7 Days to Die

poruka: 42
|
čitano: 11.866
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

Nedavno je izašla nova igra zvana "7 Days to Die"  koja je još u razvoju od strane The Fun Pimps. Izgleda obečavajuće i osobno mi se jako sviđa. Pogledajte i uvjerite se sami, ima elemenata DayZ-a i Minecrafta uz još neke dodatke. Od mene imaju jedan veliki{#} s obzirom da su mali studio.

 

Trailer:

 

http://7daystodie.com/

 

http://thefunpimps.com/

 

Kopirano sa wiki:

 

“7 Days to Die” is a new survival horde crafting game from The Fun Pimps.

In the year 2034 nuclear attacks have decimated the Earth and the remaining population is infected by an unknown virus. The infected die within 7 days and soon reanimate becoming blood-thirsty zombies. No one believed it; nobody expected it and nothing can stop it! You are a survivor in Navizgane County Arizona, a rare Eden in a world of devastation. Ironically, the Apache word “Navezgane” means Killer of Monsters, and kill you will as you fight, scrap, craft, salvage and fortify your way to survive looking for the truth behind what really happened.

“7 Days to Die” is an open world, voxel-based, sandbox game blending the best elements of FPS, Survival Horror, RPG and Tower Defense style games. “7 Days to Die” looks to carve out its own space giving gamers what they really want with a unique combination of combat, crafting, exploration, and character growth. It’s not just Survival Horror anymore its “Survival Horde.”

 

Screenshots:

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 15:02 (iAvenger).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

Meni ovo izgleda odlicno, taj stil igre, kao Minecraft. Ja prvo pomislio da je to neki mod za minecraft {#}

Ali ova sloboda unistavanja, gradnje, rudarenja i strah po noci od zombija mi se jako sviđa, nije ni vazno sto je takva kockasta grafika(za koju su rekli da ce "izravnati" tj. ugladiti kad skupe 500.000 dolara, a skupili su)

 

Ovdje je jos link od kickstartera

http://www.kickstarter.com/projects/7daystodie/7-days-to-die-zombie-survival-game

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

Jel igra netko 7DtD? ja sam kupio prije u subotu sa njihove stranice,

imali su problema sa slanjem keya-a, tek sam sinoc key dobio.

jutros sam stavio da se skida,izgleda da file ima 300 Mb :D

Danas cu isprobat pa podijelit dojmove.A ako niste,pogledajte

video od RhinoCruncha -> 

Javite svoje dojmove ako ste probali.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

Pozdrav,

 

Nakon dugog razmišljanja ja i prijatelj smo odučili pokrenuti jedan domaći server za igru 7 days to die.

Dosta nam je više da nas stranci zlostavljaju i uništavaju ono što mjesecima radimo i gradimo :D

Svi ste dobrodošli. Za sad smo uzeli 10 slotova, ali čim bude više ljudi proširit ćemo još za 10 ili više ovisi kolika potražnja bude.

Za sada smo stavili na server opciju /sethome koja vam omogućava da server zapamti vašu lokaciju prilikom upisa same naredbe i svaki put kad upišete /home teleportira Vas na to mjesto.

Znači možete bezbrižno pregledavati mapu i u onom trenutku kad Vam dođe noć ili se odlučite ići u svoju kuću samo upišete /home i doma ste ;)

Strogo je zabranjen bug using i bilo kakvo korištenje cheat-a. Za takve stvari ljudi će dobivati ban.

Web stranica je u izradi i nadamo se da će brzo biti gotova.

Ovo Vam je link na kojem možete glasati za naš server i na taj način ostvariti sebi nagradu. Nagrada je ta da će Vam Avion proći pored Vas i baciti vam paket sa pomoći. Možete glasati jednom dnevno.

http://7daystodie-servers.com/server/12370/

Isto tako na tom linku imate sve podatke i uvid o serveru.

Za bilo kakva pitanja možete me kontaktirati privatnom porukom ili ovdje u temi.

Server info:

Address: 144.76.237.104:26120

Hostname: Infected Balkan

Map: Random Gen

Version: Alpha 10.4

Location: Iako piše HR(stavljeno da nas ljudi lakše nađu) server je smiješten u Njemačkoj.

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
7 Days to Die

Kupio sam igru i zanimljiva je, tj. volite li Minecratft + DayZ = 7 Days To Die nema sanse da se ne zabavite.

Za sad igram survival mod dok ne polovim crafting :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 14:18 (Zemljanin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
7 Days to Die

igra netko?

ja taman poceo,uzeo neki random pve server...pa ako netko zna neki bolji server ili pak dapace domaci....nek javi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
7 Days to Die


A13 je vani, napokon ^^

 

ako vam treba ok server,gdje su aktivni admini i zabavno javite mi se,pa vam javim ime servera

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: 7 Days to Die

pozz.na kojem serveru igras 7 days to die?

15 godina
offline
Re: 7 Days to Die

PVE all fun and games

12 godina
offline
7 Days to Die

Nedavno sam poceo igrati ovu igru i moram priznati da je zaista dobra.

Na pocetku sam se dosta frustrirao,jer je igra zaista teska,ali kada ju malo skontas,vrlo je zanimljiva!

 

  Moj lik upravo proživljava 4 dan i trenutno cekam noć da prode skriven u nekakvoj sudnici.

Imao bih par pitanjaca za profiće:

-Postoji li nacin da lik "prespava" noć?

-Postoji li brži nacin otvaranja sefova,od obicnoga mlacenja po njemu?

-Cemu odjeca ustvari sluzi?Jer se moj lik cesto pregrijava i bolje mu je kada okolo trckaram gol!

-Sta se desi 7 dan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 7 Days to Die

bok, ovako

 

1. ne

2. ne, ali ces s vremenom jace lupat pa ces prije "otvoriti"

3. pustinja,suma ti je bolje bez odjece,ali blizu snjega oblaci il bus se smrznul odmah
4. 7 dan kao dolaze nevolje,zombiji jace vise napadaju. Sad zavisi da li te pogodi taj dio. Cuvaj se witch - bjela zenska, ubi je odmah jer kad pocne vristat, stvara zombije oko sebe. Po noci isto tako su jaci i brze trce.

 

ukratko jel...super da ti se svida,ako zelis znam dobar server gdje ja igram,ok ekipa, pve i zabavno uvjek

12 godina
offline
Re: 7 Days to Die
cropunk kaže...

bok, ovako

 Hvala na iscrpnim odgovorima,niti ne sumnjam da cu ih jos imati.

Sto se tice online igranja,probao sam i uzasno laggam(spajam se na net preko sticka),tako dok ne dobijem nesta brze,bojim se da se necemo "upoznati".

 

-Eto upravo se sjetih par:

-Postoji li nacin da razdjelim itheme(recimo u noci dok nešta kuham,htio bih craftati,ali ne mogu jer sam 765 drveca stavio u vatru XD)

-Postoji li ikakav backpack,poprilicno brzo napunim iventory.

-Kada me ubiju,to je to?Nema nacina da se respawnam ili barem povratim teškom mukom stecene iteme?-Zanemari to,skontao sam.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 22:45 (Milka30).
15 godina
offline
Re: 7 Days to Die

- Naravno da postoji, sa desnim klikom povuces i na taj nacin djelis iteme.

- ne to je to,ali napravi storage - imas ih raznih vrsta pa tam skladisti stvari

 

ne znam jel znas,ali napravi si vrecu za spavanje tako kad pogines vrati te u "tvoju kucu" - tj di ti je vreca

ako trebas jos kaj pitaj

 

za lag,probaj mozda smanjiti detalje na min,tako ja igram ^^

12 godina
offline
Re: 7 Days to Die
cropunk kaže...

- Naravno da postoji, sa desnim klikom povuces i na taj nacin djelis iteme.

- ne to je to,ali napravi storage - imas ih raznih vrsta pa tam skladisti stvari

 

ne znam jel znas,ali napravi si vrecu za spavanje tako kad pogines vrati te u "tvoju kucu" - tj di ti je vreca

ako trebas jos kaj pitaj

 

za lag,probaj mozda smanjiti detalje na min,tako ja igram ^^

Care spasio si me sa tim djeljenjem itema 

Ma napravio bih ja storage,da imam eksera ,a isto tako za vrecu nemam pamuka,kako god okrenes,uvjek nesta fali!

Ne laggam zbog konfiguracije,jer single play igram bez problema,hebe me visok ms,trokiram zbog sporosti neta,probao sam.

Ali i to cu uskoro rijesiti!

 

15 godina
offline
7 Days to Die

trazi trci pa bus naisao na pamuka,ali ako imas koju kucu u blizini strgaj zavjese i krevete/fotelje mislim cak, pa dobis sastojke. ako trebas jos kaj javi.

ps ne plai vatru/forge po noci da ti ne bi doletiti zombiji ^^

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: 7 Days to Die
BREITLING kaže...

Jel igra netko 7DtD? ja sam kupio prije u subotu sa njihove stranice,

imali su problema sa slanjem keya-a, tek sam sinoc key dobio.

jutros sam stavio da se skida,izgleda da file ima 300 Mb :D

Danas cu isprobat pa podijelit dojmove.A ako niste,pogledajte

video od RhinoCruncha -> 

Javite svoje dojmove ako ste probali.

 

 cim cuh "muziku" i vidjeh "akciju",odmah i prekidoh gledati video..

15 godina
offline
7 Days to Die

muzika nema veze sa igrom,a ako vec gledas,radije pogledaj novi video ovo je prije 3 godine,dosta se toga promjenilo...e sad da li i koliko se nekome svida, druga stvar. Meni osobno je dobro  i vec je duze igram od patcha 12...

evo noviji video,na brzaka nasao jedan. Koliko vidim tip ocito redovito snima pa eto...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2016 16:28 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 7 Days to Die
duhonja kaže...

 cim cuh "muziku" i vidjeh "akciju",odmah i prekidoh gledati video..

 Ma to na videu je glupost,grafika katastrofa,kao da nije rijec o istoj igrici.

 

  Ja igram 4 dana i sve mi se vise sviđa,jer je toliko mogucnosti da ne mozes hebeno vjerovati.Isto tako vidim da dosta ljudi uspoređiva sa Minecraftom,sto osim rijeci crafting,nema nista zajednickoga.

Na pocetku sam pomislio koja je glupost da se nocu moras skrivati,tj. ne mozes "prespavati"(bas kao u Minecraftu),ali sam upravo uvidio car same noci...

Skriven na tavanu u jednoj kući craftao sam i prokuhavao vodu,ali uskoro sam naletio na "belaj".Zombaci su nahrlili u kucu i poceli devastirati sve oko sebe,zeleci mene dohvatiti,no posto sam stavio na otvor wodden frame,nisu mogli doci do mene,jer su se prvo morali ljestvama popeti-a tamo je wodden frame(stari trik iz drugih slicnih igrica),no nije bilo dobro jer je nekakav novi zombac koji brzo puže,vrištao i grupirao ostale...

Mrak,ja nemocan,ispod mene oko 30 tak zombija koji mi probijaju uši groznim vriskovima....BRRRR,do jaja!

Jedan od zombaca probije rupu na podu i omoguci mi da ih sa sigurne udaljenosti rokam strijelama!Sve sam ih porokao head shotovima i nabio u 10 minuta bow skill na 12 LV.

Taman,noć prošla,ja ispucao oko 180 strijela,ali osječaj neprocjenjiv!

 

  Eh da,vreće za spavanje je napravita,dan 8,tek sada vidim koliko je svijet ogroman-DO JAJA!

Definitivno svima koji vole REALISTIČNO APOKALIPSTICNE IGRE PREPORUKA!!!

15 godina
offline
Re: 7 Days to Die

Hehe vidim stvarno ti je veselo, stvarno pravi dozivljaj i iskustvo.

No da se i ja nadovezem jos malo.

Svijet je stvarno ogroman - kad vidis po mapi samo kad vrtis od sredine ako gledamo - na sve strane preko 10 00 i dalje - iskreno ne znam koliki je i da li ima kraja.Ne igram SP pa ne znam da li je tamo mozda drugacije, ali mislim da je sve isto kao i u MP.

Prohodat sve,pa sretno trebas imat vremena hehe,zato su to minibikes ^^ - prava uzivancija ih je vozit- ali nije toliko jos optimizirano,pa ih se ne koristi previse na serverima. ali za trcanje je tu kava i alkohol ^^

Sto se tice vatre,kao sto rekoh ne kurit po noci jer eto sto se desi,jos kad dode witch onda ih stvara sve dok ih ne ubijes a to znaci hrpa - a ako dode feral e onda nastanu problemi, najjaci zombi stvarno mu treba dok ne umre - a tu je isto i zombi medjved isto zanimljivo iskustvo ;)

Ono ti je spider zombie,nije novi on je stari on je prije stvaro-privlacio zombije, a sad je standard vjoska zombija - witch je preuzela tu ulogu.

 

Uglavnom ima stvarno hrpa stvari za rait,kuhat gradit,kopat - cekaj dok otkrijes skloniste - mrak stvar - onda busilice , motorna pila - a tek oruzja - puska snajper RPG magnum - sve sam radis,radis municiju sam- ma svasta....

e sad sve to sto ti vidis,igras jod uklopis zive ljude gdje svi gradite zajedno ubijate zajedn jos ti ispadne bolje :) nadam se da ces si uspjet srediti internet pa se javi i pridruzi.

 

 

ako trebas jos kaj,zanima te samo javi i pitaj

15 godina
offline
7 Days to Die

ima tko aktivan da igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

Pozz.Evo ovako planiram rentati server pa me zanima koliko nas ima koji igraju 7D2D.

Posto nema neki nas domaci server odlucio sam da nesto poduzmem.

Nemam bas iskustva s serverima al zelio bi da imamo neki domaci stabilan server koji radi 24/7.

Ovi strani mi dojadili kad igram malo na jednom pa se ugasi pa onda odem na drugi itd.

Dajte prijedloge gdje najbolje rentat server (gameservers) ili ?

Inace igram 7D2D od samog pocetka

 

 

Koliko vas ima koji bi se predruzili serveru ???

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
7 Days to Die

nisam siguran da bas ima puno ekipe,ali ja ti evo recimo igram na jednom stranom i aktivan je pa jako dugo koju godina, ja sam tamo bar godinu i pol ako ne i vise. AKtivni admini (i normalni),dobra ekipa stalno novi update,pve i tak...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
7 Days to Die

Igru sam prestao igrati jer je zaista teska.Napravio sam kucicu na sigurnoj visini daleko od dometa zombaca,ali nekim cudom su mi se pojavili i izrokali me i sve mi unistili sto sam radio XD.

Jucer upalim igru opet,kada ono iznenadenje-patch!Graficki su dotjerali igru,ubacili podosta novih stvari,padanjem noci,zombiji pocnu trcati,zombi kauboj...ne sjecam se da je to prije bilo?!

Igra mi sada još teža,ali puno igrivija,multiplay iz nekoga cudnoga razloga ne mogu,jer jos uvjek laggam!

Zaista preporuka svima da ovo probaju,cisto ono,default postavke, koliko dana tko izdrzi!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2016 21:19 (Milka30).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
7 Days to Die

Jedino mogu reci da zombiji, trce vec odavno po noci - tako da ne znam kad si zadnji put igrao? da, sad  uglavnom ima ih vise vrsta ,a po novom kao svi se zombi kad je 7 dan spawnaju kod baze i napadaju (jacina i kolicina ovisi o lvl igraca - ili ako ih je vise na jednom mjestu)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
7 Days to Die

37 dan i igra je jos uvjek zanimljiva.Još me nisu ubili,ja izrokao 522 zombaća i poprilicno se "skućio".

Kucu sam napravio na trgovini,razbio ljestve i napravio primitivnu "skakaonicu" do kuće-skuzio sam da je to najbolji nacin da se sprijece zombaci-dugorocno.

Imam kovacnicu,radni stol,kemijski labaratorij i mješalicu za beton...eh da poceo sam saditi vrt :)  !

Ne mogu nikako naci calopiers i to me bas pati,jer ne mogu praviti čahure za metke...no za sada motorka i malj odlicno rade svo posao,tako da ne moram puno pucati!

 

Ako netko ima kakvu ideju kako naći taj šubler (calopiers) bio bih jako zahvalan!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
7 Days to Die

ako netko trazi domaci server ja sam rentao server prije tjedan dana za par frendova ali imamo 12 slotova i ne koristimo svih 12 :/
ako netko hoce pm me za detalje servera :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
7 Days to Die

Netko zainteresiran za multiplayer pm 

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: 7 Days to Die
Zasto sve na pm, napisite tu detalje jer nije da puno ljudi igra ovdje
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: 7 Days to Die
LeftY_CRO kaže...
Zasto sve na pm, napisite tu detalje jer nije da puno ljudi igra ovdje

 Evo:

Hoće li tko da igra u MP, budemo napravili ili rentali server, ili da se priključim već postojećim ako ima. 

SkorvY
8 godina
neaktivan
offline
Re: 7 Days to Die
Mozete kod nas
Server je pod moded,
skurinje 7 days je ime servera a pass je : skurinje
Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice