Artifact

poruka: 14
|
čitano: 4.113
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Artifact

Artifact je nova "kartaška" igra bazirana na Doti. (Slična kao Heartstone) Ispod je trailer i par linkova.

"Artifact: The Dota Card Game" is a digital trading card game based in the Dota universe. Using unique cards, players can push their heroes through punishing lanes filled with enemies. Who will survive the onslaught?"

Igra bi trebala izaći 2018. godine.

 

Virtus Pro je raspustio svoj Heartstone team, ali navode da će imati svoj Artifact team, te je Virtus Pro jedan od timova kojemu je omogućen Early Access pristup / Testiranje.

 

 

 

Linkovi:

 

Gamepedia | Twitter | Reddit

 

Release Information:

  • Desktop - Windows/Mac/Linux: November 28th, 2018
  • Mobile - Android/IOS: 2019
  • Price: $20 (US)

 

Related Links

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 20:43 (ToMisLaW).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Artifact

Prve slike iz igre!

Igra će biti vani krajem 2018-te

 

Također:

 

"Also they kept it hidden until now Richard Garfield is the designer behind it!" - Source: https://twitter.com/TomRMarks/status/971936869041676288

Richard Garfield is the original creator of Magic: The Gathering which is considered to be the first modern collectible card game.

 

 

Edit. Valve je potvrdio da će nakon lansiranja Artifacta biti prvi turnir u toj igrici, nagradni fond: 1,000,000$ ! - https://twitter.com/wykrhm/status/971960702524047360

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 20:20 (ToMisLaW).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Artifact

Ah kako je nekoc valve radio standarde u igrama a danas samo skace na svaki trend koji dode... Nesto citam clanke o igri kako gabe kaze da ne zele da igra bude P2W i da se zele udaljit od tog koncepta onda ispod procitam kako ce biti potrebno prvo kupiti igru vjv neki basic deck, nakon toga trebat ce kupovat paketice za dodatne karte koje se ne dobiju u starteru plus moci ce se kupovat na martketplace-u pojedinacno. Gabe je vec nanjusio lovicu kako se okrece hehe. No naravno ako bude kakva free beta probat ce se no zanima me kako misle privuci ljude koji nisu igrali dotu i design im nista ne znaci posto ovaj njihov nacin skupljanja karata u startu me vec odbija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Artifact

Prate se vijesti.

Na stranu sto se ne zna pocetna cijena, niti cijena paketica i ine stvari.

 

Ali na prvu mi djeluje prekomplicirano.

 

44 heroja. 5 ih mozes imati po decku. Heroji se mogu opremati weapon/armor/accessory.

40 karata u decku. Max 3 iste karte po decku.

4 teme karata. Plava, zelena, crvena i crna. Vjerujem da ce boje biti slicne kao u MtG. Crvena rush, zelena veliki minioni, crna necro, plava spirit?

 

Sad dolazimo do kompliciranog dijela.

3 boarda/lanea (kako vam draze). Na svakom laneu 40HP toranj. Potrebno unistiti 2/3 za pobjedu. Kad se unisti jedan toranj, na njegovo mjesto stize 80HP Ancient, ako njega unistis, to je pobjeda.

 

Mene odbija nacin igre na 3 fronta. Biti ce to j*beno drzati sve u glavi i pod kontrolom. Em vjerujem, da ce biti karata koje utjecu na jedan ili vise boardova.

 

Sto se tice privlacenja igraca, ne vjerujem da ce biti problema, jer ce pumpati novce u nagradni fond, kao sto rade s Dotom2.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Artifact

Dakle posto nije prosao WoW TCG/CCG, napravit ce nesto slicno MTG-u + Heartstoneu, ako se ne varam?

 

Makar je MTG potpuno izmjenjen i nezanimljiv. Igrao sam ga 1999. do 2003.,

poslije toga mi vise nije bilo napeto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Artifact

Ne djeluje mi uopce slicno HSu.

 

Neke slicnosti ce sigurno biti s MtG.

Mehanikom i filozofijom vise ide prema MOBI, nego HS-u.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 13:15 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Artifact

Novosti:  

  

Press Release

August 1, 2018 -- Artifact, the digital card game from legendary designer Richard Garfield and Valve (Dota 2, Steam), will be playable by attendees of this year’s PAX West in Seattle, WA (Aug 31 – Sept 3) in the game’s first public showing.

Players will battle each other in a continuous single elimination gauntlet for the right to challenge a champion on the main stage. Everyone who plays will earn Artifact merchandise, including signed prints of artwork and two keys for free copies of the game when it is released.

Targeted for release on Steam on November 28th 2018, Artifact is designed to give Trading Card Game (TCG) enthusiasts the deepest gameplay and highest fidelity experience ever in a fantasy card game. Offering more than 280 cards in the shipping set, players will be able to buy and sell cards on the Steam Community Marketplace.

Release Information:

  • Desktop - Windows/Mac/Linux: November 28th, 2018
  • Mobile - Android/IOS: 2019
  • Price: $20 (US)

 

Related Links

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Artifact

20 minuta demo gameplaya sa "Paxa"  

  

 

Beta izlazi u listopadu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Artifact

Artifact je dostupan za preorder cijena $20 (Izlazi 28.11.)  - https://store.steampowered.com/app/583950/Artifact/

 

Live stream prvog turnira u Artifactu https://www.twitch.tv/btsartifact

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 18:44 (ToMisLaW).
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Artifact

Hoce beta biti dostupna ako se pre-ordera ili samo ako imaš beta key?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Artifact
komba kaže...

Hoce beta biti dostupna ako se pre-ordera ili samo ako imaš beta key?

Pretpostavio sam, da se moze igrati, ali ne mogu naci nigdje info, tako da... 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Artifact
komba kaže...

Hoce beta biti dostupna ako se pre-ordera ili samo ako imaš beta key?

 Nazalost ne, beta je dostupna jedino onima koji su bili na dota turniru "The International" i jos nekim ljudima, streameri itd..  

Ovdje imate streamove: https://www.twitch.tv/directory/game/Artifact

  

Igra izlazi sljedeci tjedan 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Artifact
Ima neki “tutorial” na našem jeziku 🤔
15 godina
neaktivan
offline
Re: Artifact
Ima neko key a da mu se neda igrati 🤓 sutra igra izlazi
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice