American Truck Simulator

poruka: 359
|
čitano: 124.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
American Truck Simulator

Za sve koji žele isprobati, ATS 1.33 OB je službeno izašla sinoć. Najveća novost u odnosu na ETS betu je što su dodali random zatvorene ceste, te će se morat ići obilaznim putevima.

 

Taj feature je zasad samo u ATS i u početnoj fazi je, ali s vremenom će doći i u ETS.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

ekipa pošto imam ATS, zanima me koliko bi me koštali svi do sada dostupni DLC-ovi? Odnosno koliko ih je izdano do sada?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: American Truck Simulator

Ako mislis na mape onda imas samo New Mexico i Oregon, obe su 11,99€. I imas jos i Special transport za 4,99€. Cijene će vjerojatno biti i niže sad na sljedećem popustu oko Božića.

A ako ne želiš čekati onda se vjerojatno da naći jeftinije na nekim stranicama

9 godina
offline
American Truck Simulator

Da si bar pitao prošli tjedan, SCS je imao rasprodaju na Steamu, pa se dalo jako jeftino ulovit DLC-eve. Ali kako kolega kaže, bit će i sad oko Božića akcija, pa si prati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

Hvala ekipa....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Traze se vozaci zdravi i veseli (bili) sa svih meridijana ... 

International Christmas Gifts Delivery Event 2018

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...

Traze se vozaci zdravi i veseli (bili) sa svih meridijana ... 

International Christmas Gifts Delivery Event 2018

 

 Konačno se i ja mogu priključit...

10 godina
offline
American Truck Simulator

... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator
Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator
Max1985
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 23:45 (Max1985).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

ATS ce 2.2.2019 zaokruziti 3 god. - ATS anniversary stream (4.2.19 pon. u 16.30 UTC)

A moozda bude i koji key za Steam ... 

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Oopet popusti - A Lunar New Year sale ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator crno bijela grafika

Pozdrav,

Da li je netko imao sličan iritirajući problem kao ja - dakle, kod prijelaza dana u noć u jednom trenutku nestanu boje i slika postane crno-bijela. To traje neko vrijeme cca par minuta i onda se boje vrate. To je posebno iritantno kod semafora jer ne vidiš koje je svjetlo i već sam par puta dobio kaznu.

Imam Next-gen mod, ažurirao sam grafičke drivere i uvijek isto.

Zanimljivo je da je slika u retrovizoru (desnom) u boji, samo je glavna slika i sa bilo kojom kamerom (1,2..) crno-bijela.

PSN ID: Tvrdy96
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Zvuči mi kao problem sa modom. Probaj isključit mod, pa vidi dal će se nastavit to dešavat. A ako to ne upali, probaj i sa drugim profilom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator

 Washington will be released earlier than many players expected. Another state is in development, which should (if everything goes well) also be released this year. - rece Pajo (Pavel) i ostade ziv ...

A prije ove izjave mnogi Ameri su se kladili/tipovali na datum 04.07.19. god. ... 

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 22:35 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
American Truck Simulator

9LQW6-DEI8J-I5EDH

Heavy Cargo 

Kreker časti

Nek se javi ko uzme prvi

 

Ujedno me dodajte na Steamu - silvio_7tech

kupio Gold Edition, Special Transport, Oregon i Heavy slučajno(kad sam ga dodao piše da ga već imam)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 17:24 (Dex.pwn).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator

 Aktivirano, hvala kolega .

12 godina
odjavljen
offline
Re: American Truck Simulator
Ništa, blicni ak vidiš muriju 😂
12 godina
odjavljen
offline
American Truck Simulator

Jel ima nekakav mod koji daje colorpack kao HDR ali da ne jede resurse kao HDR? Kad uključim HDR imam 10-ak FPSa manje, no bez njega igra nema nekakve žive boje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
Igzy20 kaže...

Zvuči mi kao problem sa modom. Probaj isključit mod, pa vidi dal će se nastavit to dešavat. A ako to ne upali, probaj i sa drugim profilom.

 Da, bio je mod. Nakon isključenja prestalo. Budem prijavio autoru. 

PSN ID: Tvrdy96
12 godina
odjavljen
offline
American Truck Simulator

Čovjek izgubi volju kad ovo doživi drugi put.

Gasi se Detour pod hitno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
American Truck Simulator

Ja sam ga ugasio odmah nakon prvog puta. Zanimljiv je koncept ali jednostavno ne funkcionira dobro za sad. 

Ako je zatvoren jedan izlaz s autoceste, jednostavno ne postoji drugi nego moras voziti nekoliko stotina kilometara/milja do drugog grada da bi se tamo sišao s autoceste i okrenuo se. Kao da ja idem autom iz Zagreba u Zadar, zatvoren je izlaz za Zadar i moram voziti skroz do Splita da se okrenem.

Nadam se da ce u buducnosti nesto napraviti s tim jer mi za sad nema bas smisla, a zanimljivo je

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator

 Cini se da vasa ocekivanja od 'jedne pocetne faze' nisu bas najbolje 'nastelovana' ... 

 

Igzy20 kaže...

Za sve koji žele isprobati, ATS 1.33 OB je službeno izašla sinoć. Najveća novost u odnosu na ETS betu je što su dodali random zatvorene ceste, te će se morat ići obilaznim putevima.

 

Taj feature je zasad samo u ATS i u početnoj fazi je, ali s vremenom će doći i u ETS.

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
12 godina
offline
American Truck Simulator

https://store.steampowered.com/app/1015160/American_Truck_Simulator__Washington/ 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
American Truck Simulator

Jel se zna okviran datum za Washington DLC?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator
Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
American Truck Simulator

Zašto ne mogu pronaći config.cfg file?

U pitanju je Steam profil. Otiđem u steam_profiles, broj profila i tamo nema config.cfg

No ako otiđem u "steam_profiles(1.34.0.5s).bak" tamo ima.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Zato sto si cekirao 'Use Steam Cloud' a on tako radi (nemas ni game.sii) ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: American Truck Simulator
I na koji način da promjenim trailer i truck stability?
8 godina
offline
Re: American Truck Simulator

Mozes preko konzole. Ne sjecam se tocno vise kako ide ali nije tesko. Squirrel ima video bas na tu temu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice