Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h) izdvojena tema

poruka: 28.380
|
čitano: 2.475.679
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

Ma da? Ja sam mislila da se količina zvjezdica povećava što si dulje korisnik voruma našeg svagdašnjeg. Jbt morat ću onda što više bljuzgarit po temama da ne ostanem bez zvjezdeka.  

 

Budi pažljivija.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/zvjezdice-statusi-forumu/30831.aspx

5 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Pozdrav,

ako netko zna dobro engleski jezik da mi ovo prevede na hrvatski: "I approve of myself"

Hvala

16 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Darkerica, kolko još moramo čekat kad stižu palačinke i čips?

 

https://www.bug.hr/forum/user/ddarknessfairyy/75806.aspx

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Darkerica, kolko još moramo čekat kad stižu palačinke i čips?

 

https://www.bug.hr/forum/user/ddarknessfairyy/75806.aspx

 

 

rambox, tako se zovu ljudi, dragi moj. Fućkaj ga.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Darkerica, kolko još moramo čekat kad stižu palačinke i čips?

 

 Kakve palačinke? Zbog čega pak sad?

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
rambox kaže...

Darkerica, kolko još moramo čekat kad stižu palačinke i čips?

 

 Kakve palačinke? Zbog čega pak sad?

Pa tak reda radi, uostalom poznato je da imaš nekoliko osvojenih pehara za kvalitetno palačinkarenje.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Pa tak reda radi, uostalom poznato je da imaš nekoliko osvojenih pehara za kvalitetno palačinkarenje.

 Kraj svih Pošićnih bedastoća ti trtljaš o palačinkama. Nema. Sad je vrijeme kolača, keksića, sarme i takvih stvari a ne palačinki.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

kad normalan član podvuče crtu...jedino su ovdje ostali skromni prizemni forumaši.  filozofski seratori vjerojatno još nisu otkrili ovo utočište.  rambox kumašine stari....kako si?  (ošine ga po plećima)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

svrati li kad odi miro rosandić...evo vidim mu zeleni kružić....kriptovalutaš za sitniš

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

zamislite iza ove 2018g dođe 2018 S plus

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
torrente kaže...

zamislite iza ove 2018g dođe 2018 S plus

 

 

Kako je krenulo, još bi se i moglo dogoditi.

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
rambox kaže...

Pa tak reda radi, uostalom poznato je da imaš nekoliko osvojenih pehara za kvalitetno palačinkarenje.

 Kraj svih Pošićnih bedastoća ti trtljaš o palačinkama. Nema. Sad je vrijeme kolača, keksića, sarme i takvih stvari a ne palačinki.

 Ok, onda donesi sarmu pa nema frke.

torrente kaže...

kad normalan član podvuče crtu...jedino su ovdje ostali skromni prizemni forumaši.  filozofski seratori vjerojatno još nisu otkrili ovo utočište. rambox kumašine stari....kako si?  (ošine ga po plećima)

Pa ja sam ok ide gura se, kak je kod tebe?

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Evo ti me rambo guram po staračku...žena ide s djecom na misu..ja doma uz pc i deezer

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 21:34 (torrente).
15 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

rambox gdje su pive
Sretan rođendan!

15 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

rambox 

 

Sretan rođendan i sve najbolje !

 

Fučkajga sad

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ivan M. kaže...

rambox gdje su pive
Sretan rođendan!

 Kakve te pive spopale, u mom slučaju kad je meni rođendan onda drugi moraju mene častit.

Micek kaže...

rambox 

 

Sretan rođendan i sve najbolje !

 

Fučkajga sad

 Fala, eto sad če uskoro redenik kremšniti i ostalih zazubica.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nema bas veze s ovim topicom previse , no nekim cudom sam naletio na svoj kanal koji sam otvorio dok sam jos bio student:

https://www.youtube.com/channel/UCALE9RIbx1gFVztL346e2iQ

 

Nije ovo nikakva promocija, da ne bi bilo odmah gle ovoga sto se hvali haha, nego sam se opet sjetio one misli da ne samo u nasoj struci nego i u ostalima, da najbolje ucimo ako uspijemo to pokazati i drugima. Inace, nedjelja je, nadam se da uzivate danas (neki na moru, neki na kontinentu s rostiljom :)

 

EDIT: @rambox Sretan rodendan i sve najbolje ti zelimo!

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 12:07 (BugHacker).
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
BugHacker kaže...

Nema bas veze s ovim topicom previse , no nekim cudom sam naletio na svoj kanal koji sam otvorio dok sam jos bio student:

https://www.youtube.com/channel/UCALE9RIbx1gFVztL346e2iQ

 

Nije ovo nikakva promocija, da ne bi bilo odmah gle ovoga sto se hvali haha, nego sam se opet sjetio one misli da ne samo u nasoj struci nego i u ostalima, da najbolje ucimo ako uspijemo to pokazati i drugima. Inace, nedjelja je, nadam se da uzivate danas (neki na moru, neki na kontinentu s rostiljom :)

 

EDIT: @rambox Sretan rodendan i sve najbolje ti zelimo!

 Fučkaj ga sad, pa pola toga napisanog na forumu/u raznim temama nema veze sa temom u kojoj se o nečemu razglaba.Kad si več tu plati pivu, a pošto vidim da slabo postaš moraš buš platit tri pive.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...
BugHacker kaže...

Nema bas veze s ovim topicom previse , no nekim cudom sam naletio na svoj kanal koji sam otvorio dok sam jos bio student:

https://www.youtube.com/channel/UCALE9RIbx1gFVztL346e2iQ

 

Nije ovo nikakva promocija, da ne bi bilo odmah gle ovoga sto se hvali haha, nego sam se opet sjetio one misli da ne samo u nasoj struci nego i u ostalima, da najbolje ucimo ako uspijemo to pokazati i drugima. Inace, nedjelja je, nadam se da uzivate danas (neki na moru, neki na kontinentu s rostiljom :)

 

EDIT: @rambox Sretan rodendan i sve najbolje ti zelimo!

 Fučkaj ga sad, pa pola toga napisanog na forumu/u raznim temama nema veze sa temom u kojoj se o nečemu razglaba.Kad si več tu plati pivu, a pošto vidim da slabo postaš moraš buš platit tri pive.

 Slabo postam jer sam vise u hobiju i trazenju zena nego na forumu (vjerujem da je to OK haha). Inace, rado cu platiti pivu, samo da malo ozdravim, a ti do tad slobodno nazdravi

Uskoro novi projekt: #ZdraveMinute - Nutricionizam
4 godine
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)



Jeste li znali da u Hrvatskoj postoji grad koji je veći i od Berlina, a nije Zagreb! :D
Da smo mi prvi u svijetu proizveli čokoladu s rižom, itd... 

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Objasni, na poslu sam pa ne mogu gledati yubito...smijem, imam admin šifru no nije baš preporučljivo...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
torrente kaže...

Evo ti me rambo guram po staračku...žena ide s djecom na misu..ja doma uz pc i deezer

 antikristu.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Pozdrav svima, dobar dan.

Tražim jednu temu i ne mogu ju naći, pregledao sam si arhivu postova ali tamo se svašta spremalo pa mi je teško naći.

 

 

Uglavnom priča je bila o nekoj tipkovnici ili nečemu i frajer je uslikao tipkovnicu ali je kao na slici "maskirao" srednji ud crnom bojom pa je to tako jebeno bilo da je to čudo hahahahah.

Ako se itko sjeća, ili ima negdje spremljeno, pliz proslijedite mi taj Hall of Fame post. Plaćam ćevape 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
7 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
13 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ak si za cugu, javi se :D 

ili u pp da ti naručim glovo ili wolt na adresu :P


To je to!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima, dobar dan.

Tražim jednu temu i ne mogu ju naći, pregledao sam si arhivu postova ali tamo se svašta spremalo pa mi je teško naći.

 

 

Uglavnom priča je bila o nekoj tipkovnici ili nečemu i frajer je uslikao tipkovnicu ali je kao na slici "maskirao" srednji ud crnom bojom pa je to tako jebeno bilo da je to čudo hahahahah.

Ako se itko sjeća, ili ima negdje spremljeno, pliz proslijedite mi taj Hall of Fame post. Plaćam ćevape 

 Pa ovo je birc, a ti bi platil čevape fučkaj ga sad e ne može to tak.Prvo pozovi "tekuče pilo", pa kasnije plačaj kaj očeš ili ove krute zazubice.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
sudy_freak kaže...

Ak si za cugu, javi se :D 

ili u pp da ti naručim glovo ili wolt na adresu :P


To je to!

Hvala, ali na dijeti sam 

Ali dobro je Rambox rekao, bar okreni tu neku virtualnu rundu 

 

Kruha i igala...
15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ajd' da napišem prvi post u Birtiji u ovoj godini. Tek toliko. 

I da počastim legendarnom Kumovom Brljom, živjeli! I da počastim legendarnom Kumovom Brljom, živjeli!
Tigar Krezumica
14 godina
odjavljen
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

 

Bastardo - najveća legenda Bug foruma. Šteta što ga nema više.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
fromcelltohell kaže...

Ajd' da napišem prvi post u Birtiji u ovoj godini. Tek toliko

 Hm Kumova brlja nema istu kvalitetu kao ona od prije par godina.Ali ok može proč, pa eto nek se nađe da ti se barem nekak odužim fučkaj ga sad.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice