AlterMW3

poruka: 334
|
čitano: 57.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Ako dosad niste bili upoznati sa radom alteriw - a, oni su skupina mladih programera iz Nizozemske koji su omogućili igranje Modern Warfarea 2 besplatno, sa dedicated serverima, modovima... Jucer je izasao dugo ocekivani AlterMW3, sa podrškom za elite (besplatno), kojega uopce nema na PC-u(sramota). On je tek u pre - alphi, pa su moguci problemi, rusenje servera... Ja ovom temom ne izazivam i ne podržavam piratluk bilo koje vrste, nego samo zelim istaknuti da 4 - ero ljudi na kraju napravi bolji posao od velikih razvojnih studija.

http://www.alteriw.net/

http://altermw3.net/

The cake is a lie!
 
32 1 hvala 17
15 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kakva podrška za ELITE?
To nije official ELITE već Alterov koji je pet put gori a svi znamo kako su Battlelog i Elite koma.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
IT pro. kaže...

 ero ljudi na kraju napravi bolji posao od velikih razvojnih studija.

 

Ne pricaj gluposti i da ovo je cisto poticanje piratluka!


Samo vi lupajte TD ..

Sjetim se kada sam igrao Mw2 na Alteru boze na svakom serveru po najmanje 3 citera, popiz**o sam i odmah unistall uopce se ne isplati trositi zivce na to! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 15:24 (XVII Mini).
14 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release

Samo da znas, ja sam kupio steam verziju MW3- a, pa sam sad samo iskopirao fileove i probao altermw3 -.-

The cake is a lie!
14 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Da 4 čovjeka volonterski naprave bolji posao od 100 preplaćenih ljudi, šta ih briga kad zgrću lovi i ima budala koji će kupiti 20 DLC-ova.

Kad izađe aIW MW3 bit će daleko bolji od ovog poluproizvoda, iako imam original vjerovatno ću igrati tamo jer će biti kao i s MW2, pravi dedicated serveri i svi DLC-ovi te stalno unapređivanje i rad na poboljšanju igra za razliku od pohlepnog Activisiona.

Moj PC  
32 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Mitch kaže...
Kakva podrška za ELITE?
To nije official ELITE već Alterov koji je pet put gori a svi znamo kako su Battlelog i Elite koma.

Pa mislio sam na alterov, poboljsat ce ga u buducnosti

The cake is a lie!
15 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Ja neću igrat Alter iz jednostavnog principa.

 

Onaj tko želi kupit će, a ovi ostali će samo inviteat njubare pa će zakrčit servere i napravit sr*nje kao i sa AlterOpsom.

 

BTW, imam svaki COD org. i na svakom sam probao Alter.

Jedino mogu pohvalit developing team.

 

 

Ali i dalje, nije to to.

Mogu oni furat taj Alter kolko žele, ali Activision je jednostavno kopirao sve iz Altera 1 u MW2 i nazvao ga MW3.

I zato je MW3 najbolji COD dosad i vjerojatno ikad.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 29 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Ak je mw3 najbolji cod do sad ja idem uzet lopatu i lupit se po glavi. To je tvoje subjektivno misljene i nemoj bubat vise takve gluposti.

Moje misljenje je da je mw3 cista zalost od igre. Kupio sam ga i nisam proveo sve zajedno 20 min u igri kolko mi je zlo od tupih zvukova, nebalansa oruzija, katastrofalnog hitboxa, totalno promasenog killstreak sistema i premalih mapa. Pa hebemu sve mape su tek nesto vece od rusta u mw2. Ko je tu lud -.-

Sad mi je zao sto nisam umjesto tog coda rade kupio jos jedan bf key i poklonio ga frendu koji nema love, eto takvo je moje misljenje.
The best way to be boring is to leave nothing out.
12 godina
protjeran
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Za one koji žele vidjet web verziju 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
IT pro. kaže...

Ako dosad niste bili upoznati sa radom alteriw - a, oni su skupina mladih programera iz Nizozemske koji su omogućili igranje Modern Warfarea 2 besplatno, sa dedicated serverima, modovima... Jucer je izasao dugo ocekivani AlterMW3, sa podrškom za elite (besplatno), kojega uopce nema na PC-u(sramota). On je tek u pre - alphi, pa su moguci problemi, rusenje servera... Ja ovom temom ne izazivam i ne podržavam piratluk bilo koje vrste, nego samo zelim istaknuti da 4 - ero ljudi na kraju napravi bolji posao od velikih razvojnih studija.

http://www.alteriw.net/

http://altermw3.net/

Ne, tih 4-tvero ljudi su zsluzni samo za MP komponentu, a za "pravu" igru ipak treba jedno cijelo brdo ljudi

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release
Kak to da su se sad odlučili napraviti svoju verziju MW3, ako sam dobro upućen rekli su da će "prepravljat" samo CoD-ove koji nemaju dedi servere itd.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 16:11 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
lovac8

Ne, tih 4-tvero ljudi su zsluzni samo za MP komponentu, a za "pravu" igru ipak treba jedno cijelo brdo ljudi

Ne ne ne i ne, oni su Modali MP te CooP

15 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Promster kaže...
Kak to da su se sad odlučili napraviti svoju verziju MW3, ako sam dobro upućen rekli su da će "prepravljat" samo CoD-ove koji nemaju dedi servere itd.

Ne rade oni nikakav MW3 već samo dodaju svoju besplatnu konzolu gdje se igra besplatno. A ovo za ELITE će kupit statistiku sa svojih servera samo i to neće bit ni pola ELITEa šta imamo na X360 ili PSN-u.
Teather (najbolje u MW3) možete zaboravit.

Bulldozer kaže...
lovac8

Ne, tih 4-tvero ljudi su zsluzni samo za MP komponentu, a za "pravu" igru ipak treba jedno cijelo brdo ljudi

Ne ne ne i ne, oni su Modali MP te CooP

Pa šta je on krivo reko? Coop nisu trebali ni modat, samo prebacit na svoju mrežu u igri (Alter konzola).

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Sale_ds kaže...
Ak je mw3 najbolji cod do sad ja idem uzet lopatu i lupit se po glavi. To je tvoje subjektivno misljene i nemoj bubat vise takve gluposti.

Moje misljenje je da je mw3 cista zalost od igre. Kupio sam ga i nisam proveo sve zajedno 20 min u igri kolko mi je zlo od tupih zvukova, nebalansa oruzija, katastrofalnog hitboxa, totalno promasenog killstreak sistema i premalih mapa. Pa hebemu sve mape su tek nesto vece od rusta u mw2. Ko je tu lud -.-

Sad mi je zao sto nisam umjesto tog coda rade kupio jos jedan bf key i poklonio ga frendu koji nema love, eto takvo je moje misljenje.

Kako može bit igra lošija, ako je doslovno Activision objavio da je cijeli engine + hitbox uzet iz COD4?

Jedino su mape problem, ali to je zbog anti-camping organizacije.

 

To je samo placebo šta govoriš.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Mitch ako meni govoris (ne vidim citate na mobu) moze activision pricat sta god hoce ali meni to jednostavno nije to. Igra mi je blago receno odvratna za igrat. No ajde, mozda se i radi o placebo efektu ali stvarno..duboko sam razocaran, a ocekivanja mi inako nisu bila visoka tako da.. :/
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
lovac82 kaže...
IT pro. kaže...

Ako dosad niste bili upoznati sa radom alteriw - a, oni su skupina mladih programera iz Nizozemske koji su omogućili igranje Modern Warfarea 2 besplatno, sa dedicated serverima, modovima... Jucer je izasao dugo ocekivani AlterMW3, sa podrškom za elite (besplatno), kojega uopce nema na PC-u(sramota). On je tek u pre - alphi, pa su moguci problemi, rusenje servera... Ja ovom temom ne izazivam i ne podržavam piratluk bilo koje vrste, nego samo zelim istaknuti da 4 - ero ljudi na kraju napravi bolji posao od velikih razvojnih studija.

http://www.alteriw.net/

http://altermw3.net/

Ne, tih 4-tvero ljudi su zsluzni samo za MP komponentu, a za "pravu" igru ipak treba jedno cijelo brdo ljudi

Pa da, ali je cudno i zalosno sto to brdo ljudi ne napravi takav mp

The cake is a lie!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 16:43 (IT pro.).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
IT pro. kaže...
lovac82 kaže...
IT pro. kaže...

Ako dosad niste bili upoznati sa radom alteriw - a, oni su skupina mladih programera iz Nizozemske koji su omogućili igranje Modern Warfarea 2 besplatno, sa dedicated serverima, modovima... Jucer je izasao dugo ocekivani AlterMW3, sa podrškom za elite (besplatno), kojega uopce nema na PC-u(sramota). On je tek u pre - alphi, pa su moguci problemi, rusenje servera... Ja ovom temom ne izazivam i ne podržavam piratluk bilo koje vrste, nego samo zelim istaknuti da 4 - ero ljudi na kraju napravi bolji posao od velikih razvojnih studija.

http://www.alteriw.net/

http://altermw3.net/

Ne, tih 4-tvero ljudi su zsluzni samo za MP komponentu, a za "pravu" igru ipak treba jedno cijelo brdo ljudi

Pa da, ali je cudno i zalosno sto to brdo ljudi ne napravi takav mp

True dat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Promster kaže...
Kak to da su se sad odlučili napraviti svoju verziju MW3, ako sam dobro upućen rekli su da će "prepravljat" samo CoD-ove koji nemaju dedi servere itd.

Valjda im se nesviđaju postojeći dedi serveri :)

The cake is a lie!
13 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release
@Mitch mislim da nisi shvatio moje pitanje.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Sale_ds kaže...
Mitch ako meni govoris (ne vidim citate na mobu) moze activision pricat sta god hoce ali meni to jednostavno nije to. Igra mi je blago receno odvratna za igrat. No ajde, mozda se i radi o placebo efektu ali stvarno..duboko sam razocaran, a ocekivanja mi inako nisu bila visoka tako da.. :/

Gledamo isti MW od 2007.

Samo drukčiji SP i mape i oružja.

Ostalo je isto, i umjesto da daju update i rade novu igru, oni ubace par mapa u MP izdanje i to je novi MW MP. SP je nov, definitivno, ali MP je isti već 4 godine.

Tu nakon MW3 više nema mjesta za napredak na COD4. Računaj da je MW3 patch broj 1.9 za COD4.

 

To je trebalo izać već 2008., a dosad je trebao novi engine i sve što si ti naveo.

 

 

P.S. Ovo najbolji COD sam mislio na MW serijal.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release
cek kaj nije bilo receno na njihovom forumu da nece radit mw3?
Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
geek_boy1 kaže...
cek kaj nije bilo receno na njihovom forumu da nece radit mw3?

Bilo je...Taj glavni lik NTA je malo čudan, več davno sam pročitao da ima Aspengerov sindrom, ali nemojte me držati za riječ.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

ovo cudo radi dobro sad me zbacio van iz lobya nesto vezano uz steam......

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 18:07 (Kewin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kewin kaže...

ovo cudo radi dobro sad me zbacio van iz lobya nesto vezano uz steam......

jesi ga skinuo preko steam - tools ili prek torrenta

The cake is a lie!
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

torrent...

 

edit kolko sam svatio mogu skinut i mw3 preko steama i da ce navodno bolje radit?

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 20:45 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

e ja sad uopce ne kuzim ja bih trebao skinut sa torrenta MW3 i ubacit ove stvari u mapu od coda ?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Mitch kaže...
.

Mogu oni furat taj Alter kolko žele, ali Activision je jednostavno kopirao sve iz Altera 1 u MW2 i nazvao ga MW3.

I zato je MW3 najbolji COD dosad i vjerojatno ikad.

ja i dalje ne shvatam, u cemu je razlika izmedju mw2 i mw3

Had a dream I was king, I woke up still king
15 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Indestructible kaže...
Mitch kaže...
.

Mogu oni furat taj Alter kolko žele, ali Activision je jednostavno kopirao sve iz Altera 1 u MW2 i nazvao ga MW3.

I zato je MW3 najbolji COD dosad i vjerojatno ikad.

ja i dalje ne shvatam, u cemu je razlika izmedju mw2 i mw3

U boldanom :P

Nobody expects the Spanish Inquisition!
14 godina
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
PsychoticBaklava kaže...
Indestructible kaže...
Mitch kaže...
.

Mogu oni furat taj Alter kolko žele, ali Activision je jednostavno kopirao sve iz Altera 1 u MW2 i nazvao ga MW3.

I zato je MW3 najbolji COD dosad i vjerojatno ikad.

ja i dalje ne shvatam, u cemu je razlika izmedju mw2 i mw3

U boldanom :P

i u novom fontu slova u mw3...

UPS!, ni to nisu promijenili

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 23:26 (EZY-E).
14 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release
ako kopiram awmw3 fajlove u steam folder di je igra i updateam to sta mi prijeti opasnost od bana na steamu ? tj hoce li valveov Vac to prepoznati kao hack??
Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice