Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.091.078
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Crotiger kaže...

Pitanje.

Slažem kantu malome , low budget, za LoL , ali imam mu namjeru uzeti i BF1, jer ga zanima.

 

Za proc sam razmišljao novi Intel i3 8100, 4 jezgre na 3,6 takt, 8 Gb memorije ,i imam doma R9 MSI 270 X (ako bude potrebe dignut ću na Nvidiu 1050 ti ili 1060), ali pitanje ovdje je , smatrate li da će proc biti ok , ili da idem sa Ryzenom 1200-1300X?

Za ostalo ima PS4 Pro doma sa zilion naslova, ovo bi bilo samo za LoL, Bf1, i školu.

 

Hvala unaprijed,

Crot

 

 

 Hmmm.. profokator.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Čini se da je EA down.

BATTLELOG: catus69
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
catus69 kaže...

Čini se da je EA down.

 Potvrdjujem....

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Pozdrav,ekipo

naime igram ovaj bf1 vec nekih 3/4 mj solo,danas mi sinulo provjerit jel jos bug community ziv sta se tice battlefielda,znam da je bio dobar na 3 i 4.

Bili neki ts serveri itd,tako da ako ima neki platoon rado bih prihvatio poziv :D

 

BlazIII Mi je BF3 nick
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Berkut kaže...
catus69 kaže...

Čini se da je EA down.

 Potvrdjujem....

 da jučer sam probao uci nije moglo

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
BlazAA kaže...

Pozdrav,ekipo

naime igram ovaj bf1 vec nekih 3/4 mj solo,danas mi sinulo provjerit jel jos bug community ziv sta se tice battlefielda,znam da je bio dobar na 3 i 4.

Bili neki ts serveri itd,tako da ako ima neki platoon rado bih prihvatio poziv :D

 

 imaš bug platoon.

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...
Berkut kaže...
catus69 kaže...

Čini se da je EA down.

 Potvrdjujem....

 da jučer sam probao uci nije moglo

 A pljuni ili koristi lubrikant, pomaže ako i polagano prvo prstićima razradiš.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
BlazAA kaže...

Pozdrav,ekipo

naime igram ovaj bf1 vec nekih 3/4 mj solo,danas mi sinulo provjerit jel jos bug community ziv sta se tice battlefielda,znam da je bio dobar na 3 i 4.

Bili neki ts serveri itd,tako da ako ima neki platoon rado bih prihvatio poziv :D

 

 -=CPU=- klan trazi nove članove klana radi obnove BF1 platoona! Sve pogledaj u klanovskom kutku upravo sam dao podatke i i obavijest.

15 godina
offline
Battlefield 1

Eto još jednom ako netko igra ili je željan. Neka dođe na server po imenu ! UP-Community: All maps

 

 Mislim da je u server browser dovoljo napisati UP da ga nađe.

Server ima sve osim dvije, a to su Fao i Galicia. Obično popunjen tolko da ima po 8-10 ljudi u queue.

Svaki put kad igram na tom serveru, nalazim tamo dosta naših ljudi(Hrvati, Srbi, Bosanci) koje inače baš i ne poznam od prije. Jučer rokao malo i bilo oko 10 naših gore, baš lijepo oformili squad i bili best squad 3 partije za redom.

 

EDIT: Osim Micek njega poznam

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 15:57 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Eto još jednom ako netko igra ili je željan. Neka dođe na server po imenu ! UP-Community: All maps

...

EDIT: Osim Micek njega poznam

 Taman sam se onu većer na Achi Baba prišunjao tipu iza leđa da ga zveknem Bartek Bludgeonom i vidim tip trči na mjestu... Znao sam što slijedi: You have lost connection to the EA server. Zna mi se desiti svakih nekoliko dana (dnevno odigram u prosjeku 2 sata). Ali je ovo posebno boljelo, ionako sam bio iskompleksiran lošim k/d u toj rundi.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Micek kaže...

 Taman sam se onu većer na Achi Baba prišunjao tipu iza leđa da ga zveknem Bartek Bludgeonom i vidim tip trči na mjestu... Znao sam što slijedi: You have lost connection to the EA server. Zna mi se desiti svakih nekoliko dana (dnevno odigram u prosjeku 2 sata). Ali je ovo posebno boljelo, ionako sam bio iskompleksiran lošim k/d u toj rundi.

 Prebaci se drugi put na tamnu stranu. KD leti u nebesa i to odmah.

 

Možda ti se router resetira u to doba? Ili trebaš ugasiti/upaliti UPNP.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 12:41 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield 1

Sretna Nova ljudi :D

 

Kako vam radi igra na DirectX 12?

Baš sam sad primjetio da imam složen BF1 na DX11.

Prebacio sam na DX 12 , restartam, a kad tamo:

kad se počne igrati nova mapa - 8 fps-a, u igri frame dropovi na 20-40fps, zastajkivanje igre na pola sekunde.. Uglavnom , užas.

Na DX11 sve OK, ali mi frejmovi padaju ispod 60, što bi htio izbjeći, pošto mi monitor radi na 75Hz.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Sretna Nova ljudi :D

 

Kako vam radi igra na DirectX 12?

Baš sam sad primjetio da imam složen BF1 na DX11.

Prebacio sam na DX 12 , restartam, a kad tamo:

kad se počne igrati nova mapa - 8 fps-a, u igri frame dropovi na 20-40fps, zastajkivanje igre na pola sekunde.. Uglavnom , užas.

Na DX11 sve OK, ali mi frejmovi padaju ispod 60, što bi htio izbjeći, pošto mi monitor radi na 75Hz.

 

Zaboravi na DX12, uglavnom radi užasno. :) 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Aa, valjda sam zato imao na dx 11 :D Hvala

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Aa, valjda sam zato imao na dx 11 :D Hvala

 meni na dx12 nije moglo uci na server, zapravo kada sam prebacio na dx12 srušila se igra 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
10 godina
offline
Battlefield 1

Uzeo sam Premium za 15€ i fantasticno je, taman mi je bio lagano dosadio bf1 i onda sve te mape, oruzja, assignmenti... Odlicno, jedino sam primjetio da mi miš ponekad kao da ima input lag otkako igram premium. Svako malo miš lagga (samo u bf), ima netko slican problem ili fix?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Uzeo sam Premium za 15€ i fantasticno je, taman mi je bio lagano dosadio bf1 i onda sve te mape, oruzja, assignmenti... Odlicno, jedino sam primjetio da mi miš ponekad kao da ima input lag otkako igram premium. Svako malo miš lagga (samo u bf), ima netko slican problem ili fix?

 Ne, miš radi brzo i odlično.

 

Nemoj imati nikakvi gamepad, controler ili slično spojeno kad igraš BF jer ti to može raditi probleme.

Ugasi vsync i slične stvari ako imaš upaljen.

 

Probaj, ako ne trebaš, ugasiti origin in game ili neki drugi overlay ako ga koristiš.

Ako imaš neki config file i to obriši ili napravi jedan i svaki render.aheadlimit 1. Ili pak odi u Nvidia Control Panel pa samo za BF1 probaj staviti Maximum pre-rendered frames i to stavi na 1. Jer ako je to stavljeno na više od 2 stvara input lag.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Eto još jednom ako netko igra ili je željan. Neka dođe na server po imenu ! UP-Community: All maps

 

 Mislim da je u server browser dovoljo napisati UP da ga nađe.

Server ima sve osim dvije, a to su Fao i Galicia. Obično popunjen tolko da ima po 8-10 ljudi u queue.

Svaki put kad igram na tom serveru, nalazim tamo dosta naših ljudi(Hrvati, Srbi, Bosanci) koje inače baš i ne poznam od prije. Jučer rokao malo i bilo oko 10 naših gore, baš lijepo oformili squad i bili best squad 3 partije za redom.

 

EDIT: Osim Micek njega poznam

 41-0 KDR sa landšipom(kao vozač),TSARITSYN,CQ 64 igrača,između ostalog uništio dva puta landšip i jednom ili više puta sentrija...sve kilevi kao vozač landšipa...

A da ne pričam o tome kako sam nakraju bil najbolji po svemu,kilevi,tanker score,bodovi itd....Šta se ti hvališeš sa svojim gej skvadom? Jel ti kdr veći od 1.01?

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2018 11:45 (M4X).
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

a kolko se dobije bodova kad se uništi landship? sentry kill je 250 a landship?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

a kolko se dobije bodova kad se uništi landship? sentry kill je 250 a landship?

 Zavisi. Ako ga disablaš pa uništiš dobiješ 150 plus 250. Ako ga sam uništiš od 100 do 0 opet dobiješ i za taj damage. Slično i za sentry.

10 godina
offline
Battlefield 1

Zanima me na koji princip rade banovi? Sada sam igrao Operations i bio sam u prva 3 sa 68-22 (tak nest) scoreom, igrao sam sa sniperom, ali ne kampam vec osvajam flagove i snipeam. Ugl. u njihovom timu citav squad sa istim klan tagom me reportao za hackanje, pa me zanima na koji princip EA daje banove, ako te prijavi puno ljudi bez ikakvog dokaza jel mozes popusit ban? Mislim debilno je, sta ako netko jednostavno dobro igra ili ima dobar match. A nije da je umiranje 22 puta baš fenomenalno igranje, pogotovo za cheatera.

Naravno ne hackam imam tisuce sati u svim BFovima. No jedino me brine sto imam reshade instaliran, znam da dobar dio igraca to koristi jos od trojke i kazu da nema bana za to. Mislim to koristim samo za pojacavanje boja i zaoštravanje slike pošto je BF1 sam po sebi mutan. Brine me da taj reshade ne koriste protiv mene uz te optužbe.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 20:52 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Zanima me na koji princip rade banovi? Sada sam igrao Operations i bio sam u prva 3 sa 68-22 (tak nest) scoreom, igrao sam sa sniperom, ali ne kampam vec osvajam flagove i snipeam. Ugl. u njihovom timu citav squad sa istim klan tagom me reportao za hackanje, pa me zanima na koji princip EA daje banove, ako te prijavi puno ljudi bez ikakvog dokaza jel mozes popusit ban? Mislim debilno je, sta ako netko jednostavno dobro igra ili ima dobar match. A nije da je umiranje 22 puta baš fenomenalno igranje, pogotovo za cheatera.

Naravno ne hackam imam tisuce sati u svim BFovima. No jedino me brine sto imam reshade instaliran, znam da dobar dio igraca to koristi jos od trojke i kazu da nema bana za to. Mislim to koristim samo za pojacavanje boja i zaoštravanje slike pošto je BF1 sam po sebi mutan. Brine me da taj reshade ne koriste protiv mene uz te optužbe.

 Pa da se mene pita dobio bi ban dok ne obrišeš reshade,ali očito dajs taj reshade tolerira...ja ga nebi,sad si ti kao pametan a svi ostali koji ne koriste reshade su glupi...

10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Tko je to rekao? Nemoj mi izvrtat rijeci. Re shade koriste ljudi kad im se ne sviđa kako boje izgledaju, cista subjektivna stvar. Nema veze sa ikakvim game fileovima niti imaš ikakvu prednost pred onim tko ne koristi... To je samo filter za boje, ali nekako nisam ni ocekivao drugaciji odgovor.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Tko je to rekao? Nemoj mi izvrtat rijeci. Re shade koriste ljudi kad im se ne sviđa kako boje izgledaju, cista subjektivna stvar. Nema veze sa ikakvim game fileovima niti imaš ikakvu prednost pred onim tko ne koristi... To je samo filter za boje, ali nekako nisam ni ocekivao drugaciji odgovor.

 da,promjeni boje tako da je lakše za uočit,očigledna prednost,jedini razlog zašto to koriste takvi ko ti...kažem spičio bi svima banove koji to koriste da me se pita...

10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pa da malo koristiš logiku skuzio bi da jos gore vidiš druge, pogotovo u sjenama jer vanilla ima sive i isprane boje, kad pojacas saturation sve boje postanu tamnije pa tako i sjene, samim time sjene postanu duplo mracnije. Al' neka da se tebe pita sve pred zid i gotovo!

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 22:06 (D3lBoy).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

je,da,sigurno subjektivna stvar,gore pričaš kako su boje bolje i oštrina a sad kao da zamućuje,sigurno to koristiš da bolje uočavaš kao i svi drugi takvi ko ti...sad ti se pičić stisnuo pa se bojiš da te ne banaju...pogledao sam video sa tim upaljenim,to je očigledna prednost...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 22:18 (M4X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pa bolje izgleda igra da 100 puta, teksture nisu mutne i crvena je crvena ne smeđa. Nema "sa tim upaljenim" to si sam modificiraš boje po želji, ima profila sa pretjeranim bojama ali to ne izgleda realisticno. I da sam se neceg usro zast bi se pravdao na ovom forumu? Baš si genije lijeci si komplekse subotom uvecer s nekim drugim, pitao sam legit pitanje u vezi reportova, a ne da me neko flejma zbog njegovih teorija, doviđenja.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 22:28 (D3lBoy).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Zanima me na koji princip rade banovi? Sada sam igrao Operations i bio sam u prva 3 sa 68-22 (tak nest) scoreom, igrao sam sa sniperom, ali ne kampam vec osvajam flagove i snipeam. Ugl. u njihovom timu citav squad sa istim klan tagom me reportao za hackanje, pa me zanima na koji princip EA daje banove, ako te prijavi puno ljudi bez ikakvog dokaza jel mozes popusit ban? Mislim debilno je, sta ako netko jednostavno dobro igra ili ima dobar match. A nije da je umiranje 22 puta baš fenomenalno igranje, pogotovo za cheatera.


 Ako te prijavi puno ljudi zasigurno da ce te ici provjeriti. Kako to obicno i biva. Tesko je imati dokaz da si bas koristio nesto ilegalno. Ako nemas nista nelegalno nemas se sto brinuti...

Ukoliko je to sto navodis problematicno samo ga prestani koristiti jedno vrijeme, ako te stave pod nadzor da vide kako si mnog lep i posten

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 22:31 (Mrgud Veliki).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

javi ako pobereš ban da se mogu veselit...po meni to dajs tolerira,već bi dobio ban da je zabranjeno...jedino ako još šta koristiš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
Mrgud Veliki kaže...
D3lBoy kaže...

Zanima me na koji princip rade banovi? Sada sam igrao Operations i bio sam u prva 3 sa 68-22 (tak nest) scoreom, igrao sam sa sniperom, ali ne kampam vec osvajam flagove i snipeam. Ugl. u njihovom timu citav squad sa istim klan tagom me reportao za hackanje, pa me zanima na koji princip EA daje banove, ako te prijavi puno ljudi bez ikakvog dokaza jel mozes popusit ban? Mislim debilno je, sta ako netko jednostavno dobro igra ili ima dobar match. A nije da je umiranje 22 puta baš fenomenalno igranje, pogotovo za cheatera.


 Ako te prijavi puno ljudi zasigurno da ce te ici provjeriti. Kako to obicno i biva. Tesko je imati dokaz da si bas koristio nesto ilegalno. Ako nemas nista nelegalno nemas se sto brinuti...

Ukoliko je to sto navodis problematicno samo ga prestani koristiti jedno vrijeme, ako te stave pod nadzor da vide kako si mnog lep i posten

Prijavio me jedan squad, frendovi posto imaju isti klan tag, sad jel to puno ili ne. Prije su mi u BF4 prijetili sa prijavljivanjem također, ali nikad ništa, no prije 10 dana sam uzeo Premium pa mi se neda baš gubit sve zbog butthurtova.

M4X kaže...

javi ako pobereš ban da se mogu veselit...po meni to dajs tolerira,već bi dobio ban da je zabranjeno...jedino ako još šta koristiš...

Hoću oče. Da se mene pita nebi ti javio, al' eto dajs tolerira. Al da se mene pita....

Battlelog: D3lBoy-00
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice