Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.094.613
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Eto izgleda da je DLC odnosno premium djelomično besplatan. Sad ne znam jel to jer je jučer počeo battlefest ili će uvijek biti tako.

 

Uglavnom ako vi NEMATE premium,a imate kolegu koji IMA premium i on vas pozove u party(valjda i meč) moći ćete s njime igrati nove mape. Znači samo mape, nova odlična oružija i dalje ne možete koristiti nego morate kupiti DLC ili premium.

Osim toga ako ste sami i nema kolege možete biti spectator na novim mapama, tako da vidite kako izgledaju.

 sutra ce razjasniti dlc friends.

od danas do 31.3 je 2xp u bf1/h/4

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Eto izgleda da je DLC odnosno premium djelomično besplatan. Sad ne znam jel to jer je jučer počeo battlefest ili će uvijek biti tako.

 

Uglavnom ako vi NEMATE premium,a imate kolegu koji IMA premium i on vas pozove u party(valjda i meč) moći ćete s njime igrati nove mape. Znači samo mape, nova odlična oružija i dalje ne možete koristiti nego morate kupiti DLC ili premium.

Osim toga ako ste sami i nema kolege možete biti spectator na novim mapama, tako da vidite kako izgledaju.

 danas kad sam ulazio u igru mi je pisalo da sutra počinje battlefest i da će se to što si napisao moći raditi samo za trajanja battlefesta, sad ne znam koliko je to

9 godina
offline
Battlefield 1

znači ja ako na flyvpn stavim singapur i ulogiram se na svoj account na originu i kupim ekspanziju, mogu to sve bez problema igrati? jel se može dogoditi poslije da mi to oduzmu?

 

 sad sam preračuno, premium pass bi me tako izašao 37 eura, umjesto 50

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 16:10 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

 sutra ce razjasniti dlc friends.

od danas do 31.3 je 2xp u bf1/h/4

 

Cansee kaže...

 danas kad sam ulazio u igru mi je pisalo da sutra počinje battlefest i da će se to što si napisao moći raditi samo za trajanja battlefesta, sad ne znam koliko je to

 A, da? Nisam ulazio u igru danas, ali sam vidio na twitteru da su westie i još neki tweetali o tome.

11 godina
offline
Re: Battlefield 1
LudaVjestica kaže...
dennocro kaže...
CyberDemonVZ kaže...

A kad klikneš Alt+Enter?

 udje i nakon sekunde opet se vrati. sve sam probao sto mi je palo na pamet. cak sam i tv iskljucio koji je preko hdmi. a na tvu mogu sve, i full ekran sa vecom i manjom rezolucijom nego je tv, fullhd je. a kad to probam na monitoru nece

 Meni neće u full screen ako mi je u igri podešeno na full screen nego samo ako stavim na borderless. Ne znam jesi to probao...

 bio sam ponovo instalirao origin i igru skinuo ali i dalje isto. probam ovo tvoje i stvarno funkcionira. hvala. ali ne mogu mjenjati rezoluciju nazalost. al bitno da mi je full screen

11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Cansee kaže...

znači ja ako na flyvpn stavim singapur i ulogiram se na svoj account na originu i kupim ekspanziju, mogu to sve bez problema igrati? jel se može dogoditi poslije da mi to oduzmu?

 

 da, tak sam ja napravil.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Battlefield 1

kupio sam premium pass preko singapura, 295 kn, i sve je super, tako da svima preporučam, proći ćete 13 eura jeftinije

 

bome sam se iznenadio, mislio da će se nešto skidati/downloadati s obzirom na to da sam kupio ekspanziju, kad ono ništa, kako je to tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 1
Cansee kaže...

kupio sam premium pass preko singapura, 295 kn, i sve je super, tako da svima preporučam, proći ćete 13 eura jeftinije

bome sam se iznenadio, mislio da će se nešto skidati/downloadati s obzirom na to da sam kupio ekspanziju, kad ono ništa, kako je to tako?

 Svi korisnici su skinuli "premium" :) Tj, u zadjem patchu je bio i DLC.

Samo mu nemaju pristup... makar ni ovo više nije istina.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 1

Kaže Westie kako će i sad ovi iz highlightsa i oni koji pobjede dobivati scrapove kojima će kupovati battlepackove.

 

 

 

Eh da i oni koji nemaju premium ni DLC, a igraju ga sa premium kolegama neće dobivati XP, niti koristiti tenk, behemoth i sl. Ali će im se taj XP spremati u statistiku i dobiti će ga kad kupe premium/DLC

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Uopće me ne čude više sve te uber pametne taktike da se ljude natera da kupe nešto. I svi to uredno gledaju i plaćaju, zato nećemo dobit normalne igre pod "normalno" nego će sve bit iznimke. U 3 godine dvije dobre igre max, ma puno sam i reko. Još će i gore bit.

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 

Eh da i oni koji nemaju premium ni DLC, a igraju ga sa premium kolegama neće dobivati XP, niti koristiti tenk, behemoth i sl. Ali će im se taj XP spremati u statistiku i dobiti će ga kad kupe premium/DLC

 Znači ispada da mi "obični igrači" samo punimo servere da bi Premium igrači imali sa kim igrati pošto su skužili da je vrlo malo ljudi kupilo premium. E ja vam sigurno neću puniti servere

15 godina
online
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

Eh da i oni koji nemaju premium ni DLC, a igraju ga sa premium kolegama neće dobivati XP, niti koristiti tenk, behemoth i sl. Ali će im se taj XP spremati u statistiku i dobiti će ga kad kupe premium/DLC

 Znači ispada da mi "obični igrači" samo punimo servere da bi Premium igrači imali sa kim igrati pošto su skužili da je vrlo malo ljudi kupilo premium. E ja vam sigurno neću puniti servere

 Pa de, nemoj biti škrtica, kupi sinu Premium!

13 godina
offline
Battlefield 1

Da li tko zna službene podatke za prodaju BF1?

 

Našao sam ovo stranicu i pogledao razlike između BF3, BF4 i BF1:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+3

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+4&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+1&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Zanmiljivo je pogledati prodaju za PC: trojka je prodana u 2.78, četvorka u 1.39, a jedinica u 0.71 milijona primjeraka ???

Zar je moguće da je PC tržište u takvom padu u odnosu na konzole? Ako je ta stranica uopće relevantna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Jebatga svi smo ostarili, konzolitis je čudna bolest, a djece je sve više kojima paše šta im se servira trenutno. Ne možeš tu ništa. 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

Eh da i oni koji nemaju premium ni DLC, a igraju ga sa premium kolegama neće dobivati XP, niti koristiti tenk, behemoth i sl. Ali će im se taj XP spremati u statistiku i dobiti će ga kad kupe premium/DLC

 Znači ispada da mi "obični igrači" samo punimo servere da bi Premium igrači imali sa kim igrati pošto su skužili da je vrlo malo ljudi kupilo premium. E ja vam sigurno neću puniti servere

 Ne znam kolko su prodali, ali ovo su napravili jer se na redditu možda svaki dan pojavilo pitanje što će napraviti po pitanju razdvajanja communitya radi DLCova i sl. Pa su eto slušali community i napravili nešto. Bolje išta nego ništa i ovako bi se igra trebala igrati radi zabave, a ne XP-a ili levelanja.

 

C64 ovi podaci su dosta krivi jer nitko osim publishera ne zna kolko su zapravo prodali na digitalnim servisima i onim key storovima. A publisher ne izdaje službene podatke. Ono što je donjelo dosta igrača na BF3 je i što se igra prodavala na Humble bundleu sa još 5 vrhunskih igrara za neka 3 ili 4 dolara.

 

Ali da naravno da konzole sve više rastu jer su sve jeftinije i pristupačnije, već zadnih 5 godina večina developera se najviše okreče tom tržištu pošto tamo leži lova.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 11:08 (Jack Sparrow).
12 godina
online
Re: Battlefield 1
C64 kaže...

Da li tko zna službene podatke za prodaju BF1?

 

Našao sam ovo stranicu i pogledao razlike između BF3, BF4 i BF1:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+3

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+4&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+1&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Zanmiljivo je pogledati prodaju za PC: trojka je prodana u 2.78, četvorka u 1.39, a jedinica u 0.71 milijona primjeraka ???

Zar je moguće da je PC tržište u takvom padu u odnosu na konzole? Ako je ta stranica uopće relevantna?

 Ne postoje službeni rezultati za BF1, a ni za jedan drugi noviji BF.

Zna se jedino da je BF1 u prvom tjednu prodan u više primjeraka nebo BF4 i Hardline skupa.

 

I prema konzervativnim predviđanjima, EA je polovicom 2016-te izjavio da će se BF1 prodati u 15 milijuna primjeraka.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
C64 kaže...

Da li tko zna službene podatke za prodaju BF1?

 

Našao sam ovo stranicu i pogledao razlike između BF3, BF4 i BF1:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+3

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+4&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+1&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Zanmiljivo je pogledati prodaju za PC: trojka je prodana u 2.78, četvorka u 1.39, a jedinica u 0.71 milijona primjeraka ???

Zar je moguće da je PC tržište u takvom padu u odnosu na konzole? Ako je ta stranica uopće relevantna?

Moguće...

 

Taj pad interesa se paralelno poklapa sa padom interesa na društvenim forumima poput bug.hr, forum.hr i međunrodnih zajednica poput reddita. Sve internetski društveni mediji koje većinom posjećuje PC zajednica, a tek u manjoj mjeri konzolaški casualci.

Pogledaj samo brojke sa ovog foruma: BF3: poruka: 77.217 | čitano: 7.246.459 ; BF4: poruka: 63.834 | čitano: 3.898.201; BF1: poruka: 12.016 | čitano: 403.516 .

Ako to za usporedbu svedemo na vrijeme koje je igra provela na tržištu (otvaranje tema na forumu) dobijemo slijedeće brojke:

BF3: poruka: 920 poruka/mjesec | čitano: 86.268 puta/mjesec (46 %) ; BF4: poruka: 1.064 p/m| čitano: 64.970 p/m (35%); BF1: poruka: 1.092 p/m | čitano: 36.683 p/m (19 %)

 

Broj napisanih poruka na mjesec sam isključio kao relevantan podatak pošto određeni forumi, pogotovo lokalno orijentirani u manjim sredinama kao što je RH, imaju tendenciju kultiviziranja, što znači da broj učestalih korisnika koji pišu po forumu dosegne kritični broj nakon kojeg se više značajnije ne smanjuje. A taj proces stvaranja kulta možete primjetiti i ovdje. U svim BF temama isti likovi redovito pišu i sudjeluju u međusobnim raspravama već niz godina. Zato i smatram da je zainteresiranost ostalih (okoline) mnogo bitnija za ocjenu popularnosti što se može isčitati iz statistike "čitano".

 

Magibagi kaže...

Jebatga svi smo ostarili, konzolitis je čudna bolest, a djece je sve više kojima paše šta im se servira trenutno. Ne možeš tu ništa. 

Meni je čudno kako milenijalce (1980-1995) nije naslijedila y generacija. Ipak je to nama bilo nešto novo i tada se je ta industrija tek probijala na tržište, sad je već dosegnuto zasićenje, a i ekonomska kriza je dala svoj obol te su možda to razlozi smanjenja PC udjela u tržištu.

 

 

Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

Eh da i oni koji nemaju premium ni DLC, a igraju ga sa premium kolegama neće dobivati XP, niti koristiti tenk, behemoth i sl. Ali će im se taj XP spremati u statistiku i dobiti će ga kad kupe premium/DLC

 Znači ispada da mi "obični igrači" samo punimo servere da bi Premium igrači imali sa kim igrati pošto su skužili da je vrlo malo ljudi kupilo premium. E ja vam sigurno neću puniti servere

 Ne znam kolko su prodali, ali ovo su napravili jer se na redditu možda svaki dan pojavilo pitanje što će napraviti po pitanju razdvajanja communitya radi DLCova i sl. Pa su eto slušali community i napravili nešto. Bolje išta nego ništa i ovako bi se igra trebala igrati radi zabave, a ne XP-a ili levelanja.

 

C64 ovi podaci su dosta krivi jer nitko osim publishera ne zna kolko su zapravo prodali na digitalnim servisima i onim key storovima. A publisher ne izdaje službene podatke. Ono što je donjelo dosta igrača na BF3 je i što se igra prodavala na Humble bundleu sa još 5 vrhunskih igrara za neka 3 ili 4 dolara.

 

Ali da naravno da konzole sve više rastu jer su sve jeftinije i pristupačnije, već zadnih 5 godina večina developera se najviše okreče tom tržištu pošto tamo leži lova.

I jedna i druga tvrdnja su realno moguće, ali pošto se ovdje radi o EA koja prodaje poluproizvode, prije smatram da je MRSKI u pravu.

 

Osim toga sada se tek vidi glavni razlog zbog kojega je promjenjena politika servera. Ako kontroliraš servere onda možeš i natjerati ljude da kupe Premium izdanje.

 

Sve je to u novcu, nemoj se zavaravati. Velika je razlika između 60€ i 120€. EA želi da im daš 120€ i sve rade kako bi to postigli.

 

CyberDemonVZ kaže...
C64 kaže...

Da li tko zna službene podatke za prodaju BF1?

 

Našao sam ovo stranicu i pogledao razlike između BF3, BF4 i BF1:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+3

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+4&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=battlefield+1&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Zanmiljivo je pogledati prodaju za PC: trojka je prodana u 2.78, četvorka u 1.39, a jedinica u 0.71 milijona primjeraka ???

Zar je moguće da je PC tržište u takvom padu u odnosu na konzole? Ako je ta stranica uopće relevantna?

 Ne postoje službeni rezultati za BF1, a ni za jedan drugi noviji BF.

Zna se jedino da je BF1 u prvom tjednu prodan u više primjeraka nebo BF4 i Hardline skupa.

 

I prema konzervativnim predviđanjima, EA je polovicom 2016-te izjavio da će se BF1 prodati u 15 milijuna primjeraka.

 Ove dvije rečenice su kontradiktorne. Ne zna se ništa jer sve podatke izdaje publisher koji nam može reći da su prodali 100 milja primjeraka i to bi svi mediji prenijeli dalje. Pa zamisli koja bi to farsa bila da ti glavna vijest nakon 2 tjedna izlaska igre bude kako se je BF1 prodao manje od BFH. Pa ti onda nakon takve katastrofe probaj natjerati nekoga da kupi tvoju igru. Osim toga razmisli malo. Hardline i BF4 skupa u 4 godine prodali su se manje nego BF1 u 1. tjednu. hahahahahahha

 

To ti je isto kao i naš turizam, svake godine raste 10%. Ili kao naše brojke o nezaposlenima. Ili kao Konzumova bilanca. Sve ti je to frizirano.

15 godina
offline
Battlefield 1

Koga uopće briga kolko se posta i dali su prodali više od hardlinea i dal su prodali 10 ili 11mil primjeraka? Bavite se glupostima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

ja ne znam kaj oni rade sa tom igrum, vec 50+ minuta pokusavam se spojiti na bilo koji server i svaki put mi uredno baca "server disconnected - you have lost the connection to the session."

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Da ne citam i trazim postove di to pise.. jel istina da non premium igraci mogu igrati nove mape? to sam nesto danas procitao u prolazu negdje a nisam imao vremena citat do kraja i sad ne mogu naci gdje sam to citao (fejs xD) ? Hvala :)

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 14:41 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
Dudu kaže...

Da ne citam i trazim postove di to pise.. jel istina da non premium igraci mogu igrati nove mape? to sam nesto danas procitao u prolazu negdje a nisam imao vremena citat do kraja i sad ne mogu naci gdje sam to citao (fejs xD) ? Hvala :)

 koliko sam shvatio treba te pozvat frend koji ima premium

12 godina
online
Re: Battlefield 1
D-wook kaže...

Ako to za usporedbu svedemo na vrijeme koje je igra provela na tržištu (otvaranje tema na forumu) dobijemo slijedeće brojke:

BF3: poruka: 920 poruka/mjesec | čitano: 86.268 puta/mjesec (46 %) ; BF4: poruka: 1.064 p/m| čitano: 64.970 p/m (35%); BF1: poruka: 1.092 p/m | čitano: 36.683 p/m (19 %)


 Ne postoje službeni rezultati za BF1, a ni za jedan drugi noviji BF.

Zna se jedino da je BF1 u prvom tjednu prodan u više primjeraka nebo BF4 i Hardline skupa.

 

I prema konzervativnim predviđanjima, EA je polovicom 2016-te izjavio da će se BF1 prodati u 15 milijuna primjeraka.

 Ove dvije rečenice su kontradiktorne. Ne zna se ništa jer sve podatke izdaje publisher koji nam može reći da su prodali 100 milja primjeraka i to bi svi mediji prenijeli dalje. Pa zamisli koja bi to farsa bila da ti glavna vijest nakon 2 tjedna izlaska igre bude kako se je BF1 prodao manje od BFH. Pa ti onda nakon takve katastrofe probaj natjerati nekoga da kupi tvoju igru. Osim toga razmisli malo. Hardline i BF4 skupa u 4 godine prodali su se manje nego BF1 u 1. tjednu.

 

Dobra statistika, puno govori o serijalu. Bar kod nas. Lijepo si to složio

 

Da, baš to. Ništa se ne zna o prodaji, samo ono što je publisher izjavio. I mislio sam na izjavu da se u prvom tjednu prodaje BF1 prodao bolje nego BF4 i Hardline zajedno u prvom tjednu prodaje, ne ukupno

Naravno, EA tu može pričati doslovno što hoće, ali si ja sve mislim da su tražili statistički podatak koji im paše, a da ne moraju lagati Jer su ipak BF4 i Hardline bili užasni u početku, pa ih nije bilo teško prestići sa ovim WW1 hypeom :)

 

I to nam ama baš ništa ne govori, bar dok ne znamo ukupnu prodaju pola godine, ili godinu dana nakon izlaska, a to vjerojatno nećemo saznati.

 

Jack Sparrow kaže...

Koga uopće briga kolko se posta i dali su prodali više od hardlinea i dal su prodali 10 ili 11mil primjeraka? Bavite se glupostima.

 Interesantna tema i razgovaramo o njoj, kaj se miješaš?

Isto ko stvari koji mi ne trebaju pa ih svejedno pročitam, pa čak i tražim detalje... npr, prodaja vozila u Europi ili USA, ili broj prodanih Samsunga ili iPhonea... niš mi ne znači u životu, al mi je jako zanimliva tema :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Battlefield 1
Dudu kaže...

Da ne citam i trazim postove di to pise.. jel istina da non premium igraci mogu igrati nove mape? to sam nesto danas procitao u prolazu negdje a nisam imao vremena citat do kraja i sad ne mogu naci gdje sam to citao (fejs xD) ? Hvala :)

 Evo, ne moraš sve čitati, samo prvu poruku na ovoj stranici

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

ja ne znam kaj oni rade sa tom igrum, vec 50+ minuta pokusavam se spojiti na bilo koji server i svaki put mi uredno baca "server disconnected - you have lost the connection to the session."

 Ček jesi ugasio igru i origin i ponovo pokrenuo? Meni se znalo desiti, i ovo mi riješilo taj problem već nekoliko puta.

Dudu kaže...

Da ne citam i trazim postove di to pise.. jel istina da non premium igraci mogu igrati nove mape? to sam nesto danas procitao u prolazu negdje a nisam imao vremena citat do kraja i sad ne mogu naci gdje sam to citao (fejs xD) ? Hvala :)

 Da, kolega koji imam premium te pozove u parti i možete zajedno igrati. Ali samo mape, ne možeš koristiti nova vozila i puške, te ne dobivaš level.

 

Od danas dobivate scrapove za pobjedu, ako ste u highlightsima i za prvu partiju u danu.

12 godina
online
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
Od danas dobivate scrapove za pobjedu, ako ste u highlightsima i za prvu partiju u danu.

 Sve što natjera igrače da se bar malo potrude oko pobjede svog tima, ja sam za

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

ja ne znam kaj oni rade sa tom igrum, vec 50+ minuta pokusavam se spojiti na bilo koji server i svaki put mi uredno baca "server disconnected - you have lost the connection to the session."

 Ček jesi ugasio igru i origin i ponovo pokrenuo? Meni se znalo desiti, i ovo mi riješilo taj problem već nekoliko puta.

 jesam da, i restart racunala, portforward, uninstall, repair, ma svasta ugavnom kaj sam nasao na netu...

kad se uspijem spojiti ili me izbaci tokom runde ili na kraju, a ostalo vrijeme se uopce ne mogu spojiti

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
online
Re: Battlefield 1

Jesi na T-Comu?

Oni su imali problema zadnjih dana. Možda restart routera pomogne.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Jesi na T-Comu?

Oni su imali problema zadnjih dana. Možda restart routera pomogne.

 nop, h1. zvao ih, cak su izasli na teren da testiraju paricu i sve je uredu..

inace to je pocelo 2 dana nakon sto je DLC izasao, povremeno sam uspio odigrati koju rundu al ima danas dok ne mogu niti 1...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Jel se isplati kupit ovaj cirkus? Vidim da se kljuc moze nabavit za 30 dolara.

 

Igrao sam betu na onoj ocajnoj ogromnoj pustinjskoj mapi i nikak se nisam uspio uziviti u igru... Inace sam planirao kupiti posto sam veliki fan serijala no ovo mi nije sjelo iako ni nisam dao neku priliku. Hvala na pomoci:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Haremzg kaže...

Jel se isplati kupit ovaj cirkus? Vidim da se kljuc moze nabavit za 30 dolara.

 

Igrao sam betu na onoj ocajnoj ogromnoj pustinjskoj mapi i nikak se nisam uspio uziviti u igru... Inace sam planirao kupiti posto sam veliki fan serijala no ovo mi nije sjelo iako ni nisam dao neku priliku. Hvala na pomoci:)

 Veliki fan kupi bez razmišljanja i to u pretprodaji. Tebi se BF serijal smo sviđa...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice