Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.138.240
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
14 godina
offline
Battlefield 4

isplati se sad kupiti bf 4?

Baca van ko i na bf 3 dok igraš na nekom serveru?

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Gremlin144 kaže...

isplati se sad kupiti bf 4?

Baca van ko i na bf 3 dok igraš na nekom serveru?

Isplati se. Mislim da je prije koji dan bio link, košta nešto preko 100 kn.

Da, baca van ako imaš pogrešno podešene opcije. Isto ko i u BF 3. Mislim da nitko ovdje nema tih problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Battlefield 4

Onda ću preskoćiti, jer nemam volje prčkat po ruteru

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...
Volume kaže...

 

Ajde nađi ti tog shinoxa, ja ću u jet a ti radi šta oćeš po tlu. Ja te uvjeravam da te neće rejpati bio ti u tenku, lav-u, pješke ili u čemu god oćeš...

Ma kaze da mu je jet u BF4 bezveze i prelak za voziti  {#}

Cool story bro ;)

Znamo mi svi zašto on ne igra bf4 i ne leti u jetu, jer ne može rejpat, upravo zato što ima toliko više stvari nego u bf3 koje te mogu srušit ako letiš, a to egotriperima kojima se tako kompleksna igra sastoji samo od jednog vozila, smeta ;)

Imam ja takvih na ts-u koji su navikli u bf3 spavat u deploymentu u viperu i tv-at cijelu mapu, pa im je sad bf4 smeće jer se to ne može radit.....

Uostalom - "ISh1NoXI - glad i didnt return, air vehicles are so underpowerd in this game :)

6 months ago"

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ISh1NoXI/

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
jopis kaže...
Soldier977 kaže...
Volume kaže...

 

Ajde nađi ti tog shinoxa, ja ću u jet a ti radi šta oćeš po tlu. Ja te uvjeravam da te neće rejpati bio ti u tenku, lav-u, pješke ili u čemu god oćeš...

Ma kaze da mu je jet u BF4 bezveze i prelak za voziti  {#}

Cool story bro ;)

Znamo mi svi zašto on ne igra bf4 i ne leti u jetu, jer ne može rejpat, upravo zato što ima toliko više stvari nego u bf3 koje te mogu srušit ako letiš, a to egotriperima kojima se tako kompleksna igra sastoji samo od jednog vozila, smeta ;)

Imam ja takvih na ts-u koji su navikli u bf3 spavat u deploymentu u viperu i tv-at cijelu mapu, pa im je sad bf4 smeće jer se to ne može radit.....

Uostalom - "ISh1NoXI - glad i didnt return, air vehicles are so underpowerd in this game :)

6 months ago"

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ISh1NoXI/

 

Ja sam se zezao na ovaj post od Volumea, a da znaš ti Shinoxa ne bi tako napisao. 

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
offline
Battlefield 4

BTW igram sad Dead Space i čitam tamo u temi šta su ljudi pisali o igri:

 

https://docs.google.com/file/d/0B1UYkGdxOX_BMk1RUFZublZBWmc/edit?usp=drivesdk

 

{#}

 

 

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

BTW igram sad Dead Space i čitam tamo u temi šta su ljudi pisali o igri:

 

https://docs.google.com/file/d/0B1UYkGdxOX_BMk1RUFZublZBWmc/edit?usp=drivesdk

 

{#}

 

 

 

Sve je zagrejano iz kojeg razloga???

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Battlefield 4

 

evo za one koji razmisljaju o optici

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 8:29 (pukycro).
 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
pukycro kaže...

 

evo za one koji razmisljaju o optici

 

 

Ili o samoubojstvu... {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Battlefield 4

Nedaj depri da te savlada u ovaj tmurni kisni utorak, petak je sve blizi.....

 

Neka te tjesi to sto sama mogucnost ne znaci da to svatko i zna iskoristiti kako bi mozda ti znao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 8:37 (pukycro).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

BTW igram sad Dead Space i čitam tamo u temi šta su ljudi pisali o igri:

 

https://docs.google.com/file/d/0B1UYkGdxOX_BMk1RUFZublZBWmc/edit?usp=drivesdk

 

{#}

 

 

 

Sve je zagrejano iz kojeg razloga???

Nešto kao Game of Thrones zadnja epizoda koja je izašla na HBOu, a mi čekamo da je skinemo, a ovi pederi iz Amerike se već raspisali o tome na zajedničkom forumu  {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Pas mater.. Gledajuc download i upload,sve mi lose dode..

Ja htio uzet optiku od Tcoma ali nisam dostupan. Kao niti sto Amis nema optiku u kvartu.

 

Eee da mi je 100mbitni link.. {#}

 

Na poslu imam veci upload nego download. {#}

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 8:42 (drahic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
pukycro kaže...

Nedaj depri da te savlada u ovaj tmurni kisni utorak, petak je sve blizi.....

 

Neka te tjesi to sto sama mogucnost ne znaci da to svatko i zna iskoristiti kako bi mozda ti znao.

 

Isto kao da mi kažeš da mi je utjeha to što bill gates svoje milijard neće potrošiti. Kao, šta mu vrijede ti silni novci...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Battlefield 4

pa mogu ko penzioner imati bar zadovoljstvo da mi je dostupna optika...

na kraju zasto smo se borili---{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Gdje si doma ? ZG ? Kvart?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 4

Karlovac, centar.

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

I dečki, tko prelazi na francusku hrvatsku optiku?

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/ultra-max

 

http://www.bug.hr/vijesti/ht-snizio-cijene-interneta-kroz-optiku/135502.aspx

 

Kod mene dostupno.

(Al se nema love. Sad plaćam oko 170 kn mjesečno na Optimi za 4/512)

 

 

P.S. Izgleda da se dobije i tablet povoljno. To da odma imate i Battlescreen uz monitor, a i za Commandera kad bude dosadno na WCu.

.........ja to ne bih uzeo. Ni riječi nisu rekli koliko će porasti skill,  k/d i kpm. {#}

13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...
jopis kaže...
Soldier977 kaže...
Volume kaže...

 

Ajde nađi ti tog shinoxa, ja ću u jet a ti radi šta oćeš po tlu. Ja te uvjeravam da te neće rejpati bio ti u tenku, lav-u, pješke ili u čemu god oćeš...

Ma kaze da mu je jet u BF4 bezveze i prelak za voziti  {#}

Cool story bro ;)

Znamo mi svi zašto on ne igra bf4 i ne leti u jetu, jer ne može rejpat, upravo zato što ima toliko više stvari nego u bf3 koje te mogu srušit ako letiš, a to egotriperima kojima se tako kompleksna igra sastoji samo od jednog vozila, smeta ;)

Imam ja takvih na ts-u koji su navikli u bf3 spavat u deploymentu u viperu i tv-at cijelu mapu, pa im je sad bf4 smeće jer se to ne može radit.....

Uostalom - "ISh1NoXI - glad i didnt return, air vehicles are so underpowerd in this game :)

6 months ago"

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ISh1NoXI/

 

Ja sam se zezao na ovaj post od Volumea, a da znaš ti Shinoxa ne bi tako napisao. 

Sry ali Jopis je u pravu. Ja ne ulazim u njegove sposobnosti i kompletnost kao igrača jer ga ni neznam. Dovoljno je pogledati njegove statse, pušku je jedva uzeo u ruku, osim nešto killeva s helijem u drugo vozilo osim jeta nikad nije ni ušao. .. Pa ti vidi sam koliko je Jopis u krivu. 

Ja sam samo pokušao Džukcu objasniti da to što je on na serverima pravio po 70-2 kako on kaže ne mora značiti ništa ako u drugom timu nemaš kakvu takvu konkurenciju. Isto tako sam mu rekao na koji način je Alphanerd došao do #1 pilota u svijetu... 

Ono šta jet može napraviti u trici ako mu to protivnički tim dozvoli je gadljivo, a vjeruj mi da za to ne triba pitaj boga kakav skill

battlelog - Volume_CRO
11 godina
offline
Re: Battlefield 4

pa ako ti se i ne digne, bar ces dobiti info brze za bar 10 ms...

11 godina
offline
Battlefield 4

A sto ste zajahali tog jadnog shinoxa, svatko lijeci svoje frustracije na sebi svojstven nacin.

Mozda on ne zna ni bicikl vozita ali zato dominira u virtualnom jetu.....

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
pukycro kaže...

A sto ste zajahali tog jadnog shinoxa, svatko lijeci svoje frustracije na sebi svojstven nacin.

Mozda on ne zna ni bicikl vozita ali zato dominira u virtualnom jetu.....

Ma nemam ja ništa protiv čovika da to ne bi netko slučajno pomislio, nego eto dotakli smo se jetova... 

battlelog - Volume_CRO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Volume kaže...
Soldier977 kaže...
jopis kaže...

Cool story bro ;)

Znamo mi svi zašto on ne igra bf4 i ne leti u jetu, jer ne može rejpat, upravo zato što ima toliko više stvari nego u bf3 koje te mogu srušit ako letiš, a to egotriperima kojima se tako kompleksna igra sastoji samo od jednog vozila, smeta ;)

Imam ja takvih na ts-u koji su navikli u bf3 spavat u deploymentu u viperu i tv-at cijelu mapu, pa im je sad bf4 smeće jer se to ne može radit.....

Uostalom - "ISh1NoXI - glad i didnt return, air vehicles are so underpowerd in this game :)

6 months ago"

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ISh1NoXI/

 

Ja sam se zezao na ovaj post od Volumea, a da znaš ti Shinoxa ne bi tako napisao. 

Sry ali Jopis je u pravu. Ja ne ulazim u njegove sposobnosti i kompletnost kao igrača jer ga ni neznam. Dovoljno je pogledati njegove statse, pušku je jedva uzeo u ruku, osim nešto killeva s helijem u drugo vozilo osim jeta nikad nije ni ušao. .. Pa ti vidi sam koliko je Jopis u krivu. 

Ja sam samo pokušao Džukcu objasniti da to što je on na serverima pravio po 70-2 kako on kaže ne mora značiti ništa ako u drugom timu nemaš kakvu takvu konkurenciju. Isto tako sam mu rekao na koji način je Alphanerd došao do #1 pilota u svijetu... 

Ono šta jet može napraviti u trici ako mu to protivnički tim dozvoli je gadljivo, a vjeruj mi da za to ne triba pitaj boga kakav skill

Koji bullshit sam sada procitao..

Ovo je prvo odgovor Jopisu.

 

Shinox kad je vozio jet u Bf3,necu rec nikada,ali,skoro pa nikada nije rapeao u bazi nego je bio jedan od onih koji su cekali u zraku samo da idu u dog fight. 
Rapeao je samo u slucaju kada je i protivnicki tim radio isto,rapeao,krao jetove i slicno.

Znaci Jopis,mogu ti rec da ili nisi upucen,izmisljas ili lazes.

NHF.

@Volume - Kakve to veze ima koliko je drzao pusku u rukama? Koliko ljudi ima koji su samo tenkove vozili ? 

 

I da,neka se iz protivnickog tima zainate barem 2 sa sa stingerima,moze se yebat. 

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Volume kaže...

 

Ja sam se zezao na ovaj post od Volumea, a da znaš ti Shinoxa ne bi tako napisao. 

Sry ali Jopis je u pravu. Ja ne ulazim u njegove sposobnosti i kompletnost kao igrača jer ga ni neznam. Dovoljno je pogledati njegove statse, pušku je jedva uzeo u ruku, osim nešto killeva s helijem u drugo vozilo osim jeta nikad nije ni ušao. .. Pa ti vidi sam koliko je Jopis u krivu. 

Ja sam samo pokušao Džukcu objasniti da to što je on na serverima pravio po 70-2 kako on kaže ne mora značiti ništa ako u drugom timu nemaš kakvu takvu konkurenciju. Isto tako sam mu rekao na koji način je Alphanerd došao do #1 pilota u svijetu... 

Ono šta jet može napraviti u trici ako mu to protivnički tim dozvoli je gadljivo, a vjeruj mi da za to ne triba pitaj boga kakav skill

Ma znam ja šta si ti mislio zato sam se i zezao, ali je Jopis preozbiljan.

 

Što se tiče Shinoxa, njemu nije bilo zanimljivo napucavanje osim u Jetu i zato nije ni igrao drugačije i to treba poštivati. Što je neko bolji igrač BFa ako sva vozila vozi, i trči okolo ko pješak, te ima ovo ili ono...? Bezveze.

 

 

edit: tek vidim Astrin post... i baš je tako.

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 9:26 (Soldier977).
13 godina
offline
Battlefield 4
Spomenio sam njegove statse jer sam se nadovezao na Jopisa i na njegovo razmišljanje iza kojeg i ja stojim radi Shixosovog komentara da su jetovi u četvorci unpowered. Kažete čeka samo na dogfight? Po čemu su mu onda jetovi u četvorci unpowered u dogfightu? Ili su možda unpowered šta više ne može uništavati sve pred sobom u zraku i na tlu kao u trici? Odvozio sam i ja svoje s jetom i mogu ti garantirati da 25000+ killeva u 500 sati igre nećeš skupiti u dogfightu I Astra stinger u najmanju ruku može pušiti k.... jetu u trici jer ga možeš izbjeći iz bez ecm ili flarea ako znaš kako...
battlelog - Volume_CRO
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 4

Nisi pravi betlfidaš ako ne koristiš rifle pušku kao primarnu alatku za eliminaciju mrskih neprijatelja! Sve ostale stvari - tenkovi, avioni, helikopteri, džipovi, mine, C4, švedska kliješta i sl. su ljevičarske izmišljotine koje su došle sa zapada a imaju zadatak pederizaciju i oglupljenje našeg naroda! Nedajmo se!

Freak Show Inc.
 
7 2 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 4

Tako je Friday, sto ce oni nas zaglupljivat...

I taj tzv. BATTLEFIELD 4 treba po hrvatski nazvati Krbavsko polje 4.

battlelog pukycro
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Ne mogu vas više trpit.

Šinox i Volume protiv mene dogfajtanje odmah večeras da to riješimo.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
6 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4
Skilledžija kaže...

Ne mogu vas više trpit.

Šinox i Volume protiv mene dogfajtanje odmah večeras da to riješimo.

 

Pretpostavljam da ćeš ti letjeti u transportnom heliju?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Uzet će Skid Loader sa Wake Islanda…
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

 

Što se tiče Shinoxa, njemu nije bilo zanimljivo napucavanje osim u Jetu i zato nije ni igrao drugačije i to treba poštivati. Što je neko bolji igrač BFa ako sva vozila vozi, i trči okolo ko pješak, te ima ovo ili ono...? Bezveze.

 

 

I feel butthurt... Ali ne bih mogao igrati jedno te isto non-stop, prebrzo bi mi dosadilo...

Volume kaže...
Spomenio sam njegove statse jer sam se nadovezao na Jopisa i na njegovo razmišljanje iza kojeg i ja stojim radi Shixosovog komentara da su jetovi u četvorci unpowered. Kažete čeka samo na dogfight? Po čemu su mu onda jetovi u četvorci unpowered u dogfightu? Ili su možda unpowered šta više ne može uništavati sve pred sobom u zraku i na tlu kao u trici? Odvozio sam i ja svoje s jetom i mogu ti garantirati da 25000+ killeva u 500 sati igre nećeš skupiti u dogfightu I Astra stinger u najmanju ruku može pušiti k.... jetu u trici jer ga možeš izbjeći iz bez ecm ili flarea ako znaš kako...

Shinox je lijepo igrao BF3 sa vinčekom pored sebe i to poštujem. Imao, ne imao skriptu za turn nije ni bitno, jer je valjda već u snu odrađivao dog-fightove. Svaka mu čast na tome.

 

"Problem" je što je BF3 jet "jeo" i zrak i tlo; te zapravo najveća prednost, mogao si iz zraka spotati na bilo koju udaljenost i poiskakali su narančasti trokutići koje si mogao iz sigurne udaljenosti izraketirati, prije nego i dođeš u lock-on range. U BF4 em su trokutići na većoj udaljenosti manji, em "ne radi" spot na tako velike udaljenosti.

 

Ja se nisam baš nekim dobrim pilotom smatrao (ne smatram se ni sad), ali pred kraj sam čak i ja naučio izbjegavanje stinger-a/igla-i/heatseeker-a bez flare-ova ECM-a. 

 

"Problem" BF4 je što imaš Attack jet koji "jede sve" ali uglavnom dolazi u paru sa stealth jet-om gdje prosječni stealth jet pilot može puno boljeg skinuti u attack-u. Ako uzmeš stealth, onda po zemlji možeš skupljati samo "ranjene", džipove, quad-ove itd. Te naravno, active radar (iz drugog stealtha/anti-air-a/pa čak i Attack boat-a) koji čak i ako dobiješ beep-beep rijetko ćeš moći izbjeći. Da ne zaboravim, svaki hit sa tako nečim na jet/chopper radi vehicle mobility hit, pa često padneš i zbog toga nakon prvog pogotka jer se više ne stigneš ispraviti (Killed in action)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice