Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Apex Legends

Ne mogu nigdje pronaći a vidim da i ekipa po redditu raspravlja - da li je hitbox za sve champove jednak?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

To sto njemu ide s peacekeeperom a s drugima ne ide je drugi par cipela.. 

i cuj ovo sniperi zakinuti ? kaze ovaj gore.. ne samo su sniperi svedeni na ono sto bi trebali biti..

 

 Problem je sto su svi dobri sa Peacekeeperom.

 

Sa ovim drugim se slazem, sniperi su tamo di i rebaju biti, u drugom planu.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...

Ne mogu nigdje pronaći a vidim da i ekipa po redditu raspravlja - da li je hitbox za sve champove jednak?

 hitbox je jednak, svi isto trce, nema hitscan itd itd

 

a pro po peacekpeer, ne bih rekao da su svi dobri s njime, jer osobno sam totalni uzas sa tim oruzjem, radije biram eva-8, ako bas moram shootgun 

 

inace mi je najlakse igrati sa spitfire/wingman combom

12 godina
offline
Apex Legends

Ma samo wingman,ako nestane metaka tu je R301 ili R99 smg.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
toxic kaže...

To sto njemu ide s peacekeeperom a s drugima ne ide je drugi par cipela.. 

i cuj ovo sniperi zakinuti ? kaze ovaj gore.. ne samo su sniperi svedeni na ono sto bi trebali biti..

 

 Problem je sto su svi dobri sa Peacekeeperom.

 

Sa ovim drugim se slazem, sniperi su tamo di i rebaju biti, u drugom planu.

 Nije istina.

Dam ti peacekeepera i 100 metaka a meni daj alternator i mrtav si na close combatu i fulat ces me dva puta.

Nisam pro samo prosjek, naravno ako ti neprijatelj dopusti da ga pogodis s leda s sotkom ne mozes fulat maju mu ali to je i sotka..

13 godina
offline
Apex Legends

Kakav smo run jučer imali, jedno 4 puta smo bili drugi i samo jedan win. Winovi izmaknuli za milimetar. Wingman je strava kolko je dobar sa Skullpiercerom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Putn1k kaže...

Kakav smo run jučer imali, jedno 4 puta smo bili drugi i samo jedan win. Winovi izmaknuli za milimetar. Wingman je strava kolko je dobar sa Skullpiercerom.

 O da, obozavam taj gun, a jos bolje mi je vidjet ekipu koja ne fula s njime.

Brutalan pis..

Nego jeste li probali TripleTake u close combatu s no aimom? Preporucam da probate radi zabave :)

8 godina
offline
Apex Legends

Mi smo pobjedili u  nedjelju  ujutro 3 komada ,popodne još  4 za redom  i navecer  jos 2-3 puta

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 Nije istina.

Dam ti peacekeepera i 100 metaka a meni daj alternator i mrtav si na close combatu i fulat ces me dva puta.

Nisam pro samo prosjek, naravno ako ti neprijatelj dopusti da ga pogodis s leda s sotkom ne mozes fulat maju mu ali to je i sotka..

 

 Potrebna su dva metka, jedan za razbit shield i drugi za downati. 

 

Salu na stranu, za sad me se najvise dojmio taj Peacekeeper kolko je jednostavno s njim igrati, vidim da puno ljudi dijeli misljenje, a tko je u pravu ce se vidjeti ako mu roknu neki nerf ili ne.

Putn1k kaže...

Kakav smo run jučer imali, jedno 4 puta smo bili drugi i samo jedan win. Winovi izmaknuli za milimetar. Wingman je strava kolko je dobar sa Skullpiercerom.

 Evo sad bas imao odlican run/win od Artillery-ja pa na dalje samo akcija. Pred kraj lootao dva digital threata iz protivnika i stavio ih na Wingman/Peacekeeper combo, nakon toga je samo bilo baci dva smoke-a sa Bangalore i ravno "u facu". 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
toxic kaže...

 Nije istina.

Dam ti peacekeepera i 100 metaka a meni daj alternator i mrtav si na close combatu i fulat ces me dva puta.

Nisam pro samo prosjek, naravno ako ti neprijatelj dopusti da ga pogodis s leda s sotkom ne mozes fulat maju mu ali to je i sotka..

 

 Potrebna su dva metka, jedan za razbit shield i drugi za downati

 

Salu na stranu, za sad me se najvise dojmio taj Peacekeeper kolko je jednostavno s njim igrati, vidim da puno ljudi dijeli misljenje, a tko je u pravu ce se vidjeti ako mu roknu neki nerf ili ne.

Putn1k kaže...

Kakav smo run jučer imali, jedno 4 puta smo bili drugi i samo jedan win. Winovi izmaknuli za milimetar. Wingman je strava kolko je dobar sa Skullpiercerom.

 Evo sad bas imao odlican run/win od Artillery-ja pa na dalje samo akcija. Pred kraj lootao dva digital threata iz protivnika i stavio ih na Wingman/Peacekeeper combo, nakon toga je samo bilo baci dva smoke-a sa Bangalore i ravno "u facu". 

 kakav shield? pocetni? sta ako ga frajer ima zuti/ljubicasti/plavi? sto radi mastiff? jesi ga koristio? :)

kaciga daje 50% redukcije na ucinjeni dmg za hs, shield absorb je 100 hpa

Dakle da bi ti njemu skinuo u dva hica sve moras biti blizu + svi metci moraju ici u torzo.

Svi meci zajedno rade 110 dmga na odredenoj daljini.

 

+ uzmes gibraltara recimo ako se bojis ovih sa sacmom i reduciras dodatnih 50hpa s passivom.

 ili bangalora koja se ubrza na pucanj pa izmaknes ili bloodhounda ulti ili wraith q itd... ne znam fakat ima nacina igrat protiv svakog..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 15:10 (toxic).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 kakav shield? pocetni? sta ako ga frajer ima zuti/ljubicasti/plavi? sto radi mastiff? jesi ga koristio? :)

kaciga daje 50% redukcije na ucinjeni dmg za hs, shield absorb je 100 hpa

Dakle da bi ti njemu skinuo u dva hica sve moras biti blizu + svi metci moraju ici u torzo.

Svi meci zajedno rade 110 dmga na odredenoj daljini.

 

+ uzmes gibraltara recimo ako se bojis ovih sa sacmom i reduciras dodatnih 50hpa s passivom.

 ili bangalora koja se ubrza na pucanj pa izmaknes ili bloodhounda ulti ili wraith q itd... ne znam fakat ima nacina igrat protiv svakog..

 

 tako je. i samo ako cijeli "spray" pogodi metu.

 

10dmg tijelo

15dmg head

8dmg noge

 

ovo gore je po zrnu, a ima 11 zrna po patroni

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Ma vidis da se zajebavam, zato postoji drugi weapon (Wingman npr) s kojim ga prvo nacmes i vidis koji stit ima. 

 

Jesam mozda dva puta, kako vecinom igram sa frendovima, a ovaj jedan ima fetis na Mastiffa pa mu ga onda prepustimo. 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...

Ma vidis da se zajebavam, zato postoji drugi weapon (Wingman npr) s kojim ga prvo nacmes i vidis koji stit ima. 

 

Jesam mozda dva puta, kako vecinom igram sa frendovima, a ovaj jedan ima fetis na Mastiffa pa mu ga onda prepustimo. 

 S Wingmanom ne nacinjes, s njime i zavrsavas. 12 metaka u patroni s fullom ak se ne varam 9 je neki avg je dovoljno da skines jednog osim ako vise od polca ne fulas :)

45 dmga po hitu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Pa da ako igras wingman/peacekeeper kreces s wingmanom kao main oruzjem. Ako ga ne rijesis s njime dok mu se priblizavas prebacis na peacekeepera. Naravno da sve ovisi o situaciji, dijelu mape itd, al u sustini to obicno tako izgleda.
15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
Pa da ako igras wingman/peacekeeper kreces s wingmanom kao main oruzjem. Ako ga ne rijesis s njime dok mu se priblizavas prebacis na peacekeepera. Naravno da sve ovisi o situaciji, dijelu mape itd, al u sustini to obicno tako izgleda.

jel si probao spitfirea s 60 metaka u patroni?

to je show...

12 godina
offline
Apex Legends

Sta jednog,pa sa wingmanovim ljubicastim extendedom mozes knockat lagano 2 lika,nekad i full squad ubiti.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Sta jednog,pa sa wingmanovim ljubicastim extendedom mozes knockat lagano 2 lika,nekad i full squad ubiti.

 Da, da ali kako tko :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Nekad sa wingmanom rijesim cijeli squad a nekad ne mogu pogodit slona 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Nekad sa wingmanom rijesim cijeli squad a nekad ne mogu pogodit slona 

 Ja to zovem umor. Kad sam umoran ne ide nista... nema koncetracije nema brzine.. a cesto sam umoran :) 

14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...

 

 

 Sačma je OP u igri(Peacekeeper)...vjerovatno slijedi nerf...

 

Pišam...

 Poludim kad mi ovako da jedan pelet od 10, a pogodio sam.

Točno to njemu se desilo koliko vidim.

Peace je zvijer, ali nekad baš ovako ''fula'' iako sam zicer da sam ga digao.

I btw. ne znam za hitboxove, ali mene izluđuje banagalore, nju nikako ubit, trza na sve strane, vjerojatno radi pasivnog abilitya.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... spitfire sa 2xhcog, milina za igrat..... ako imam dosta municije, drugo mi je nebitno....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 Poludim kad mi ovako da jedan pelet od 10, a pogodio sam.

Točno to njemu se desilo koliko vidim.

Peace je zvijer, ali nekad baš ovako ''fula'' iako sam zicer da sam ga digao.

I btw. ne znam za hitboxove, ali mene izluđuje banagalore, nju nikako ubit, trza na sve strane, vjerojatno radi pasivnog abilitya.

 da, kad ima to ukljuceno, i sa ovim uzasnim netcodom od Apexa, uzas ju je za ubit , obicno ciljam malo ispred nje

13 godina
offline
Apex Legends

Ne znam za vas ali meni nakon zadnjeg patcha igra radi lošije, više laga i PEACEKEEPER se brejka ako reloadaš i prekineš animaciju pa ne možeš pucati više niti ADS.

DA ne spominjem da na close combat pogađa jedv a8-10 dmg jedan pelet iako je cursor na prsima i hit je siguran.

 

Nešto je u netocodeu još gore nego je bilo, kažem, barem meni osobno.

Igra mi se ni prije nije krešala tako da, ali low fps drop i dalje standard.

A niš, u isčekivanju novog peča.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends

 javite kakva je vi koji igrate. mened danas nema online do 21h navecer :(

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Ne znam za vas ali meni nakon zadnjeg patcha igra radi lošije, više laga i PEACEKEEPER se brejka ako reloadaš i prekineš animaciju pa ne možeš pucati više niti ADS.

DA ne spominjem da na close combat pogađa jedv a8-10 dmg jedan pelet iako je cursor na prsima i hit je siguran.

 

Nešto je u netocodeu još gore nego je bilo, kažem, barem meni osobno.

Igra mi se ni prije nije krešala tako da, ali low fps drop i dalje standard.

A niš, u isčekivanju novog peča.

 Meni se crashala gotovo svaki game do Valentines patcha, nakon toga bilo ok, sad opet pocelo crashati, jednostavno frustrirajuce.

 

Ovo sa Peacekeeperom sam i ja primjetio, vjerovatno ih netcode zajebava, bas jucer mi se desilo da vidim lika kako trci, na tren kao zapne u skoku, nakon toga se pojavi 3-4m dalje...

15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
fila2208 kaže...

Ne znam za vas ali meni nakon zadnjeg patcha igra radi lošije, više laga i PEACEKEEPER se brejka ako reloadaš i prekineš animaciju pa ne možeš pucati više niti ADS.

DA ne spominjem da na close combat pogađa jedv a8-10 dmg jedan pelet iako je cursor na prsima i hit je siguran.

 

Nešto je u netocodeu još gore nego je bilo, kažem, barem meni osobno.

Igra mi se ni prije nije krešala tako da, ali low fps drop i dalje standard.

A niš, u isčekivanju novog peča.

 Meni se crashala gotovo svaki game do Valentines patcha, nakon toga bilo ok, sad opet pocelo crashati, jednostavno frustrirajuce.

 

Ovo sa Peacekeeperom sam i ja primjetio, vjerovatno ih netcode zajebava, bas jucer mi se desilo da vidim lika kako trci, na tren kao zapne u skoku, nakon toga se pojavi 3-4m dalje...

 probajte koristiti sve default skinove :) 

na zalost no vecinu crasheva izazivaju skinovi oces od legendi oces od pusaka.

99,9% sam ziher da ce vam pomoci.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Ak danas dolazi taj novi gun vjerovatno ce biti popracen nekakvim patchom, mozda nekim cudom pomogne.

 

Ako ne, najlakse stavit default skinove i probati. 

13 godina
offline
Apex Legends

Moguće, par puta kad se desilo nosio sam tuđi skinani peacer, pa moguće da je do toga.

 

Lagova ima, i to podosta, ljudi trzaju dok trče što je pogubno za shotgun gameplay, da ne pričam na većim udaljenostima.

Mislim unatoč tome igra gori, ali da se dešava dešava se, nije igra savršena kako neki tvrdi jer dokazan je i manjakv netcode i laganje i krešanje, ali ajde, kako rade, izgleda da će složit oni to sve.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice