America's Army 3

poruka: 807
|
čitano: 131.658
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
16 godina
moderator
online
America's Army 3

Ova tema se otvara - kada finalna verzija AA3 službeno starta s radom!

 

Do tada pratite službene stranice:

http://www.aa3.americasarmy.com/

 

Glavne stranice:

http://www.americasarmy.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Jel se sjecate drill sargenta iz Full Metal Jacket ;) On bi na ovo reko (na igru mislim) HORSE PISS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT: Menii(iii) su sporiji od bete OSJETNO. Loadanje mapa je sporije od bete OSJETNO. Igra se smrzava kad se u treningu pogodi meta. Al ne uvjek, pitam se zasto? :p Kuzim da je autorizacija u banani jer je navala. Sve u svemu malo kasnije, malo manji horse piss.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 1:57 (Jetrica).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Skinuo sam je preko Steama, ali mi je zaključana, ne mogu je instalirati, jel ima jos netko slican problem!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Citam na AA3 forumima da Steam verzija AA3, je jako problematicna, trza, ne mozes ni trening obaviti, zato je mozda Steam i zakljucao download, sigurno dok ne poprave problem. Skidam sad direktno preko AA3 clienta, ide max. brzinom , tako da i ostalim preporucam isto.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Bobosmrade kaže...

Citam na AA3 forumima da Steam verzija AA3, je jako problematicna, trza, ne mozes ni trening obaviti, zato je mozda Steam i zakljucao download, sigurno dok ne poprave problem. Skidam sad direktno preko AA3 clienta, ide max. brzinom , tako da i ostalim preporucam isto.

Ja sam prije mozda pola sata stavio skidat sa Steam-a. Ti to ozbiljno ili? AAAA

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ja igram na medium detaljima, 1024x768, što i nije tako čudno s obzirom na moju konfu... Ne trza...

 

Ali me naživcirala igra. Igram basic marksmanship trening i imam 38 pogodaka i čekam da mi zapiše rezultate, ali samo loada i loada. Pokušam izaći iz igre, ni to ne radi tako da sam morao izaći preko task managera... Viče Kad sam opet probao ući, ne želi me logirati... Viče

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Sonny kaže...
Bobosmrade kaže...

Citam na AA3 forumima da Steam verzija AA3, je jako problematicna, trza, ne mozes ni trening obaviti, zato je mozda Steam i zakljucao download, sigurno dok ne poprave problem. Skidam sad direktno preko AA3 clienta, ide max. brzinom , tako da i ostalim preporucam isto.

Ja sam prije mozda pola sata stavio skidat sa Steam-a. Ti to ozbiljno ili? AAAA

Imam skinuti AA3 preko Steama, jutros sam završio dl i ne mogu instalirati, pa sam otisao na njihove stranice da vidim u cemu je problem, i neki lik je napisao da ovi sto su skinuli preko Steama , da im AA3 jako trza, a koliko vidim ne mogu je ni isnstalirati, bit ce da popravljaju taj problem, a ovi sto su skinuli preko AA3 clienta nemaju takvih problema, i skida full brzinom 490 kb/s, treba 2h da ju skine u cijelosti.

16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3

Hm, mozda je zbog toga meni sinoc radio update steam verzije do 1:30h? 1.4 GB dodatnih na preload star par dana. Usao sam u meni, ali nisam zapisao onaj njihov pass, a nije mi se dalo ulogirati na mail da ga pokupim.

14 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Daj može li ko dat link di mogu skinit ovi AA2 ?? Naša san službenu str. ali nema download AA2??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
America's Army 3

EDIT: dobra je i AA3 samo mi nemože na moju konfu! Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...

Jel se sjecate drill sargenta iz Full Metal Jacket ;) On bi na ovo reko (na igru mislim) HORSE PISS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT: Menii(iii) su sporiji od bete OSJETNO. Loadanje mapa je sporije od bete OSJETNO. Igra se smrzava kad se u treningu pogodi meta. Al ne uvjek, pitam se zasto? :p Kuzim da je autorizacija u banani jer je navala. Sve u svemu malo kasnije, malo manji horse piss.

Steam nema apsolutno nikakve veze s trzanjem. Kada vam upgrejda na novu verziju, to je ista verzija igre i ako trza jedna, trzaju sve. 1920x1200, 16xQ AA, sve na max i sve je glatko - Steam verzija!

Jedino je autorizacija problem.

 

Mene sada zanima, ima li AA opciju zadržavanja daha pri ciljanju? To imam u stvarnosti i osjetno mi smanji osmice; zašto ne mogu pronaći tipku u igri?!

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3

De ako igras, jel u igri imaju samo M16/M4 5.56mm puske ili ima i onih prerada veceg kalibra, kao rec-7 6.8mm ili sabre 7.62mm?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 10:53 (DrNasty).
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...
Jetrica kaže...

Jel se sjecate drill sargenta iz Full Metal Jacket ;) On bi na ovo reko (na igru mislim) HORSE PISS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT: Menii(iii) su sporiji od bete OSJETNO. Loadanje mapa je sporije od bete OSJETNO. Igra se smrzava kad se u treningu pogodi meta. Al ne uvjek, pitam se zasto? :p Kuzim da je autorizacija u banani jer je navala. Sve u svemu malo kasnije, malo manji horse piss.

Steam nema apsolutno nikakve veze s trzanjem. Kada vam upgrejda na novu verziju, to je ista verzija igre i ako trza jedna, trzaju sve. 1920x1200, 16xQ AA, sve na max i sve je glatko - Steam verzija!

Jedino je autorizacija problem.

 

Mene sada zanima, ima li AA opciju zadržavanja daha pri ciljanju? To imam u stvarnosti i osjetno mi smanji osmice; zašto ne mogu pronaći tipku u igri?!

ima :) pisalo ti je na treningu ( space ) :)

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
DrNasty kaže...

De ako igras, jel u igri imaju samo M16/M4 5.56mm puske ili ima i onih prerada veceg kalibra, kao rec-7 6.8mm ili sabre 7.62mm?

Ja vidio samo M4.

 

Hvala Un., pogledat ću.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

np, al nebudes tako skoro... ja se mucim vec sat i pol, i nikako, izgleda jos popravljaju auth servere

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Unbeliever kaže...

np, al nebudes tako skoro... ja se mucim vec sat i pol, i nikako, izgleda jos popravljaju auth servere

U offline modu sam na marksman treningu. LOL - s ovim je znatno jednostavnije; a bio sam ponosan na 100% bez toga ^^.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Hehe... nisam ni ja koristio bas puno, tu i tamo za one najudaljenije mete

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Miro kaže...

Ova tema se otvara

 

Jučer sam se učlanio na HR_squad webu (vjerojatno samo za forum). Jel' ste još uvijek aktivni i jel' ima vremena i živaca za odgovore na upite u svezi AA?

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

pa koje mrtvo vrijeme moram imat na pocetku...kako da znam na sta da ciljam? Sad bi ko budala trebo ponovo i ponovo ic dok ne dobijem zadovoljavajuce vrijeme a za koje ni ne znam koje je...Isuse....preloše

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 11:44 (mislav_01).
16 godina
offline
America's Army 3

Pa jel toliko tesko izdati full client u p.m.Mislim stvarno mi vise idu na zivce,idioti.Taj client podijeliti sajtovima poput fileshacka,rasteretiti svoje servere jer im stvarno ne treba toliko preopterecenje,jer oni od toga nemaju nista,a samo si uniste bandwith.Ali zasto bi to moglo jednostavno,kad su amerikanci najpametniji na svijetu,unistili su si ekonomiju i nastancali 900 miljardi dolara.

 

Prvo moram skinuti najvecu glupost svemira zvanu deploy client,pa mi onda on instalira Net.framework 3.5 SP1,WTF,pa to je vec instalirano sa service packom 2 u Visti.Glupost bez granica.Onda taj client kao skida neke datoteke koje kao kad se skinu zahtjevaju instalacija igre.De nemoj me ebati vise.Najgore od svega sto je taj client toliko neresponsivan da laga po citavom ekranu,a skida nista.Evo vec sat vremena nije skinio ni 2 kilobajta.Cestitam tvorcima ove gluposti i vidimo se do slijedeceg americas armija 4,jer ovo sranje ne zelim ni pogledati vise.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 12:38 (Romano).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Mozes imat i vrijeme od 15 sekundi i pogodjene mete 247/200 nece ti prihvatit rezultat jer je AUTH server u komi...

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Unbeliever kaže...

Mozes imat i vrijeme od 15 sekundi i pogodjene mete 247/200 nece ti prihvatit rezultat jer je AUTH server u komi...

Je.beno...Bar nisam porazbaco pola sobe jer sam iso jedno 10 puta i svaki put skinuo vrijeme, a ono nista FAIL...da ne govorim da sam čeko 100 godina dok sam skinuo sa steama, da account ne mogu iz igre napravit. Loše jednostavno loše

16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
mislav_01 kaže...
Unbeliever kaže...

Mozes imat i vrijeme od 15 sekundi i pogodjene mete 247/200 nece ti prihvatit rezultat jer je AUTH server u komi...

Je.beno...Bar nisam porazbaco pola sobe jer sam iso jedno 10 puta i svaki put skinuo vrijeme, a ono nista FAIL...da ne govorim da sam čeko 100 godina dok sam skinuo sa steama, da account ne mogu iz igre napravit. Loše jednostavno loše

Evo ja probao 1:10 na Obstacleu i failed. LOL. Deployment im je failed. Što očekivati od vojske koja od 6000 mrtvih ima 3000 friendly fire...

 

Svakako sam bio u pravu: nekoliko dana će biti neigrivo.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 11:58 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

ja sam trenutno na 1:01:50 na tom treningu i vec sam se zapitao WTF pa koliko moram ic da prodjem to. Na svu srecu (mislio sam da sam toliki fail da ne mogu ni prvu stvar proc) to je do njih nesta zeznuto...Belji se

16 godina
moderator
offline
America's Army 3

Gledajte to ovako (utjesite se :))

Svi koji ste se patili i gubili zivce, bicete bolji u igranju od nas koji znamo sad o cemu se radi pa se necemo bezveze nervirati :P

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
America's Army 3

eh..ja se niti ne mogu logirati Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Dev-ovi su progovorili:

 

 

"As we work to balance the demand on the Authentication servers, the gameplay will improve dramatically. The problems you're seeing is a direct result of the volume of simultaneous requests to the database.

I know it's frustrating, but please know that we're doing everything we can to resolve this as quickly as possible, and when it's all over, you can hunt us down in a server and put a cap in our butts.

Seriously though, we should have this sorted out very soon. Thanks for hanging in there."

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Nemogu se spojiti na server - neradi acc.

Imao vrijeme na treningu 1:09 - i failed failed .. strava

Zamalo da nisam razbio tipkovnicu ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

hooah..

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Skinuo sa Steama - ne šteka - radi glatko skroz.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice