Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.470.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 3

Zašto vanilla mape na serveru? Pa ove su tek izašle :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Kome se igraju samo Back to Karkand mape, nek upiše u Server browser Karkand 24/7 pa nek gušta...

 

Ovo kako je sad na Bug Serveru je nekakav kompromis između svega. Teško je sve zadovoljit, a ovo zadovoljava uglavnom svakog... :)

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/ ||| ''Svako generaliziranje je loše.''
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Šef kaže...

Kome se igraju samo Back to Karkand mape, nek upiše u Server browser Karkand 24/7 pa nek gušta...

 

Ovo kako je sad na Bug Serveru je nekakav kompromis između svega. Teško je sve zadovoljit, a ovo zadovoljava uglavnom svakog... :)

 Šteta šta se na bug serveru rotiraju sve mape da je barem samo BTK samo bi na tom serveru bio.

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Pozdrav svima,

Trebam pomoć hitno, kupio sam bf3, instalirao, update uradio (3,9 GB) i onda milion problema:

1. prvo stari poznati problem 'realtek onboard soundcard' (ok citao sam dosta o tome znam da trebam ubaciti novu karticu)

2. ogroman lag u igri (vjerovatno malo rama - 2 GB)

3. igra se zna srusiti iako iskljucim realtek zvucnu

4. desi se da me kicka punkbuster (nesto 'violation.... iako update uradim)

 

Probao sam sve i svasta da ovo rijesim, izmedju ostalog prelazak na 64 bitni sistem al' nista.

Međutim uvidio sam da igra radi na 32-bitnom win 7 sistemu i sa realtekom on al onda mi je RAM problem.

 

E sad, vas pitam sta bi bilo pametno uraditi?

1. instalirati 64 bitni win7, kupiti jos 2 GB rama, i novi sound card ili

2. ostati na 32 bitnom win 7, uzeti 1 GB rama (zbog problema oko ocitavanja 4 GB) i ostati na realteku.

 

Bi da sto jeftinije prodjem i ako moze da ostanem na 32 bitnom, pa me u sustini interesuje hocel biti lagga na 3 GB rama.....

 

Konfa je:

core 2 duo e7400 (3.15 Ghz)

2 GB RAM (kingston, 800Mhz)

hd 4850 (gigabyte, 512 MB) 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 1:42 (hate).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Mislim da ti je overall dosta slaba konfa za bf3, neznam puno o tom al znam da je dualac slab i da je 4850 dosta loša za igru, a ni samo 2 gige rama ne pomažu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

Brat igra na identicnom pc-u i ide mu igra ok, uz poneki trzaj.

=XII=SandMan....
12 godina
offline
Battlefield 3

uzmi jos 2gigr rama,stavi 64bitne windowse,itd! jbg moras i kompu dati bozicnicu!ipak je vrijeme darivanja {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
lange kaže...

jel ima tko kakvo rijesenje. naime kupio sam b3 box verziju, igrao sve normalno radilo dok nisam kupio preko orgina b2k. skinuo sam patch dobio povratni mail da je placeno i da je sve ok ali kada udem u battlelog na naslovnoj strani mog profila mi jos pise da imam b2k ali kada hocu uci na neki server sa mapom iz b2k pojavi mi se poruka da nemam b2k!! sta da radim? jel imao tko takav slucaj?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/dugidomagoj/

zovi support na chat nek ti to rjese. meni rjesili u par minuta. kak oni vele, from their hand :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Šef kaže...

 

 

Ovo kako je sad na Bug Serveru je nekakav kompromis između svega. Teško je sve zadovoljit, a ovo zadovoljava uglavnom svakog... :)

Teško da je neki kompromis kada igrače koji nemaju BTK pobaca sa servera kada u rotaciju upadne BTK mapa... Ona tipa složio si ekipu, krenulo te, zabavljaš se i bum, dc jer je slijedeća mapa BTK koju ti nemaš...

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
Rijesio napokon sinoc sva oruzja iz assaigmentsa. Svida mi se da su to stavili,uz sve to imas jos jedan zadatak. Bilo bi ok da stave jos neka oruzja. Meni je zao sta nema Uzija jer je u Bc2 meni bio zakon! Nove mape- sta reci? Koju posluku porati? Destraksn :) je brutalan. Bas se vozio sa helijem na jedoj mapi i ujistavao kuce. :) to leti na sve sstrane. Napokon mozemo vidjet kako radi Frosbite 2.0 engine. Sve u svemu-jako zadovoljan!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 3
smiglcro kaže...

Teško da je neki kompromis kada igrače koji nemaju BTK pobaca sa servera kada u rotaciju upadne BTK mapa... Ona tipa složio si ekipu, krenulo te, zabavljaš se i bum, dc jer je slijedeća mapa BTK koju ti nemaš...

A šta bi bio kompromis? To da oni koji imaju DLC moraju igrati samo njega?

Velika većina nas s foruma ima DLC, tako da velikoj većini ovo neće biti problem.

 

Osobno, iako su mi nove mape prirasle srcu još u doba BF2, ne planiram igrati samo to. Dosadilo bi mi, a vjerujem da je dobrom dijelu ekipe tako.

Rađe imam sve mape u rotaciji pa se nađe nešto za svakoga.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...
smiglcro kaže...

Teško da je neki kompromis kada igrače koji nemaju BTK pobaca sa servera kada u rotaciju upadne BTK mapa... Ona tipa složio si ekipu, krenulo te, zabavljaš se i bum, dc jer je slijedeća mapa BTK koju ti nemaš...

A šta bi bio kompromis? To da oni koji imaju DLC moraju igrati samo njega?

Velika većina nas s foruma ima DLC, tako da velikoj većini ovo neće biti problem.

 

Osobno, iako su mi nove mape prirasle srcu još u doba BF2, ne planiram igrati samo to. Dosadilo bi mi, a vjerujem da je dobrom dijelu ekipe tako.

Rađe imam sve mape u rotaciji pa se nađe nešto za svakoga.

 

Daj ti stavi plugin za auto team ballance,to svaki server igra. A ne kao neki dan i sinoc,na promjeni mape sa Vanile na B2K ostalo nas 14 protiv vas 20 i nitko nece da se prebaci.. Mislim,to me najvise smeta,a mislim da nisam jedini..Nek izgubim svaku mapu,nepalim se na score,ali kad u mom timu od 14 tih ljudi igra samo moj squad preko TS-a i jos mozda 2 protiv vas 20 onda pucam po savovima.. Kako na drugim serverima to ljudi namjeste,cim je npr.omjer 20 na 18 igraca onda taj plugin prebacuje jednog da bude 19:19... Nerazumijem ili ne znas ili neces?
My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
16 godina
offline
Re: Battlefield 3

Taman sam ga stavio prije 10 minuta.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
offline
Battlefield 3

bratiču sam jučer kupio bf3 ruski key, i sada ide igati i kaže da mu na svakom serveru piše samo joining game..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 9:45 (Cromaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Taman sam ga stavio prije 10 minuta.

A ja malo jučer.. ufff

jokaCRO ingame
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Taman sam ga stavio prije 10 minuta.

 

A dobro si se sjetio vise...I to da te nisam gnjavio ne bi ni stavio.. ;) Aj super..
My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
16 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 3
red_bull kaže...
Danny_HR kaže...

Taman sam ga stavio prije 10 minuta.

A ja malo jučer.. ufff

I ja isto. A šta ste vi mećali? {#}

16 godina
offline
Re: Battlefield 3
Ako ima nekoga tko bi uletio na server to bi bilo kul. Ja sam gore.
I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
offline
Battlefield 3

Može li mala pomoć o vezi tog Joining server... ?

Na svakom serveru bratiču samo to vrti i neće da uđe u niti jedan server...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Pa neka se obrati EA Supportu
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
16 godina
offline
Re: Battlefield 3

Klikni na Cancel za ulazak u server na battlelogu, otvori Task Manager, ubij proces bf3.exe, ponovno se spoji na server. Ako ne uspije opet, ponovi postupak.

Meni tako radi barem kada mi se to pojavi.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
Pero Dinamit kaže...

Klikni na Cancel za ulazak u server na battlelogu, otvori Task Manager, ubij proces bf3.exe, ponovno se spoji na server. Ako ne uspije opet, ponovi postupak.

Meni tako radi barem kada mi se to pojavi.

Također provjeri da ti je u Firewallu dozvoljen prolaz za BF3.exe i Origin.exe.

 

Dodatno, ako imaš antivirus (recimo poznato da Avast webshield radi problema), bar ga baci u mod da ne provjerava sve fileove u letu.

12 godina
offline
Battlefield 3

nego gdje bi se igra trebala nalaziti? 

npr meni se bfbc2 nalazi u C:\Program Files\Origin Games\Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe Edition a kod bratiča bf3 je u C:games:battlefield

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
Cromaki kaže...

nego gdje bi se igra trebala nalaziti? 

npr meni se bfbc2 nalazi u C:\Program Files\Origin Games\Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe Edition a kod bratiča bf3 je u C:games:battlefield

Igra je tamo gdje je u Originu bilo postavljeno da se instalira.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Olić je pao {#}

 

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/soldier/theSEKIman/stats/188613961/
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 3
U 2 dana 10 dog tagova... ;) Ali najsladji su mi od Debele Berte.. Danny,ti si slijedeci... ;)
My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3

Tek sam sada primjetio nedostatak TDM servera s malim pingom, pa da Vas pitam. Biste li željeli imati hrvatski TDM server?

22 Da
31 Ne
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 12:33 (NiramX).
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
TDM ne.Mislim da gotovo nitko kod nas ne igra TDM
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
14 godina
offline
Battlefield 3

Probam se spojit na rvacki server da bi mi reklo da sam kickan jer igračima iz hrvatske nije dopušteno da se spojim,mislim ono WTF.

 

Server je madcroats 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 12:58 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
Sideswipe kaže...

Probam se spojit na rvacki server da bi mi reklo da sam kickan jer igračima iz hrvatske nije dopušteno da se spojim,mislim ono WTF.

 

Server je madcroats 

 

Mora da je netko nešto krivo postavio na serveru.

 

Kada ukebam nekog od admina na serveru ću mu javit da to popravi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice