogle kupiti prije 2-3 godine dok nisu ove ženske bile u modi na muškim odjelima.

 

I ženska izvuče Mustangov model, ima u raznim varijantama što se tiče boja, ali krojevi su slični ili isti. Probam, i trapke mi stoje kao da su krojene za mene i totalno udobne. Još i ona sama veli da mi je sigurno teško naći traperice jer imam jače butne mišiće pa mi je dala odgovarajući model odmah na prvu.

 

Ali cijena trapki je 600kn. I reko, u 3PM da ne mogu naći nigdje više normalne traperice... i uzeo ih jer mi se stvarno nije pored ovog dalo dalje tražiti, uzeo još i remen Mustangov za 200kn i nekakvu majicu za 100kn. Pa eto, ima ih, ali i cijena je odgovarajuća. Baš me zanima koliko će mi trajati u odnosu na jeftikanere koje sam kupovao do sad.

 

Preporuka, ali i skupo...  Koliko se isplati, vidjet ćemo. Ovako na prvu stvarno jesu puno bolje nego ove jeftine s placa, LIDLa i sl. Puno su ugodnije za nositi. A kroj i izgled stvarno nema smisla komentirati jer stoje baš onako kako traperice trebaju stajati.

 

btw. Prodavačica mi je pokazivala te nove modele muške i sama se čudi tko to može obući. Veli da cure znaju uzeti te 'muške' modele.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 16:05 (lllnuclearlll).
8 godina
neaktivan
offline
Traperice

Jasno mi je da postoje ljudi koji po cijele dane sjede i bulje u komp pa zbog toga postanu debeli. I jasno mi je da takvi nose siroke traperice koje ne isticu njihova debela (ili kako ih takvi zovu - jaka) bedra. Ali mi nije jasno otkud ste vi koji se bojite nositi normalne uske hlace odjednom skupili hrabrosti vrijedati normalne ljude koji nose takve hlace jer nemaju sto skrivati i jer ne zele izgledati kao klosari?

16 godina
offline
Re: Traperice
ks95hr kaže...

Jasno mi je da postoje ljudi koji po cijele dane sjede i bulje u komp pa zbog toga postanu debeli. I jasno mi je da takvi nose siroke traperice koje ne isticu njihova debela (ili kako ih takvi zovu - jaka) bedra. Ali mi nije jasno otkud ste vi koji se bojite nositi normalne uske hlace odjednom skupili hrabrosti vrijedati normalne ljude koji nose takve hlace jer nemaju sto skrivati i jer ne zele izgledati kao klosari?

Evo jednog i iz drugog tabora 

 

Pa evo ovako... Ja ću ti objasnit iz svog viđenja stvari... Za početak ću ti reći da nisam debeo i da ne sjedim cijeli dan ispred kompa (barem onoliko koliko si mogu dozvoliti zbog posla).

 

Inače sam rekreativni sportaš, jako puno vozim bicikl (MTB) i idem u teretanu i može se reći da imam sportsko tijelo i dosta mišićave i jake noge.

 

Dakle meni nešto normalno vidjet na sportski građenom muškarcu je ovo:

 

https://amds-jeans.com/upload/catalog/product/2220/img-6238_58b7a93341d3c.jpg

 

https://amds-jeans.com/upload/catalog/product/2236/img-6314_58c5b47edcf1a.jpg

 

 

Ovo što slijedi mi nije normalno vidjet na heteroseksualnom muškarcu i tako su se do prije par godina oblačile isključivo cure:

 

https://i.pinimg.com/736x/a3/b2/0e/a3b20e6066f4ed2052cd4ca318b7719a--sexy-jeans-mens-jeans.jpg

 

https://i.pinimg.com/736x/30/3f/61/303f6101217d6d69f4dbeccf66524c61--jeans-skinny-men-men-in-tight-jeans.jpg

 

 

Sad možeš ti pričati što god hoćeš, ali meni tajice na muškarcima nisu normalne za vidjet. I sam imam atletske i dobro izgrađene noge, no ne vidim zašto bih onda nosio ženske traperice koje liče na tajice. Noge mi se vide po ljetu kad nosim kratke hlače i kad sam na plaži i ne vidim smisao da ih pokazujem preko traperica, a u svakom slučaju i na klasičnim trapericama se vidi da imaš sportski izgrađene noge po tome kako ti traperice stoje.

 

Ako se tebi nosi ženska odjeća samo naprijed, no meni nije jasno zašto moda danas forsira da svi muškarci nose takvu odjeću, oprosti ali ja bih radije ostao na klasičnoj muškoj odjeći nego se oblačio kao žena. Generalno gledano pitaj ženski spol što se njima više sviđa vidjet na muškarcima pa će ti možda više toga biti jasnije. Ja sam se malo raspitao oko toga jer me stvarno zanimalo dali cure stvarno vole vidjet muške u takvim skinny trapericama. Većinski odgovor je bio da je curama to katastrofa, no možda se nekoj i sviđa... Ne znam, nisam radio opsežna istraživanja. No ja kad vidim nekog ultramršavog tipa koji navuče te skinny hlače izgleda mi kao da ima neku tešku bolest i da su mu mišići atrofirali.

 

Moje noge stvarno nisu debele, nego su mišićave, ne radi se o salu, nego o mišićima izgrađenim na biciklističkim treninzima i u teretani. BMI mi je 24.8 (184cm 84kg), a postotak masnog tkiva oko 16-19%, kako kad... toliko o tome da sam debeo.

 

Ne znam, možda da počnem nositi i ženske majice do pupka tako da mi se vide pločice dok hodam cestom??? Jel to idući veliki modni hit?

 

Eto, toliko od mene. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 18:41 (lllnuclearlll).
10 godina
offline
Re: Traperice
ks95hr kaže...

Jasno mi je da postoje ljudi koji po cijele dane sjede i bulje u komp pa zbog toga postanu debeli. I jasno mi je da takvi nose siroke traperice koje ne isticu njihova debela (ili kako ih takvi zovu - jaka) bedra. Ali mi nije jasno otkud ste vi koji se bojite nositi normalne uske hlace odjednom skupili hrabrosti vrijedati normalne ljude koji nose takve hlace jer nemaju sto skrivati i jer ne zele izgledati kao klosari?

 Odkad su to uske hlače "normalne" muške hlače??? Zato što je neki xy dizajner odlučio da su to normalne hlače? 

Očito za tebe očito ne postoje traperice koje imaju klasičan dizajn. Za tvoju informaciju normalan kroj traperica nije niti klošarski širok, niti namjenjen "debelim ljudima", samo ne ocrtavaju mušku figuru kao da su u tajicama, što današnji modeli upravo rade. Klasične traperice ostavljaju prostor od 2-5cm oko noge da bi mogle slobodno padati a ne biti pripijene kao lateks. Čak ni klasična po mjeri šivana odijela nisu pripijena uz muško tijelo. Osim ovih danas skinny budalaština koja su ista strahota kao i uske traperice.

Možda se tebi sviđa takav kroj, mnogima se ne sviđa. A isto tako masi muškaraca koji misle da su jako sexy u uskim trapericama ne stoji taj model nikako i nije ni malo sexy vidjeti kako frajeru ispadaju jaja pored šava čim se pomakne a još manje ako se radi o mršavijem frajeru bez guzice koji u takvim hlačama izgleda kao ravna daska sa dvije čačkalice u crijevu.

Svatko nosi ono što mu se sviđa, ali tvrditi da oni koji ne žele nositi uske traperice su debeli klošari je kretenarija samo takva.

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
7 godina
offline
Re: Traperice
lllnuclearlll kaže...

 

Inače sam rekreativni sportaš, jako puno vozim bicikl (MTB) i idem u teretanu i može se reći da imam sportsko tijelo i dosta mišićave i jake noge.

Ista stvar, s tim da su se meni noge "zjačale" od nogometa (dok sam bio mlad danonoćno sam igrao) i biciklizma.

Jednom sam mjerio i imam veći opseg noge od Roberta Forstemanna 

Doslovno u bilo kakvim hlačama koje su mi malo uže to izgleda nakaradno.

Tak da sam počeo skoro isključivo furati hlače u military stilu i trenirke.

Naravno obavezno i malo veći broj od potrebnog za svaki slučaj 

A za kolegu ks95hr me iskreno čudi da je on mršav jer je na forumu poznat kao strastveni ljubitelj torti 

Ali, očito ima dobar metabolizam....

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 18:48 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice