Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.094.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...

Hm,ajmo sazeti malo.


Bc2 rush je bio napravljen za 24 playera, 32 su radili za cq.

Stavi isto jake timove u attackere i u defendere i attackeri u 80% gube, 32 pl server. 

Preveliki je bio spam na chokovima, a svaka mapa ih je imala, defenderi sve zaklone srokaju i na brisanom prostoru si, ticketi iscure za cas ( 75 je defaultno i rijetki su bili serveri sa vise, mozda ne budu vise normal setting, ne sjecam se vise)

Sve u svemu nije to to bilo. Pitaj bilo kojeg G-ovca bc2 veterana , nex mrski....


PS tko ne potvrdi moje rijeci sredim mu koljeno :)

 Laže.Pojma nema šta govori.Ban.

 

 

PS Otisli mi ligamenti na oba koljena..

Battlelog: Ratkapa16
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

floyd di si ti vidio u G ekipi da netko igra timski

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Battlefield 1

Premium confirmed (nije da se čudimo, je'l), i da, pravi je to interview:

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...

floyd di si ti vidio u G ekipi da netko igra timski

 

Ima nas koji igramo timski, zavisi od raspoloženja. 

Bf 4 - Tonyhrv
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ne znam jel tko stavljao ali evo levelfag place zasto ne moze vise kampat sa pogodne pozicije dok drugi idu osvojit zastavice https://m.youtube.com/watch?v=dHM0hMJNz_Q

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...

ne znam jel tko stavljao ali evo levelfag place zasto ne moze vise kampat sa pogodne pozicije dok drugi idu osvojit zastavice https://m.youtube.com/watch?v=dHM0hMJNz_Q

 Trenutno ne mogu odgledati (odslušati) video, al mi se prema komentarima čini da on govori da: kako je to složena igra jer on (stojeći daleko od zastave) dobija manje bodova od ljudi koji uzimaju zastavu?

Mislim, ovo graniči s ludilom... Pretpostavljam da ima neke (dobre?) argumente?

Čak da je i mentalno zakinut, zna što u BF-u znači PTFO.

 

Nemoguće mi zvuči da poznati youtuber ide iz čista mira nešto takvo snimiti. Ko da je rekao "Ja stojim s AA u svojoj bazi i nisam prvi na tablici, kako je to moguće?".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 0:41 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

oslovce je to rekao... I da ce igraci ko muhe bez glave trcati da zauzmu zastavice i bez veze ginuti... I kako nije posteno da netko za uzimanje zastavise dobije vise bodova nego netko za 10 kilova

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...

oslovce je to rekao... I da ce igraci ko muhe bez glave trcati da zauzmu zastavice i bez veze ginuti... I kako nije posteno da netko za uzimanje zastavise dobije vise bodova nego netko za 10 kilova

 LOL, OK

Dobro, nek mu bude, slobodno iznese svoje mišljenje.

 

Samo se nadam da ga DICE neće slušati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...

 I kako nije posteno da netko za uzimanje zastavise dobije vise bodova nego netko za 10 kilova

 Pa pametan čovik, nisan uzea igru da trčin za jebenin zastavicama i igran štafetu neg san uzea da jebeno ubijan ljude. 

Plebovi ispranog mozga, da van dice kaže da ko ima manje kilova pobjeđuje igrali bi kukala.

Kanter master race!!!

 

E i to PTFO su izmislili low bobovi koji nemogu ubit kurca. Živio kanter!!!

Kanter PROO
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 1:51 (RePlaY).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
RePlaY kaže...
ceco22 kaže...

 I kako nije posteno da netko za uzimanje zastavise dobije vise bodova nego netko za 10 kilova

 Pa pametan čovik, nisan uzea igru da trčin za jebenin zastavicama i igran štafetu neg san uzea da jebeno ubijan ljude. 

Plebovi ispranog mozga, da van dice kaže da ko ima manje kilova pobjeđuje igrali bi kukala.

Kanter master race!!!

 

E i to PTFO su izmislili low bobovi koji nemogu ubit kurca. Živio kanter!!!

 

Replay has spoken. GG, može lock.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
12 godina
offline
Battlefield 1

Nije čovjek ništa loše rekao.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...

Nije čovjek ništa loše rekao.

 

ček ček malo!

 

Ripley ili LVLFag ?

 

 

15 godina
online
Battlefield 1

Pa, ako ste dobro odslušali što lvl kaže, zaključak je slijedeći:

  • dobro je da se dobije više bodova za skidanje i uzimanje zastava, ali su malo pretjerali
  • oni "na prvoj crti" koji će prvi doći do zastave, ubiti 2-3 na njoj, 4-i njih, pa onda ostatak teama dođe lagano uzeti zastavu najviše tu gube, a realno najviše su "odradili" na toj zastavi
  • nada se da će DICE malo presložiti taj odnos za bodove, jer ako ostane ovako, lako bi se hrpa servera mogla pretvoriti u flag run servere
  • runda koju je stavio je bila ista runda gdje Ponylion praktički nije pao avionom (imao je jednu smrt), pomagao oko zastava, razbijao armor, a isti Ponylion je završio u donjoj polovici teama sa skorom
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...
Soldier977 kaže...

Nije čovjek ništa loše rekao.

 

ček ček malo!

 

Ripley ili LVLFag ?

 

 

 Ne znam, nisam gledao 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
TomoR kaže...

Pa, ako ste dobro odslušali što lvl kaže, zaključak je slijedeći:

  • dobro je da se dobije više bodova za skidanje i uzimanje zastava, ali su malo pretjerali
  • oni "na prvoj crti" koji će prvi doći do zastave, ubiti 2-3 na njoj, 4-i njih, pa onda ostatak teama dođe lagano uzeti zastavu najviše tu gube, a realno najviše su "odradili" na toj zastavi
  • nada se da će DICE malo presložiti taj odnos za bodove, jer ako ostane ovako, lako bi se hrpa servera mogla pretvoriti u flag run servere
  • runda koju je stavio je bila ista runda gdje Ponylion praktički nije pao avionom (imao je jednu smrt), pomagao oko zastava, razbijao armor, a isti Ponylion je završio u donjoj polovici teama sa skorom

 Slažem se u potpunosti. Ni ja ga ne volim ali svi ste odmah skočili na lvlfaga. Potrebno je napraviti neki balans između skidanja zastava i killova / uništavanja vozila. 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
TomoR kaže...

Pa, ako ste dobro odslušali što lvl kaže, zaključak je slijedeći:

  • dobro je da se dobije više bodova za skidanje i uzimanje zastava, ali su malo pretjerali
  • oni "na prvoj crti" koji će prvi doći do zastave, ubiti 2-3 na njoj, 4-i njih, pa onda ostatak teama dođe lagano uzeti zastavu najviše tu gube, a realno najviše su "odradili" na toj zastavi
  • nada se da će DICE malo presložiti taj odnos za bodove, jer ako ostane ovako, lako bi se hrpa servera mogla pretvoriti u flag run servere
  • runda koju je stavio je bila ista runda gdje Ponylion praktički nije pao avionom (imao je jednu smrt), pomagao oko zastava, razbijao armor, a isti Ponylion je završio u donjoj polovici teama sa skorom

 Slažem se u potpunosti. Ni ja ga ne volim ali svi ste odmah skočili na lvlfaga. Potrebno je napraviti neki balans između skidanja zastava i killova / uništavanja vozila. 

 

 

nije ni open beta bila još a on bi te "sitnice" po  tweakao! To se uredi u hodu!

Al sada se postavljaju temelji majku mu -  općenita mehanika  modova, ponašanje pušaka i vozila, neznam šta još nabrojati , al koliko je tko bodova dobio je sada pre pre prerano!

 

Uglavnom, nek se jebe! Previše kenja, pa kad uspije koju pametnu ispaliti ne boduje mu se!

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...

 

 

 

Uglavnom, nek se jebe! Previše kenja, pa kad uspije koju pametnu ispaliti ne boduje mu se!

 Nemoj se ljutiti, škodi koljenu 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...
mrfloyd kaže...

 

 

 

Uglavnom, nek se jebe! Previše kenja, pa kad uspije koju pametnu ispaliti ne boduje mu se!

 Nemoj se ljutiti, škodi koljenu 

 Mora da je ustao na krivu nogu

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
Soldier977 kaže...
mrfloyd kaže...

 

 

 

Uglavnom, nek se jebe! Previše kenja, pa kad uspije koju pametnu ispaliti ne boduje mu se!

 Nemoj se ljutiti, škodi koljenu 

 Mora da je ustao na krivu nogu

 

13 godina
offline
Battlefield 1

Antrakše šta ti misliš o ovome? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...

Antrakše šta ti misliš o ovome? 

 

Ja mislim da nam treba ovo:

http://img-comment-fun.9cache.com/media/a93DLj/aDoWdPPA_700wa_0.gif

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...

Antrakše šta ti misliš o ovome? 

Mislim svašta, al nemam vremena obrazlagat.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Friday kaže...

 Ajme dobre li su... Možeš ti ovako svaki dan, čak i više puta dnevno 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
Možeš ti ovako svaki dan, čak i više puta dnevno 

 

Zvucis ko moja zena...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... kad joj napravim kavu

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Još 6 dana... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Tonči kaže...

Još 6 dana... 

 

Do cega? Ide neka open beta, ili?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Friday kaže...
Tonči kaže...

Još 6 dana... 

 

Do cega? Ide neka open beta, ili?

 

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 1

 Znači počeli su zakidat i na količini dlca

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

nema vise renatnja servera

 

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice