Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
offline
Battlefield 1

Od 11. do 18. 09. Battlefield 1 Premium besplatan za sve!!

https://www.ea.com/games/battlefield/news/road-to-battlefield-premium-free-for-all-players

Ako ga ugrabite, ostaje vaš besplatno

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 21:34 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Stavi to i na "Popusti, akcije i dobre ponude za igre", možda vidi neko tko ima samo bf

 

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/popusti-akcije-dobre-ponude-igre/38491.aspx

 

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...

Stavi to i na "Popusti, akcije i dobre ponude za igre", možda vidi neko tko ima samo bf

 

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/popusti-akcije-dobre-ponude-igre/38491.aspx

 

 

 Pokušavam Forum se sruši svakih pola minute 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Dali mi netko može pojasniti kako namjestiti postavke grafike na bf1? Znaci neznam dali moram podesiti fov ili sta uglavnom kad igram tdm ili nešto sto se događa u blizini je sve ok sa grafikom ali kad igram npr.sa sniperom neku veliku mapu conquest ili tako nesta kad ukljucim sniper tj optiku kad geldam sliku u daljini koda nemam graficku karticu na komp.mi bude slika. 

 

Npr.kad gledam travu ili zelenu površinu u daljini nevidim travu nego samo zelenu boju koda igram u 2000 godini igru, a sve oko mene što mi je u blizini mi je super grafika. neznam kako da to podesim?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ljudi more help

 

posto od 11 do 18 se dijeli BF1 premium moje pitanje je dali onda trebam kupiti samo originalni BF1 ili BF1 revolution da bih imao sve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
karlo125 kaže...

ljudi more help

 

posto od 11 do 18 se dijeli BF1 premium moje pitanje je dali onda trebam kupiti samo originalni BF1 ili BF1 revolution da bih imao sve?

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
lav1000 kaže...
karlo125 kaže...

ljudi more help

 

posto od 11 do 18 se dijeli BF1 premium moje pitanje je dali onda trebam kupiti samo originalni BF1 ili BF1 revolution da bih imao sve?

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

 pa da al kolko sam skuzio premium pass koji ce se dijelit free ima sve iste mape kao i revolution pa mi je malo glupo dat vise para za isto sranje a onaj extra content za skinove i bla bla nebum koristil tak i onak

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
lav1000 kaže...

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

 6 eura haha, di ima reci brzo.

 

Upravo sam na originu i cijena je nevjerovatnih 40 eura

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
karlo125 kaže...
lav1000 kaže...
karlo125 kaže...

ljudi more help

 

posto od 11 do 18 se dijeli BF1 premium moje pitanje je dali onda trebam kupiti samo originalni BF1 ili BF1 revolution da bih imao sve?

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

 pa da al kolko sam skuzio premium pass koji ce se dijelit free ima sve iste mape kao i revolution pa mi je malo glupo dat vise para za isto sranje a onaj extra content za skinove i bla bla nebum koristil tak i onak

 Pa sve si dobro skuzio...uzmi obicni bf1 i cekaj da dodje free premium pass... i imas sve mape i oruzja ko revolution osim mozda neki skinovi koji ti ionako nista bitno ne znace

14 godina
offline
Battlefield 1

Offline? Još nekomu?

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Bilo je offline da, a i Origin jede govna svako malo. Malo je offline pa onda kad dođe updejt zapne i ne da updejtat pa se mora reinstalirat i ganjat skrivene foldere itd. Nikad kraja..

9 godina
offline
Re: Battlefield 1
karlo125 kaže...
lav1000 kaže...

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

 6 eura haha, di ima reci brzo.

 

Upravo sam na originu i cijena je nevjerovatnih 40 eura

 Trenutno je BF1 5 eura, a Premium Pass je free

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

 

13 godina
offline
Battlefield 1

pokrenuo igru nakon dve god...vau koliko sadržaja i tog sranja promjena...bravo dice. Malo kasno, ali fora. Nadam se da će bfv na izlasku bit odmah bolji nego jednica u svakom slučaju

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 1

Isplati li se uzeti BF1 za 5 €? Igra li tko, kakva je igra?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
goodye kaže...

Isplati li se uzeti BF1 za 5 €? Igra li tko, kakva je igra?

 uzeo sam ja bf4 sa 6 eura

a čuješ, za 5eura imati komplet bf1 po meni se definitivno isplati, hc betlfildaši kažu to nije to, istina i meni je puno bolji feeling pucačine u bf4 na lockeru i zavodu, ja sam četvorku preskočio pa je meni ona sad velik doživljaj 

7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

molim pomoc

 

kupio bi battlefield 1, ali nisam siguran da ce to moj komp moci to izgurati sa ovom konfom!

 

 amd fx 4300

 GeForce GTX 750 Ti

 8 gb rama

 win 7 , 64 bit

 

ako neko ima iskustva, pomozite

 

hvala!

dododomba
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pogledaj malo gameplayeve i benčmarke sa tom konfiguracijom

 

https://tinyurl.com/yczaqznx

13 godina
offline
Battlefield 1

Ima kakvih hrvatskih discorda ili ts servera s igracima? Poceo igrati sada kad je na akciji bio inace sam izbjegavao bf od BC pa bi bilo super igrati u vodu preko mikrofona 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 1

Prvi put u životu zaigrao Battlefield općenito. Oduševljen sam kako sa SP tako i MP. :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
vulerious kaže...

Prvi put u životu zaigrao Battlefield općenito. Oduševljen sam kako sa SP tako i MP. :D

 Prouči malo po youtubeu savjete za MP igru. Kad igraš timski, zna biti zanimljivije (zavisi i od tima) i korisniji si suigračima.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
10 godina
offline
Battlefield 1

Ja danas prvi put nakon dugo vremena upalio zvuk, inace igram bez zvuka i slusam neki podcast. Kako je zvuk u toj igri dobar, totalno daje drugu atmosferu igri. Inace igram bez zvuka jer bf igram onako, da ubijem vrijeme, pošto je bf ionako daleko od ikakvog team playa

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

Frend i ja kupili BF1 za 4€ na Originu i naravno, odma uzeli i besplatni premium...

Pošto je BF3 bila zadnja igra iz ove serije koju sam igrao, ovo mi je još uvijek novo pa mi treba malo da se naviknem nakon 400h PUBGa ...

Zanima me dal igra još tko pa da nas malo uvede u to?

Rekoh, nismo potpuno noobovi al trebamo se podsjetiti😁😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Iamdanny kaže...

Frend i ja kupili BF1 za 4€ na Originu i naravno, odma uzeli i besplatni premium...

Pošto je BF3 bila zadnja igra iz ove serije koju sam igrao, ovo mi je još uvijek novo pa mi treba malo da se naviknem nakon 400h PUBGa ...

Zanima me dal igra još tko pa da nas malo uvede u to?

Rekoh, nismo potpuno noobovi al trebamo se podsjetiti😁😁

 Nemoj spamati sa medicovim SLR-ovima ili ti medicovim puškama. Ovdje su napravili da svaka puška ima pacing ili ti ritam pucanja. Ako prebrzo spamaš metke onda je puška neprecizna i ima ogroman spread. Tako da moraš malo igrati kako bi pokupio kako s kojom puškom klikati.

 

Slično i sa SMGevima. Burstaš, ali isto tako moraš imati nekakvi ritam tog bursta inače ti sprejaš po svuda. Naravno preferiraj SMGeve koristiti na blizinu i tu niti ne trebaš paziti na ta sranja. Ali na mid range trebaš, MP18 najbolje radi kad burstaš po 3 metka, nakon što se uigraš dobiješ taj osječaj za ritam.

 

LMG je obrnut. Prva 3 metka se raspršuju, a onda puška postane precizna. Tako da s njima što više spamati i tu samo spamaš, zapravo je poželjno da prefire-aš. Jedino su BAR ili Madsen ili benet preciziniji odmah od početka, ali oni imaju samo 20-25 metki.

 

Sniper nema neke filozofije osim onog sweetspota gdje ubija s jednim metkom. Dakle svi osim jednog snipera M95, imaju neku svoju daljinu na koju ubijaju iz jednog metka bez da pogodiš headshot.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 10:51 (Jack Sparrow).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...
karlo125 kaže...
lav1000 kaže...

 Samo igru bez dlc, mislim da je 6 eura na originu, a revolution ukljucuje sve dlc i kosta 10eura na originu

 6 eura haha, di ima reci brzo.

 

Upravo sam na originu i cijena je nevjerovatnih 40 eura

 Trenutno je BF1 5 eura, a Premium Pass je free

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

 

 zaboravio ti zahvalit hehe

igram ju vec tjedan dana, igra je odlicna,vec imam 20 sati odigranih haha

12 godina
offline
Battlefield 1

Highest Battlefield 1 Player Count In 18 Months

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

igra je zanimljiva, ali klase nisu balansirane

support je OP, dakle uzmem LMG, konkretno IMG 08/18, dobar rate of fire, dobar damage, 100 metaka... dakle cista dominacija na blizinu, na mid range, na long range prone + bipod i countersnipam recone

neograniceno metaka, health se ionako sam regenerira, lumpet charge za razvaljivanje zidova, vozila, ultra brzo se dobije novi iz kutije, gas granade, na clusterfuck mapi stavis masku, bacis gas unutra i uletis, dok oni stavljaju maske ti ispucas 100kom u njih

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Jel ima netko problem da uopće ne može ući u mp match? Meni svaki put nakon par sekundi loadinga kaže you have been disconnected from the session i ne znam što da radim.. Brat na istoj mreži normalno igra 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Dva bf1 na istoj mreži s istim opcijama.

Možda imate isti account?

Ugasi burazovo računalo i onda probaj igrati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Nemamo isti acc jer je on kupio bf1 kad je izašao a ja sad kad je bila akcija 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
pacijent007 kaže...

Nemamo isti acc jer je on kupio bf1 kad je izašao a ja sad kad je bila akcija 

 I?

Radi kad je ugašem burazov PC?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice