Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h) izdvojena tema

poruka: 28.380
|
čitano: 2.478.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Fečer i tebi, nego ako su pivkani za nas onda je paradajz za tebe ili sam se opet pogubio?

 Ma to sam ja usput obavila i šoping za sebe pa uletilo u kadar. Bez brige neću te tjerat da jedeš zelenjavu 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
online
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...
Ivan M. kaže...
Tiby kaže...
Ivan M. kaže...

Bok svim birtašima...  

 Ideš nekamo???

Mogao bi nakon treće ili četvrte gajbe... 

 Kakve sad gajbe, pa još si pijan od jučerašnjeg slavlja HNL naslova prvaka.

Klin se klinom izbija  

12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 Ma to sam ja usput obavila i šoping za sebe pa uletilo u kadar. Bez brige neću te tjerat da jedeš zelenjavu 

 Kako obzirno od tebe, hvala .

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

Fečer, evo stigle gajbe 

 

 

Došle bi i prije al nam je lift opet u kvaru pa treba to doteglit na leđima 

lako je tebi doteglit cjelu paletu, kad ti kao od šale premještaš peč od 90+kilica fučkaj ga.Šta ču ja jadan sa svojih biciklističkih 68kila, jedva se teškom mukom snađem i sa dvije gajbe pivurine.Kad smo več tu, na paleti ne vidim zarolane palačinke kad to stiže valjda malo kasnije jel.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

lako je tebi doteglit cjelu paletu, kad ti kao od šale premještaš peč od 90+kilica fučkaj ga.Šta ču ja jadan sa svojih biciklističkih 68kila, jedva se teškom mukom snađem i sa dvije gajbe pivurine.Kad smo več tu, na paleti ne vidim zarolane palačinke kad to stiže valjda malo kasnije jel.

 Nisam stigla palačinke ispeć, trebalo je danas drva za zimu cijepati. Uostalom bolje da se primiš nekakvog odojka ili špekeca umjesto tih palačinki pa ćeš moć bez problema nosit dvije gajbe(i treću u želucu) 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Pozdrav, ima koga od stare ekipe mozda :D
The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
12 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ovisi na koga misliš.

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ivan 992 kaže...
Pozdrav, ima koga od stare ekipe mozda :D

 Pa viš da ima, pa kad si več tu mogel bi pozvat-platit gajbu pive.

15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Još smo mladi

14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ma pitam ovako, prije sam bio aktivniji na forumu, sjecam se rambox-a a vidim da je jos uvijek aktivan i tako jos par ljudi
The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ivan M. kaže...

Još smo mladi

 Tak je, svi smo još mlađarija...teenageri skoro 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Moze pomoc, kako pronaci teme koje sam ja kreirao, ubija me ovaj novi dizajn foruma
The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
15 godina
online
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ivan 992 kaže...
Moze pomoc, kako pronaci teme koje sam ja kreirao, ubija me ovaj novi dizajn foruma

Imaš desno u izborniku "moje teme"

http://www.bug.hr/forum/usertopics/ivan-992/23274.aspx?sort=act

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 20:36 (Ivan M.).
14 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Strasno, cijelo vrijeme sam bio na mobilnoj verziji....

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nego, gdje su te pive

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
Ivan M. kaže...

Još smo mladi

 Tak je, svi smo još mlađarija...teenageri skoro 

Lako je tebi reči, 1988 godište još kak tak jedva jedvice drži vodu pod nekakvu mlađariju.

 

Ivan M. kaže...

Nego, gdje su te pive

 Navodno se koturaju po cesti.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Lako je tebi reči, 1988 godište još kak tak jedva jedvice drži vodu pod nekakvu mlađariju.

 Fućkaš godište, bitno je što je u glavi. A u mojoj je taman toliki propuh da su sve ostale funkcije umanjene na razinu pubertetlije.  

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
rambox kaže...

Lako je tebi reči, 1988 godište još kak tak jedva jedvice drži vodu pod nekakvu mlađariju.

 Fućkaš godište, bitno je što je u glavi. A u mojoj je taman toliki propuh da su sve ostale funkcije umanjene na razinu pubertetlije. 

Dakle trenutno si pubertetlijančica, ok ček da se prisjetim tog doba, pa dok ne osvježim memoriju u međuvremenu možemo na brzi slatkač.

 

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

u međuvremenu možemo na brzi slatkač.

 Moram prvo pitat budućeg muža dal smijem na sladoled da mi prste ne polomi 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
rambox kaže...

u međuvremenu možemo na brzi slatkač.

 Moram prvo pitat budućeg muža dal smijem na sladoled da mi prste ne polomi 

Uh pa ja sam mislil da si još uvijek Free, ali s obzirom na tvoje sposobnosti prije bi ti njemu prste naravnala.

 

 

 

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Uh pa ja sam mislil da si još uvijek Free, ali s obzirom na tvoje sposobnosti prije bi ti njemu prste naravnala.

 Nope, nisam više. Imala sam sreće pa sam upecala savršenog frajera 

A nebi mu ravnala prste, nema potrebe. Za to imam tavicu da ga zviznem po glavu...učinkovitije je 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
rambox kaže...

Uh pa ja sam mislil da si još uvijek Free, ali s obzirom na tvoje sposobnosti prije bi ti njemu prste naravnala.

 Nope, nisam više. Imala sam sreće pa sam upecala savršenog frajera 

A nebi mu ravnala prste, nema potrebe. Za to imam tavicu da ga zviznem po glavu...učinkovitije je 

 Dakel i ti imaš tavičaste ispade, ajd ok samo bez pretjerivanja da ne bi završila u Remetincu.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

 Dakel i ti imaš tavičaste ispade, ajd ok samo bez pretjerivanja da ne bi završila u Remetincu.

 Bez brige to ja opalim dovoljno da zaboli a nedovoljno da ošamuti i onda kidnem nalijevo 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
10 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Dan, duplam post...nema veze ionako nema nikoga.

Evo instalirali smo novi bazen pred birtiju pa rekoh da pozovem na otvaranje. 

 

Usput nabijem sunce, ljeto, vrućine i sparine na tintilinić uz žalopoljku što me mater nije rodila negdje u Irskoj 

 

Btw Mario na godišnjem nisi posjetio birtiju, sram te može bit 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ma pusti Maria on bi na slamku posrkao taj bazen i još tražio repete.😁
Baš bi dobro došlo takvo osvježenje.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

Dan, duplam post...nema veze ionako nema nikoga.

Evo instalirali smo novi bazen pred birtiju pa rekoh da pozovem na otvaranje. 

 

Usput nabijem sunce, ljeto, vrućine i sparine na tintilinić uz žalopoljku što me mater nije rodila negdje u Irskoj 

 

Btw Mario na godišnjem nisi posjetio birtiju, sram te može bit 

 Lako za dupli post, bitno da se podupla porcija palačinkuša, dakle pivski bazen ipak je u drugom planu.

Tiby kaže...
Ma pustiMaria on bi na slamku posrkao taj bazen i još tražio repete.😁
Baš bi dobro došlo takvo osvježenje.

 Mario sidi ispod klime i ne da se proč.

12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Mario toča noge i plaši klince na plaži s kurjim oćima 👻
16 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Bok svim birtašima, oj darkerica pa di su palačinke, obečala si da buš za moj ročkas namlatila barem pedeset komada.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 20:20 (rambox).
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Bok svim birtašima, oj darkerica pa di su palačinke, obečala si da buš za moj ročkas namlatila barem pedeset komada.

 

Kao prvo sretan ti rođendan! I još barem sto takvih da doživiš. 

 

A što se tiče palačinki duboko se ispričavam, evo za pokoru možeš birati između praznih pa ih puniti po želji, punjenih pekmezom, sirom ili se zasladiti tortom od palačinki. 

 

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 

Kao prvo sretan ti rođendan! I još barem sto takvih da doživiš. 

 

A što se tiče palačinki duboko se ispričavam, evo za pokoru možeš birati između praznihpa ih puniti po želji, punjenih pekmezom, sirom ili se zasladiti tortom od palačinki. 

 

 

 

 Baš sam smislil novo punilo za palačinke, zdrobljeni štapiči sa kikirikijem posipani po palačinki+zaliješ sa tekučom čokoladom pa zamotaš i klopaš.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice