Yu-Gi-Oh karte

poruka: 298
|
čitano: 186.540
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

nemam nist od toga sad sam gledo ali imam dosta morphtronica.

13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

a imas li mracnog carobnjaka??????????

PM
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

da. mislim jedno 3 ili 4 koamada. Mozda cak i 5

15 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Ja ih skupljam.Evo baš sam započeo svoj novi Destiny Hero deck,samo mi fali dosta karata npr. 3x Clock Tower Prison,Destiny Hero - Dogma,Destiny Hero - Plasma,Destiny End Dragon itd...

Inače nisam baš za to da se mjenjam preko interneta.Rađe odem na neki turnir samo da se mjenjam.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

a di zivis? koji grad?

15 godina
protjeran
offline
Yu-Gi-Oh karte

ja imam citavu kutiju

CAPETAN PRICE
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 23:43 (CAPETAN PRICE).
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Ja zivim u Osijeku, pa ako ima nekoa, nek se javi.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

Imam ja Elemental Hero Fusije i obične, rijetke, vrijedne, svakakve. Imam i Synchro vrijedne, rijetke Fusije i Tunere.

Ne mijenjam se samo PRODAJEM. 

Pošalji poruku ako želiš kupiti neke karte i napiši koje ti trebaju.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

Imam dosta karata iz Zaneovog decka:

-2× Cyber Barrier Dragon(s srebrnim slovima, udubljenim)

-1× Cyber End Dragon(Fusion monster,s srebrnim slovima, udubljenim)

-1× Limiter Removal

-1× Photon Generator Unit

-1× Power Bond(Rare, s srebrnim slovima, udubljenim)

-1× Overload Fusion

 

Ako ti što treba pošalji mi u poruci da znam.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

Imam ja i Toon World i ona mala animirana čudovišta, a imam i Elemental Heroes, pa ako ti što treba prodat ću ti. :)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

Imam ja ako ti treba nije mračni čarobnjak, ali se zove Blast Magician. Od tih čarobnjaka još imam i Allure Queen LV3 i LV5.

Ako ti treba samo reci.

Imam još 600 karata pa ako ti išta treba reci ime karte pa ću potražiti. :)

13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

 

E ljudi ako vam treba ikoja karta imam ih 600 i nešto, sve moguče. :)

Skupljao sam ih 7-8 godina i skupio sam ih velik broj, a mnoge od njih su rijetke do jako rijetke.

Zadnji deck koji sam si napravio je Crystal Beast, a imam ih sve i prodajem cijeli deck ili svaku zasebno kartu.

Ako vam treba neka karta samo mi u poruci pošaljite ime karte pa ću pogledati imam li ju.

Živim u Osijeku, pa ako ste zainteresirani možemo se dogovoriti pa nači na turniru.

Karte prodajem svaku zasebno ili po nekoliko(ovisi kako se dogovorimo).

KARTE PRODAJEM, NE MIJENJAM.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
yugioh trader kaže...

XYomegaYX treba mi uria,elementarni heroji i toon world .....iz kragujevca sam,a nemogu da saljem poruke dostigo sam limit Mršti se

meni treba Obelisk,Slifer,Ra ako ima ko nek mi se javi? :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
bokito200 kaže...
yugioh trader kaže...

XYomegaYX treba mi uria,elementarni heroji i toon world .....iz kragujevca sam,a nemogu da saljem poruke dostigo sam limit Mršti se

meni treba Obelisk,Slifer,Ra ako ima ko nek mi se javi? :D

Ti nisi svjestan koliko one koštaju? Oko 1.000 kn svaka!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
15 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Numizmatika je za takve stvari mila majka, imam preko 200 Yu-Gi-Oh karata ali sve neoriđiđi.

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
lzgr kaže...
bokito200 kaže...
yugioh trader kaže...

XYomegaYX treba mi uria,elementarni heroji i toon world .....iz kragujevca sam,a nemogu da saljem poruke dostigo sam limit Mršti se

meni treba Obelisk,Slifer,Ra ako ima ko nek mi se javi? :D

Ti nisi svjestan koliko one koštaju? Oko 1.000 kn svaka!

OBELISK:http://yugico.com/yugioh-cards/promo/JMP-Shonen_Jump__Magazine/JMP-EN004-Obelisk_the_Tormentor/

 

 

 

RA:http://yugico.com/yugioh-cards/promo/DOD-X-Box__The_Dawn_of_Destiny/DOD-001-The_Winged_Dragon_of_Ra/

 

SLIFER:http://yugico.com/yugioh-cards/promo/GBI-Gameboy_Worldwide_Edition__God_Cards/GBI-001-Slifer_the_Sky_Dragon/

 

 

 

Evo cijena i nije svaka 1000 kuna jer je  to pretjerivanje bome.

15 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

KOd nas toliko koštaju,ne u ostalim državama.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
15 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Ima ko ovu kartu?Full mi treba!Smijeh

 

znam da je yugioh card maker jer sam je ja napravio!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
14 godina
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
yugioh trader kaže...

XYomegaYX treba mi uria,elementarni heroji i toon world .....iz kragujevca sam,a nemogu da saljem poruke dostigo sam limit Mršti se

uria imam ja, a i elementale mislim da imam, ali bi trebao pogledati).

 

inace imam brdo karata, ali dosta stare (2007.-2008g) jer vise nisam imao ekipu, a inace sam kupovao svaki dek koi je bio izašao, a i boostere.

BC2 nick: herro Ray
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 13:35 (null).
14 godina
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

Ovo nes nac ni u americi to ti vrijedi bar 500 il vise... A naso si kartu....... :D

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

hunter , pa te karte su bile popularne prije 3-4 godine, to ti danas ne prolazi.

 

90% njih ja imam.

BC2 nick: herro Ray
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 18:16 (null).
14 godina
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
lzgr kaže...

Ima ko ovu kartu?Full mi treba!Smijeh

 

znam da je yugioh card maker jer sam je ja napravio!

A sta ce ti to. Kada skupis sve djelove exodie u ruci na turniru dobijes obje partije ili pobjedis automatski tako da ni nebi mogao to prizvati jer se exodiin efekt automatski koristi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
null kaže...

hunter , pa te karte su bile popularne prije 3-4 godine, to ti danas ne prolazi.

 

90% njih ja imam.

pa nezz ja za mene te karte nisu bile popularne to mi je jedan frend dao

a sad vidim da neki ljudi kupuju pa sam postao sto imam

15 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

ja imam yu-gi-oh karte, ali ih samo prodajem, ne mijenjam ih, imam ih jako jako puno, dodajte me na svoj msn ako želite kupiti jer ih imam puno (pulja1@hotmail.com)

14 godina
protjeran
offline
Yu-Gi-Oh karte

imam ja njih preko 1600++++
i jos nekih pokemon i toga

15 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
XYomegaYX kaže...
lzgr kaže...

Ima ko ovu kartu?Full mi treba!Smijeh

 

znam da je yugioh card maker jer sam je ja napravio!

A sta ce ti to. Kada skupis sve djelove exodie u ruci na turniru dobijes obje partije ili pobjedis automatski tako da ni nebi mogao to prizvati jer se exodiin efekt automatski koristi.

Procitaj bolje i Exodiu i ovu kartu!Kada sakupis exodiu samo duel ne match,sto znaci da ne pobjedis obe partije!I ova fuzija je ako ti se pošalje dio exodie na groblje i onda staviš facedown ostale dijelove i tako ova dobije 2500 ATK!Al cim je fuzija prizvana dobiva 500 ATK jer je glava exodie "Forbidden one".

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
16 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Kaj ima tko kakve ultra rijetke ili rijetke karte pa da prodaje? Trebam samo zlatne.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
Miky kaže...

Kaj ima tko kakve ultra rijetke ili rijetke karte pa da prodaje? Trebam samo zlatne.

Prodam ti ja sve što imam, preko 50 "zlatnih" za 400 kn. Vrijede više kad bi ih posebno prodavao, no ne da mi se. :)

15 godina
odjavljen
offline
Yu-Gi-Oh karte

Da li ima ozbiljno zainteresiranih za karte? Ako ima ovo je moja ponuda:

http://www.yugioh-cards.net/Merchant2/store/judgementofspellcasters.html

http://www.yugioh-cards.net/Merchant2/store/fury-of-the-deep.html

To su 2 decka , Spellcasterst Judgment i Fury from the deep, karte su u prefektnom stanju , svaka ima svoju zaštitu(crvenu foliju , ne znam kako se to točno zove)

Tko kupi dobiva i još 50+ očuvanih karata te 100+ malo lošijih...

 

CIJENA:150 KN

Mislim da cijena nije nikakvo pretjerivanje i da je solidna,cijene pojedinih karata iovako možete pogledati na gornjim linkovima

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice