Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.618
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Apex Legends
hallucinogen kaže...
Mitohondri kaže...
hallucinogen kaže...

Možda je već neko pisao o tome, ali zaista nisam u prilici listati postove pa ako nekom nije problem da mi kaže da li postoji način da se prevaziđe konstatno crashiranje igre koje mi se nije dešavalo u početku već zadnjih 7 dana. Problem zaista frustrira. Koristim GTX 1080 u kombinaciji s i5 8600k OC @5GHz.

Nisam jedini s ovim problem, imam ekipu s kojom igram i od nas 5, trojica su imala iste probleme. Igra jednostavno crashira, bez nekog pravila i nema nikakve error poruke, samo izabaci na desktop. Još bih dodao da koristim posljednje nVidia drivere od 22.02.2019. god.

da li ti izbaci neki error, ako da koji?

 

odi u control panel, i stavi si physx na CPU, ako ti je na auto ili na grafikoj, pa probaj

 to bi mogao probati, hvala na savjetu

 trbaju ti zadnji 417 driveri, novi ne rade - provjereno

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Ma imao sam prije ovih najnovijih, instalirane posljednje 417 drivere, problem je bio učestaliji nego sada. Sinoć sam nekih dva sata igrao, izbacilo me samo jednom, ali svejedno nervira jer me uvijek izbaci kad meč počne.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
dr3ad kaže...

 trbaju ti zadnji 417 driveri, novi ne rade - provjereno

niti na intelu niti na amd konfi mi se ne crasha sa novim driverima

 

ova fora sa physx na cpu je kod mene na obe konfe rijesila problem

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Bas cu probati ovo, hvala na info.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
13 godina
offline
Apex Legends

Neki potencijalni crash fixevi.

 
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Ma budem sve pokusao, hvala. Frend i ja smo vec lagano ocajni...

 

Putn1k kaže...

Neki potencijalni crash fixevi.

 Ne bi vjerovao, al probali smo sve ovo :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 14:13 (war3_tft).
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Jedino što je meni pomoglo meni kod ovih crasheva je limitiranje fps-a na max 60. Inače mi se crashalo skoro svaki game...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Evo ja da kucnem od drvo od prvog dana nikad nikakvih problema nemam sa igrom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Ja sam danas imal prvi crash. I to nakon kaj mi se igra update-ala.
Inace, otkad je izasel post na redditu i jackfrags postavil video o hitboxevima, sad svi ocu igrat samo wraith i bangalore :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Mitohondri kaže...

niti na intelu niti na amd konfi mi se ne crasha sa novim driverima

 

ova fora sa physx na cpu je kod mene na obe konfe rijesila problem

 

 Nije pomogla niti jedna solucija. 

pixi kaže...
Jedino što je meni pomoglo meni kod ovih crasheva je limitiranje fps-a na max 60. Inače mi se crashalo skoro svaki game...

 Da, dosta ekipe javlja da su tako rijesili problem, ali to za mene osobno nije fix, rade ne igram igru uopce nego na 60 fps.

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Novi heroj?

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Apex Legends

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 i još fulaš taj jedan metak hah

12 godina
offline
Re: Apex Legends
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 max shield je ljubicasti

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

 max shield je ljubicasti

 

 Mislim da je rekao "zlatni stit" vise radi opceg dojma. 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 max shield je ljubicasti

 

 zlati je najbolji. Da ima isti health kao i ljubičasti, ali sa zlatnim dobivaš nekakav dodatni ablity. Mislim da ti se recharga štit kad nekoga smakneš.

 

Svaki zlatni item u igri je sličan onom level 3, ali neki dodatni ablity. Faster reload, faster healing itd itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:55 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 ovaj je bio disc na 11 minuti?

vi ste kempali u cosku i pobjedili zbog kruga? :) komedija ovo jos nisam vidio..

13 godina
offline
Apex Legends

Ono kad pubg taktike upale jednom u 321323 gejmova u igri koja voli i potencira fajtove i borbe.

patetično 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Rocinante2112 kaže...
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 max shield je ljubicasti

 

 zlati je najbolji. Da ima isti health kao i ljubičasti, ali sa zlatnim dobivaš nekakav dodatni ablity. Mislim da ti se recharga štit kad nekoga smakneš.

 

Svaki zlatni item u igri je sličan onom level 3, ali neki dodatni ablity. Faster reload, faster healing itd itd.

 neces nikad pa ni tad exectuat nekog jer je animacija bespotrebno duga.

13 godina
offline
Apex Legends

Ovaj novi heroj, ako je istinit taj leak, izgleda odlično i korisno, jednako za solo play i za team play.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

lik je OP ak ostane sve ovak xD

MSpeed buff,passive health regen. ult i da nema nebi bilo bitno

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Rocinante2112 kaže...
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 max shield je ljubicasti

 

 zlati je najbolji. Da ima isti health kao i ljubičasti, ali sa zlatnim dobivaš nekakav dodatni ablity. Mislim da ti se recharga štit kad nekoga smakneš.

 

Svaki zlatni item u igri je sličan onom level 3, ali neki dodatni ablity. Faster reload, faster healing itd itd.

 neces nikad pa ni tad exectuat nekog jer je animacija bespotrebno duga.

 Roci, i dalje svakom loncu poklopac? Executat ćeš onog zadnjeg u 3man timu, nakon što downaš prva dva, da vratiš shield koji si izgubio u fajtu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

 Roci, i dalje svakom loncu poklopac? Executat ćeš onog zadnjeg u 3man timu, nakon što downaš prva dva, da vratiš shield koji si izgubio u fajtu.

 U trenu kad downas zadnjeg u 3 man timu automatski svi krepaju pa nemres vise executat nijednog. 

 

Al daju se executioni izvesti dok su ostali iz enemy squada zivi ovisno o situaciji, pogotovo sa Bangalore i smokeom.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
quickr kaže...

 Roci, i dalje svakom loncu poklopac? Executat ćeš onog zadnjeg u 3man timu, nakon što downaš prva dva, da vratiš shield koji si izgubio u fajtu.

 U trenu kad downas zadnjeg u 3 man timu automatski svi krepaju pa nemres vise executat nijednog. 

 

Al daju se executioni izvesti dok su ostali iz enemy squada zivi ovisno o situaciji, pogotovo sa Bangalore i smokeom.

 Ma da..Loš primjer, ali da se execute izvest pogotovo ako imaš gold backpack. Sad ići govorit da ga baš NIKAD nećeš izvest...

15 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

 Ma da..Loš primjer, ali da se execute izvest pogotovo ako imaš gold backpack. Sad ići govorit da ga baš NIKAD nećeš izvest...

 ma naravno da se stigne, sve zavisi o situaciji. A i može se zadnjega executati ako ima  zlatni knockdown shield koji ima ability da se self reviveaš.

 

Prvotna poanta je bila da ljubičasti shield nije najbolji. :)

8 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 ovaj je bio disc na 11 minuti?

vi ste kempali u cosku i pobjedili zbog kruga? :) komedija ovo jos nisam vidio..

 On je završio afk  i ubila  ga je  zona...ostala su  2 tima  živa  i mi treći  i na zadnjem krugu smo trčali na njih jer smo bili na kontra strani  i oni su se međusobno pobili  i ubio ih je krug sve prije nego li smo uopce stigli zapucat po njima.  Ali neka si ti zaključio nas gameplay iako ga nisi vidio.  Isto kao i ovaj iznad captain obvious sto je zakljucio  da je purple shield  zadnji ;)  ali je zato komentar ispod objasnio upravo ono sto sam i sam htio  reci

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

kako je wingman op hahaha. pingam lika i vidim da je na 402 metra od mene. počnem pucati i knockam ga. sa 402 f... metra :D 

16 godina
offline
Re: Apex Legends
Skullscar1989 kaže...

kako je wingman op hahaha. pingam lika i vidim da je na 402 metra od mene. počnem pucati i knockam ga. sa 402 f... metra :D 

 Pa di na mapi imaš uopće pogled od 400m u dalj? S Releya?

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Apex Legends
sseennoonn kaže...
toxic kaže...
sseennoonn kaže...

nalootaš se ko majmun ..maximum shield gold ..zlatna oruzja  i onda ne ispucas jedan jedini metak u rundi hah

 ovaj je bio disc na 11 minuti?

vi ste kempali u cosku i pobjedili zbog kruga? :) komedija ovo jos nisam vidio..

 On je završio afk  i ubila  ga je  zona...ostala su  2 tima  živa  i mi treći  i na zadnjem krugu smo trčali na njih jer smo bili na kontra strani  i oni su se međusobno pobili  i ubio ih je krug sve prije nego li smo uopce stigli zapucat po njima.  Ali neka si ti zaključio nas gameplay iako ga nisi vidio.  Isto kao i ovaj iznad captain obvious sto je zakljucio  da je purple shield  zadnji ;)  ali je zato komentar ispod objasnio upravo ono sto sam i sam htio  reci

 Nego sto ste radili? kako mozes cijeli match imati 0 dmga i pobjedit? Jedino da cijelo vrijeme izbjegavas bilo kakav kontakt s neprijateljem... Nemres mi rec da niste culi kak se pucalo i onda se htjeli pridruziti...

Svaka cast.. no ja bi radije napravio 1500 dmga i poginuo kao 10 squad nego odnio ovakav WIN

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice