Anthem

poruka: 156
|
čitano: 30.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Anthem
Cansee kaže...

mene sad živo zanima kako će oni to izvesti. koliko vidim igra ima priču i NPCeve s kojima ćemo imati dosta komunikacije i bit će različitih frakcija i toga svega što sve zvuči super, ali ipak je igra online multiplayer. znači da bi je igrao moram igrati sa još nekim? kak to onda ide, ja moram čekati da vidim tko je online da bi mogao igrati, ako nema nikog mogu se jeb*t? što ako mijenjamo ljude s kojima igramo?

 Kolko sam ja skuzio s ljudima ces biti u tim "hubovima" / gradovima, i otamo odlaziti u instancirane misije za cetvero. Nesto kao sistem iz Guild Wars 1. Pretpostavljam da ce bit neki looking for group/ queue sustav ako nemas premade ekipu za igrati, tj da ce te spojiti sa nasumicnim ljudima, zamijeniti leavere i sl.

 

Jedino onda ne kuzim kako ce funkcionirati ovi veci eventi, "raid bossovi" i to... sve u svemu na zalost ocekujem Destiny 2 stil instancirani grind i mikrotransakcije...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
online
Re: Anthem
Minneyar kaže...
Cansee kaže...

mene sad živo zanima kako će oni to izvesti. koliko vidim igra ima priču i NPCeve s kojima ćemo imati dosta komunikacije i bit će različitih frakcija i toga svega što sve zvuči super, ali ipak je igra online multiplayer. znači da bi je igrao moram igrati sa još nekim? kak to onda ide, ja moram čekati da vidim tko je online da bi mogao igrati, ako nema nikog mogu se jeb*t? što ako mijenjamo ljude s kojima igramo?

 Kolko sam ja skuzio s ljudima ces biti u tim "hubovima" / gradovima, i otamo odlaziti u instancirane misije za cetvero. Nesto kao sistem iz Guild Wars 1. Pretpostavljam da ce bit neki looking for group/ queue sustav ako nemas premade ekipu za igrati, tj da ce te spojiti sa nasumicnim ljudima, zamijeniti leavere i sl.

 

Jedino onda ne kuzim kako ce funkcionirati ovi veci eventi, "raid bossovi" i to... sve u svemu na zalost ocekujem Destiny 2 stil instancirani grind i mikrotransakcije...

 

mogu ja imati premade ekipu, ali teško da će moći svi uvijek, kad se meni igra netko drugi neće moći i obratno. kad smo bili klinci bilo je drugačije jbg. to je jedan od razloga zašto se uopće ni ne trudim ulazit u neki coop sa prijateljima, jer mi se ne da stalno s nekim dogovarat kad ćemo igrati, volim igrati kad meni odgovara. igrao sam heroes of the storm sa par prijatelja, dok se svi izdogovaramo bude 30 poruka na viberu da bi odigrali sve skupa 3 gejma. ne isplati se

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Cansee kaže...
Minneyar kaže...
Cansee kaže...

mene sad živo zanima kako će oni to izvesti. koliko vidim igra ima priču i NPCeve s kojima ćemo imati dosta komunikacije i bit će različitih frakcija i toga svega što sve zvuči super, ali ipak je igra online multiplayer. znači da bi je igrao moram igrati sa još nekim? kak to onda ide, ja moram čekati da vidim tko je online da bi mogao igrati, ako nema nikog mogu se jeb*t? što ako mijenjamo ljude s kojima igramo?

 Kolko sam ja skuzio s ljudima ces biti u tim "hubovima" / gradovima, i otamo odlaziti u instancirane misije za cetvero. Nesto kao sistem iz Guild Wars 1. Pretpostavljam da ce bit neki looking for group/ queue sustav ako nemas premade ekipu za igrati, tj da ce te spojiti sa nasumicnim ljudima, zamijeniti leavere i sl.

 

Jedino onda ne kuzim kako ce funkcionirati ovi veci eventi, "raid bossovi" i to... sve u svemu na zalost ocekujem Destiny 2 stil instancirani grind i mikrotransakcije...

 

mogu ja imati premade ekipu, ali teško da će moći svi uvijek, kad se meni igra netko drugi neće moći i obratno. kad smo bili klinci bilo je drugačije jbg. to je jedan od razloga zašto se uopće ni ne trudim ulazit u neki coop sa prijateljima, jer mi se ne da stalno s nekim dogovarat kad ćemo igrati, volim igrati kad meni odgovara. igrao sam heroes of the storm sa par prijatelja, dok se svi izdogovaramo bude 30 poruka na viberu da bi odigrali sve skupa 3 gejma. ne isplati se

 

 

 Da, da i da. Glavni razlog zasto coop igre sa recimo 4 igraca, sto je optimalno, nece nikada postati mainstream. Osobno sve sto uspijem odigrati s frendovima je pokoja partija World of Tanks, davno se odustalo od dogovora za nesto ozbiljnije. Nemoguce je to sve uskladiti.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Anthem

Da i ja imam taj problem... Nekad smo igrali Diablo 2 masovno nas valjda 10 RL frendova, pa WoW, pa cak i Left 4 Dead 2... al sad kad smo svi zaposleni, cure, obveze, zivot, drukciji gaming ukusi, vrlo tesko. Eventualno nas se skupi 2-3 za Overwatch, koja partija Vermintidea tu i tam svakih par tjedana, ali nista ozbiljno... I nitko ne planira igrat Anthem kolko znam, makar mozda se predomisle(imo) ako ispadne dobar :) 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem's New Gameplay is Intriguing - Single Player Walkthrough in an 
Multiplayer Open World

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anthem

Jel se netko prijavio možda za closed alphu za PC.......ja sam se prijavio još prije 3 dana ali mi samo na moju prijavu pending piše valjda nisu još odlučili tko će upast.....zanima me jel se netko ranije možda prijavio i jesu mu odobrili???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem
ZujoVg kaže...

Jel se netko prijavio možda za closed alphu za PC.......ja sam se prijavio još prije 3 dana ali mi samo na moju prijavu pending piše valjda nisu još odlučili tko će upast.....zanima me jel se netko ranije možda prijavio i jesu mu odobrili???

 Ja, evo jučer skinuo igru, sada se pokušavam spojiti na njihov server ali ne ide.

13 godina
offline
Anthem

Ja sam nekako uspio ući, odigrat prvu misiju i onda me izbacilo. Ovo kaj sam zasad odigrao nije me nešta ekstra zainteresiralo za samu igru. S mojom konfom ide na medium postavke s cca 65 fpsa.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anthem
Strider-X kaže...

Ja sam nekako uspio ući, odigrat prvu misiju i onda me izbacilo. Ovo kaj sam zasad odigrao nije me nešta ekstra zainteresiralo za samu igru. S mojom konfom ide na medium postavke s cca 65 fpsa.

Ja baš skidam pa ću isprobati. Kako izgleda, koliki je downgrade u odnosu na onaj prvi gameplay koji su prikazali?

13 godina
offline
Re: Anthem

Budući da sam na medium tu ne mogu najbolje procijeniti, ali pretpostavljam da grafiku nisu downgradali. Čitam po netu da dosta ljudi s boljim kompovima ima velikih problema (frame dropovi, nizak fps...). U svojih cca 20ak min s tim problemima se nisam susretao, ali ajde alpha je pa ćemo vidjeti iako sam se nadao da će te probleme riješiti kad već imaju iskustva s Frostbitom.

For everything you gain, You lose something else.
13 godina
offline
Re: Anthem
Strider-X kaže...

Budući da sam na medium tu ne mogu najbolje procijeniti, ali pretpostavljam da grafiku nisu downgradali. Čitam po netu da dosta ljudi s boljim kompovima ima velikih problema (frame dropovi, nizak fps...). U svojih cca 20ak min s tim problemima se nisam susretao, ali ajde alpha je pa ćemo vidjeti iako sam se nadao da će te probleme riješiti kad već imaju iskustva s Frostbitom.

 

Meni takoder radi glatko bez problema na ultra kaj se toga tice, a igra sama po sebi nakon 30 minuta nist posebno dosadno i genericki djeluje.

twice the pride double the fall
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem
Decki nis ne brinite. Okus loseg gameplaya popravit ce mikrotransakcije i lootboxovi. Samo treba pricekat. Ne veli se djabe - strpljen spasen.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Niti meni neda da se spojim, mislim da ova prva sesija završava u 19 sati. Teško da ću uopće isprobati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 18:29 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Anthem

Letenje i plivanje s tipkovnicom i mišom je loše izvedeno. Izgleda da igra ima uključenu akceleraciju miša koja se ne da isključiti u opcijama pa se zabijaš u zidove na mali pomak miša.

 

U prvom test periodu nije mi radio matchmaking (kaže da ne može naći server), a nije mi ni dao da probam misiju solo (opet nema servera). U drugom periodu matchmaking je radio, ali mu je trebalo skoro 2 minute da me ubaci.

 

Inače igra izgleda lijepo, ali gameplay ne odstupa značajno o drugim TPS igrama. Sve će ovisiti o količini stvari za raditi u igri (posebno u Endgame).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Anthem

dosta malo stvari ima igra u alphi, doslovce ništa duže od sat vremena a freeplay je naporan

 

letenje je užasno odradjeno jer uz mali pomak miša lik leti u pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anthem

Tko je igrao division ili destiny igra je isti kurac kao i te igre.....jedino sto je dodano je ljepsa grafika(jer je noviji naslov od prethodna dva) i letenje....nesto slicno kao u wowu flying mount samo iz tog leta mozes pucat i mozes hooverat odredjeno vrijeme....kako volim ovakav tip igara igru cu kupiti .u alphi iako je sve bilo zakljucano osim turoriala jedne misije i freeplaya u kojem si bio ogranicen na malo podrucje gdje su bila 3 titana(world bossa) sve je radilo savrseno bez fps dropa(osim matchmaking na pcu u prvom sešnu). Procitao sam negdje da su napisali da su downgradali grafiku jer im je bilo bitno da stresaju servere a ne isprobavanje gameplaya a to i potvrdjuju frendovi koji su igrali bez fps dropa na konfama koje su slabije od min req(gtx970) igrali su na 1050 tkama bez problema i opet igra izgleda lijepo......slazem se i mene je jebo mouse sensitivity pri letenju i plivanju al to je fakat mali problem koji je lako rjesiv kad izadje full release gdje ces moci sve podesiti 

 

btw vec trazim ekipu koja ce ovo kupiti da imam s kim na voicu bit.....od mojih rl frendova samo ce dvojica uzet igru

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem Game - New Interceptor Gameplay! NEW STRONGHOLD! Ultimate Abilities! 
(PS4, Xbox One, PC)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem Update | OPEN DEMO & LOOT SYSTEMS! Early Access, Masterworks, Gear 
Score, RNG & Components!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

My Honest Opinion About Anthem After Playing It For A Day. New Anthem 
Gameplay!

 

Uglavnom, liku se sviđa, ali boji se kako će izvesti mikrotransakcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anthem

Btw ljudi......jel se spremate sad za ove demo koje dolaze.....ja sam reorao igru tako da ja i buraz svakako upadamo i u ovaj vip demo al mogli bi se skupiti na nekom teamspeaku ili diskordu bar oni koji ce igrati vip demo i open demo pa da napravimo full sqad preko voipa....samo ideja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem: *NEW* STORM GAMEPLAY! - Sentinel Contract Mission!

 

EDIT:

Anthem: I have played a Bunch, Let's Chat

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 23:45 (TomoR).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem: IS IT GOOD? - Loot, Endgame, Story, Classes, Flight, & More!

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Anthem

10 Things To Know About Anthem Before Launch

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Anthem Update | NEW TRAILER & LOOT PREVIEWS! End Game, Customisation, 
Contract Rewards & More!

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Anthem

Poz samo da pitam vi koji ste probali igru dali ste igrali na win7 posto frend ima win7 a po specigikacijam pise samo win10 pa dali vam je radilo na win7?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

*NEW* ANTHEM GAMEPLAY! Underwater! Boss Fights! Interceptor & Colossus! | 
Freeplay

 

Valjda je novi gameplay

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Pozdrav, zna li tko kad će točno početi preload za VIP demo?

StariGad_HR @battlefield , StariGAD#2592 @ BattleNet , uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Anthem

Preload je poceo i igra tezi 43.9GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Anthem

http://prntscr.com/mbenoy

 

Skida se lagano, znači ovo je demo, što znači dobit ćemo neke misije i ono čisto da isprobamo igru kako radi i sve. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Anthem

Kupio delux izdanje da dobijem VIP betu/demo bio sam i u alphi prosle godine sad ce mo vidit jel su kaj promjenili od alphe.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice