Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
logi7 kaže...

Ajde malo se smirite i pogledajte pravu BF gejmericu

Evo, za fanove :)

 

Kao fake Cal Lightman koji radi za BFI mogu vam reći da ženska glumi, laže.

To se vidi po govoru lica, grimasama, pokretima očiju i intonaciji glasa.

 imas iskustva sa zenama koje glume ili???

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
16 godina
offline
Battlefield 1

Velika većina pokreta mišića lica koji prate govor univerzalna je za sve ljude, a neke čak dijelimo i s nekim životinjama.

Da, ponekad i pas može prepoznati kada mu gazda laže. A ženskoj ne treba pas. Ima one luđačke oči što se spominju u mnogim serijama, pa recimo i u "How I met your mother" (playing one of the older Battlefields).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
logi7 kaže...

Ajde malo se smirite i pogledajte pravu BF gejmericu

Evo, za fanove :)

 

 Nije deklote izbacila?

Ne valja video kurca....gluma ko što kaže leet. 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
logi7 kaže...

Ajde malo se smirite i pogledajte pravu BF gejmericu

Evo, za fanove :)

 

Kao fake Cal Lightman koji radi za BFI mogu vam reći da ženska glumi, laže.

To se vidi po govoru lica, grimasama, pokretima očiju i intonaciji glasa.

 Poštovani kolega forumašu mislim  da niste u pravu. Ako dobro pogledate na 1:49, kada se dotična dama nagne nazad, vidi se blaga ukrućenost njenih bradavica. Sudeći po rumenilu lica i kratkim rukavima, držim da joj nije bilo hladno nego da se radi o jakoj uzbđenosti koja može biti uzrok prikazanom sadržaju na monitoru. Osim ako ne gleda neki XXX sadržaj mislim da joj se BFI trejler jako svidio.

PS

I šta vam znači BFI.....opet neki anagram?

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ma kakav bf 1 ovo se ceka... Napokon cemo jebavati nesto iz buducnosti za razliku od Witchera http://wccftech.com/cyberpunk-2077-grant-applications-reveal-complex-technology-open-world-seamless-multiplayer/

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 0:13 (ceco22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Kaže DICE: 5 priča će biti u SP-u: http://bit.ly/2dlpSF6

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
amater_2 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
logi7 kaže...

Ajde malo se smirite i pogledajte pravu BF gejmericu

Evo, za fanove :)

 

 Nije deklote izbacila?

Ne valja video kurca....gluma ko što kaže leet. 

 Ova je bolja?

 

Valjda će uskoro i react video na singleplayer. Možda i sise izbaci.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Battlefield 1

Otkad su žene ratovale u prvom svjetskom ratu? Dajte, nemojte fantazirati.  Feminizam i BFI...

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 1

Samo da se javim vezi sinoc.

Mene spominjes vezano za "bezobrazno offtopicarenje",da sam pisao nesto vezi maxa i da oplakujem druga duju kao i gago tako nesto.

Sad te molim nadji poruku moju di sam spomenio maxa,duju ili gagu...obrisa si mi 2 poruke koje su normalne bile gledajuc na sadrzaj poruka i onda kad sam napisao "kako mogu prijavit moderatora" jer to nisam znao,a bilo je obicno pitanje dadnes mi crveni karton.

Uglavnom zaboli me za karton i moj racun ovdje,svakako i ne pratim bas toliko temu jer imamo aktivniju grupu od ove teme,sto se mene tice brisi i poruke i ostalo,ali mi idje na jetru kad neko laze i glumi frajera cisto zato eto jer moze mu bit.

Mozes i ovo obrisat,ali nemoj me uvlacit u nesto s cim nemam nikakve veze.

Hvala,prihvacam ispriku.

Ln

bf4: [G] hrka11
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hrka11 kaže...

Samo da se javim vezi sinoc.

...

 Dođe pijan kući i onda je ljut na sve...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
hrka11 kaže...

Samo da se javim vezi sinoc.

...

 Dođe pijan kući i onda je ljut na sve...

Okani se gluposti...polazi spavat.

Ocito cu morat postat aktivniji u temi.

 

Ps.povraca mi se od ovih straca s videa...bolje stavi nesto konkretno,double side dildo ili tako nesto ;)

bf4: [G] hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 0:50 (hrka11).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Opet ste ga naspamali,necu vise prijavljivat jer ocito bas i nema smisla kad sam pokupio karton...bmk inace za analne i ine stvari i pizd...... kao i necije privatne i osobne stvari itd.,kad se pita nesto za igru onda se neki prave mutavi,trebalo bi sve brisat da se tema moze normalno pratit i odrzavat...ovako svaki 10post je vezan za topic

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 1:04 (M4X).
Moj PC  
3 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...

Opet ste ga naspamali,necu vise prijavljivat jer ocito bas i nema smisla kad sam pokupio karton...bmk inace za analne i ine stvari i pizd...... kao i necije privatne i osobne stvari itd.,kad se pita nesto za igru onda se neki prave mutavi,trebalo bi sve brisat da se tema moze normalno pratit i odrzavat...ovako svaki 10post je vezan za topic

 Lol, pa ja već zadnjih 5 godina jedva čekam doći s posla i čitati što je sve nasrano ovdje...ma kakve vijesti, meni je ovo valjda najveći gušt kada umoran dođem s posla i onda umirem od smijeha od budaleština napisanih ovdje

 

Meni je pun q...c ozbiljnosti i svakodnevne tlake, ja oću da je tema što blentavija sa što više ljudi poput Petka, Cybera, Mrskog, Mudonje, Kolačića, Voljuma, Siledžije, Bake, šutljivog Nexa i svih ostalih koje sam zaboravio (isprike na tome, kasno je :D).

 

 

 

Btw. ovdje ima puno ekipe koja skupa igra već godinama, a kolko me pamćenje služi i ti si tu već godinama i imao si se prilike družiti sa svima nama tako da meni zaista nije jasno zašto se ti toliko žališ na zafrkanciju osoba s kojim si godinama igrao?

Ne voliš da te se zadirkuje? OK, pa onda to napiši i zamoli ljude da te ne zajebavaju ili jednostavno ne prati temu? Ionako je bf veoma jednostavna igra za igrat i ne treba biti Einstein da bi ju igrao i u njoj uživao.

 

Ali ako želiš biti dio bilo kakve ekipe? Pa onda valjda i trebaš biti spreman za zafrkanciju. Ne samo da primaš nego i da daješ. To je tako u stvarnosti a i ovdje nije ništa drugačije.

Jbte moj mlađi brat je tek napunio 18, a sin od Mrskog ima isto toliko i kolko ja vidim oni su puno i pristojniji i spremniji za šalu od velike većine ljudi ovdje.

Kad se pretjera sa zafrkancijom oni te pošalju u vrit i odu....nikakvi ekscesi i prepucavanja, a najgore je što se za par minuta vrate i sve je ok. Shvaćaju da su mlađi i da kao takvi nemaju druge opcije nego trpjeti dok ne dođe netko novi

 

A vidi sad s druge strane kako se mi starčeki ponašamo i kakav primjer dajemo mladima. Vrijeđanja i obostrana prijavljivanja? 

Jebote oni prištavci od 15+ godina su mila majka naspram nas kako se ponašamo

Battlelog: [G] pijana_carapa
10 godina
offline
Battlefield 1

Ljudi moji uništili ste temu.

Otirali ste sav normalan svit odavde svojom arogancijom i bezobraznim "hvatanjem u krug" svakog tko se pojavi u temi i pita nešto normalno.

Tončijev način mi se inače ne sviđa ali u slučaju ove teme potpuno ga podržavam ali također mu zamjeram što nije obrisa kompletnu temu jer ovo stvarno više nema smisla.

Idite negdi drugo ličit svoje frustracije.

Moj PC  
3 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
nicky.sl kaže...

Ljudi moji uništili ste temu.

Otirali ste sav normalan svit odavde svojom arogancijom i bezobraznim "hvatanjem u krug" svakog tko se pojavi u temi i pita nešto normalno.

Tončijev način mi se inače ne sviđa ali u slučaju ove teme potpuno ga podržavam ali također mu zamjeram što nije obrisa kompletnu temu jer ovo stvarno više nema smisla.

Idite negdi drugo ličit svoje frustracije.

 

Mislim da je već dokazano da ako netko od nas ne pokrene nekakvu zafrkanciju na nešto, ili ne pokaže nekakav šaljivi gameplay ili bilo što drugo....nitko živ uopće i ne posta!!!!!!

Jedino što se tada uopće stavlja su nekakvi scorevi na no igla/stigner serverima gdje ekipa liječi svoje nisko samopouzdanje i onda čeka hrpu thumbs upova jer bi valjda mi trebali biti impresionirani.

 

A ako se ne varam sve poznate informacije o igri su već tradicionalno na PRVOJ stranici koju ionako nitko ne čita nego samo upada i po već 99999999 puta pita isto pitanje na koje ima odgovor na već spomenutoj prvoj stranici.

I naravno, odmah uvreda ako mu netko odmah ne odgovori na pitanje.

 

Btw. daj definiraj "normalno" ako ti nije problem. Godine staža ovdje debelo utječu na psihološku sliku pojedinaca 

 

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pitaš li se ikad zašto nitko živ ovdje ne posta ?!?

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
nicky.sl kaže...

Pitaš li se ikad zašto nitko živ ovdje ne posta ?!?

 Ne, a znaš li ti zašto?

Battlelog: [G] pijana_carapa
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pročitaj moj post koji si citirao a nisi ga razumio pa ćeš znat.

To je moje mišljenje a vjerujem i dosta ljudi koji bi nešto upitali al nemaju muda baš zbog ekipe koja se ode okuplja.

Ne sviđa se svakom vaša sprdancija i omalovažavanje koje je ode česta pojava.

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
nicky.sl kaže...

Pročitaj moj post koji si citirao a nisi ga razumio pa ćeš znat.

To je moje mišljenje a vjerujem i dosta ljudi koji bi nešto upitali al nemaju muda baš zbog ekipe koja se ode okuplja.

Ne sviđa se svakom vaša sprdancija i omalovažavanje koje je ode česta pojava.

 

 Razumio sam ja tvoj post ali ti očito ne razumiješ zafrkanciju

 

Znam ja kako je teško upasti u novo društvo, ali ako dečki sa 16+ godina bez problema mogu funkcionirati sa ekipom od 30+ godina onda ne vidim u čemu je problem?

Zapravo vidim ja u čemu je problem, ali to je daleko više tvoj problem nego moj.

 

Naime, meni nije problem primiti šalu na svoj račun, a bome ni kritiku.

Većina ekipe je doslovce pobjegla kad je skužila da puno starosjedilaca zapravo i ne mari za scorove, ne zanima ih šta je onaj gospon lvl cap rekao ili preporučio nego ih većinom zanima blentava sprdnja bilo na račun igranja igre ili nešto u stvarnom životu radi opuštanja od svakodnevih briga.

Zato i Bf teme jesu tradicionalno jedne od najčitanijih tema na Bug-u iako su prepune spama, trolanja, i offtopica u toj mjeri da Miru i Dragu boli glava na sam spomen Bf-a 

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...

Otkad su žene ratovale u prvom svjetskom ratu? Dajte, nemojte fantazirati.  Feminizam i BFI...

 Kakve to veze ima s pumpom za biciklin?

(G)jokaCRO ingame
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
marko227 kaže...

Za mene izlazi 13.10. :D

 Marko, razočarao si me. Još ako si iz Mostara, dvaput si me razočaro. PREorder........!!!!! ccc 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...
marko227 kaže...

Za mene izlazi 13.10. :D

 Marko, razočarao si me. Jošako si iz Mostara, dvaput si me razočaro. PREorder........!!!!! ccc 

E pogrešno oba puta :) Niti sam iz Mostara niti sam napravio preorder. Ako je istina ovo što se moglo pročitati, uzet ću origin access, isprobati pa ako bude sve Ok onda kupiti full igru.

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
marko227 kaže...

E pogrešno oba puta :) Niti sam iz Mostara niti sam napravio preorder. Ako je istina ovo što se moglo pročitati, uzet ću origin access, isprobati pa ako bude sve Ok onda kupiti full igru.

 

Da, ako imaš Access, moći ćeš igrati tjedan dana prije bez obzira preorderao ili ne...

Praktički platiš 4eura za trial, što je ok.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Uzet ću access 13.10. i probati igru. Igrao sam betu, ali 10 sati da probam full igru je sasvim dovoljno. A onda ako bude sve zadovoljavajuće kupiti...

I kako god, opet ću prije MAX-a u little tank sjesti :D

15 godina
offline
Battlefield 1

A ak uzmes 2ssda mozes prvi i u velki tenk ili? Ne pratim temu bas pa pitam... hvala..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Ma ako uzmeš 2 ssd-a onda moćeš šta hoćeš, ionako ćeš igrati sam jer partija će završiti dok se ostali igrači spoje na server

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
marko227 kaže...

Uzet ću access 13.10. i probati igru. Igrao sam betu, ali 10 sati da probam full igru je sasvim dovoljno. A onda ako bude sve zadovoljavajuće kupiti...

 Nije losa ideja. Samo je problem sto cu tih 10 sati odigrati u 2 dana. Mrski u pola dana...

 

P.S. tko ima Access? Veze se za Paypal i mora se rucno ugasiti pretplata?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Granzon kaže...
M4X kaže...

Opet ste ga naspamali,necu vise prijavljivat jer ocito bas i nema smisla kad sam pokupio karton...bmk inace za analne i ine stvari i pizd...... kao i necije privatne i osobne stvari itd.,kad se pita nesto za igru onda se neki prave mutavi,trebalo bi sve brisat da se tema moze normalno pratit i odrzavat...ovako svaki 10post je vezan za topic

 Lol, pa ja već zadnjih 5 godina jedva čekam doći s posla i čitati što je sve nasrano ovdje...ma kakve vijesti, meni je ovo valjda najveći gušt kada umoran dođem s posla i onda umirem od smijeha od budaleština napisanih ovdje

 

Meni je pun q...c ozbiljnosti i svakodnevne tlake, ja oću da je tema što blentavija sa što više ljudi poput Petka, Cybera, Mrskog, Mudonje, Kolačića, Voljuma, Siledžije, Bake, šutljivog Nexa i svih ostalih koje sam zaboravio (isprike na tome, kasno je :D).

 

 

 

Btw. ovdje ima puno ekipe koja skupa igra već godinama, a kolko me pamćenje služi i ti si tu već godinama i imao si se prilike družiti sa svima nama tako da meni zaista nije jasno zašto se ti toliko žališ na zafrkanciju osoba s kojim si godinama igrao?

Ne voliš da te se zadirkuje? OK, pa onda to napiši i zamoli ljude da te ne zajebavaju ili jednostavno ne prati temu? Ionako je bf veoma jednostavna igra za igrat i ne treba biti Einstein da bi ju igrao i u njoj uživao.

 

Ali ako želiš biti dio bilo kakve ekipe? Pa onda valjda i trebaš biti spreman za zafrkanciju. Ne samo da primaš nego i da daješ. To je tako u stvarnosti a i ovdje nije ništa drugačije.

Jbte moj mlađi brat je tek napunio 18, a sin od Mrskog ima isto toliko i kolko ja vidim oni su puno i pristojniji i spremniji za šalu od velike većine ljudi ovdje.

Kad se pretjera sa zafrkancijom oni te pošalju u vrit i odu....nikakvi ekscesi i prepucavanja, a najgore je što se za par minuta vrate i sve je ok. Shvaćaju da su mlađi i da kao takvi nemaju druge opcije nego trpjeti dok ne dođe netko novi

 

A vidi sad s druge strane kako se mi starčeki ponašamo i kakav primjer dajemo mladima. Vrijeđanja i obostrana prijavljivanja? 

Jebote oni prištavci od 15+ godina su mila majka naspram nas kako se ponašamo

 Sta se mene tice mozete srat po meni koliko hocete,nije da me tucete pa stoga samo opletite...ne smeta...

To za mene nisu zafrkancije,zafrkancija je jednom,pet ili deset puta a nije 1000puta jedno te isto,tema se nasere spamom i nemozes nista procitat u vezi igre ako se negdje zalomi...Bmk inace za vase privatne i sve ostale stvari,radite sta hocete,druzite se na ts i bilo gdje,bmk,nisam bio nikad dio te ekipe niti ne mislim bit....zanimaju me jedino informacije vezane uz igru a ne da se stalno sere...to ostavite kod sebe

 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...
Granzon kaže...
M4X kaže...

Opet ste ga naspamali,necu vise prijavljivat jer ocito bas i nema smisla kad sam pokupio karton...bmk inace za analne i ine stvari i pizd...... kao i necije privatne i osobne stvari itd.,kad se pita nesto za igru onda se neki prave mutavi,trebalo bi sve brisat da se tema moze normalno pratit i odrzavat...ovako svaki 10post je vezan za topic

 Lol, pa ja već zadnjih 5 godina jedva čekam doći s posla i čitati što je sve nasrano ovdje...ma kakve vijesti, meni je ovo valjda najveći gušt kada umoran dođem s posla i onda umirem od smijeha od budaleština napisanih ovdje

 

Meni je pun q...c ozbiljnosti i svakodnevne tlake, ja oću da je tema što blentavija sa što više ljudi poput Petka, Cybera, Mrskog, Mudonje, Kolačića, Voljuma, Siledžije, Bake, šutljivog Nexa i svih ostalih koje sam zaboravio (isprike na tome, kasno je :D).

 

 

 

Btw. ovdje ima puno ekipe koja skupa igra već godinama, a kolko me pamćenje služi i ti si tu već godinama i imao si se prilike družiti sa svima nama tako da meni zaista nije jasno zašto se ti toliko žališ na zafrkanciju osoba s kojim si godinama igrao?

Ne voliš da te se zadirkuje? OK, pa onda to napiši i zamoli ljude da te ne zajebavaju ili jednostavno ne prati temu? Ionako je bf veoma jednostavna igra za igrat i ne treba biti Einstein da bi ju igrao i u njoj uživao.

 

Ali ako želiš biti dio bilo kakve ekipe? Pa onda valjda i trebaš biti spreman za zafrkanciju. Ne samo da primaš nego i da daješ. To je tako u stvarnosti a i ovdje nije ništa drugačije.

Jbte moj mlađi brat je tek napunio 18, a sin od Mrskog ima isto toliko i kolko ja vidim oni su puno i pristojniji i spremniji za šalu od velike većine ljudi ovdje.

Kad se pretjera sa zafrkancijom oni te pošalju u vrit i odu....nikakvi ekscesi i prepucavanja, a najgore je što se za par minuta vrate i sve je ok. Shvaćaju da su mlađi i da kao takvi nemaju druge opcije nego trpjeti dok ne dođe netko novi

 

A vidi sad s druge strane kako se mi starčeki ponašamo i kakav primjer dajemo mladima. Vrijeđanja i obostrana prijavljivanja? 

Jebote oni prištavci od 15+ godina su mila majka naspram nas kako se ponašamo

 Sta se mene tice mozete srat po meni koliko hocete,nije da me tucete pa stoga samo opletite...ne smeta...

To za mene nisu zafrkancije,zafrkancija je jednom,pet ili deset puta a nije 1000puta jedno te isto,tema se nasere spamom i nemozes nista procitat u vezi igre ako se negdje zalomi...Bmk inace za vase privatne i sve ostale stvari,radite sta hocete,druzite se na ts i bilo gdje,bmk,nisam bio nikad dio te ekipe niti ne mislim bit....zanimaju me jedino informacije vezane uz igru a ne da se stalno sere...to ostavite kod sebe

 

I mi tebe isto... 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

M4X, u pravu si. I nemoj se sad uvrijediti, ali za dosta toga si ti kriv.

Tvoje poruke su pitanja na koja je vec desetke put odgovoreno, ili nesto vezano uz hardver i izvođenje igre, a odigrao si i znas isto sto i mi.

I onda neka kombinacija gluposti, trolanja i svađanja.

 

Evo ideja, npr, pogledaj zadnja 2-3 videa od Flak Fire-a i napisi nam natuknice.

Govori o mapama, singleplayeru, oruzju i povezanosti sa stvarnim ratom. To je meni previse posla jer mu jedan jedini video zna imati dvadesetak minuta.

 

Pogle videe od Marbleduck-a i izvadi sve važne informacije vezane uz recoil, ponašanje oružja i koje su promjene između bete i full igre.

 

Pogledaj videe od Jackfragsa, xfactora, westie-a pa filtriraj bullshit i pronađi važne informacije..

 

Budi taj koji nam daje informacije vezane uz BF1.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice