Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.018
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

 zavisi. Imali smo po 2(ili 3?) gripa koja rade istu stvar, samo se drugačije zovu. 3 supresora, a svi su isti. 3 3.4x i 4x scopea, a obično svi koristili iste, onaj koji ima križič, a ne V ili onaj polukrug. Bezveze komplikacije za ljude, i bezveze utrošeno vrijeme od developera.

 Ne vidim problem u tome. Netko je volio onaj debeli kratki supp, netko lijepi veliki, iako rade istu stvar, zatšo onda ne bi i kozmetički lijepo izgledali.

za optike isto, bilo je pušaka di sam nosio baš neke koje ne nosi nitko, a kad se sjetim da sam valjda jedini furao ruski holo na m16 u bf3 pa su mi se čudili kad uzmu moje s poda.

 

Zašto ljudima ne dati raznovrsnost, ali bolje složit menu i objasniti što dobivaju izborom određenog atačmenta.

Zašto ne staviti 3 supresora tipa: jedan ima manji drop, brži metak, manj dmg  drugi veći drop sporiji metak i veći dmg, 3 nema dropa, ali je metak sporiji i dmg je tu negdje. Bezveze karikiram, ali zšto ljdima ne dati izbor

 

to što svi furaju 3 ista atačmenta na sve ne znači da ne postioji netko tko se da u to i slaže si klase fanatično i testira to sve.

 

ne vidim razloga zašto ljudima ne dati mogućnost i izbor.- Što te smeta ako ću ja nositi neki kratki supresor na svom scaru, a tebe briga kakav ti nosiš?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Pa da i ja sam furao Holo na početku, u BF4 sam holo isto furao na nekim puškama. Ali skužiš da je drugi scope bolji jer imaš bolju preglednost. U BF4 smo imali 3 red dota i 3 holo scopa. Ruski, Kineski i Američki. Em je tolko puno stvari na puški bunilo ljude ili pak je narušavalo balans.

 

Baš zato i jesu stavili u BF1 da imaš varijante puški i svaka varijanta ima predodređene atečmente gore. Tak da je lakše balansirati, a i ljudi nisu zbunjeni. Često se dešavalo da u BF4 ljudi nabacaju gore dodatke koji su u biti napravili pušku da radi gore nego li treba ili pak upravo suprotno.

 

U BC2 i BF2, overwatch, i mnogi drugi FPSovi nemaju atečmenta pa nikom ništa. Zapravo manje je ponekad više.

 

Isto tako je puno tih dodataka za vozila napravilo disbalans, mogao si anti air pretvoriti u anti-everythign.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 17:34 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2018?

To što su ljudi nesposobni i služe da ih se gazi na bojištu to je njihov problem. Igra je nudila nekome ko se više intersirao puno više za njegov gamestyle.

bc2 nije imao ništa, ali je imao bolje iron sightove na pškama u svakom slučaju.

 

Neka se vrati sistem magnum ammo ili sight, znači gubim jedno dobivam drugo pa si vidiš što ti je bitnije što se mene tiče.

 

Ugl. dati ljudima slobodu, ali i dizajnirati to sve, kako sam rekao, da nešto nude, nešto uzmu da se ljudi odluče, a to što neki ne znaju stavit atačment na pušku šta te briga, ubiješ ih i ideš dalje. Ionako je kupio igru, nije više birga nikoga za njega 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 2018?
Meni je bf4 bio najbolji, pravo moderno ratovanje, odlicna destrukcija, hrpetina oruzja i dodataka za iste, vrh fizika, vrh grafika, tona vozila kojih nikad ne manjka:), osobno mi nista nije smetalo u doticnoj igri kao i minimalan broj problema, optimizacija engina brutalna! nazalost najveca mana same igre(serijala) je njena previsoka cijena da bude globalno mega popularna(kao sad sugavi pubg od 170kn) i usrani dlc-ovi gdje se s vremenom ubije cijela zajednica tj samo trajanje igre. No izgleda da nikad nebudemo mogli dobiti ovce i novce zajedno. U svakom slucaju zeljno iscekujem i ovaj bf kao i svaki do sada ak nis drugo barem kao benchmark.😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Samo ww2, nema dominacije jetova i helica koji kampaju iza brda i spamaju flareove.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Ako ne bude helikoptera, ne kupujem. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Soldier977 kaže...

Ako ne bude helikoptera, ne kupujem. 

... da opet igraš samo u heliju kao i do sad. E nećeš!

12 godina
offline
Battlefield 2018?

Odgovori na pitanja o novom BFu!

AlmightyDaq

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 0:18 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Battlefield 2018?

Znači prvo ww2...moram reć da mi se ne sviđa to, ww2 sam se zasitio iz cod ww2, ali dobro, ako slože to kako spada dapače.

 

No vidjet ćemo, lik mi djeluje sve više i više legit, ko zna što će još izvući.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

Znači prvo ww2...moram reć da mi se ne sviđa to, ww2 sam se zasitio iz cod ww2, ali dobro, ako slože to kako spada dapače.

 

No vidjet ćemo, lik mi djeluje sve više i više legit, ko zna što će još izvući.

 Pa u pičku materinu... BF1 ww2 sa ww1 skinom i sad BF2 će bit ww2 sa kojim skinom? Katastrofa.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Meni je apsolutno svejedno koje će vrijeme radnje staviti. Bitan mi je gameplay. Ali pesimističan sam u vezi toga jer su već pomalo sa četvorkom a sad i sa jedinicom pokazali u kojem smjeru ide. Ipak se tu vrti previše love i prodaja im super ide većinom casual igračima tako da ne vidim razloga zbog čega bi oni nešto mijenjali. Marketinški će opet sve super odraditi. U stvari već su počeli pričama o povratku na stare staze slave BC2 ali bojim se da opet ne bude još jedan u nizu konzolaskih portova. Volio bih da griješim ali... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Ne bih se puno čudio ni da je AlmightyDaq dio gerilske, pre-hype marketinške kampanje...

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2018?

 

zanimljiv video i osvrt na sve dosad.

jesu stali leakovi, di je daq s novim informacijama?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
najbolje je kad zavrsis BC2 samo s m9 i rpg-om. onda si pro
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2018?

-u 12 mjesecu prva prava test verzija izasla
-premium se vraca
-4 strane svabe,ameri,rusi i kamikaze
-4 klase assault.medic,engineer i support
-experimentalna oruzja kao sto su bila uvedena u bf1
-bice vecih mapa od onih u bf1 ali i malih,10 mapa u osnovnoj igri
-bez bajonet napada
-melee jako slican bf1
-transportni brodovi,tenkovi,transportna vozila,avioni brzi od onih u bf1,i sva ostala odgovarajuca vozila za to doba ratovanja
-dodatke na vozilima dodajemo sami kao i u bf3 i bf4

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 13:19 (Andi_zg).
Moj PC  
8 1 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Drugi dio interview-a je o BC3.

 

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
2 1 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Naletio na ovo danas:

 

 

Zvuči vjerodostojno.

 

Jako loše: ostaju behemothi i elite klase. Uz nedostatak kontrole na serverima, meni najgori elementi BF1.

 

Jako dobro: u potpunosti micanje "random bullet deviation-a".

 

Već smo čuli da će novi BF biti igriv na EA Playu koji je u 6. mjesecu od 9. do 11. Dakle vrlo brzo ćemo znati sve živo.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
animosity_frenzy kaže...

Naletio na ovo danas:

 

 

Zvuči vjerodostojno.

 

Jako loše: ostaju behemothi i elite klase. Uz nedostatak kontrole na serverima, meni najgori elementi BF1.

 

Jako dobro: u potpunosti micanje "random bullet deviation-a".

 

Već smo čuli da će novi BF biti igriv na EA Playu koji je u 6. mjesecu od 9. do 11. Dakle vrlo brzo ćemo znati sve živo.

 Vidio sam da se svađao sa likovima iz symthica ono stvari koje ne kuži, čak su mu developri objašnjavali kako bi mu nešto dokazali. Baš ovo za random bullet diviation za kojeg lik nije imao pojma, i rekao mu developer da nikad neće maknuti pošto je to dio svakog FPSa.

 

Dok za ovo leakanje ga puno youtubera koji su bliski sa DICE-om (Westie, DannyonPC) i par developera, demantiralo i napisali mu na twitteru da neka kaže tko mu je izvor jer je večina toga laž.

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

hahahaha opet ništa,ništa ni od bad company 3,tek vjerojatno 2020. ili 2019. ako odluče brzo zakopat ovaj bf 2018.

ali vidim da vraćaju atačmente za oružja za one koji neznaju gađat(m16 snipe,acog itd.),lagano se počinju dodvoravat m16 fanovima,vrhunac se očekuje kad izađe bc3

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 10:33 (M4X).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

Naletio na ovo danas:

 

 

Zvuči vjerodostojno.

 

Jako loše: ostaju behemothi i elite klase. Uz nedostatak kontrole na serverima, meni najgori elementi BF1.

 

Jako dobro: u potpunosti micanje "random bullet deviation-a".

 

Već smo čuli da će novi BF biti igriv na EA Playu koji je u 6. mjesecu od 9. do 11. Dakle vrlo brzo ćemo znati sve živo.

 Vidio sam da se svađao sa likovima iz symthica ono stvari koje ne kuži, čak su mu developri objašnjavali kako bi mu nešto dokazali. Baš ovo za random bullet diviation za kojeg lik nije imao pojma, i rekao mu developer da nikad neće maknuti pošto je to dio svakog FPSa.

 

Dok za ovo leakanje ga puno youtubera koji su bliski sa DICE-om (Westie, DannyonPC) i par developera, demantiralo i napisali mu na twitteru da neka kaže tko mu je izvor jer je večina toga laž.

 

A vidjet ćemo, reveal je blizu, vjerojatno za nekih mjesec dana. Tad će se barem znati setting, a ubrzo nakon toga iz gameplaya će se vidjeti sve. Do tada se možemo zabavljati sa 'leakovima'. Inače, znaš i sam da onoj sirovini Westiju ne vjerujem ništa. Ne vjerujem mu još od BF3 kad je iz orbite helikopterom silovao po bazi na Death Valley-u. :-)

 

Baci koji link ako imaš pri ruci.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
animosity_frenzy kaže...

 

A vidjet ćemo, reveal je blizu, vjerojatno za nekih mjesec dana. Tad će se barem znati setting, a ubrzo nakon toga iz gameplaya će se vidjeti sve. Do tada se možemo zabavljati sa 'leakovima'. Inače, znaš i sam da onoj sirovini Westiju ne vjerujem ništa. Ne vjerujem mu još od BF3 kad je iz orbite helikopterom silovao po bazi na Death Valley-u. :-)

 

Baci koji link ako imaš pri ruci.

 Imaš njegov twitter: https://twitter.com/rlDrakesden

Pa protraži, murble duckom se svađao bio prije par dana. A i prije toga sam bio vidio kako mu ljudi demantiraju ovo.

 

Ma mislim ako maknu diviation ili ti spread, to bi značilo da automatico može bez ikakvog problema ubijati na 100 metara jer će biti precizan ko sniper. Što je loše i nema balansa. Čak i CS ima spread, tako da ne vjerujem mu u ovo ništa.

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Sve sto zelim od novog Battlefielda je slicno iskustvo kao BF3 ili Bad Company 2. Trojka je pomeni svakako najbolji u serijalu po mnogim stvarima (osjecaju pucanja prvotno, grafici i odlicnim mapama itd).

Četvorka je neke gameplay elemente poboljsala no puno stvarii je ispalo losije nego u 3. Zabavio sam se snjom ali nemjerljivo sa trojkom

 

Jedinicu sam preskocio, probao betu, jednostavno mi se nije svidio setting igre. Vidim da je dosta ljudi ovaj nastavak ili preskocilo ili im je postao malo dosadan. Naravno vide se napretci u odnosu na prije - grafika i novi odlicni igrini modovi koliko sam pratio

 

Da i bude WW2 kako predvidaju nece fulati. Ipak se radi o puno uzbudljivijem i puno vise znanom razdoblju od WW1. Pokretljiviji tenkovi, bazooke, stabilnija oruzja...Cudo mogu napraviti sa ovim enginom

Vjerovatno i nece biti toliko zasicenje u odnosu na Cod ww2, Battalion itd posto je BF ipak drugacija igra

 

U svakom slucaju sigurno igram ovaj dio:)

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
animosity_frenzy kaže...

Naletio na ovo danas:

Zvuči vjerodostojno.

Jako loše: ostaju behemothi i elite klase. Uz nedostatak kontrole na serverima, meni najgori elementi BF1.

Jako dobro: u potpunosti micanje "random bullet deviation-a".

Već smo čuli da će novi BF biti igriv na EA Playu koji je u 6. mjesecu od 9. do 11. Dakle vrlo brzo ćemo znati sve živo.

 Tko je ovaj?

Netko novi, ili jedan od prijašnjih "leakera"?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Naletio na ovo danas:

Zvuči vjerodostojno.

Jako loše: ostaju behemothi i elite klase. Uz nedostatak kontrole na serverima, meni najgori elementi BF1.

Jako dobro: u potpunosti micanje "random bullet deviation-a".

Već smo čuli da će novi BF biti igriv na EA Playu koji je u 6. mjesecu od 9. do 11. Dakle vrlo brzo ćemo znati sve živo.

 Tko je ovaj?

Netko novi, ili jedan od prijašnjih "leakera"?

 

Novi, navodno mu je AlmightyDaq proslijedio info, te će on objaviti još informacija uskoro. U osnovi nije rekao ništa neočekivano ili revolucionarno. Exstenzija onoga što je napravljeno u BF1. Barem ja tako očekujem. Jedino mi nije jasno kako se u MP uklapaju Free French Forces. Možda je to dio SP-a, a možda samo bezveze sere.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...

Sve sto zelim od novog Battlefielda je slicno iskustvo kao BF3 ili Bad Company 2. Trojka je pomeni svakako najbolji u serijalu po mnogim stvarima (osjecaju pucanja prvotno, grafici i odlicnim mapama itd).

Četvorka je neke gameplay elemente poboljsala no puno stvarii je ispalo losije nego u 3. Zabavio sam se snjom ali nemjerljivo sa trojkom

 

Jedinicu sam preskocio, probao betu, jednostavno mi se nije svidio setting igre. Vidim da je dosta ljudi ovaj nastavak ili preskocilo ili im je postao malo dosadan. Naravno vide se napretci u odnosu na prije - grafika i novi odlicni igrini modovi koliko sam pratio

 

Da i bude WW2 kako predvidaju nece fulati. Ipak se radi o puno uzbudljivijem i puno vise znanom razdoblju od WW1. Pokretljiviji tenkovi, bazooke, stabilnija oruzja...Cudo mogu napraviti sa ovim enginom

Vjerovatno i nece biti toliko zasicenje u odnosu na Cod ww2, Battalion itd posto je BF ipak drugacija igra

 

U svakom slucaju sigurno igram ovaj dio:)

 

 

 pa to je sigurno da mnogi žele novi bf3 m16,čim se vraća holo,acog optika itd znaš da će svi ovi koji su preskočili bf1 kupit bf 2018,mada mnogi su isto kupili bf1 samo tako da imaju a ustvari ga nisu ni upalili....zna dice i ea kako će pokupit novac 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

 Vidio sam da se svađao sa likovima iz symthica ono stvari koje ne kuži, čak su mu developri objašnjavali kako bi mu nešto dokazali. Baš ovo za random bullet diviation za kojeg lik nije imao pojma, i rekao mu developer da nikad neće maknuti pošto je to dio svakog FPSa.

 

Dok za ovo leakanje ga puno youtubera koji su bliski sa DICE-om (Westie, DannyonPC) i par developera, demantiralo i napisali mu na twitteru da neka kaže tko mu je izvor jer je večina toga laž.

 Čime ga točni ovi kurci mogu demnatirati?

 Ah, paltnom listom od EA. DAj kuki, pametan si dečko, ajde zaključi....ali ajmoe bez flame wara, pustit ćemo oficial release, iako me živo zanima oće ove glasine bit slilčne istini :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2018?
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?

 For a lot of Battlefield fans, this might be enough to get the hype train going

15 godina
offline
Battlefield 2018?

Eh da vidiš zaboravio sam staviti još prije 2 mjeseca sam vidio kako je jedan od glavnih developera za dizajn oružja navnodno pokazao artwork i to još za vrijem izlaska BF1.

 

A na artworku PPSH41. Ruski SMG iz WW2.

 

Stranica od toga developera

https://www.artstation.com/artwork/YzLbq

 

Izvor:

 

https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/7jy3rx/peter_olofsson_hermanrud_the_lead_weapon_artist/

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 20:48 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Eh da vidiš zaboravio sam staviti još prije 2 mjeseca sam vidio kako je jedan od glavnih developera za dizajn oružja navnodno pokazao artwork i to još za vrijem izlaska BF1.

 

A na artworku PPSH41. Ruski SMG iz WW2.

 

Stranica od toga developera

https://www.artstation.com/artwork/YzLbq

 

Izvor:

 

https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/7jy3rx/peter_olofsson_hermanrud_the_lead_weapon_artist/

 a ti kuki znaš jesu li u ww2 oružja imala acog,optiku sa velikim povećanjima,foregrip,heavy barrel itd kao bf3? kako će onda neki sve te dodatke opravdat ako to nije bilo prisutno u ww2

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice