Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.089.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Ako nemas Nvidiu skini OBS studio i igraj se postavkama
https://beam.pro/53copceco
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
guzda22 kaže...

vi koji snimate gameplay..kaj koristite za to? kae najbolje? 

 Softver od grafičke.

Za Nvidiu: GeForce Experience

Sad sam gledo kaj ima AMD pa je to njihov ReLive..malo ću se s tim pozabavit :)

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 / rockstarclub: guzda22 /
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
volegradele kaže...
Magibagi kaže...

Moje duboke isprike onda. Gle ti si na jačem procesoru pa možda je do toga. Meni zna povuć i do 100 fpsa, ali dropovi ispod 60 su prisutni. Tada je CPU usage 100% zakucano na svim jezgrama pa je do bottlenecka izgleda. Prati svoj CPU usage pa mi javi kak se ponaša, znat ćemo onda zašto. 

 A slušaj mozda sam i ja lupnio,ovo govorim kad sam igrao i gledao fps counter,bacim veceras jednu partiju i opalim FRAPS bench da vidim min,avr,max fps!!

 Može, pa javi. Btw u vezi rama i ja sam malo čito o tome pa ću probat uzet još 8gb da vidimo razliku. :)

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
guzda22 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
guzda22 kaže...

vi koji snimate gameplay..kaj koristite za to? kae najbolje? 

 Softver od grafičke.

Za Nvidiu: GeForce Experience

Sad sam gledo kaj ima AMD pa je to njihov ReLive..malo ću se s tim pozabavit :)

 Tako je! Novi ReLive.

Ako namjerevaš snimati gameplay, pretpostavljam da imaš i nešto za snimati :D

Javi ovdje.

 

Pozdrav

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 1

Dolaze francuzi :D

https://www.facebook.com/battlefield.na/videos/10154458110912672

 

(Još nema videa na Youtubeu)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Dolaze francuzi :D

https://www.facebook.com/battlefield.na/videos/10154458110912672

 

(Još nema videa na Youtubeu)

 Evo upravo gledam na RTL-u Pink Panter 2 i tamo Francuza ko u priči ;-)

neda mi se
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Ni jedan jedini francuz... čak ni Jean Reno nije francuz, tako da ne znam di si ih ti vidio..

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
marko227 kaže...

Ni jedan jedini francuz... čak ni Jean Reno nije francuz, tako da ne znam di si ih ti vidio..

 Statisti

 

Statisti

 

Statisti

 

P.S. nije mi se dalo raditi 3 poruke

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
marko227 kaže...

Ni jedan jedini francuz... čak ni Jean Reno nije francuz, tako da ne znam di si ih ti vidio..

 Ne nije Jean Reno Francuz ali zato Ponton jest :-/

Čovječe gleda sam film a u filmu glume Francuze.

neda mi se
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Zaaašto ali zaštooo mi se konstatno bar jednom kad igram bf smanji rez. iz full u window il kak već, iznervira me. Imal tu spasa, ima tko istih sranja?

 

btw. nisam čitao dugo ovu temu, nemojte počet sa spikama imaš str, 5,6,55 iznad pa vidi. Ak ti se neda pisat, nemoj. Ima k'o hoće   

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Dudu kaže...

Zaaašto ali zaštooo mi se konstatno bar jednom kad igram bf smanji rez. iz full u window il kak već, iznervira me. Imal tu spasa, ima tko istih sranja?

btw. nisam čitao dugo ovu temu, nemojte počet sa spikama imaš str, 5,6,55 iznad pa vidi. Ak ti se neda pisat, nemoj. Ima k'o hoće   

 Ne, nema nitko.

Ako te netko uputi, i to na točnu stranicu, budi presretan i brzo skokni na nju

 

Nego, mislim da ti ovo nema veze s igrom. Neki od programa skoče u prednji plan i zbog njih ti se smanji igra.

Meni nešto od softvera isto to radi. Ne smanji mi se igra, ali mi isprogramirane tipke za bf1.exe prestanu raditi, i onda opet prorade.

Još ne znam o kojem se programu radi, a ni kako ga otkriti.

 

Btw, dal ti igra nastane u prozoru, ili stvarno promjeni rezoluciju i ostane u full screenu? TO je ogromna razlika i loše opisan problem :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 1

Jedini pravi Francuz je Jean-Michel Nicolier.

 

 

Kae ovo, veli level da bf umire? jel to moguće?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
Dudu kaže...

Zaaašto ali zaštooo mi se konstatno bar jednom kad igram bf smanji rez. iz full u window il kak već, iznervira me. Imal tu spasa, ima tko istih sranja?

btw. nisam čitao dugo ovu temu, nemojte počet sa spikama imaš str, 5,6,55 iznad pa vidi. Ak ti se neda pisat, nemoj. Ima k'o hoće   

 Ne, nema nitko.

Ako te netko uputi, i to na točnu stranicu, budi presretan i brzo skokni na nju

 

Nego, mislim da ti ovo nema veze s igrom. Neki od programa skoče u prednji plan i zbog njih ti se smanji igra.

Meni nešto od softvera isto to radi. Ne smanji mi se igra, ali mi isprogramirane tipke za bf1.exe prestanu raditi, i onda opet prorade.

Još ne znam o kojem se programu radi, a ni kako ga otkriti.

 

Btw, dal ti igra nastane u prozoru, ili stvarno promjeni rezoluciju i ostane u full screenu? TO je ogromna razlika i loše opisan problem :D

 Haha :D

Stari, zna mi se desit kad netko od ljudi na oriđini uđe recimo online, ili oflajn ili uđe u bf ili neku drugu igru. Jednostavno to mi se desi nekad, ne uvijek. U tom je kvaka što ne znam niti ja kako i zašto. Nekad radi zbog upravo napisanog, a nekad to napravi iz čista mira ( ne pokreče se ništa u pozadini, steam, oriđin bla bla ) 
Upravo to, ne promjeni se reza, reza ostane ista, ali ne bude ful skrin, bude preko cijelog ekrana ali ne ful skrin. Par puta mi je čak iz ful skrina smanjilo na pola ekrana.. Odem u postavke tamo je sve namješteno kako je bilo, ful skrin itd. i onda odem samo dole aply this settings i vrati se u ful skrin. Sranje jel da  

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
12 godina
offline
Battlefield 1

Jednostavno alt+enter nema potrebe za ulazenje u postavke.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Dudu kaže...

 Haha :D
Stari, zna mi se desit kad netko od ljudi na oriđini uđe recimo online, ili oflajn ili uđe u bf ili neku drugu igru. Jednostavno to mi se desi nekad, ne uvijek. U tom je kvaka što ne znam niti ja kako i zašto. Nekad radi zbog upravo napisanog, a nekad to napravi iz čista mira ( ne pokreče se ništa u pozadini, steam, oriđin bla bla ) 
Upravo to, ne promjeni se reza, reza ostane ista, ali ne bude ful skrin, bude preko cijelog ekrana ali ne ful skrin. Par puta mi je čak iz ful skrina smanjilo na pola ekrana.. Odem u postavke tamo je sve namješteno kako je bilo, ful skrin itd. i onda odem samo dole aply this settings i vrati se u ful skrin. Sranje jel da  

 Aaa, mislim da je Origin kriv.

Kad se netko spaja na tebe onda izbaci poruku i smanji ekran.

Probaj ugasiti sve obavijesti i ugasiti Origin in game (u opcijama Origina).

Čak i ako ti trebaju te opcije, ugasi za probu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

Jedini pravi Francuz je Jean-Michel Nicolier.

 

 

Kae ovo, veli level da bf umire? jel to moguće?

 

 Pa kolko sam čuo u videu Lvlcap kaže kako ne umire, ali da lagano pada populacija. I ja baš ne igram u zadlje vrijeme, ali to zato jer sam igrao Rising Storm 2 Vietnam betu, pa onda malo Siegea. Malo predugo treba za novi DLC, trebao je doći jedan baš negdje u ovom mjesecu, a ne u 3.

 

Novi tenk u DLCu sa francuzima.

 

 

 

Sad me jedino zanima dali će ta grdosija biti behemoth ili samo tenk

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 13:45 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 Pa kolko sam čuo u videu Lvlcap kaže kako ne umire, ali da lagano pada populacija. I ja baš ne igram u zadlje vrijeme, ali to zato jer sam igrao Rising Storm 2 Vietnam betu, pa onda malo Siegea. Malo predugo treba za novi DLC, trebao je doći jedan baš negdje u ovom mjesecu, a ne u 3.

 

 Pa jasno. Konzolaši imali dobar deal za božić pa kupili svojim loved ones. Pc stagnira i polako opada,a šta drugo to znači nego odumiranje igre kao takve.

Sad će dlc pa će dići to, ali činjenica je da 3mj igre ljudima dopizdilo. Gledam samo na ljudima koje poznam, koliko ih je odustalo od igre i prešlo na nešto drugo zanimljivije.

 

Mislim bmk za igru, samo komenitram, i nisam ni sam upalio mjesec dana, ne znam jel bio kakav peč da je složio fps i igru općenito.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
Dudu kaže...

 Haha :D
Stari, zna mi se desit kad netko od ljudi na oriđini uđe recimo online, ili oflajn ili uđe u bf ili neku drugu igru. Jednostavno to mi se desi nekad, ne uvijek. U tom je kvaka što ne znam niti ja kako i zašto. Nekad radi zbog upravo napisanog, a nekad to napravi iz čista mira ( ne pokreče se ništa u pozadini, steam, oriđin bla bla ) 
Upravo to, ne promjeni se reza, reza ostane ista, ali ne bude ful skrin, bude preko cijelog ekrana ali ne ful skrin. Par puta mi je čak iz ful skrina smanjilo na pola ekrana.. Odem u postavke tamo je sve namješteno kako je bilo, ful skrin itd. i onda odem samo dole aply this settings i vrati se u ful skrin. Sranje jel da  

 Aaa, mislim da je Origin kriv.

Kad se netko spaja na tebe onda izbaci poruku i smanji ekran.

Probaj ugasiti sve obavijesti i ugasiti Origin in game (u opcijama Origina).

Čak i ako ti trebaju te opcije, ugasi za probu.

 Ne znam dal je Origin, napisao sam gore da mi je u nekoliko navrata bez ikakve obavijesti za origin ili dr. program smanjilo rez. 
No, pokušat ću sa ovim pa da vidimo. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
.

 

Mislim bmk za igru, samo komenitram, i nisam ni sam upalio mjesec dana, ne znam jel bio kakav peč da je složio fps i igru općenito.

 A zašto tako općenito loše pišeš o igri?

Malo pogledaš tvoje poruke, ama baš sve (100%?) su loše vijesti o igri, ismijavanje ili neki sarkazam.

Pa bilo je i dobrih vjesti.. npr najbolje prodavani BF u prvih nekoliko tjedana prodaje, launch je više manje bio bez bugova, dobre recenzije, bolji SP od prošlih nastavaka.

I tak pišu 3-4 osobe.. Volume, Spelac... (makar kod njih se nikad ne zna :D )

A sve je počelo pola godine prije izlaska igre.. Kaj je fora.. uvjeravanje sebe da igra ne valja jer vam se iz prve nije dopao setting?

Uvjeravanje nas da ste u pravu od početka?

Čisto iz dosade?

 

Istina, igra je mnogima lošija nego prije, broj igrača se smanjuje, dugo nema DLCa.. al to je slučaj za 99%igara pa mi nije jasan ovaj hate :D

Pitanje je ozbiljno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 1

Ja neznan o čemu vu pričate, kako umiranje? Meni je igra savršena i igran je svaki dan, svaka lipa se isplatila.

Kanter PROO
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Ekipa pozz
Zanima me na kojim postavkama i na kolko fps bi igra isla sa 8gb ram
i3 3220 i gtx 1050ti
Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

neče radit sa dvojezgrenim procesorom

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Radit hoce 1000% jer vec sam igrao sa starom grafom
Sad me zanima koliko cu fps imat na high ultra postvkama?
L.p.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
xXZoMbIeHaCkErXx kaže...
Radit hoce 1000% jer vec sam igrao sa starom grafom
Sad me zanima koliko cu fps imat na high ultra postvkama?
L.p.

 A da malo jutjub pretrazis ?

Battleog - 191silvinjo
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Gleda sam dosta videa ali na nekima ide na ultra preko 60 a na nekima na high na 40 do 50
L.p.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 1

Nema ti tu pravila. Ja i jedan kolega imamo skoro istu konfu i on kaže da vrti preko 60 fpsova a ja imam oscilacije od 20 do 60 i proc klokan na 4.7 , grafu također i opet zavisi do mape i postavki. Tako da nećeš ni znat dok ne probaš.

Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 23:52 (zeko73).
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
xXZoMbIeHaCkErXx kaže...
Gleda sam dosta videa ali na nekima ide na ultra preko 60 a na nekima na high na 40 do 50
L.p.

 Neznam koliko će ić ali sigurno na ultra neće ni blizu 60. Moja stara r9 290 jedva drži da ne padne ispod 60 (govorim o min. FPS-u)

neda mi se
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Ok
Hvala svima
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

koja graficka postavka najvise utice na fps u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
DangerousB kaže...

koja graficka postavka najvise utice na fps u igri?

 AA i Post Processing.. možda? :D

Nisam isprobavo, al bi moglo biti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice