Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.140.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

el ikome jos origin sere i nece se spaja?

 

usa je iz 15tog puta :)

ludonnjaHR
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 20:30 (pasko21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4

Popunili smo svih 200 slotova z BOL patoonu pa nema više mjesta, ali zato postoji BOL platoon 2 u kojeg možete.{#}

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...

Popunili smo svih 200 slotova z BOL patoonu pa nema više mjesta, ali zato postoji BOL platoon 2 u kojeg možete.{#}

Upisnina je i dalje gajba + janje ?

Tak da covjek zna kaj ga ceka : )

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
pirat kaže...
CroRex kaže...

Pozdrav, moze mala pomoc, evo kroz ovih par dana sam primjetio kad igram, BF4 radi normalno, onda nakon par minuta fps padne sa 120 fpsa na 20ak i to traje par sekundi pa prestane. Probao sam promijenit drajvere, ocistit komp iznutra i izvana, nista ne pomaze...

Na svim mapama il samo na mapama iz novog DLCa?

 

Ja imam taj problem na novim mapama,al kažu likovi da rade na tome - LINK

Na svim mapama, probo sam skenirat sa svim anti virusima, PC je cist, drajveri su beta 14.7 probo sam sve reinstalirat vratit stare, ma pun k toga, al i dalje, fps sa zelenog 80-120 padne na crveno 40-20. Neda mi se sad opet Windowse instalirat... Valjda ima neki fix.

12 godina
online
Re: Battlefield 4
CroRex kaže...

Na svim mapama, probo sam skenirat sa svim anti virusima, PC je cist, drajveri su beta 14.7 probo sam sve reinstalirat vratit stare, ma pun k toga, al i dalje, fps sa zelenog 80-120 padne na crveno 40-20. Neda mi se sad opet Windowse instalirat... Valjda ima neki fix.

Probaj ugasiti Origin in game u opcijama.

I stavi detalje na low.

 

I onda igraj neko vrijeme.

 

Možeš i probati u pozadini imati pokrenut

http://www.hwinfo.com/download.php

pa kasnije provjeri max temp CPU i GPU.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
CroRex kaže...
pirat kaže...
CroRex kaže...

Pozdrav, moze mala pomoc, evo kroz ovih par dana sam primjetio kad igram, BF4 radi normalno, onda nakon par minuta fps padne sa 120 fpsa na 20ak i to traje par sekundi pa prestane. Probao sam promijenit drajvere, ocistit komp iznutra i izvana, nista ne pomaze...

Na svim mapama il samo na mapama iz novog DLCa?

 

Ja imam taj problem na novim mapama,al kažu likovi da rade na tome - LINK

Na svim mapama, probo sam skenirat sa svim anti virusima, PC je cist, drajveri su beta 14.7 probo sam sve reinstalirat vratit stare, ma pun k toga, al i dalje, fps sa zelenog 80-120 padne na crveno 40-20. Neda mi se sad opet Windowse instalirat... Valjda ima neki fix.

Nešto gledam pod tvoj PC i mislim da ne bi loše bilo da uzmeš bolju grafu ili bar još jednu takvu u SLI, i ne bi loše bilo da OC-aš procesor.......

 

Zezam se naravno. Izgleda da smo mi vlasnici ATI-jevki (Dama ni jedne {#}) sa zadnjim DLC om dobili taj novi fičr da bez razloga i random dobijamo taj užasni FPS drop (ja nekad imam osjećaj da gledam u slide show). I meni se dešava ne samo na zadnjem dlcu nego na svim mapama i povremeno čudni lag iako mi je ping ok. Mislim da džabe razbijaš glavu i pokušavaš riješiti jer je to jednostavno do njih a ne do tvog kompa. Poravni dok ne poprave........

battlelog MRSKI-OKUPATOR
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
MRSKI kaže...

Zezam se naravno. Izgleda da smo mi vlasnici ATI-jevki (Dama ni jedne {#}) sa zadnjim DLC om dobili taj novi fičr da bez razloga i random dobijamo taj užasni FPS drop (ja nekad imam osjećaj da gledam u slide show).

 

Hrca ima isto atijevku i prije koji dan me zove zbog dropova. Ja kažem nek provjeri temperature i to, jel... Javlja se nakon nekog vremena da mu je memorija 98% popunjena. Komp se totalno komira... Možda je i vama uslijed toga.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Friday kaže...

Hrca ima isto atijevku i prije koji dan me zove zbog dropova. Ja kažem nek provjeri temperature i to, jel... Javlja se nakon nekog vremena da mu je memorija 98% popunjena. Komp se totalno komira... Možda je i vama uslijed toga.

Ja sam nakon zadnjeg DLC-a imao 2 puta memory leak.

Memorija se nakrcala toliko da jedino što sam mogao učiniti je bio restart.

Počinje s laganim frame dropovima i nakon minutu-dvije sve zašteka.

 

Nisam ništa čačkao po PC-u, ali, da pokucam o glavu, već par dana igram bez tog novog fičura.

Mislim da lijeka za to nema, osim da pričekamo čimpanze da to srede.

[19xx] 4ntraks
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
Skilledžija kaže...

Ja sam nakon zadnjeg DLC-a imao 2 puta memory leak.

Memorija se nakrcala toliko da jedino što sam mogao učiniti je bio restart.

Počinje s laganim frame dropovima i nakon minutu-dvije sve zašteka.

 

Nisam ništa čačkao po PC-u, ali, da pokucam o glavu, već par dana igram bez tog novog fičura.

Mislim da lijeka za to nema, osim da pričekamo čimpanze da to srede.

 

Jesi li probao staviti priority na high? 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
NiramX kaže...

Jesi li probao staviti priority na high? 

Nisam, ali zadnjih par dana nemam tih problema, tako da neću ništa čačkati.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Friday kaže...
MRSKI kaže...

Zezam se naravno. Izgleda da smo mi vlasnici ATI-jevki (Dama ni jedne {#}) sa zadnjim DLC om dobili taj novi fičr da bez razloga i random dobijamo taj užasni FPS drop (ja nekad imam osjećaj da gledam u slide show).

 

Hrca ima isto atijevku i prije koji dan me zove zbog dropova. Ja kažem nek provjeri temperature i to, jel... Javlja se nakon nekog vremena da mu je memorija 98% popunjena. Komp se totalno komira... Možda je i vama uslijed toga.

Kod mene nije to. Inače mi je pao prosječni FPS od zadnjeg DLC-a, a iskorištenost grafe nikada nije bila toliko, vrti se najviše do 60 %. Mislim da sam imao više FPS a mjesec dana nakon izlaska nego sada.

battlelog MRSKI-OKUPATOR
15 godina
offline
Battlefield 4

TOW IRL{#}

Moj PC  
12 0 hvala 5
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...

TOW IRL{#}

...i ode Cajber u pm.{#}

سمندری ڈاکو
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Skilledžija kaže...
...

 

Nisam ništa čačkao po PC-u, ali, da pokucam o glavu, već par dana igram bez tog novog fičura.

Mislim da lijeka za to nema, osim da pričekamo čimpanze da to srede.

čimpanze su trenutno na godišnjem, pa pavijani odrađuju zadatke oko patchiranja.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
online
Re: Battlefield 4
pirat kaže...
Jack Sparrow kaže...

TOW IRL{#}

...i ode Cajber u pm.{#}

{#}

Uuuuu, s 2 metra udaljenosti to napravi s tenka?

Nisam ni znao da radi na tu foru, moraju to uvesti u BF4. Nema dovoljno airburstova, MBT-LAWova... :)

 

I da se ispričam ako sam jučer koga ozlijedio s raketicom {#}

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 10:45 (CyberDemonVZ).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
Uuuuu, s 2 metra udaljenosti to napravi s tenka?

Nisam ni znao da radi na tu foru, moraju to uvesti u BF4. Nema dovoljno airburstova, MBT-LAWova... :)

Kao što sam već davno,davno prije rekao - dok smo još bili mladi i lijepi.(i dok još fila nije steroide gutao{#})

Takvih sranja će biti sve više u sljedećim BFovima,osim ako ne naprave BF s WW2 tematikom ili Vietnam.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 10:51 (pirat).
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

 

I da se ispričam ako sam jučer koga ozlijedio s raketicom {#}

 

Taman uđem u igru i čujem naše na ts-u kako te spominju te ti spominju nekakve rakete...mislim da nisu baš previše bili oduševljeni tim tvojim eksperimentiranjem :D

 

Btw. kako funkcionira taj tvoj tablet/mobitel čudo, si uspio složiti ts na njemu?

 

 

I ne bacaj rakete na nas više....znamo di živiš{#}{#}

Battlelog: [G] pijana_carapa
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Granzon kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

I da se ispričam ako sam jučer koga ozlijedio s raketicom {#}

 

 

I ne bacaj rakete na nas više....znamo di živiš{#}{#}

hihihihiih {#}

[xDx] carapa_junior
12 godina
online
Re: Battlefield 4
Granzon kaže...
Btw. kako funkcionira taj tvoj tablet/mobitel čudo, si uspio složiti ts na njemu?

Purrrrfect!

Očito nisam složio TS. {#}

Nigdje ne mogu pronaći crack kreditnu karticu da kupim program.

carapa_junior kaže...

hihihihiih {#}

{#}

 

A daj, jučer sam vam bio blizu Dugog sela, i onda dođe ono govno od nevremena {#}

Još se nikad nisam ganjao autocestom s obalcima ko jučer. Malo pada, pa prestane, pa pada.... pogledam u retrovizor... nebo crno!! Ispred, skoro pa vedro. :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

 

A daj, jučer sam vam bio blizu Dugog sela, i onda dođe ono govno od nevremena {#}

Još se nikad nisam ganjao autocestom s obalcima ko jučer. Malo pada, pa prestane, pa pada.... pogledam u retrovizor... nebo crno!! Ispred, skoro pa vedro. :)

 

:D

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 12:22 (Granzon).
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...
Jack Sparrow kaže...

TOW IRL{#}

...i ode Cajber u pm.{#}

{#}

Uuuuu, s 2 metra udaljenosti to napravi s tenka?

Nisam ni znao da radi na tu foru, moraju to uvesti u BF4. Nema dovoljno airburstova, MBT-LAWova... :)

 

I da se ispričam ako sam jučer koga ozlijedio s raketicom {#}

 

A jesi nas roknuo raketicom na onoj pruzi.

Cili skvad si bubnuo...

Bolje da nisi čuo što smo ti sve spomenuli. {#}

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
amater_2 kaže...

A jesi nas roknuo raketicom na onoj pruzi.

Cili skvad si bubnuo...

Bolje da nisi čuo što smo ti sve spomenuli. {#}

Taman sam se spojio kad vas je roknuo i mislim da je pisalo u chatu da je imao 8 ili 9 kill streak...kladim se da je crkavao od smijeha na vašu nesreću :D

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
online
Re: Battlefield 4
Granzon kaže...
amater_2 kaže...

A jesi nas roknuo raketicom na onoj pruzi.

Cili skvad si bubnuo...

Bolje da nisi čuo što smo ti sve spomenuli. {#}

Taman sam se spojio kad vas je roknuo i mislim da je pisalo u chatu da je imao 8 ili 9 kill streak...kladim se da je crkavao od smijeha na vašu nesreću :D

{#}

Nisam, nisam!!!

 

Btw, glupi Commander, ne može se prebacivati. Pfff..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Granzon kaže...

 

:D

 

Omg, kako savršeno odgovara taj tvoj nick pijana_čarapa sa likom na fotki{#}{#}

13 godina
offline
Re: Battlefield 4
jopis kaže...

Omg, kako savršeno odgovara taj tvoj nick pijana_čarapa sa likom na fotki{#}{#}

 

{#}{#}

 

 

 

Uvijek sam se pitao zašto nikad ne mogu Nexa priklati s leđa.....sad znam zašto{#}{#}

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

Purrrrfect!

Očito nisam složio TS. {#}

Nigdje ne mogu pronaći crack kreditnu karticu da kupim program.

zar si skontao kako na mobu nastimat server browser za commander app?

aj molim te napisi kako.

rootovan mi je mob i pokusao sam svasta ali nece pa nece,samo onaj glupi quick match radi i to je to

BiH__Snowflake BF4
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

i los svrsetak je ipak svrsetak... Jesu dodali sto novih levela da imamo sta puniti nakon ljeta ?

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
amater_2 kaže...

A jesi nas roknuo raketicom na onoj pruzi.

Cili skvad si bubnuo...

Bolje da nisi čuo što smo ti sve spomenuli. {#}

Iman ja snimljeno, osmoricu je pokosija {#}

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
RePlaY kaže...
amater_2 kaže...

A jesi nas roknuo raketicom na onoj pruzi.

Cili skvad si bubnuo...

Bolje da nisi čuo što smo ti sve spomenuli. {#}

Iman ja snimljeno, osmoricu je pokosija {#}

Tako na svoje prijatelje i suborce ccccccccc.  Predlažem sljedeću kaznu.

0 Doći na kućnu adresu i........
4 Kikat ga iz (G) i mene stavit
2 Nikad ga revajvat više
2 Ljepit mu slamove na tenk
10 ...ipak je to naš Cyber :)
battlelog MRSKI-OKUPATOR
12 godina
online
Re: Battlefield 4
mersimh kaže...
zar si skontao kako na mobu nastimat server browser za commander app?

aj molim te napisi kako.

rootovan mi je mob i pokusao sam svasta ali nece pa nece,samo onaj glupi quick match radi i to je to

Na žalost (sreću) prije nego sam se počeo baviti s tim sam nabavio tablet, pa se nisam morao gnjaviti.

ALI, pronašao sam rješenje kako da Battlelog prepozna mobitel kao tablet, i onda ti radi pretaživanje, spajanje kao commander i slično...

 

Assuming you are rooted, go to the ROM customization and find Xposed Framework Mods then Per-App DPI settings.
To make Battelog think it's in tablet mode use these settings. This will not work for all phones

    DPI: 0
    Font Scale: 130
    Resolution: 1000x1600
    xlarge Res: X
    Locale: Default
    [*}Fullscreen: Force
    No Title: X
    Keep screen on: X
    Orientation: Normal rotation

RePlaY kaže...
Iman ja snimljeno, osmoricu je pokosija {#}

Hehehe, može na Youtube? {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 14:49 (CyberDemonVZ).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice