Vas nacin za zaradu novaca?

poruka: 1.094
|
čitano: 308.625
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

E ljudi,neznam jeli ima vec tema ovakva,nadam se da ne lol

 

Anyway,ja zivim u gradicu,gdje nema posla nikakvog za srednjoskolce,a novaca uvijek treba lol

 

Pa me zanima sta vi radite,ako nemate posao,npr ppopravljat nekome kompjuter za pare i to

 

 

 

EDIT: Mora bit legalno...bar donekle hahaha

 

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 18:35 (insomniac).
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Preprodajem cigare prijateljima i poznanicima {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Uz nastupe kojekakve sa bendom, popravljam i računala, jer ima podosta noobova u mjestu gdje živim, koji kad zarade neki bezopasni viruščić, odmah žele novi OS (meni bolje).

 

Recimo da za instalaciju OSa, najnužnijh programa, antivirusa uzmem oko 150KN, zato što na tjedan bude od 2-3 računala koja "osvježim". Zna se svaki 3. ili 4. tjedan desiti ili da ne donesu na servis računalo ili donese samo jedna osoba, ali meni paše kako god da okrenem!

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

odem u kladionicu i uplatim listić pa ako dobijem dobijem :D

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
cod4gamer kaže...

odem u kladionicu i uplatim listić pa ako dobijem dobijem :D

Same

12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Dovati se motike

Pitaj od Pirot do Vranje dali je Scarfaceee nekog zajebao
13 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?
Nisam srednjoškolac, dapače, osnovoškolac sam, ali u mjesec dana sam si zaradio nekih 500 kn. Popravljam računala(softver je u pitanju, jer nisam baš istreniran za hardver), ali uglavnom dajem instrukcije i prevodim lekcije iz engleskog jezika. Polovica učenika ne kuži engleski pa me pitaju za instrukcije i prijevod. Za svaku lekciju uzmem 10 kuna, uzmimo u obzir da imam 4 lekcije za prevest, 10-ak učenika i eto mi zarade. No, u zadnje vrijeme posao baš i ne teče :)
15 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Kao što je netko već rekao popravim tu i tamo koji komp, spajam routere nekad po kućama jer se n00bovima ne da čitat uputstva itd. Zna proći i koji tjedan a da se nitko ne javi tako da je taj "izvor" novaca jako loš. Imam diplomu, posla nema... završen pomorski fakultet i čini mi se da ću na more i tako zbogom draga nacijo :(

When all else fails - crowbar the fucker
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Nacina za zaradu ima kolko hoćeš,samo problem je sto se ljudima bas i neda,internet je pun mogucnosti,ali ne,ljudi bi samo visili na fejsu...
12 godina
odjavljen
offline
Vas nacin za zaradu novaca?
Poznanstva-preprodaja, prodaja magle...
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Fileice, sharecash, adf.ly ukupna mjesečna zarada mi je nekih 700$ i svaki mjesec se povečava ja sam time zadovoljan {#}

12 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?
Radim kod jove dangube...od 12:00 do 16 vozim dim u tačkama i zarada oko 200kn.

A isto zarađujem preko sharecash ili frendovima radim intro u after effectsu..
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Skupljam boce.

13 godina
protjeran
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

obilazim udovice i razvedene.situirane 45+

12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Očistim mami kupaonu i speglam veš i dobijem 200 kn, to potrošim za izlazak, ko bog!

13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Koljem po kućama

12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Iako imam 31 sad cu 32 iz odredjenih razloga ne zaradjujem i ako zaradim to jez jako malo, starci znaju u kakvoj sam situaciji pa mi pomognu. Jbg kaj ces.

http://www.forum-drugaciji.com
13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

pa,ode nema ni motike ni nicega xD,tek na ljeto cu dinje bacat,jelde...

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
dturko kaže...
Nisam srednjoškolac, dapače, osnovoškolac sam, ali u mjesec dana sam si zaradio nekih 500 kn. Popravljam računala(softver je u pitanju, jer nisam baš istreniran za hardver), ali uglavnom dajem instrukcije i prevodim lekcije iz engleskog jezika. Polovica učenika ne kuži engleski pa me pitaju za instrukcije i prijevod. Za svaku lekciju uzmem 10 kuna, uzmimo u obzir da imam 4 lekcije za prevest, 10-ak učenika i eto mi zarade. No, u zadnje vrijeme posao baš i ne teče :)

Pa u mene svi ko da su židovi,nikome ne ide eng,svi bi da im pokazem,al niko nece  ni 5 kn a ne 10 lol...nema dzabe ni u stare babe

Double post,my bad {#}

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 1:37 (insomniac).
13 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'
Djelim spermu, utovar besplatan! 031/820-319
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
H4X0R_Bug kaže...
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

 

na kojoj stranici to zarađuješ? trebaju mi novci pod hitno da si kupim novi mobitel. EDIT: sad sam vidio post na te stranice... :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 11:06 (dturko).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
H4X0R_Bug kaže...

Fileice, sharecash, adf.ly ukupna mjesečna zarada mi je nekih 700$ i svaki mjesec se povečava ja sam time zadovoljan {#}

 

reputacija..

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/fileice.net

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/sharecash.org

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/adf.ly

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
H4X0R_Bug kaže...
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

Svaka čast!

Djelim spermu, utovar besplatan! 031/820-319
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

kuca poso, poso kuca

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
insomniac kaže...

E ljudi,neznam jeli ima vec tema ovakva,nadam se da ne lol

 

Anyway,ja zivim u gradicu,gdje nema posla nikakvog za srednjoskolce,a novaca uvijek treba lol

 

Pa me zanima sta vi radite,ako nemate posao,npr ppopravljat nekome kompjuter za pare i to

 

 

 

EDIT: Mora bit legalno...bar donekle hahaha

 

Evo ti moj savjeet: - popravljat kompjuere ti je dobro! Ja to radim, imam TeamViewer i on uplati pare na račun i ja mu poravin a da nisan dosa!  za to zaradim cca. 550 kuna

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna   (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

SVEUKUPNO: 1.350 kuna !!!!!!!!!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
H4X0R_Bug kaže...
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

  Jesi punoljetan? U slučaju da nisi kako si verificirao paypal? (ja nisam ,a moji mi sigurno neće dat karticu :-( )

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
jspknzvc07 kaže...

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna  (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

 

Malo offtopica, ali čisto me zanima. Mark plaća ljudima svaki mjesec 2000-3000 dolara da paze na sigurnost fejsa,  i tako barem njih 100-tinjak, i sad ti za 50 kn hakiraš fejs, samo me zanima, kako to uspjevaš?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Volvox kaže...
jspknzvc07 kaže...

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna  (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

 

Malo offtopica, ali čisto me zanima. Mark plaća ljudima svaki mjesec 2000-3000 dolara da paze na sigurnost fejsa,  i tako barem njih 100-tinjak, i sad ti za 50 kn hakiraš fejs, samo me zanima, kako to uspjevaš?

paaaaaaaaaa... jednostavno, spojin se na server kao njihov radnik, sve vidim i to je to. samo sakrijem IP adresu i stavin Fejsbuk IP adresuu (plača se, ali ja iman free zbog frenda.. duga prica) isto tako kad sakrijem onda zastitim net i koristin WIFI guardian! Ali to neradim na mojem netu nego oden  InternetCaffe s mojim laptopom! 

15 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

lol

http://www.youtube.com/watch?v=8EoukRWQ-ec
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice