American Truck Simulator

poruka: 359
|
čitano: 124.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
American Truck Simulator

SCS kaze bice bolje jednog dana a moozda i prije, i: "Stay tuned, and keep on trucking!" (ostanite sa nama ... ) ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Uf, uf, Pajo (Pavel-SCS) se bas raspricao ...  

 http://www.gamepressure.com/e.asp?ID=339

A za datum izlaska ATS priznaje:
"... We thought we would be releasing American Truck last Christmas, then we said spring, then we said summer, then November, and now we just say: let’s finish it by the end of the year, so we can safely release it by February. ... "

 

i naravski uz napomenu da i dalje nista ne obecava nego samo se nada, a jbghklm#&@  ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 0:01 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...

Uf, uf, Pajo (Pavel-SCS) se bas raspricao ...  

 http://www.gamepressure.com/e.asp?ID=339

A za datum izlaska ATS priznaje:
"... We thought we would be releasing American Truck last Christmas, then we said spring, then we said summer, then November, and now we just say: let’s finish it by the end of the year, so we can safely release it by February. ... "

 

i naravski uz napomenu da i dalje nista ne obecava nego samo se nada, a jbghklm#&@  ...

 

 

 

hah jači su skoro nego Rockstar i GTA V za pc

11 godina
offline
American Truck Simulator

Sve dok mi imamo ETS2 nije problem cekat ATS sto se mene tice mogu ga radit jos dvije godine Jel se zna hoce li prestat radit na updateovima za ETS kad izađe ATS?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Ako se ne varam na ETS i ATS rade drugi timovi, a i spominju da stvari koje budu u ATS s vremenom budu dodavali u ETS, pa mislim da će updateovi ići i dalje. Naravno, SCS-ovim tempom. 

Meni je jedino žao što je zapelo sa nekim stvarima koje su bile prikazane na blogu kao ideje, kao što su tandem prikolice.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: American Truck Simulator
12 godina
offline
American Truck Simulator

Pošto igra izlazi 3.2, vidim da na instant gamingu i g2a ima preorder igre, na steamu se nemože kupiti nikako dok ne izađe službeno pa me zanima dali je netko kupio tj. preordao igru na bilo kojoj od gore navedenih stranica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Izašao je i službeni trailer za ATS.

Prema videu se da zaključiti da su stavili CB radio, što bi bilo odlično. Vraća me u mladost i sate provedene za volanom King Of The Road i 18 WOS serijala. :D

Iako mnogi govore da je samo kopija ETS-a, meni izgleda odlično i sigurno je kupujem.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator

Bolji nego Euro Truck Simulator 2?

14 godina
offline
Re: American Truck Simulator
irush kaže...

Bolji nego Euro Truck Simulator 2?

 Teško, vjerovatno će trebati malo više vremena da dostigne ets2 barem što se tiče sadržaja. Manja mapa je,samo 2 kamiona, vjerovatno više dlc-a... Ali strpljen spašen.

15 godina
offline
American Truck Simulator

.....ETS 2 pauza -- ATS ..  

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 20:11 (lion002).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
American Truck Simulator

..sorry za DP... fluidnija dosta od ETS 2, grafički bolje izgleda,dodate su nove opcije kod parkiranja/isporuka - razina za težinu, gradovi su super napravljeni/light sistemi/flares, neki modovi iz ETS 2 rade i ovdje,i samo je za x64 sisteme itd.....Princip je isti - sve su ostalo nijanse....  

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 21:31 (lion002).
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
American Truck Simulator

Što više pratim ATS stream od Squirrela na Twitchu, to mi se sve više igra sviđa.

 

 

Osnovna mapa je manja od ETS, ali definitivno detaljnija.

Užitak je gledati, a uskoro i voziti po nekim cestama, pogotovo kroz pustinju.

Sviđa mi se što su ubacili policiju u igru i vage isto. Vjerujem da će se igra razvijati u dobrom smjeru i da će se kroz par mjeseci pojaviti hrpa modova koja će igru učiniti još zanimljivijom. 

 

Također, nadam se da će se riješiti i problem sa licenciranim kamionima i da će ih uskoro sve više biti, pogotovo Volvo.



Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

Tek sam krenuo i tek se upoznajem ali sviđa mi se zasad. Baza u Bakersfieldu.... Kad krene modanje onda bude to puno bolje.

 

Prvo putovanje:
 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 21:30 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

Preradio sam malo žešće zvukove iz ETS2 za oba kamiona jer ovi defaultni su za neku stvar, pretihi.

 

Peterbilt

 

Kenworth

 

 

A evo i još 2 moda na koja sam naletio

 

Softer suspension

 

Small mirrors

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

zna netko konkretno oće biti isti sistem k'o u 18WOS serijalu za nadogradnje? ono, staviš "neke" gume i imaš manju potrošnju...

kupio sam preorder i jedva čekam izlazak

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
American Truck Simulator

Kako to da je igra dostupna na jogurt stranicama a nije jos ni izasla?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
macgyver 53 kaže...

Kako to da je igra dostupna na jogurt stranicama a nije jos ni izasla?

 Pa beta testeri je imaju vec dve i pol godine i negde je (opet) procurilo ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
American Truck Simulator

Aha, kod mene se skida. Naravno kupit cu ju ali kada malo pojeftini

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

Kupio sam ETS2 odmah kako je izašao pa nisam igrao pirata pa me zanima da li saveovi s pirata rade normalno na originalu? Zbilja mi se dopada ono što vidim u ATS-u tako da ga vjerojatno kupujem negdje u budućnosti kad budu akcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
American Truck Simulator

Meni je save od ETS2 pirata radio na oriđiđi verziji, sviđaju mi se vage u ATS, samo ne znam kad ih treba koristit jel skuzio to itko? I da jel ima ona radio veza u igri?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
American Truck Simulator

Meni je Steam prepoznao sve kad sam kupio key, nikakvih problema nije bilo.

 

Što se vaga tiče, dođe ti poruka sastrane da moraš na vagu, a u većini slučajeva prođe policija pokraj tebe. Meni se sviđa što policija nakratko upali sirene i rotirke kad te kazni za prebrzu vožnju. CB veze zasad nema ipak, ali nadam se da će je staviti u jednom od budućih updateova. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 18:22 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
American Truck Simulator

Jel i vama bolje radi ETS?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
macgyver 53 kaže...

Jel i vama bolje radi ETS?

 ATS je Singerica koja prede ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
American Truck Simulator

Meni se nekada zna desit da dok otvorim mapu ili stisnem ESC i vratim se u igru da se fps locka na 19, a i opcenito mi je manji fps nego u ets. Al dobro nemam se sta zalit kad ju nisam kupio a nije ni izasla jos

 

Btw evo prvi stroj kupljen, treba se sad naviknut na ovo nakon Scanie

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
American Truck Simulator

Jedva čekam neke modove za zvukove kamiona odnosno motora jer ovo sve je pretiho.

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
vrinho kaže...

Preradio sam malo žešće zvukove iz ETS2 za oba kamiona jer ovi defaultni su za neku stvar, pretihi.

Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Jedva čekam neke modove za zvukove kamiona odnosno motora jer ovo sve je pretiho.

 Pretpostavljam (a to bas ne obozavam) unutra u kamionu tj. interior ...

Naci fajl: "config.cfg"
...\Documents\American Truck Simulator\profiles\gomila_brojeva\config.cfg

NE ovaj:
...\Documents\American Truck Simulator\profiles\config.cfg

I u onom gore naci liniju:
uset s_interior_volume "1.0"

i staviti oko 1.5 po zelji ...

 

EDIT: precrtao nepotrebno profiles, sorry ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 18:33 (suMaper).
14 godina
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...
vrinho kaže...

Preradio sam malo žešće zvukove iz ETS2 za oba kamiona jer ovi defaultni su za neku stvar, pretihi.

Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Jedva čekam neke modove za zvukove kamiona odnosno motora jer ovo sve je pretiho.

 Pretpostavljam (a to bas ne obozavam) unutra u kamionu tj. interior ...

Naci fajl: "config.cfg"
...\Documents\American Truck Simulator\profiles\gomila_brojeva\config.cfg

NE ovaj:
...\Documents\American Truck Simulator\profiles\config.cfg

I u onom gore naci liniju:
uset s_interior_volume "1.0"

i staviti oko 1.5 po zelji ...

 

 Da u kabini. Hvala.

SVEMOGUĆI
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

ATS je predobar navuko sam se od sinoć (isprobava se ), ali definitivno kupujem da podržim SCS ekipu, grafika je odlična, texture plus još jedna savezna država će biti gratis za 15-20 $ mislim da je za početak dovoljno, btw skinuo sam T800 danas sa http://atsmods.lt/kenworth-t800/ , meni jedan od njdaržih kamiona još ima par stvarčica koje se mogu tunirati

evo sličica

 

 

Max1985
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
American Truck Simulator

SCS je objavio da će igru danas "pustiti" u prodaju a ne sutra 3.2 kao što je bilo i planirano...

G2a mi je danas poslao key a prije cca 10 min na Steamu mi se pojavila opcija za instaliranje ATS-a

Nema spavanja ove noći

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice