Tražim stan u Zagrebu

poruka: 6
|
čitano: 4.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Tražim stan u Zagrebu

Pozdrav,

tražim stan do 400€(+/-) s režijama za dvije osobe na dulje vrijeme.

Djevojka i ja ne pušimo, nemamo kućne ljubimce, oboje smo uredni.

Jedini uvijet je da ima bračni krevet(bilo krevet, bilo trosjed na razvlačenje).

Bilo bi poželjno da je stan što bliže Medarskoj ulici. Recimo sljedeći kvartovi

 

  • Donje Vrapče
  • Malešnica
  • Stenjevec
  • Špansko
  • Gajevo
  • Prečko
  • Vrbani
  • Rudeš
  • Trešnjevka
  • Voltino

 

Znači cirka 30 minuta pjeve do Medarske ulice.

Hitno nam je. Zahvaljujem

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 15:32 (Dex.pwn).
10 godina
neaktivan
offline
Tražim stan u Zagrebu

Najam urednih stanova u Zagrebu je jako skup. Okej, odlučili ste odvojiti urednu svotu za nekakvu garsonijeru. Pogledaj njuškalo, index oglase, Facebook grupe itd. Svakako, kupi tiskano izdanje plavog oglasnika gdje uglavnom stariji ljudi daju oglase. Traženje stana u ZG (kupnja/najam) je paklen posao. 

Također ako imate ti ili djevojka nekoga ZG, uz šetnju kroz kvartove se zna naći zalijepljen 'oglas'.

Prečko, Vrbani, Rudeš, Trešnjevka i Voltino su dosta atraktivne lokacije za studente tako da je tu možda malo teže i naći.

Medarska je relativno blizu Črnomereca(okretišta) pa si pogledaj i nekakve druge lokacije koje su dobro prometno povezane sa tvojom lokacijom. 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Tražim stan u Zagrebu

Hvala.

Sutra će kolega pogledati jedan stan. Firma mi je izašla u susret pa mi pomaže kod preseljenja.

Prije par dana smo dogovorili potpisivanje ugovora za stan, 350€ za tip top dvosobni stan. Na kraju mi je jučer žena javila da su ga iznajmili drugima jel su ti dali polog. Dok je s nama bio dogovor da polog ide na ugovor.

Takvih stvari se bojim najviše.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim stan u Zagrebu
Dex.pwn kaže...

Hvala.

Sutra će kolega pogledati jedan stan. Firma mi je izašla u susret pa mi pomaže kod preseljenja.

Prije par dana smo dogovorili potpisivanje ugovora za stan, 350€ za tip top dvosobni stan. Na kraju mi je jučer žena javila da su ga iznajmili drugima jel su ti dali polog. Dok je s nama bio dogovor da polog ide na ugovor.

Takvih stvari se bojim najviše.

I da, obavezno ugovor - svašta ljudi rade. Pogledaj si na FB imaš blacklist grupu iznajmljivača (ali i unajmljivača) koji su po nekom kriteriju završili tamo.

To ti je klasika, tko prvi njegova djevojka ili tko da više njegov stan.

 

-350E za imalo dobar dvosoban stan je vrlo dobra cijena, naravno zavisi gdje se nalazi te sadržaji.

Btw.  IT firma ili?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 13:16 (TheMenstalist).
10 godina
offline
Tražim stan u Zagrebu

Koliko ti je hitno?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Tražim stan u Zagrebu
Do Nove godine 🙄
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice