Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus zaključana tema

poruka: 143
|
čitano: 70.687
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
pitanje

Evo imam jedan ogroman problem;

 

Naime, u ZG banci sam u nedopuštenom(crvenom) minusu 3100kn!

Nisam zaposlen i zove me sad neka žena iz te banke da ukoliko sutra ne podmirim dug, slijedi blokiranje kartica i nakon 8 dana tužba!

Molim sve koji su se s tim susreli da mi pomognu!

 

PLS HELP

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Što da ti kažem..... zovi banku ili otiđi osobno do poslovnice pa probaj isplatiti barem dio duga 1/2 ili 1/3.

 

Žicaj starce... Morao si pametnije s karticom.... dalje ne ulazim...

هردسري & سبيدسري
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...

Evo imam jedan ogroman problem;

 

Naime, u ZG banci sam u nedopuštenom(crvenom) minusu 3100kn!

Nisam zaposlen i zove me sad neka žena iz te banke da ukoliko sutra ne podmirim dug, slijedi blokiranje kartica i nakon 8 dana tužba!

Molim sve koji su se s tim susreli da mi pomognu!

 

PLS HELP

 

 
platit moras. Neodlučan

samo neka to bude brzo, i cim uplatis na racun odmah zovi banku i reci im da je uplaceno. Tuzbu nece tako brzo napraviti, ali ni novac ti nece darovati, pa nemoj odugovlacit.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar

Nemam novac i tu leži problem!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

bolje posudi novce od staracai plati to jer ti u crvenom minusu samo idu kamate gore

platis, za neko vrijeme vratis novce starcima i drugi put malo pametnije

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...

Evo imam jedan ogroman problem;

 

Naime, u ZG banci sam u nedopuštenom(crvenom) minusu 3100kn!

Nisam zaposlen i zove me sad neka žena iz te banke da ukoliko sutra ne podmirim dug, slijedi blokiranje kartica i nakon 8 dana tužba!

Molim sve koji su se s tim susreli da mi pomognu!

 

PLS HELP

 

 Nisam se s tim susreo, hvala Bogu na tome, ali mislim da ti je jedini način podmirit dug ili nazovi banku i pitaj dali to mogu prolongirat pošto nemožeš izmirit obaveze odjednom. Trebali bi ti izać u susret jer nikom nije u interesu da slučaj dođe na sud. Ako ni to ne pomogne onda zamoli nekog prijatelja da ti posudi lovu a ti mu vraćaj mjesečno pomalo... i da pokušaj se zaposlit, bilo kakav posao je dobar pa bar dok ne izađeš iz "krize". :)
Ako ništa sad ćeš bar saznat imaš li uopće prijatelja ili ne :P
Uglavnom žao mi je što si upao u takvu situaciju, puno sreće u riješavanju problema i dont give up.
PS. Prije nego pokušaš posudit lovu od nekoga, prvo nazovi banku i traži nekog tko bi ti mogao pomoć da prolongiraš dug a odmah sutra se nekako snađi bar da dio duga platiš i da, javi kako je završilo.
Pozdrav i sretno.
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Otiđi odmah u banku, objasni situaciju i probaj s njima dogovoriti vraćanje duga.

 

16 godina
moderator
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Vidi neki brzi kredit u nekoj mikrokreditnoj organizaciji, onaj koji mozes dobiti u roku od 24h bez ikakve papirologije.

Iznos nije velik (jeste ako nisi zaposlen, ali za te brze kredite nije) i mozda tako mozes rijesiti situaciju i pokriti minus.

Naravno, posudjivanje od staraca ili rodbine je povoljnija opcija zbog kamata :)

 

Sretno

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar

Hvala svima za sad, ima tu lijepih prijedloga ali svi se tiču-novaca!

Njih nemam niti imam od kud posuditi (nemam "starce" nego samo mamu), a ona nema!

Pitam se samo dal postoji neki drugi način jer ovo me izjeda doslovno u mozak!

Neke finte sa zadržavanjem, socijal itd...

Javite mi te solucije pls

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Tesko je izac na kraj sa bankom.Njih nije briga sto ljudi nemaju ali isto tako sam si najvise kriv jer si trosio nepostojece novce (minus).Ja sam dvije god nezaposlen jer sam imao tesku operaciju srca i dobio otkaz dok sam jos bio u sok sobi a kredit sam hvala bogu otplatio ljetos i to tako da sam naplacivao instalaciju windowsa,sitne popravke oko elektronike.Najvise sta mozes napravit sa bankom je da se dogovoris s njima da im vracas u ratama.Nazalost nekog brzog i jednostavnog rjesenja nema.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Moras platiti, ili ce suma samo rasti. Posto nemas posla, cisto sumnjam da ces dobiti kredit u nekoj drugoj ustanovi. Da sam na tvom mjestu, otishao bih u banku, i popricao za otplatni plan, obicno su susretljivi kad si proaktivan, osim ako ne naletis na neku sluzbenicu sa PMSom. Nadji neki posao, bilo sta bilo gdje. Nije bitno. Imas li nesto sto ti ne treba da prodas ?

Danas kada postajem pionir ...
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
zeleni kaže...

Moras platiti, ili ce suma samo rasti. Posto nemas posla, cisto sumnjam da ces dobiti kredit u nekoj drugoj ustanovi. Da sam na tvom mjestu, otishao bih u banku, i popricao za otplatni plan, obicno su susretljivi kad si proaktivan, osim ako ne naletis na neku sluzbenicu sa PMSom. Nadji neki posao, bilo sta bilo gdje. Nije bitno. Imas li nesto sto ti ne treba da prodas ?

Susjeda mi inače radi u ZG banci pa ak to tako može, svakako ću pokušati!
Posao tražim ali jednostavno nema!
To je realnost, samo građevina pali!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...
Posao tražim ali jednostavno nema!
To je realnost, samo građevina pali!
 
ja bih te sad upucao u glavu, onda bih dao izraditi jednu VELIKU šipku na kojoj pise www.moj-posao.net,
onda bih ti tu šipku smjestio u prostrjelnu ranu do sredine centra za vid... Cool

Salim se, ali po*izdim kad cujem da netko govori kako 'nema posla'... Za ljencine i mamine sinove posla nikad nije ni bilo, dok se ja ne bih ni sekirao da dobijem otkaz u firmi, ionako radim honorarno u jos dvije firme...
Dragi moj, posla ima, samo ga treba potraziti!
Inace, odakle ti ideja da posjedujes karticu kada nemas stalni posao? Ja sam zaposlen vec 4 godine (a tek imam 22) i NIKAD nisam zatrazio kreditnu karticu, tako da nikad u ove 4 godine nisam ni otisao u minus. Jednostavno ako nemam novaca onda ih ne trosim... mislim meni je to normalno, zar ne?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
pixelatem kaže...
Armor kaže...
Posao tražim ali jednostavno nema!
To je realnost, samo građevina pali!
 
ja bih te sad upucao u glavu, onda bih dao izraditi jednu VELIKU šipku na kojoj pise www.moj-posao.net,
onda bih ti tu šipku smjestio u prostrjelnu ranu do sredine centra za vid... Cool

Salim se, ali po*izdim kad cujem da netko govori kako 'nema posla'... Za ljencine i mamine sinove posla nikad nije ni bilo, dok se ja ne bih ni sekirao da dobijem otkaz u firmi, ionako radim honorarno u jos dvije firme...
Dragi moj, posla ima, samo ga treba potraziti!
Inace, odakle ti ideja da posjedujes karticu kada nemas stalni posao? Ja sam zaposlen vec 4 godine (a tek imam 22) i NIKAD nisam zatrazio kreditnu karticu, tako da nikad u ove 4 godine nisam ni otisao u minus. Jednostavno ako nemam novaca onda ih ne trosim... mislim meni je to normalno, zar ne?
1godina rada u građevini-onih najtežih, što ne smijem zbog TBC-a.
4 mjeseca u pekari, opet sve najteže.
Stari moj, ja hoću raditi ali ne mogu naći ono kaj mi liječnici govore i za kaj imam školu!
I sad idem prema putu suda, jel mi to trebalo?
Hrvatsko???
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

odi u Zabu i dogovori se sa njima,objasni situaciju i sve ostalu.obavi to što prije jer ako ti dođe tužba,morat češ platit dug+sudske troškove koji će ti biti par tisuča kuna

zato ti savjetujem da to riješiš što prije,ako ne i danas.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Što god učinio, samo nemoj da ti padne napamet zvati brojeve sa jednog od onih letaka koji se mogu vidjeti na tramvajskim stajalištima, koji reklamiraju ''povoljne'' kredite, bez jamaca, kamata itd.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...
1godina rada u građevini-onih najtežih, što ne smijem zbog TBC-a.
4 mjeseca u pekari, opet sve najteže.
Stari moj, ja hoću raditi ali ne mogu naći ono kaj mi liječnici govore i za kaj imam školu!
I sad idem prema putu suda, jel mi to trebalo?
Hrvatsko???
 
allrajt, a jesi li razmislio od cega ces vratiti minus kada si peglao karticu?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
pixelatem kaže...
Armor kaže...
1godina rada u građevini-onih najtežih, što ne smijem zbog TBC-a.
4 mjeseca u pekari, opet sve najteže.
Stari moj, ja hoću raditi ali ne mogu naći ono kaj mi liječnici govore i za kaj imam školu!
I sad idem prema putu suda, jel mi to trebalo?
Hrvatsko???
 
allrajt, a jesi li razmislio od cega ces vratiti minus kada si peglao karticu?
Da, zaposliti se ali jednostavno nije uspjelo!
Sad sam u ovim problemima i tražim neku pomoć, ne ukore!
Radi se o slobodi ak ne kužiš!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Jedna strana se tuži kako nemože nać radnika, a oni koji ne rade kako nema posla... mislim da jedna strana laže samo neznam koja >.<

Uglavnom opcije:

Posudit pare od frenda, rodbine -to kažeš da nemožeš -ok

Druga, dogovorit se s bankom za otplatit dug na rate -ali love nemaš nikako -ok

Treća, nać posao i otplatit dug -bolestan si i nemoš nać posao u struci -ok

Četvrta, čarapu na glavu i pušku u ruke -ne dolazi u obzir jer je protuzakonito >.< -ok

Peta, osvrni se oko sebe i prodaj sve što posjeduješ, uključujući i računalo na kojem si napravio ovu temu, i otplati dug -jedino što ti preostaje za napravit -ok?

 

Uglavnom izgleda kao previše izlika, ne ostaje ti ništa drugo nego ovo gore navedeno, pa ti sad biraj.

 

PS. Možeš i Sanadera okrivit, to je sad IN. Ja sam neki dan vidio kako se dva kera kolju na cesti i odma sam Sanadera okrivio -kako je to samo smio dopustit, nečuveno. >.<

 

Šalu na stranu, nevidim izlaza iz situacije osim možda gore zadnje navedene, da prodaš nešto iz kuće, stana ili da auto prodaš -ako imaš ofc. Mršti se

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
moderator
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Dajte ljudi, sta napadate covjeka. Ja sam prije bio u slicnoj situaciji i znam kako to ide (jedan roditelj mi je bio zaposlen, dok smo buraz i ja studirali). Ruzno je ako zelis ici vikendom u grad sa 5 € u dzepu (naravno, mnogo puta ne ides nikud).

Imas karticu, ali ako nemas primanja jednostavno si prisiljen ici u minus (ukopavati se) ili u startu posudjivati za zivot.

Ovo prvo je pogodnija opcija jer se nadas da ces u medjuvremenu naci neki izvor prihoda sto se u Armorovom slucaju nazalost nije desilo i zbog toga mi je stvarno zao.

 

Zato, zadnje sto on sad treba je ukor, dajte malo razumjevanja, kao da bilo ko ide u minus da bude cool.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

INA-ine benzinske postaje, manji dućani, pošte, FINA, banke.. svi oni imaju novca koji možeš otići uzeti... U našoj državi to ti je najisplativije rješenje. Čak ako ti se i omakne da koga ubiješ, ne beri brigu, nije velika šansa da će te uhvatit, a ni da te uhvate kazna nije nešto strašna; par godina, nakon godine na pola, uvjetno možda i sve 5.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
15 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

ajmo drugovi.donacije za Armora.

Svatko 50-100kn(ili koliko se može) na račun se da uplati i skupit će se.

Samo daj broj računa.

Evo maloprije sam pitao staru koja radi u banci vezano za tužbu.kad se pokrene, bit će plus cca 5000kn(tu negdje ali bit će dosta).

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
Drakon kaže...

ajmo drugovi.donacije za Armora.

Svatko 50-100kn(ili koliko se može) na račun se da uplati i skupit će se.

Samo daj broj računa.

Evo maloprije sam pitao staru koja radi u banci vezano za tužbu.kad se pokrene, bit će plus cca 5000kn(tu negdje ali bit će dosta).

 Ako možete i hoćete pomoći OK!
Bio bi vam jako zahvalan i sve vratio svima-budite sigurni(samo dok se zaposlim i dođek k sebi(novčano)
Ne vidim drugi izlazPlač


3222829838

Vratit ću vam sve kunem se samo pomozite!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
moderator
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

U subotu cu malo preko granice, do Korenice, frend ce nesto uplacivati, oticu u ZB i uplaticu nesto na tvoj racun.

Ne moras vracati nista.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI:
YebiGA® 1000mg
Kad je sve u k..., YebiGA®!

 

Odeš u banku i kažeš: Gospodo nemam love, radite što hoćete!

Dobiti ćeš malo zatvora, ali tamo je ekipa. Naućiti će te krasti, pljačkati...

steći ćeš nova iskustva... gledaj to s pozitivne strane.

 

Pokušaj skupljati povratnu ambalžu, 6000 praznih boca.

 

Edit:

Obiđi par crkvi, kao ono moliš se, a "pokupiš" milodare!

Bog uvijek pomaže!

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 13:29 (Verbatim).
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

prodaj komp ako ništa drugo... ili od frendova, rodbine posudi.

samo me zanima zašto si toliko otišao u minus? neka ti ovo bude opomena i drugi puta pametnije sa lovom, ako nemaš nemoj ni ići u minus osim ako nije nešto jako hitno... a po mogućnosti ni onda u minus. javi šta si rješio.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
15 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Hm... čak i da završiš u zatvoru to bi ti možda bilo i najbolje. Danom zatvora mislim da se otplati 300 kn. Stoga, to bi ti bilo oko 10-11 dana u ćeliji s TV-om, s 3 obroka dnevno i sve na račun države Osmijeh.

16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Komp prodat mislim da bi bilo najpametnije.

Kolko tolko još dobije za njega.

Glavno da se izvuceš iz govana.

Kad je sve ok i nađeš posao lako opet kupit komp.

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1066mhz 5-5-5-15 Gainward radeon HD 4870,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
Tracer kaže...

Hm... čak i da završiš u zatvoru to bi ti možda bilo i najbolje. Danom zatvora mislim da se otplati 300 kn. Stoga, to bi ti bilo oko 10-11 dana u ćeliji s TV-om, s 3 obroka dnevno i sve na račun države Osmijeh.

 
Na to i mislim ak ne skupim lovuPlač
Ali ne znam kak to podnijeti/izdržati!
Nekome nije puno 10-15 dana ali meni je!
Ne znam kak to izdržati...

Zato MOLIM BUG pomoć u ovoj kriznoj situaciji, vratit će sve!
Sada tražim posao i to žestoko!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Nažalost prodaj nešto vrijedno, i kako to da si si izmaksao karticu??
Viva La Vida
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice