Batman: Arkham Knight

poruka: 355
|
čitano: 53.764
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Najavljen je novo Batman kojeg opet radi developer Arkham Citya, Rocksteady. Igra izlazi na PC i Next gen konzole. Igra če nažalost i dalje koristiti UE3 a ne UE4 kako se nagađalo. Igra izlazi kasnije ove godine.

 

Trailer:

 

High Quality Trailer (225MB)

http://www.gamersyde.com/news_batman...-15085_en.html

 

 

Info:


The developer that made Arkham a household name is back. Rocksteady Studios' Arkham Asylum innovated with the freeflow combat system and stalking gameplay in 2009, and the team blew it all out to an open world in 2011's Arkham City. Rocksteady is hoping to raise the bar even higher on what will be its final Arkham game. Set after the events of Arkham City, Batman: Arkham Knight may just end the Dark Knight's journey.

As you've probably guessed from the cover imagery, the Batmobile is finally a core element of the gameplay. An entirely new area of Gotham City, far larger than Arkham City, has much wider streets to accommodate the new driving gameplay that is designed to integrate smoothly with Batman's gliding and grappling traversal. Batman chases down super villains Scarecrow, Penguin, Two-Face, Harley Quinn, and more.

Arkham Knight will release later this year on PlayStation 4, Xbox One, and PC. We've got 14 action-packed pages loaded with the first details and a whole month of exclusive content here on gameinformer.com. Get a sneak peek at what's in store in our coverage trailer below and come back for the debut game trailer at 10 AM Central Time.

 

Glavna Stranica:

https://www.batmanarkhamknight.com/

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 17:38 (Firefox72).
Moj PC  
8 1 hvala 7
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Ovo stvarno izgleda i više nego obećavajuće iako je samo CGi...{#}

Battlelog: D3XT3R_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

combat ce definitivno ostat isti, kao i one core gadgets tipa batlcaw. jedino na cemu moraju radit su nove gadgets (ne kao grenade/frost granade, isto radi, druga boja). doduse meni to nije toliko smetalo ali voli bih vidjeti vise tih gadgeta. cisto varijacija na temu

 

e sad sto se tice samog batmobile-a... vozikanje okolo zvuci kao dobra stvar ali batman je za mene uvijek bio free roam po gradu koristeci gliding. da li ce se to pretvorit u nekakav batman gta ili ce sekvence sa batmobile biti bas odredeni scripted events to treba vidjet.

 

naravno da se nadam ce zadrzati onaj crime scene investigation iz origins-a i ostale stvari koje su valjale iz predhodnih igara

 

takoder voli bih vidjeti vise varijacije po pitanju batmanovog armora, ne da je onako generican i da se izgled samo mijenja zbog stete koju batman primi, nego da igrac sam stavlja djelove na njega pa da tako mijenja izgled.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Batman: Arkham Knight

prije nekih 3tjedna završio ASylum,do danas igrao Arkham City i sad moram još Origins preći (čekam neki popust na steamu ili što) tako da jedva čekam ovaj

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Knight
sstrmi kaže...

prije nekih 3tjedna završio ASylum,do danas igrao Arkham City i sad moram još Origins preći (čekam neki popust na steamu ili što) tako da jedva čekam ovaj

piratiziraj, daleko je razočarajuči

13 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

pa jel nije dosta više tih igara koje su mahom sve ISTE.

 

ko i svaki serijal AC-a. isti iz godine u godinu. svaki novi je ko DLC s novom pričom zapravo..

 

prosla 3 batmana svi redom isti. isti engine,isti combat...tu i tamo koji novi gadget.

ma joj

 

gade mi se

12 godina
offline
Batman: Arkham Knight

šta faili Asylumu i Cityu,Arkham City mi je još bolje nego Asylum iako oba ima 91/100 na metascoru

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

neznam. moguce da je samo meni al ove batman igre su mi jako dosadne. neznam jesam ijednu do kraja zavrsio. ko i AC igre,

 

inace usoredjujem ih s AC serijalom zbog toga što su iste mehanike u svakoj igri,isti je engine u pitanju (jbg kad je)....i combat im je JAKO sličan

 

fora mi je prvih sat vremena,al nakon što se sve animacije u borbi izvrte postane dosadno,da nepričam kak je combat one trick pony s counteranjem. stvarno je meh.

12 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
sstrmi kaže...

prije nekih 3tjedna završio ASylum,do danas igrao Arkham City i sad moram još Origins preći (čekam neki popust na steamu ili što) tako da jedva čekam ovaj

evo na kinguinu imaš arkham origins za 9,89 eura, od tamo sam ga ja kupio pred mjesec dana http://www.kinguin.net/category/2555/batman-arkham-origins-steam-key/

13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Rocksteady je ipak sposoban studio za razliku od ovih koji su napravili izrod zvan Arkham Origins pa će ovo skoro sigurno rulati. Samo da se ne pogube u tom open world konceptu pa grad ispadne pust. Ko što je 2K zeznuo s Mafijom 2.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Rocinante2112 kaže...

pa jel nije dosta više tih igara koje su mahom sve ISTE.

 

ko i svaki serijal AC-a. isti iz godine u godinu. svaki novi je ko DLC s novom pričom zapravo..

 

prosla 3 batmana svi redom isti. isti engine,isti combat...tu i tamo koji novi gadget.

ma joj

 

gade mi se

Nije da mi se baš gade, ali slažem se

 

 

Neke odlične, neke dobre igre - ali jednostavno ti dosade jer je dosta toga već viđeno. Odigrat ću je, ali treba dosta novog da me zadrži

 

 

Sreća da je ovo zadnja Rocksteady-eva batman igra - jedva čekam nešto drugo od njih

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Evo još nekoliko slika:

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Službeno je potvrđeno da AK neće imat multiplayer, i kako kažu ne zbog toga jer je podbacio u Originsu već zato jer jednostavno žele ispolirati priču i singleplayer iskustvo pa stoga ne žele trošit vrijeme na multy i ekipa koja posuđuje glasove za likove ostaje ista.

 

Link

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2014 20:04 (-zip-).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight Debut Trailer Analysis 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

Nove informacije.

 

KLIK

 

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Gameplay Trailer:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
C4R3ON kaže...

Gameplay Trailer:

 

Haha, puca od gameplaya, pune 2 sec. :D Al, svejedno fino izgleda.

totus mundus agit histrionem
11 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Knight

Ne sviđa mi se baš taj realistični dizajn likova, nije u tonu s prijašnjim nastavcima. Al šta je to naspram priče gejmpleja i grafike :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 18:51 (buljo781).
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight - Scarecrow's Revenge on Gotham - IGN Rewind Theater 

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight -- E3 2014 Batmobile Gameplay Trailer 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Izgleda predobro, jedna od boljih igara sa e3-a.  Sigurno ce biti oštar konkurent za goty.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Asterix kaže...

Batman: Arkham Knight -- E3 2014 Batmobile Gameplay Trailer 

 Fap fap {#}

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

moram priznat da voznja izgleda jako dobro, to je aspekt za koji nisam bio previse optimistican ali drago mi je da su me razuvjerili

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice