Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.094.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
16 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

Iz razloga da ne pročitam spoilere i da se ne probijam kroz hrpu MP "junk" postova  može samo par dojmova o kampanji? Jel napkon vrijedi što nakon onih generičkih iz prošlih nastavaka?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Ne kuzim zasto ova igra i dalje nema votekick ugradeno direktno...a ne u server

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 in 8K




2 x Titan X Pascal in SLI and a 6950X processor Overclocked

50.000kn.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 0:10 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Imas u temi balkanski twitch strimeri nekom sam postavio SS svog OBS-a
https://beam.pro/53copceco
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

vrhunski optimizirano.. znaci teksture na ultra uzmu 7.1 gb rama na mojoj konfi..  igra leti

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ima li iko problem da mu ne radi Quit game??

ja klinem to i YES i nista se ne desi,ostanem u meniu

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
mersimh kaže...

ima li iko problem da mu ne radi Quit game??

ja klinem to i YES i nista se ne desi,ostanem u meniu

 Da, i to zadnja tri battlefielda tako 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Battlefield 1

Jel ima negdje ispod 40€ ili da se uzme na rate 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
SimeKZ kaže...

Jel ima negdje ispod 40€ ili da se uzme na rate 

 1 Euro preko. Prolazi? :D

http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin

 

EDIT:

5% OFF:

https://www.facebook.com/cdkeyscom/app/393344207416996/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 0:37 (CyberDemonVZ).
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Battlefield 1

Meni radi  dobro moze se rec ali na dx11 ,na 12 fps pada trza itd...jos nisu inst 16.10 driveri....ovako se vrti oko 85- 100fpsa 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

eh da, naletio na 2 cheatera na istom serveru, vrlo vjerojatno su skupa igrali.

jedan ima pickup onu masinku a drugi mondragon, trce i skidaju sve kaj se nadje pred njima a ubit ih ni isus krist ne moze jer imaju "sesto culo" sa koje god strane im dojdes

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 1

ne mogu naci nigdje opciju za dx12, jel' to znaci da nemam podrsku za to, imam gtx780..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

options - advanced - enable dx12 (on / off)

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 1

nema :/

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 4:42 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
erminn kaže...

nema :/

 Da pogodim, trollaš nas jer nemaš Windows 10. Nema DX12 bez Win10.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Battlefield 1

skida se ,  

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 7:02 (zagy15061984).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
23mb/sec? Majke ti
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

eh da, naletio na 2 cheatera na istom serveru, vrlo vjerojatno su skupa igrali.

jedan ima pickup onu masinku a drugi mondragon, trce i skidaju sve kaj se nadje pred njima a ubit ih ni isus krist ne moze jer imaju "sesto culo" sa koje god strane im dojdes

 Ja nisam naletio na cheatera ni jednog...ali zato svako malo nama jučer doletila optužba sa HR team hackers

Najviše radi ovog Danny_HRa i sačme na dominationu

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

d12 bio disable u igri, nakon sto sam ga aktivirao nema directx errora, ali kao da imam fps drop i trza

nadam se da ce doci neku update da to srede, u limburgu

https://www.youtube.com/user/crnijoker?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

igra oočito trza zato kaj ljudi igraju sa gsync i fresync monitorima,i onda tu još ubaci sve probleme sa pingom i vezom(jer svi nemaju ništa isto) i eto ti zašto igra trza,i također onda ubaci to da nemaju svi jednaki hardver itd. itd.,sve je različito,tako ja to objašnjavam kaj imam dosta mali fps jer očito se to ravna prema drugim igračima(koji imaju bolji ili lošiji ping,manji ili veći fps itd.),i onda ti svatko podesi različite opcije u igri itd.,ima milijun mogućnosti i razloga...

a igra mi trza i na dx11 i na dx12...očito probleme u igri stvaraju igrači sa nvidia grafičkim karticama...

Moj PC  
3 3 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ima li tko problema sa zvukom? Meni se javlja užasan šum na mapi monte grappa svakih par sec seckanje zvuka lag spike i šum. Imam realteckove drajvere znam da su bili problem u proslim BF. Jos uvek se vuce od BC da reloda oruzje kad preskocis ili udes u vodu.

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...

očito probleme u igri stvaraju igrači sa nvidia grafičkim karticama...

hahahahah

jedan jedini neponovljivi 

14 godina
offline
Battlefield 1

Prijatelj ima gtx970 i i5 4590,8gb i ima smikesno malo fpsa. Na high uz smanjeni AA mu pada i do 20fpsa. Stavio je zadnje drivere za grafu. Hel to problem sa driverima ili da idemo dalje kopat. Druge igre mu rade ok. 

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Sto znaci ono view distance kad se koristi snajper, porihtava se sa tipkom V na tipkovnici? Nisam dosad igrao BF serijal pa ne kuzim dal na sto to utjece?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
walentkane kaže...

Sto znaci ono view distance kad se koristi snajper, porihtava se sa tipkom V na tipkovnici? Nisam dosad igrao BF serijal pa ne kuzim dal na sto to utjece?

 udaljenost, mjenjas udaljenosti s obzirom kolko ti je protivnik kojeg gadjas daleko

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

i moram priznat da mi ipak fale m16 rds,kobra itd.,također mi nedostaje rpg i lock on oružja za tenkove i avione...

Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...
walentkane kaže...

Sto znaci ono view distance kad se koristi snajper, porihtava se sa tipkom V na tipkovnici? Nisam dosad igrao BF serijal pa ne kuzim dal na sto to utjece?

 udaljenost, mjenjas udaljenosti s obzirom kolko ti je protivnik kojeg gadjas daleko

 Na koji nacin se to procijeni? Kad vidim prorivnika u daljini i dok ja razmislim dal je 75m ili 150m udaljen, dok promijenim i naciljam, vec je nestao odavno.

10 godina
online
Re: Battlefield 1
Kill Frenzy kaže...

Prijatelj ima gtx970 i i5 4590,8gb i ima smikesno malo fpsa. Na high uz smanjeni AA mu pada i do 20fpsa. Stavio je zadnje drivere za grafu. Hel to problem sa driverima ili da idemo dalje kopat. Druge igre mu rade ok. 

 Kod mene je slicna konf i ako ti se prijatelj ne pali na sto.vise fps.a i te gluposti onda nek upali vsync u nvidia control panelu i stavi lock na 60Fps i to je to.Kod mene radi kao podmazana jer mi ni ne treba vise,a inace bude izmedju 90-70 ovisi o detaljima kako postavim.Jos sam neke gluposti podesio i nemam problema nikakvih.A danas cu instalirat najnovije drivere pa cu vidit sta ce bit.

Inace igra je perverzija.

 

Mrski kakva je tebi igra?

bf4: [G] hrka11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice