Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 A gle netko mora raditi te nove mape, oružija, tenkove, animacije i ostale pizdarije. 

Zašto su nove mape i operatori besplatni u R6?

Zar se one stvore same od sebe u R6 pa zato?!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Battlefield 1

Sljedeći BF će biti fantastična igra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A gle netko mora raditi te nove mape, oružija, tenkove, animacije i ostale pizdarije. 

Zašto su nove mape i operatori besplatni u R6?

Zar se one stvore same od sebe u R6 pa zato?!

 Zato jer R6 ima microtransakcije i season passove koje ljudi kupuju i tu im se fila lova.

Osim toga R6 daje 4 mape i 8 operatora u jednu godinu. S druge strane BF po jednom DLCu daje 6 mapa gdje je jedna kao sve u R6, 12 novih oružija, 2-3 nova vozila, behemothe, modove i ostale pizdarije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 10:31 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A gle netko mora raditi te nove mape, oružija, tenkove, animacije i ostale pizdarije. 

Zašto su nove mape i operatori besplatni u R6?

Zar se one stvore same od sebe u R6 pa zato?!

 Zato jer R6 ima microtransakcije i season passove koje ljudi kupuju i tu im se fila lova.

Osim toga R6 daje 4 mape i 8 operatora u jednu godinu. S druge strane BF po jednom DLCu daje 6 mapa gdje je jedna kao sve u R6, 12 novih oružija, 2-3 nova vozila, behemothe, modove i ostale pizdarije.

 E neka si mu reka! 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 Zato jer R6 ima microtransakcije i season passove koje ljudi kupuju i tu im se fila lova.

Osim toga R6 daje 4 mape i 8 operatora u jednu godinu. S druge strane BF po jednom DLCu daje 6 mapa gdje je jedna kao sve u R6, 12 novih oružija, 2-3 nova vozila, behemothe, modove i ostale pizdarije.

U R6 bez mikrotransakcija možeš imati sva oružja i sve mape, a u BF-u ne možeš.

Apropos 6 mapa i ostalih pizdarija u DLC-u - količina često ne znači nužno i kvalitetu.

 

Nemoj misliti da branim R6.

Samo sam uzeo za primjer.

 

Inače, jučer smo nakon par mjeseci neigranja BF-a upalili tu igjicu, odigrali dvije mape i kolektivno napravili unistall.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Zato jer R6 ima microtransakcije i season passove koje ljudi kupuju i tu im se fila lova.

Osim toga R6 daje 4 mape i 8 operatora u jednu godinu. S druge strane BF po jednom DLCu daje 6 mapa gdje je jedna kao sve u R6, 12 novih oružija, 2-3 nova vozila, behemothe, modove i ostale pizdarije.

U R6 bez mikrotransakcija možeš imati sva oružja i sve mape, a u BF-u ne možeš.

Apropos 6 mapa i ostalih pizdarija u DLC-u - količina često ne znači nužno i kvalitetu.

 

Nemoj misliti da branim R6.

Samo sam uzeo za primjer.

 

Inače, jučer smo nakon par mjeseci neigranja BF-a upalili tu igjicu, odigrali dvije mape i kolektivno napravili unistall.

 Pa znam o čemu pričaš.

Ali već su jednom rekli da su DLCovi besplatni jer dobivaju lovu iz microtransakcije i season passova, te si time nadopunavaju to vrijeme i nova uložen u izradu DLCova. Isto kao i CS:GO, rocket league i slične igre gdje se mlati lova na raznoraznim skinovima i keyevima.

 

Da ima i BF nekakve paketiče, ali nitko lud to ne kupuje više pošto su sranje i ne isplati se bacati lovu na ovo. Tako da moraju nekako naplatiti za to, a osim toga dosta više toga daju. Da i kvantiteta ne znači kvaliteta, ali u ovom slučaju su nove mape jako dobre i detaljne, dok svako novu oružije ili tenk nudi nešto drugo.

12 godina
offline
Battlefield 1

Hebem ja svijet u kojem DLC kosta ko pola igre. A ima ih 4-5 kroz godinu ili dvije postojanja igre. Zasto barem mape nisu za sve ? Cisto da igra bude friska svima, a ne samo onima koji si iskesirali jos 60E za premium. Bzvz se splitaju igraci i onda se dolazi do zakljucka da je igra ''mrtva''. Ocito ce bit ko i sa BF 4, cekat neki dobar korejski popust i piknut premium za 100kn.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...

U R6 bez mikrotransakcija možeš imati sva oružja i sve mape, a u BF-u ne možeš.

Apropos 6 mapa i ostalih pizdarija u DLC-u - količina često ne znači nužno i kvalitetu.

 

Nemoj misliti da branim R6.

Samo sam uzeo za primjer.

 

Inače, jučer smo nakon par mjeseci neigranja BF-a upalili tu igjicu, odigrali dvije mape i kolektivno napravili unistall.

Šta te smeta kod BF1 ? igra ti je lagana ili?

Kada si krenuo igrati neki FPS prvi puta ozbiljno? Po ovome što vidim ti si kao neki dobar igrač pa eto da vidim.

S obzirom da igraš sa ekipom pretpostavljam da igrate klanske jer u suprotnom nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 11:32 (toxic).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
SimeKZ kaže...

Hebem ja svijet u kojem DLC kosta ko pola igre. A ima ih 4-5 kroz godinu ili dvije postojanja igre. Zasto barem mape nisu za sve ? Cisto da igra bude friska svima, a ne samo onima koji si iskesirali jos 60E za premium. Bzvz se splitaju igraci i onda se dolazi do zakljucka da je igra ''mrtva''. Ocito ce bit ko i sa BF 4, cekat neki dobar korejski popust i piknut premium za 100kn.

 Meni isto bezveze što se razdvaja community radi toga. Te bi volio da ima server sa svim mapama u rotaciji, a ne ovako.

 

A na kraju će ispasti da će DLCovi imati duplo više mapa i sadržaja nego sama igra. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 11:46 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

Šta te smeta kod BF1 ? igra ti je lagana ili?

Kada si krenuo igrati neki FPS prvi puta ozbiljno? Po ovome što vidim ti si kao neki dobar igrač pa eto da vidim.

S obzirom da igraš sa ekipom pretpostavljam da igrate klanske jer u suprotnom nema smisla.

 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...

 

 Moga bi ti navrnit koji put, nešto smo te se poželili.

Kanter PROO
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

Šta te smeta kod BF1 ? igra ti je lagana ili?

Kada si krenuo igrati neki FPS prvi puta ozbiljno? Po ovome što vidim ti si kao neki dobar igrač pa eto da vidim.

S obzirom da igraš sa ekipom pretpostavljam da igrate klanske jer u suprotnom nema smisla.

Igre sam počeo igrati na Commodoreu 64 i od tada više-manje igranje je sastavni dio mog života.

Ne smatram se super igračem, ali nisam ni loš s obzirom na toliko iskustvo u igranju.

Baš sam jučer bacio pogled... BF4 koji mi je radio katastrofalno sam odigrao nešto više od 1600 sati, a BF1 104 sata s tim da mi je BF1 dobro radio.

BF3 mislim da sam imao više od 2000 sati.

U vrijeme BC2 smo imali klan i server koji je svojevremeno bio top server na svijetu (HC server je u pitanju).

Igrali smo warove, što na EDOM-u, što preko foruma i ostalo.

Zadnji war što smo igrali je bio u BF4 protiv Dame i njegovih pajdaša ako se dobro sjećam.

 

Što mi smeta kod BF1?

Prvenstveno što je igra prilagođena početnicima i lošim igračima.

Iskustvo u ovoj igri ne predstavlja preveliku prednost kao npr. u BF3 pa čak i BF4, a da ne govorim o R6.

R6 je broken igra isto kao i BF4, ali ima "to nešto"... jebeni learning curve koji te gura da igraš više i jače i da učiš u svakoj rundi, odnosno da napreduješ iz runde u rundu.

U BF1 taj napredak nije toliko velik, odnosno nema ga.

Ovdje govorim o sebi koji imam iskustvo u baterfildima... moj napradak u BF1 od nultog sata do 104 je zanemariv u usporedbi s napretkom u R6 recimo ili BF3 u 100 sati igranja tih igara.

Zato mi BF1 nije zanimljiv i ne privlači me uopće.

Uz to, mape su katastrofalno loše, oružja, vozila i sve ostalo.

 

Npr. u BF3 sam proveo sate i sate učeći voziti avion.

Helikopeter sam također učio satima sa Dadom_HR i Kobrom.

O pucanju sa svakom puškom i masteriranju šotgana i M16 neću ni pričati.

U BF1 uzmeš bilo koju pušku i pucaš - to je to - tvome učenju je tu kraj.

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

Šta te smeta kod BF1 ? igra ti je lagana ili?

Kada si krenuo igrati neki FPS prvi puta ozbiljno? Po ovome što vidim ti si kao neki dobar igrač pa eto da vidim.

S obzirom da igraš sa ekipom pretpostavljam da igrate klanske jer u suprotnom nema smisla.

Igre sam počeo igrati na Commodoreu 64 i od tada više-manje igranje je sastavni dio mog života.

Ne smatram se super igračem, ali nisam ni loš s obzirom na toliko iskustvo u igranju.

Baš sam jučer bacio pogled... BF4 koji mi je radio katastrofalno sam odigrao nešto više od 1600 sati, a BF1 104 sata s tim da mi je BF1 dobro radio.

BF3 mislim da sam imao više od 2000 sati.

U vrijeme BC2 smo imali klan i server koji je svojevremeno bio top server na svijetu (HC server je u pitanju).

Igrali smo warove, što na EDOM-u, što preko foruma i ostalo.

Zadnji war što smo igrali je bio u BF4 protiv Dame i njegovih pajdaša ako se dobro sjećam.

 

Što mi smeta kod BF1?

Prvenstveno što je igra prilagođena početnicima i lošim igračima.

Iskustvo u ovoj igri ne predstavlja preveliku prednost kao npr. u BF3 pa čak i BF4, a da ne govorim o R6.

R6 je broken igra isto kao i BF4, ali ima "to nešto"... jebeni learning curve koji te gura da igraš više i jače i da učiš u svakoj rundi, odnosno da napreduješ iz runde u rundu.

U BF1 taj napredak nije toliko velik, odnosno nema ga.

Ovdje govorim o sebi koji imam iskustvo u baterfildima... moj napradak u BF1 od nultog sata do 104 je zanemariv u usporedbi s napretkom u R6 recimo ili BF3 u 100 sati igranja tih igara.

Zato mi BF1 nije zanimljiv i ne privlači me uopće.

Uz to, mape su katastrofalno loše, oružja, vozila i sve ostalo.

 

Npr. u BF3 sam proveo sate i sate učeći voziti avion.

Helikopeter sam također učio satima sa Dadom_HR i Kobrom.

O pucanju sa svakom puškom i masteriranju šotgana i M16 neću ni pričati.

U BF1 uzmeš bilo koju pušku i pucaš - to je to - tvome učenju je tu kraj.

 

 S obzriom da imas poprilicno iskustvo ne mislis li da si dosao do nekog svog maksimuma i da jednostavno vise nema sta naucit?

Ja recimo se nikako ne mogu naviknuti na sva ta vozila, helikoptere i slicna sranja.

Igrao stari cod 2 i cod 4 i to poprilicno puno, nekad prije Unreal Tournament te Quake.

Ne znam koliko sam sati navukao klanskih na codu 4 vjerujem da mi je Xfire u to doba zabiljezio nekih vise od 2500h sati ali samo klanskih i nisam bio u niti jednom top HR klanu ali smo isli po raznim lanovima cisto da vidimo gdje smo.

 

Ali naucio sam da nema ucenja niti napretka ako igras random s par ljudi s foruma ili starih. Jednostavno ako zelis neki napredak to moraju biti kompetativne stvari i ozbiljno prionuti tome.

Ja sam BF1 nabavio prije cca tjedan dana i svidio mi se nacim ponasanja svega, no isto tako ne ocekujem cuda jer igram solo. Vise nemam volje niti zivaca igrat u klanu a samo tako bi recimo nesto  mogao postici sve ostalo je igram zbog zabave. Opet po meni BF1 je meni nesto sto me moze vratit u doba starog Cod-a nadam se da mi to napraviti i novi COD.

Ne vidim trenutno ništa loše u igri, a kompetativno je ne mislim igrat.

 

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

 

 S obzriom da imas poprilicno iskustvo ne mislis li da si dosao do nekog svog maksimuma i da jednostavno vise nema sta naucit?

 

 

 

Svaka igra nosi nešto novo što iznova moraš učiti i vježbati tako da ne mogu reći da sam došao do maksimuma.

Znam jedino da se maksimum s godinama smanjuje zbog usporenih reakcija, ali to nastojim kompenzirati iskustvom :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 

 S obzriom da imas poprilicno iskustvo ne mislis li da si dosao do nekog svog maksimuma i da jednostavno vise nema sta naucit?

 

 

 

Svaka igra nosi nešto novo što iznova moraš učiti i vježbati tako da ne mogu reći da sam došao do maksimuma.

Znam jedino da se maksimum s godinama smanjuje zbog usporenih reakcija, ali to nastojim kompenzirati iskustvom :)

Tko te to tjera? Vec si navedeno ucio u bf3 i bf4 i sada se samo prebacilo sve u povijest malo drugacije mape i oruzja i to je to.

A i sam si rekao da nisi super igrac pa jos dobiva dodatno na tezini, tko te tjera ?

Vrlo jednostavno ako ti se igra ne svida, odes na drugu ali konstantno visit po forumu i tvrdit drugima da je losa. Sorry ja ovdje ne vidim nekog pretjeranog smisla.

A k tome jos ne igras kompetativno, sorry ali nemas kome sto i kako dokazati a s druge strane ne igras for fun vec eto da postanes bolji, za koga, od koga i cemu?

Nadam se da razumijes sto ti zelim reci. Opusti se i uzivaj u igri koja ti se svida.

Razumio bih da si frustiran jer igras kompetativno i tu imas hrpu zamjerki jer eto igra ti ne dozvoljava da budes bolji ali ne igras.

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
RePlaY kaže...
Volume kaže...

 

 Moga bi ti navrnit koji put, nešto smo te se poželili.

 Neću 

13 godina
offline
Battlefield 1

Šta se više pišu sranja u temi to igra postaje bolja, tako je i s bf3 i 4. To je i ludima jasno... 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

Bf1 je dobra igra, ali bio bi bolja da je izašao nakon bf2, onda bi bio igran više, a i bf3 bi onda bio još bolji.

 

Ili da je izašao kao ekspanzija za bf4 kao vietnam za bc2.

 

Ovako punokrvi nastavak, tj. battlfront skin, sa limitima i malo sadržaja koji će spašavati dlcovi koji izlaze jednom u pola godine, jer žele držat bf1 živ dok ne dođe bf5 valjda, to ne drži vodu.

 

Ja sam odustao na 70 sati ako se ne varam, i igru više neću paliti, ne nudi mi ništa, kako antraks kaže, što bi me zainteresiralo i držalo da igram. Ima dobrih shema, ali padaju u vodu kad je kompletan gameplay dosadan i naporan.

 

Bf serijal je za mene završena priča dok ne dođe pravi nastavak, vrijedan igre, učenja i competitivnog igranja.

 

A kome se igra sviđa, neka roka dapače. Kome je ovo prvi bf sigurno da je uživljen kao davor itd, ali većina ljudi dođe do zaključka da je igra prazna...i ne pale ju više što pokazuju razne recenzije, brojke itd ...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

Tko te to tjera? 

 

...

 

A k tome jos ne igras kompetativno, sorry ...

 

Razumio bih da si frustiran jer igras kompetativno i tu imas hrpu zamjerki jer eto igra ti ne dozvoljava da budes bolji ali ne igras.

 

 

 

 

 

A čuj ne tjera nas niko, ali ovdje je zajednica. Dosta nas je igralo skupa i nekako se nadam da će se pojaviti nešto gdje će opet desetci ljudi s ovog foruma moći uživati skupa. Ne mora nužno biti BF, ali to je serijal koji nas je povezao.

 

Sry što zajebavam, ali ovo boldano nije riječ. Znam šta hoćeš reći, inicijalno sam mislio da je neki tipfeler, ali vidim da ponavljaš grešku barem 4-5x.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...
toxic kaže...

Tko te to tjera? 

 

...

 

A k tome jos ne igras kompetativno, sorry ...

 

Razumio bih da si frustiran jer igras kompetativno i tu imas hrpu zamjerki jer eto igra ti ne dozvoljava da budes bolji ali ne igras.

 

 

 

 

 

A čuj ne tjera nas niko, ali ovdje je zajednica. Dosta nas je igralo skupa i nekako se nadam da će se pojaviti nešto gdje će opet desetci ljudi s ovog foruma moći uživati skupa. Ne mora nužno biti BF, ali to je serijal koji nas je povezao.

 

Sry što zajebavam, ali ovo boldano nije riječ. Znam šta hoćeš reći, inicijalno sam mislio da je neki tipfeler, ali vidim da ponavljaš grešku barem 4-5x.

Ne trudim se baš previše gledati jel sve gramatički ispravno. No u pravu si u svakom slučaju, a tko zna možda imam i neki sindrom miješanja slova itd.. Možda je i za zabrinuti se. Nikad ne znaš. Hvala

Uglavnom vidim prvo i zadnje slovo i automatski znam što sam mislio i idem dalje nekada to ispadne jako krivo 

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...

 

A čuj ne tjera nas niko, ali ovdje je zajednica. Dosta nas je igralo skupa i nekako se nadam da će se pojaviti nešto gdje će opet desetci ljudi s ovog foruma moći uživati skupa. Ne mora nužno biti BF, ali to je serijal koji nas je povezao.

...

Battlefield: Bad Company 3 

 

Jedini problem:

"The most recent entry in the Bad Company series--2010's Battlefield: Bad Company 2--sold nearly six million units. But despite this apparent success, Troedsson says DICE isn't quite sure what gamers really enjoyed about the game, which means making a sequel becomes difficult."

 

Tj. BC2 su slučajno pogodili i više ga ne znaju napraviti.  

Pa ono, možda jednog dana kad im se opet posreći... 

ja
15 godina
offline
Battlefield 1

Očekivao sam da će antraks burnije reagirati, a ne tako mirno. Razočaran sam Antrakše.

 

I bezveze je pričati što bi bilo i trebalo biti, igra je takva kakva jeste. A ove brojke i činjenice koje to nisu, su ustvari samo naglabanja i prazno blebetanje. Ako već ima kakvih brojki onda je to potrebao i dokazati nekim dokazima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Očekivao sam da će antraks burnije reagirati, a ne tako mirno. Razočaran sam Antrakše.

 

 

Naravno da sam reagirao, al je završilo u recycle binu na bug-serveru :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ZC_Someone kaže...

Battlefield: Bad Company 3 

 

Jedini problem:

"The most recent entry in the Bad Company series--2010's Battlefield: Bad Company 2--sold nearly six million units. But despite this apparent success, Troedsson says DICE isn't quite sure what gamers really enjoyed about the game, which means making a sequel becomes difficult."

 

Tj. BC2 su slučajno pogodili i više ga ne znaju napraviti.  

Pa ono, možda jednog dana kad im se opet posreći... 

 

BC2 nije bio prenatrpan svakakvim smećem. Manje-više količina opreme i zamišljeni gameplay su bili u harmoniji.

 

BF4 je recimo primjer nevjerojatne količine bloata s obzirom na dizajn.

 

Eto, to je razlika. Ponekad stvarno vrijedi ona 'less is more'.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...

 

 

 

Svaka igra nosi nešto novo što iznova moraš učiti i vježbati tako da ne mogu reći da sam došao do maksimuma.

Znam jedino da se maksimum s godinama smanjuje zbog usporenih reakcija, ali to nastojim kompenzirati iskustvom :)

 Šta li bi Nex na ovo rekao 

 

ne znam puno mlađih da imaju bolju reakciju.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...

 

BC2 nije bio prenatrpan svakakvim smećem. Manje-više količina opreme i zamišljeni gameplay su bili u harmoniji.

 

BF4 je recimo primjer nevjerojatne količine bloata s obzirom na dizajn.

 

Eto, to je razlika. Ponekad stvarno vrijedi ona 'less is more'.

 Ima istine u tome. Ja se trenutno guštam u Rising Storm 2: Vietnamu koji slijedi baš takvu nekakvu filozofiju.

ja
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...
Skilledžija kaže...

 

 

 

Svaka igra nosi nešto novo što iznova moraš učiti i vježbati tako da ne mogu reći da sam došao do maksimuma.

Znam jedino da se maksimum s godinama smanjuje zbog usporenih reakcija, ali to nastojim kompenzirati iskustvom :)

 Šta li bi Nex na ovo rekao 

 

ne znam puno mlađih da imaju bolju erekciju.

 samo lagana ispravka netočnog navoda

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ZC_Someone kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

BC2 nije bio prenatrpan svakakvim smećem. Manje-više količina opreme i zamišljeni gameplay su bili u harmoniji.

 

BF4 je recimo primjer nevjerojatne količine bloata s obzirom na dizajn.

 

Eto, to je razlika. Ponekad stvarno vrijedi ona 'less is more'.

 Ima istine u tome. Ja se trenutno guštam u Rising Storm 2: Vietnamu koji slijedi baš takvu nekakvu filozofiju.

 Ko igra ovu "lošu" igru neka me slobodno doda na steam "mrskineprijatelj"

7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Veoma jednostavno dečki:

BF4 - moraš imati mozga, znanja i vremena da igraš igru kako spada = slaba prodaja

BF1- COD sistem gdje ti netreba ništa od gore navedenog = najbolja prodaja

 

Kako je BF franšiza konačno uspjela prodati više primjeraka od ljutoga rivala. Tako da je postala kao i on.

 

BF1 - nakon 5 sati igranja više nema diferencijacije skilla.

BF4 - 200, 500 ili 1000 sati igranja se itekako osjetilo na terenu.

I pritom ne mislim na poznavanje mape nego na handling oružja, upravljanje vozilima i snalaženje u situacijama.

 

I još bi se i prošlo preko svih ovih pizdarija sa serverima, premiumom itd, ali 3 su ključne pogreške stopirale ovaj serijal:

1) Gotovo hitscan sniperi koji se negdje 500 puta lakše koriste od snipera u BF3 i BF4

2) ADS

3) Upravljanje vozilima koje je prilagođeno djeci sa posebnim potrebama za razliku od prijašnjih nastavaka gdje se je trebalo izdvojiti 200 sati da bi se naučilo upravljati svime kako spada.

 

I brzi osvrt na Premium:

60 eura za osnovnu igru i 60 eura za premium je što se samog omjera tiče pošteno. Jer se u premium DLC-evima dobije još negdje pola igre. No da li je 120 € malo previše za takvu igru? Da li je to pošteno prema klijentima? I da li je pametno na takav način razbijati svoj playerbase o čemu svaka multiplayer igra ovisi?

 

Očito je da što goru igru napraviš i što si više stoka prema svojim kupcima to oni više kupuju tvoj proizvod. Pa ja i sam priznajem, dao sam 100 jebenih eura za 15 sati igre. Najačkali me hypom, mislio to neka dobra igra, nisam vjerovao youtuberima koji su govorili drukčije i eto, od mene dobili 100 eura, a igra žestoki propalitet.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 23:18 (D-wook).
 
7 5 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
D-wook kaže...

Veoma jednostavno dečki:

BF4 - moraš imati mozga, znanja i vremena da igraš igru kako spada = slaba prodaja

BF1- COD sistem gdje ti netreba ništa od gore navedenog = najbolja prodaja

 

mnogo si pametan ako ti je za BF4 trebao mozak, mnogo mnogo

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice